این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شارژ برچسب الکترونیکی عوارض

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شارژ برچسب الکترونیکی عوارض را از این سایت دریافت کنید.

  برچسب عوارض آزاد راهی : نحوه دریافت، شارژ برچسب و اعتبار برچسب

  خرید برچسب عوارض آزادراه، شارژ برچسب عوارض، موجودی برچسب عوارضی آزادراه، نصب برچسب عوارض آزادراهی، پرداخت عوارض آزادراه با قبضینو و پیشخوان

  برچسب عوارض آزاد راهی : نحوه دریافت، شارژ برچسب و اعتبار برچسب

  نویسنده: سارا واعظی آخرین ویرایش: 1401/1/20

  آنچه در این مقاله خواهید خواندنمایش همه

  خرید برچسب عوارض آزادراهی بانک مسکنروش‌های خرید برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهیشارژ برچسب عوارض آزادراهی بانک مسکنسامانه شارژ برچسب عوارض بانک مسکننحوه نصب برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهینحوه عملکرد سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض  ETCبازیابی کلمه عبور ورود به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکنمشاهده موجودی حساب برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض تخفیف تردد در آزادراه‌هاغیرفعالسازی برچسب عوارض آزادراهیروش‌های پرداخت عوارض آزادراهی به صورت الکترونیکیپرداخت عوارض آزادراهی با قبضینوپرداخت عوارض آزادراهی با اپلیکیشن قبضینوکدام آزادراه‌ها تحت پوشش سرویس پرداخت الکترونیکی عوارض قبضینو هستند؟

  یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پرداخت الکترونیک عوارض، استفاده از برچسب عوارض آزادراهی است که بر روی شیشه جلو خودرو شما نصب می‌شود و سفری راحت و بدون توقف را برای شما فراهم می‌کند. بانک مسکن به منظور رفاه حال مسافران و هموطنان برای اولین بار در کشور با همکاری وزارت راه و شهرسازی اقدام به راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض با برچسب کرده است و در حال حاضر این خدمت در دسترس تمامی هموطنان است. البته اجباری به خرید بسته عوارض آزاد راهی نیست و حتی پس از 7 روز بعد از تردد نیز می توانید قبض عوارض آزاد راهی خودتون رو از طریق پیشخوان پرداخت کنید.  برای استفاده از این برچسب ابتدا باید مراحل ثبت نام و شارژ برچسب را انجام دهید تا فعالسازی انجام شود. جهت اطلاع از روش دریافت برچسب، شارژ، نصب و غیرفعالسازی آن کافیست تا پایان این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

  برای پرداخت عوارض آزادراهی از طریق قبضینو کلیک نماید.

  خرید برچسب عوارض آزادراهی بانک مسکن

  1) برای خرید برچسب الکترونیکی بانک مسکن ابتدا وارد سامانه پرداخت عوارض الکترونیکی این بانک به نشانی avarezi.bank-maskan.ir است. سپس گزینه خرید برچسب را که در بالای سایت قرار دارد، انتخاب کنید.

  2 ) حالا باید اطلاعات خود را در صفحه زیر کامل کنید. این اطلاعات عبارتند از:

  اطلاعات کاربرینشانی پستیحساب کاربرینحوه تحویل برچسباطلاعات خودرومحاسبه مبلغپرداخت

  3 ) پس از پرداخت موفق نیز، نام کاربری، کلمه عبور و شماره قبض (تیکت) برای شما نماش داده می‌شود.

  4 ) همچنین پیامکی نیز مبنی بر اینکه “ثبت خودرو شما با موفقیت در سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض انجام شده است” برای شما ارسال می‌شود.

  5 ) از این پس با هر بار تردد شما از آزادراه‌های الکترونیک سراسر کشور مبلغ عوارضی به‌صورت خودکار از حساب شما کسر خواهد شد.

  پرداخت عوارض آزادراهی و عوارض سالیانه خودرو

  برای خرید شارژ برچسب عوارض آزادراهی به این نکات توجه داشته باشید:

  در صورت عدم خرید برچسب توسط کد کاربری جدید، پس از 48 ساعت کد کاربری مذکور باطل می‌شود.

  خرید و پرداخت از طريق كليه كارت‌های بانكي عضو شتاب امكان پذير است.

  برچسب خريداری شده از طريق پست سفارشی به نشانی تکمیل شده در فرم مربوطه توسط شما ارسال می‌شود؛ بنابراین در وارد کردن كدپستی و نشانی خود دقت داشته باشید. (بانك مسكن هيچگونه مسئوليتی در قبال ثبت اطلاعات نادرست توسط متقاضی برعهده نمی‌گیرد.)

  پس از دريافت برچسب پرداخت الكترونيكی عوارض، امكان فعال سازی از طريق سريال مندرج بر روی برچسب امكان‌پذير است.

  این برچسب‌ها غیر قابل انتقال هستند و اصطلاحا ویژگی Break-On-Removal دارند؛ بنابراین قابل انتقال از یک خودرو به خودروی دیگر نیستند اما شارژ آن‌ها قابل انتقال است.

  در صورت خرید خودرو جدید باید نسبت به دریافت برچسب جدید اقدام کنید.

  پرداخت خلافی خودرو

  روش‌های خرید برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی

  برای خرید این برچسب‌های پرداخت الکترونیکی ETC عوارض بانک مسکن می‌توانید از روش‌های زیر نیز اقدام کنید:

  دفاتر پیشخوان شعب منتخب بانک مسکن

  ایستگاه عوارضی مجهز به سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض

  مراجعه حضوری به نمایندگان مجاز فروش

  سامانه اینترنتی www.maskan-avarezi.ir

  پرداخت عوارض آزادراهی و عوارض طرح ترافیک خودرو

  شارژ برچسب عوارض آزادراهی بانک مسکن

  روش‌های شارژ برچسب عوارض به شرح زیر است:

  مراجعه به سایت www.maskan-avarezi.ir

  استفاده از سامانه همراه بانک مسکن

  استفاده از سامانه تلفنبانک مسکن 02164096

  از طریق تمامی خودپردازهای بانک مسکن

  از طریق تمامی کیوسک‌های بانک مسکن

  مراجعه به اینترنت بانک مسکن

  ایستگاه عوارضی مجهز به سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض

  شعب منتخب بانک مسکن (لیست شعب با مراجعه به سایت  www.maskan-avarezi.irقابل دسترسی است)

  مراجعه حضوری به نمایندگان مجاز فروش برچسب

  برنامه موبایلی پرنا

  لینک مرتیط: پرداخت خلافی با پلاک

  سامانه شارژ برچسب عوارض بانک مسکن

  برای افزایش اعتبار برچسب عوارض آزادراهی بانک مسکن از طریق سامانه شارژ، دو راه پیش روی شما وجود دارد:

  شارژ برچسب عوارض با شماره برچسب یا تیکت

  شارژ برچسب عوارض با شماره پلاک خودرو

  برای شارژ برچسب خود، مطابق مراحل زیر عمل کنید:

  1 ) ابتدا وارد سامانه شارژ برچسب بانک مسکن به آدرس https://avarezi.bank-maskan.ir/Account/ChargeOL/ChargePayment شوید.

  2 ) سپس نحوه شارژ را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که شماره برچسب همان شماره سریال یا شماره شناسایی یکتا مندرج بر روی برچسب است.

  3 ) حالا مبلغ اعتبار پرداختی را تعیین کنید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ شارژ پرداختی باید 20000 ریال و حداکثر مبلغ نیز می‌تواند 2500000 ریال باشد. علاوه بر این، مبلغ شارژ باید همواره ضریبی از 10 باشد.

  4 ) در این مرحله نیز درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس عملیات پرداخت را انجام دهید.

  منبع : ghabzino.com

  سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزاد راهی بانک مسکن avarezi.bank-maskan.ir، خرید و شارژ برچسب عوارضی با پلاک خودرو گفته شده است.

  سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن avarezi.bank-maskan.ir

  برای مشاوره پرداخت الکترونیکی عوارض

  برای مشاوره پرداخت الکترونیکی عوارض

  برای ورود مستقیم به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض به نشانی www.avarei.bank-maskan.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن

  راهنمای ورود به سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن avarezi.bank-maskan.ir

  نحوه ثبت نام در سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو بانک مسکن

  نحوه خرید برچسب عوارضی با پلاک خودرو

  نحوه شارژ برچسب عوارضی با پلاک خودرو

  سوالات متداول

  بانک مسکن کشور در جهت کاهش ترافیک ایجاد شده در جاده ها و آزادراه ها ناشی از پرداخت عوارض، اقدام به راه اندازی بستری کرده است تا مردم بتوانند بدون پرداخت نقدی هزینه عوارض، به صورت غیر نقدی و خودکار عوارض خود را پرداخت کنند.

  سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن، سامانه ای است که در جهت پرداخت عوارض خودکار و غیر نقدی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سامانه امکان ثبت نام در طرح پرداخت الکترونیکی عوارض وجود دارد و می توان بسیاری از فرآیندهای مربوط به پرداخت عوارض را از طریق سامانه avarezi.bank-maskan.ir انجام داد. در ادامه توضیحات کاملی در خصوص این طرح داده شده است.

  معرفی سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن

  به طور کلی برای پرداخت عوارض جاده ها و آزادراه ها دو روش وجود دارد. اولین روش، روش نقدی برای پرداخت عوارض آزاد راه ها می باشد؛ اما دومین روش این است که افراد از روش های پرداخت الکترونیکی عوارض استفاده کنند و عوارض خود را به صورت کاملا خودکار پرداخت نمایند.

  سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکن با هدف ارائه خدمات در راستای پرداخت غیر حضوری و آنلاین عوارض جاده ها روی کار آمده است. در این سامانه متقاضیان می توانند پس از ثبت نام، مراحل مربوط به شارژ کیف پول خودشان را انجام دهند و مجوز مربوط به کسر عوارض از کیف پول را به سامانه avarezi.bank-maskan.ir بدهند. پس از دادن این مجوز، بانک مسکن می تواند به صورت کاملا آنلاین و در عین حال خودکار، هزینه عوارض را از کیف پول شما کسر کند.

  افرادی که قصد ورود به این سامانه را دارند، می بایست ابتدا در این سامانه ثبت نام کنند و سپس با نام کاربری خود به سایت avarezi.bank-maskan.ir وارد شوند. در سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن خدمات مختلف دیگری از جمله شارژ کیف پول، اطلاعات خودرو، انتقال شارژ و ... وجود دارد.

  بیشتر بخوانید : سایت آنی رو

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن avarezi.bank-maskan.ir

  در صورتی که قصد استفاده از خدمات مربوط به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکن را دارید، می بایست که ابتدا در این سامانه ثبت نام کنید تا بتوانید با نام کاربری خود به حساب کاربری ایجاد شده در این سامانه وارد شوید و به خدمات مختلفی که در این سامانه ارائه می شوند، دسترسی داشته باشید.

  در صورتی که قبلا در سامانه avarezi.bank-maskan.ir ثبت نام کرده اید، می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود به این سامانه وارد شوید.

  راهنمای ورود به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض

  در مرحله اول وارد سایت avarezi.bank-maskan.ir شوید و در صورتی که قصد ورود به سامانه را دارید، بر روی گزینه ورود به سامانه در بالای سایت کلیک کنید.

  در مرحله بعدی کافیست که شماره برچسب خود را به عنوان نام کاربری و شماره تلفن همراه خود را به عنوان رمز عبور وارد نمایید و بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

  بیشتر بخوانید : سامانه محدودیت تردد بین شهری

  نحوه ثبت نام در سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو بانک مسکن

  در صورتی که قصد فعالسازی سرویس مربوط به پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکن را دارید، می بایست که به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکن وارد شوید و مراحل ثبت نام و ثبت اطلاعات خود را در این سامانه انجام دهید. در صورتی که قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید، دیگر نیازی به ثبت نام در این سامانه را ندارید؛ اما اگر برای بار اول است که به این سامانه وارد می شوید می توانید طبق مراحل زیر، مراحل ثبت نام خودتان را در سامانه عوارضی آزاد راه بانک مسکن انجام دهید.

  نحوه ثبت نام در سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض

  ابتدا به سایت پرداخت الکترونیکی عوارض بانک مسکن وارد شوید. پس از ورود به سایت، از میان گزینه های نشان داده شده در بالای سایت بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

  حال فرم مربوط به ثبت نام در سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض به شما نمایش داده می شود. شما می بایست که ابتدا اطلاعات مربوط به خودرو خود را وارد کنید و بر روی گزینه «استعلام و مرحله بعد» کلیک کنید تا مراحل بعدی ثبت نام شما آغاز شود.

  پس از ورود به مراحل بعدی ثبت نام، هر اطلاعاتی که مورد نیاز می باشد را وارد نمایید تا اطلاعات حساب کاربری شما تکمیل شود.

  منبع : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید