این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سورن دوگانه سوز

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سورن دوگانه سوز را از این سایت دریافت کنید.

  بررسی سورن پلاس دوگانه سوز ایران خودرو

  اخبار تولید سمند سورن دوگانه سوز ایران خودرو، اطلاعات سورن توربو دوگانه سوز به همراه مشخصات فنی سورن پایه گازسوز ایران خودرو و سورن پلاس گاز سوز

  بررسی سورن پلاس دوگانه سوز ایران خودرو

  02 آبان 1401 - 10:19

  قیمت سورن پلاس دوگانه سوز اعلام شد

  آبان 1401: شرکت ایران خودرو برای نخستین‌بار، قیمت سورن پلاس دوگانه سوز را اعلام کرد. در آبان‌ماه و در حالیکه سورن پلاس با مالتی مدیا حدود 249 میلیون تومان و سورن پلاس جدید نیز حدود 261 میلیون تومان قیمتگذاری شده است، اما سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت تقریبی 281 میلیون تومان، بزودی تحویل مشتریان می‌شود.

  ورود سورن به ناوگان تاکسیرانی

  مهر 1401: قراردادی بین شرکت ایران‌خودرو و اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری و کرایه بین‌شهری به امضا رسید تا 2500 تاکسی سورن به این اتحادیه تحویل داده شود.

  نایب رئیس هیئت مدیره ایران‌خودرو در مراسم امضای این قرارداد گفت که گروه صنعتی ایران‌خودرو در تمام حوزه های حمل و نقل اعم از درون شهری، برون شهری، حمل و نقل باری و مسافری طرح‌های مختلف کوتاه و بلندمدت را در دستور کار قرار داده تا نیاز بخش‌های مختلف را تامین کند. طراحی و تولید خودروهای برقی در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد و در حوزه حمل و نقل عمومی تولید اتوبوس برقی و همچنین خودرو سواری برقی برای ناوگان تاکسی‌رانی دنبال می‌شود.

  وی افزود با توقف تولید سمند و پژو 405، محصول سورن پلاس جایگزین سمند شده و این شرکت توان تامین نیاز ناوگان را با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده در سایت مرکزی و دیگر سایت‌های تولیدی سطح کشور دارد.

  ورود سورن به ناوگان تاکسیرانی بین شهری

  معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو بیان کرد که توسعه حمل و نقل عمومی، یکی از شاخص‌های مهم توسعه خدمات شهری کشورهای جهان است و ایران‌خودرو در سال‌های گذشته توانسته به‌خوبی به نیازها و درخواست‌های نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی پاسخ دهد. این روند با حمایت‌های فعلی مدیرعامل این شرکت با جدیت بالاتری دنبال خواهد شد.

  وی افزود طی 10 سال اخیر حدود 10 هزار تاکسی بین شهری از محصولات ایران‌خودرو تحویل شده و طبق قرارداد منعقده، تا بهمن‌ماه امسال 2500 دستگاه تاکسی سورن نیز تحویل خواهد شد. ایران‌خودرو همگام با سیاست‌های ابلاغی دولت سیزدهم در زمینه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، آماده هر گونه همکاری با نهادهای مرتبط است. ارائه محصول و خدمات باکیفیت به تاکسیرانان، از اهداف و رویکردهای ایران‌خودرو است و آمادگی تامین نیازمندی‌ها را در این زمینه دارد.

  عرضه سورن پلاس دوگانه از تابستان 1401

  تیر 1401: مهدی خطیبی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، اعلام کرد که با دریافت مجوز و تاییدیه‌های لازم از سازمان استاندارد و تعیین قیمت، محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز وارد ناوگان تاکسی‌رانی کشور می‌شود. وی افزود که پس از واگذاری تعهدات باقی مانده از تاکسی سمند، و دریافت مجوزهای لازم، سورن پلاس جایگزین سمند و 405 خواهد شد‌. در واقع امسال خط تولید محصولات 405 و سمند متوقف می‌شود. طبق قرارداد در حال تنظیم، مقرر شده تا در سال جاری، 10 هزار تاکسی با سورن پلاس جایگزین شود. این طرح در مردادماه 1401 آغاز خواهد شد.

  بر اساس گفته‌های وی، اکنون کم‌تر از 1600 تعهد تاکسی سمند EF7 وجود دارد که این تعداد به تولید رسیده و آماده واگذاری به تاکسی‌داران است. در ضمن، تعهدی برای تاکسی پژو 405 وجود ندارد. هنگامی که مشکل شماره‌گذاری رفع شود، خودروها واگذار شده و سمند برای همیشه حذف خواهد شد.

  تاکسی سورن پلاس دوگانه سوز

  آقای خطیبی گفت که با عرضه سورن پلاس دوگانه‌سوز، سطح ایمنی و تجهیزات افزایش می‌یابد و در نتیجه رضایتمندی بیش‌تری حاصل خواهد شد. شبکه خدمات پس از فروش نیز برنامه‌های حمایتی از رانندگان تاکسی در نظر گرفته است.

  وی درباره سورن پلاس دوگانه‌سوز گفت که با ترکیب سوخت بنزین و گاز می‌تواند حدود هزار کیلومتر مسافت را طی کند. در ضمن، علاوه بر تغییراتی در ظاهر، برخی آپشن‌ها و امکانات نیز به آن اضافه شده است.

  سورن دوگانه سوز جایگزین سمند دوگانه سوز

  اردیبهشت 1401: حالا که تیراژ تولید سورن پلاس، به حد مناسبی رسیده و از طرف دیگر، تولید 405 دوگانه‌سوز نیز بزودی متوقف می‌شود، شرکت ایران خودرو برای تولیدانبوه سورن پلاس دوگانه سوز، آماده شده است.

  سورن پلاس دوگانه سوز

  آقای اصغر خوش‌فهم، مدیرعامل کارخانه ایران خودرو تبریز، ضمن اشاره به برنامه تولید 78 هزار خودرو در کارخانه تبریز برای سال 1401، گفته که بیش از 80% این میزان، برای تولید سورن پلاس اختصاص یافته است. آقای خوش‌فهم همچنین تاکید کرده که تولید سورن پلاس گازسوز نیز در در برنامه سال جاری این کارخانه، قرار دارد.

  گفتن است شرکت ایران خودرو تبریز، ظرفیت تولید سالانه 130 هزار دستگاهی داشته و از ابتدای فعالیتش تا به امروز، بیش از یک میلیون دستگاه از انواع خودروها را به تولید رسانده است. هم‌اکنون ظرفیت تولید روزانه خودرو در کارخانه ایران خودرو تبریز، معادل 350 دستگاه است که می‌توان آنرا تا 500 دستگاه نیز افزایش داد.

  تولید سورن دوگانه سوز برای تاکسیرانی

  اسفند 1400: آقای خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو، در حاشیه مراسم رونمایی اتوبوس برقی آتروس، ضمن اشاره به توقف تولید خودرو سمند و خودرو 405 در سال 1401، گفته که با حذف این خودروها دیگر هیچ محصول مناسبی برای جایگزینی آنها وجود ندارد.

  به همین دلیل ایران خودرو در تلاش است تا با عرضه سورن دوگانه‌سوز، جوابگوی نیاز سازمان تاکسیرانی باشد. نکته جالب توجه، اینجا بود که آقای خطیبی از عبارت «سورن هیبرید» استفاده کرده که هرچند عبارت نادرستی نیست اما خودروسازان جهان در این روزها، هیبرید را با معنی دیگری می‌شناسند!

  مشخصات سورن توربو دوگانه سوز

  بعد از معرفی سمند پلاس و سورن پلاس، ایران خودرو بصورت آزمایشی، سورن توربو دوگانه سوز را در بهار 1399 به تولید رسانده است. البته فراموش نکنیم که سورن توربو پایه‌گازسوز، برای اولین‌بار در اسفندماه 1398 و توسط شرکت تحقیقات موتور ایران خودرو نیز رونمایی شده بود. از آنجایی که این خودرو به احتمال فراوان با همان ویژگی های ظاهری سورن پلاس عرضه میشود، پس به سراغ مهم‌ترین ویژگی آن، یعنی قلب دوگانه‌اش میرویم.

  منبع مطلب : bama.ir

  سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت بیشتر و امکانات کمتر معرفی شد

  سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت بیشتر و امکانات کمتر معرفی شد | اسب بخار | ایران خودرو سورن پلاس دوگانه سوز CNG را به بازار معرفی کرده و قیمت

  سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت بیشتر و امکانات کمتر معرفی شد

  حسین دلاور ۴ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰ معرفی

  سورن پلاس دوگانه سوز با قیمت بیشتر و امکانات کمتر معرفی شد

  گروه صنعتی ایران خودرو که سورن پلاس دوگانه سوز را برای حضور در ناوگان تاکسیرانی آماده کرده است، قیمت و مشخصات این سدان اقتصادی و جایگزین سمند را اعلام نموده است.

  فهرست مطالب

  قیمت مصوب سورن پلاس CNG

  مشخصات فنی سورن پلاس CNG

  امکانات سورن پلاس دوگانه سوز

  به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، با توقف تولید سمند در مهر ۱۴۰۱ گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که تولید سورن پلاس در این خودروسازی افزایش پیدا می کند و از طرفی سمند CNG که نیاز تاکسیرانی را تامین می کرد، با نسخه دوگانه سوز و جدید سورن پلاس جایگزین می شود.

  حال با انتشار فهرست قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو در آبان ۱۴۰۱، مشخص شد که سورن پلاس CNG قیمت بیشتری نسبت به نسخه های بنزینی این سدان اقتصادی دارد. در حال حاضر قیمت تمام شده سورن پلاس دوگانه سوز برای مشتریان ۲۸۱ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان است. اما نکته قابل توجه این بوده که نمونه CNG سورن پلاس از نظر امکانات رفاهی در جایگاه کمتری نسبت به نسخه بنزینی قرار می گیرد.

  قیمت مصوب سورن پلاس CNG

  نام خودرو قیمت آبان ۱۴۰۱ (تومان)

  سورن پلاس دوگانه سوز ۲۸۱.۱۸۹.۰۰۰

  مشخصات فنی سورن پلاس CNG

  سورن پلاس دوگانه سوز ایران خودرو به پیشرانه ۱۶۴۵ سی سی یا همان ۱.۷ لیتری EF7 مجهز است که با سوخت بنزین ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۵۳ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه با سوخت گاز ۹۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۶ نیوتن متر تولید کرده و حداکثر گشتاور را دور کمتری نسبت به حالت بنزینی در اختیار راننده می گذارد. این خودرو به جعبه دنده ۵ سرعته دستی مجهز است و توان به چرخ های جلوی این سدان اقتصادی می رسد. فرمان سورن پلاس CNG مانند سایر نسخه های این خودرو از نوع هیدرولیکی است.

  مخزن گاز سورن پلاس CNG مانند سمند دوگانه سوز نیز در صندوق عقب قرار دارد و با ۱۰۰ لیتر حجم سبب شده تا فضای بار این سدان اقتصادی به ۳۵۰ لیتر کاهش پیدا کند. مصرف سوخت این خودرو در حالت بهینه ۵.۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام می شود و در شرایط ترکیبی ۷.۵ لیتر بنزین به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را استفاده می کند. در کاتالوگ سورن پلاس CNG حجم مخزن بنزین ۶۰ لیتر اعلام شده است.

  امکانات سورن پلاس دوگانه سوز

  سورن پلاس CNG به امکاناتی مانند شیشه ها و آینه های جانبی برقی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، تهویه اتوماتیک، سنسور پارک عقب، قابلیت اتصال بلوتوث به سیستم پخش خودرو، شش بلندگو، پشتی برقی صندلی های جلو، دو کیسه هوا، ترمز ABS و EBD، ترمزهای دیسکی جلو، ترمزهای کاسه ای عقب، زیرآرنجی صندلی های جلو و عقب، دریچه تهویه سرنشینان عقب، چراغ روشنایی روز و… مجهز است.

  این خودرو مانند سورن پلاس بنزینی امکاناتی مانند کروز کنترل و رینگ آلومینیومی را ندارد و رینگ فولادی برای نسخه CNG این سدان اقتصادی انتخاب شده است. همچنین در سورن پلاس جدید امکاناتی مانند نمایشگر لمسی، دوربین عقب و… اضافه شده که در نمونه دوگانه سوز دیده نمی شود.

  پایگاه خبری اسب بخار

  قیمت سورن پلاس دوگانه سوز CNG چقدر است؟

  قیمت مصوب و کارخانه سورن پلاس CNG در آبان ۱۴۰۱ توسط ایران خودرو ۲۸۱ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان تعیین شده است.

  مشخصات فنی سورن پلاس دوگانه سوز CNG چیست؟

  سورن پلاس CNG ایران خودرو به پیشرانه ۱۶۴۵ سی سی یا همان ۱.۷ لیتری EF7 مجهز است که با سوخت بنزین ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۵۳ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه با سوخت گاز ۹۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۶ نیوتن متر تولید کرده و حداکثر گشتاور را دور کمتری نسبت به حالت بنزینی در اختیار راننده می گذارد. این خودرو به جعبه دنده ۵ سرعته دستی مجهز است و توان به چرخ های جلوی این سدان اقتصادی می رسد. فرمان سورن پلاس CNG مانند سایر نسخه های این خودرو از نوع هیدرولیکی است.

  چه امکاناتی در سورن پلاس دوگانه سوز CNG دیده می شود؟

  سورن پلاس CNG به امکاناتی مانند شیشه ها و آینه های جانبی برقی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، تهویه اتوماتیک، سنسور پارک عقب، قابلیت اتصال بلوتوث به سیستم پخش خودرو، شش بلندگو، پشتی برقی صندلی های جلو، دو کیسه هوا، ترمز ABS و EBD، ترمزهای دیسکی جلو، ترمزهای کاسه ای عقب، زیرآرنجی صندلی های جلو و عقب، دریچه تهویه سرنشینان عقب، چراغ روشنایی روز و… مجهز است.

  ۱ امتیاز از ۲ رای ایران خودرو سورن پلاس

  سورن پلاس دوگانه سوز

  مطالب مرتبط

  مطالب مرتبط آخرین مهلت مزایده اینترنتی خودروهای آسیب دیده ایران‌خودرو

  قیمت جدید محصولات هایما اعلام شد – آذر 1401

  طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو – آذر 1401

  شاسی بلند جدید ایران خودرو بازار می‌آید

  قیمت جدید محصولات هایما اعلام شد – آذر 1401 طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو – آذر 1401 شاسی بلند جدید ایران خودرو بازار می‌آید لیست قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو – آذر 1401

  منبع مطلب : asbe-bokhar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید