این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سوزاندن سیم کارت همراه اول با کد ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سوزاندن سیم کارت همراه اول با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

  سوزاندن سیم کارت

  در این مقاله سامانه ها در خصوص مسدود کردن و سوزاندن سیم کارت ایرانسل، همراه اول و سیمکارت رایتل با کدملی و به صورت غیرحضوری توضیح داده شده است.

  سوزاندن سیم کارت

  برای مشاوره سوزاندن سیم کارت

  برای مشاوره سوزاندن سیم کارت

  عناوین اصلی این مقاله

  نحوه سوزاندن سیم کارت ایرانسل

  نحوه سوزاندن سیم کارت همراه اول

  نحوه سوزاندن سیم کارت رایتل

  سوالات متداول

  گم شدن یا دزدیده شدن گوشی و تبلت تنها یک ضرر مالی نیست. افراد می توانند گوشی و تبلت شما را دزدیده و از طریق سیمکارت داخل آن، کلاهبرداری کنند. در این صورت، مسئولیت کار خلافی که صورت گرفته است با صاحب اصلی سیم کارت است. به همین دلیل ضروری است که تمامی افراد، نحوه سوزاندن سیمکارت را بلد باشند؛ تا در صورت سرقت یا گم شدن سیم کارت از سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری کنند.

  در ادامه این مطلب انواع روش های حضوری و غیر حضوری برای سوزاندن و مسدود کردن سیم کارت های ایرانسل، همراه اول و رایتل به صورت تلفنی، با کد دستوری و با تماس تلفنی به طور کامل شرح داده شده است تا کاربران بتوانند در صورت نیاز، به راحتی برای انجام این کار اقدام نمایند.

  نحوه سوزاندن سیم کارت ایرانسل

  ایرانسل یکی از اپراتورهای محبوب در کشور است. بسیاری از افراد از این اپراتور، سیمکارت های دائمی و اعتباری تهیه کرده اند. بسیاری از گوشی های سرقتی نیز از سیمکارت های ایرانسل استفاده می کنند. در ادامه مطلب، نحوه سوزاندن سیمکارت ایرانسل به صورت حضوری و غیر حضوری شرح داده شده است.

  سوزاندن سیمکارت ایرانسل حضوری: برای سوزاندن سیم کارت ایرانسل به صورت حضوری، افراد می توانند به نمایندگی های اپراتور ایرانسل مراجعه کنند. با یک سرچ ساده در اینترنت، می توانید نزدیک ترین نمایندگی ایرانسل به محل زندگی خود را پیدا کنید. پس از مراجعه به این دفاتر و ارائه مدارک شناسایی، کارمندان نمایندگی، سیمکارت شما را مسدود کرده یا به اصطلاح می سوزانند.سوزاندن سیمکارت ایرانسل با کدملی: برای سوزاندن و یا مسدود کردن سیم کارت ایرانسل با استفاده از کد ملی می توانید از دو روش با پوکه و یا بدون پوکه اقدام کنید. در صورتی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، می توانید به وب سایت mobilecount.cra.ir مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات خود، به صورت موقت سیمکارت را غیر فعال کنید.سوزاندن سیمکارت ایرانسل با تماس تلفنی: در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید، می توانید با شماره گیری 700 از خط ایرانسل یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط برای سوزاندن سیم کارت خود اقدام کنید. در این روش، نیاز به شماره سریال ثبت شده روی پوکه خواهید داشت. اگر پوکه را در اختیار ندارید؛ باید به صورت حضوری برای سوزاندن سیم کارت مراجعه کنید.

  کد دستوری سوزاندن سیمکارت ایرانسل: برای سوزاندن سیمکارت ایرانسل، کد دستوری خاصی وجود ندارد. مشترکان ایرانسل می توانند علاوه بر شماره 700، با شماره 7033 یا 09377033000 تماس بگیرند. در این روش، باید صاحب خط برای تایید هویت تلفنی حضور داشته باشد.

  سوزاندن سیمکارت ایرانسل با ایرانسل من: سوزاندن سیم کارت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من نیز امکان پذیر است. برای استفاده از این اپلیکیشن، ابتدا باید آن را نصب و سپس باز کنید. پس از آن مطمئن شوید که در صفحه مربوط به سیمکارت مورد نظر هستید. در مرحله اول باید در بخش سیم کارت شوید. برای دسترسی به این بخش، روی سه خط کنار صفحه ضربه بزنید.

  در صفحه ای که پس از آن برای شما باز می شود؛ گزینه مسدودیت / رفع مسدودیت را انتخاب کنید. در ادامه از شما دلیل مسدود کردن سیمکارت پرسیده می شود. روی یکی از گزینه ها ضربه زده و در آخر گزینه قطع یک طرفه سیمکارت را بزنید. بعد از انجام این مراحل، سیمکارت شما مسدود خواهد شد.

  برای ورود به سایت ایرانسل می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: سایت ایرانسل

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  نحوه سوزاندن سیم کارت همراه اول

  همراه اول نیز در کنار ایرانسل، یکی از اپراتورهای پرکاربر ایران است. افراد زیادی از این سیمکارت استفاده می کنند که در صورت سرقت یا گم کردن تلفن همراه خود؛ باید بتوانند سیم کارت خود را غیر فعال کنند. در ادامه این بخش انواع روش های حضوری و غیر حضوری مسدود کردن سیم کارت همراه اول به طور کامل شرح داده شده است.

  سوزاندن سیمکارت همراه اول حضوری: برای سوزاندن سیم کارت همراه اول به صورت حضوری، باید مدارک شناسایی خود را همراه داشته و به یکی از نمایندگی های اپراتور همراه اول مراجعه کنید. ساکنین تهران می توانند به مراکز تلفن ثابت و ساکنین سایر شهرها به اداره امور مشترکین تلفن همراه مراجعه نمایند. اگر خط همراه اول شما دائمی است، باید آخرین قبض پرداختی را نیز همراه داشته باشید.

  کد دستوری سوزاندن سیمکارت همراه اول: با استفاده از کد دستوری #2*131* می توانید برای سوزاندن یا مسدود کردن سیمکارت همراه اول خود اقدام کنید. پس از وارد کردن این کد، کد USSD فعال شده و شما می توانید با وارد کردن اطلاعات سیمکارت، آن را مسدود کنید. برای انجام این کار باید اطلاعات صاحب سیمکارت و اطلاعات روی پوکه را نیاز خواهید داشت.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  راهنمای سوزاندن سیم کارت همراه اول

  مسدود کردن سیم کارت همراه اول یا به اصطلاح عامیانه سوزاندن سیم کارت همراه اول دارای دلایل متعددی است. به عنوان مثال زمانی که سیم کارت خود را گم می‌کنید، سوزاندن سیم ک ...

  راهنمای سوزاندن سیم کارت همراه اول

  کد: 140001105072116140 دوشنبه 16 فروردین 00، 14:15

  https://bit.ly/39LejDc

  دوشنبه 00/1/16، تهران , (اخبار رسمی): مسدود کردن سیم کارت همراه اول یا به اصطلاح عامیانه سوزاندن سیم کارت همراه اول دارای دلایل متعددی است. به عنوان مثال زمانی که سیم کارت خود را گم می‌کنید، سوزاندن سیم کارت همراه اول خصوصا سیم کارت 0912 همراه اول یکی از اولین اقدامات مالک سیم کارت است.

  جامع ترین راهنمای سوزاندن (مسدود کردن) سیم کارت همراه اول

  مسدود کردن سیم کارت همراه اول یا به اصطلاح عامیانه سوزاندن سیم کارت همراه اول دارای دلایل متعددی است. به عنوان مثال زمانی که سیم کارت خود را گم می‌کنید، سوزاندن سیم کارت همراه اول خصوصا سیم کارت 0912 همراه اول یکی از اولین اقدامات مالک سیم کارت است. زیرا در صورت سوء‌استفاده کردن از سیم کارت همراه اولی که گم شده است، در واقع صاحب آن مسئول تمامی عواقب آن است و در صورتی که جرمی با آن خط انجام شود به عنوان گناهکار شناخته می‌شود.

  در برخی از کلاه‌برداری‌های صورت گرفته مشخص شده است که برخی از افراد سودجو به نام افراد دیگر سیم کارت همراه اول ثبت نام و از آن در جهت اهداف خود سوء‌استفاده می‌کنند. ممکن است بدون اینکه خودتان خط همراه اول خریده و به نام زده باشید، سیم کارتی به نام شده ثبت شده باشد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امکانی را فراهم آورده است که بتوانید به صورت اینترنتی و تلفنی تعداد سیم کارت‌های به نام خود اعم از سیم کارت همراه اول، سیم کارت ایرانسل، سیم کارت رایتل و سایر اپراتورها را بررسی کنید. برای اینکه خطوط به نام خود را بررسی کنید می‌توانید از روش‌های زیر کمک بگیرید:

  کد ملی خود را به شماره 3000504901 و یا شماره 3000150 ارسال نمایید.

  در این صورت پیامکی مبنی بر تعداد سیم کارت‌های به نام شده آن کد ملی به تفکیک هر اپراتور برای شما ارسال خواهد شد. زمان ارسال پیامک کوتاه است و اگر پس از ارسال کد ملی خود به شماره‌های گفته شده پیامکی دریافت نکردید می توانید از روش دیگری بررسی نمایید.

  روش دوم استفاده از سامانه اینترنتی mobilecount.cra.ir است که می‌توانید از طریق آن آمار سیم کارت‌های به نام خود را بدست آورید.

  در نظر داشته باشید که از طریق این 2 روش صرفا می‌توانید تعداد سیم کارت‌های به نام به همراه نام هر اپراتور را بدست آورید و برای دانستن شماره هریک از آنها باید به یکی از نمایندگی‌های مجاز آن اپراتور مراجعه کنید.

  آیا سوزاندن سیم کارت فقط در مواقع مفقودی سیم کارت صورت می‌گیرد؟

  پاسخ این سوال خیر است زیرا در صورتی که قصد خرید سیم کارت همراه اول را داشته باشید و مدارک هویتی شما ناقص باشد، اپراتور سیم کارت را سوزانده و از دسترس بودن در شبکه ممانعت به عمل می‌آورد. این قانون برای دیگر اپراتورها نیز صدق می‌کند. از جمله دلایل دیگر می‌توان به اشتباه وارد کردن پین کد و یا رمز پین به صورت متوالی نام برد. همچنین بر اساس قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اپراتورها می‌توانند در صورت استفاده نشدن سیم کارت به مدت مشخص آن را تعلیق و سپس سلب امتیاز کنند. در این صورت مالکیت سیم کارت از شما خارج و در صورت تائید دوباره به چرخه فروش بازگردانده می‌شود.

  آموزش سوزاندن سیم کارت همراه اول

  همراه اول، اولین اپراتور کشور است و برای سوازندن سیم کارت‌هایش روش‌های مختلفی را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. زمانی که قصد خرید سیم کارت همراه اول را دارید و بعد از مدتی تصمیم به سوزاندن آن گرفته‌اید می‌توانید با خواندن ادامه مطلب از راهکارهای ارائه شده استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید این امر هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و به دلیل شیوع ویروس کرونا در صورتی که می‌توانید غیرحضوری به سوزاندن سیم کارت همراه اول خود اقدام کنید و از رفت‌و‌آمد غیرضروری خودداری کنید این کار را انجام دهید.

  روش اول سوزاندن سیم کارت همراه اول به صورت حضوری

  برای سوزاندن یا مسدود کردن خط همراه اول دائمی و یا اعتباری می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

  به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید.

  به نمایندگی‌های مجاز همراه ول مراجعه کنید.

  به امور مشترکین استان خود بروید.

  با استفاده از مراکز تلفن ثابت که دارای خدمات مربوط به همراه اول هستند، خط همراه اول خود را مسدود کنید.

  مسدود کردن سیم کارت همراه اول نیازمند حضور مالک خط و یا نماینده قانونی وی است زیرا مالک اصلی سیم کارت همرا ه اول و یا وکیل وی باید فرم درخواست مسدودی سیم کارت را حضورا امضا و تحویل دهد تا فرآیند سوزاندن سیم کارت به صورت قانونی طی شود. همچنین باید مدارک نیز ارائه شود. این مدارک شامل اصل و تصویر کارت ملی می‌باشد و در صورتی که وکیل بخواهد سیم کارت را مسدود کند باید اصل وکالتنامه که باید دارای اعتبار باشد به همراه تصویر آن را ارائه دهد.

  در صورت مسدود کردن سیم کارت دائمی همراه اول باید اصل قبض پرداختی آخرین دوره قبل از مسدود کردن را نیز ارائه دهید.

  اگر شما دارای سیم کارت همراه اول اعتباری هستید و می‌خواهید آن را مسدود کنید، پس از مسدودی آن شماره برای همیشه مسدود و از دسترس خارج خواهد شد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود اما اگر قصد مسدود کردن سیم کارت دائمی همراه اول را دارید، ابتدا خط به مدت 20 روز مسدود خواهد شد و شما می‌توانید سیم کارت جدید خود را در این مدت دریافت کنید. هزینه سوزاندن سیم کارت دائمی همراه اول و صدود مجدد سیم کارت از حساب پرداختی شما کسر خواهد شد.

  اپراتور همراه اول برخی از خدمات خود را نیز به صورت غیرحضوری ارائه می‌دهد. در ایام کرونا که رفت‌و‌آمد غیرضروری کمک شایانی به کاهش میزان مرگ و میر آن می‌کند، این امکان بسیار سودمند خواهد بود و اگر قصد سوزاندن سیم کارت همراه اول خود را دارید بهتر است از خدمات غیرحضوری آن استفاده کنید. روش‌های غیرحضوری مسدود کردن سیم کارت همراه اول عبارت است از:

  منبع مطلب : news.akhbarrasmi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید