این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شانس برنده شدن در طرح یکپارچه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شانس برنده شدن در طرح یکپارچه را از این سایت دریافت کنید.

  فرارو

  دنا پلاس اتوماتیک در چهل‌وسومین مرحله فروش اینترنتی ایرانخودرو بیشترین متقاضی را داشته است و تقریبا ۴۰ درصد از شرکت‌گنندگان برای خرید آن دست به کار شدند

  راهنمای بازار / خودرو

  کد خبر: ۶۱۶۹۷۱ ارسال نظر

  ریزش ۸۰ درصدی شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی

  شانس برنده شدن در پیش‌فروش ایران‌خودرو چقدر است؟

  دنا پلاس اتوماتیک در چهل‌وسومین مرحله فروش اینترنتی ایرانخودرو بیشترین متقاضی را داشته است و تقریبا ۴۰ درصد از شرکت‌گنندگان برای خرید آن دست به کار شدند

  تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

  پ

  فرارو- نتایج قرعه‌کشی ایران‌خودرو در اسفند امسال نشان می‌دهد متقاضیان محصولات این کارخانه درمقایسه با مرحله قبل حدود ۸۰ درصد ریزش داشته است. درحالی که دی‌ماه امسال چیزی حدود ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر برای شرکت در طرح پیش‌فروش ثبت‌نام کردند، طبق اعلام ایرانخودرو و بعد از مشخص شدن نتایج قرعه‌کشی، این تعداد به حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر کاهش پیدا کرده است. در این مرحله که چهل‌وسومین دور از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو محسوب می‌شد، در مجموع ۱۰ هزار و ۳۰۰ دستگاه دنا پلاس اتوماتیک، سورن پلاس، هایما S۵ اتوماتیک و هایما S۷ پلاس عرضه شدند.

  شانس برنده شدن دنا پلاس اتوماتیک در قرعه‌کشی ایران‌خودرو

  دنا پلاس اتوماتیک در طرح فروش اینترنتی اسفند ایران‌خودرو بیشترین متقاضی را داشته است. از بین یک میلیون و ۸۹۸ هزار و ۶۹۹ نفری که تا پایان مهلت قانونی در طرح فروش اینترنتی ایران‌خودرو ثبت‌نام کردند، ۷۵۴ هزار و ۷۰۹ نفر یعنی چیزی حدود ۴۰ درصد از کل متقاضیان برای خرید دنا پلاس اتوماتیک اقدام کردند. محصولی که ایران‌خودرو آن را با مهلت تحویل سه‌ماهه و با قیمت ۴۱۱ میلیون تومان پیش‌فروش کرد و در بازار آزاد آن را تقریبا دوبرابر نرخ کارخانه معامله می‌کنند. البته از بین تقریبا ۷۵۵ هزار نفری که برای خرید دنا پلاس اتوماتیک دست به کار شدند، ۴۷۰ هزار و ۵۵۳ نفر جزو متقاضیان عادی بودند که با احتساب هزار و ۵۰۰ مدلی که ایران‌خودرو عرضه کرد، شانس برنده شدن این خودرو یک به ۳۱۳ نفر تخمین زده می‌شود. از طرفی به ازای هر ۵۳ نفر در قالب طرح جوانی جمعیت، یک متقاضی شانس برنده شدن در قرعه‌کشی را دارد و شانس برنده شدن متقاضیان طرح خودرو‌های فرسوده که برای خرید دنا پلاس اقدام کردند، یک به ۱۵۱ نفر خواهد بود.

  شانس برنده شدن سورن پلاس بنزینی در قرعه‌کشی ایرانخودرو

  نتایج قرعه‌کشی ایران‌خودرو نشان می‌دهد در مجموع ۷۲۷ هزار و ۵۸۶ نفر برای خرید سورن پلاس بنزینی اقدام کردند. با این حال ایرانخودرو فقط قصد فروش چهار هزار دستگاه سورن پلاس بنزینی را داشته است. از این چهار هزار دستگاه، هزار و ۲۰۰ دستگاه برای متقاضیان عادی درنظر گرفته شد و دقیقا ۳۷۶ هزار و ۲۶۹ نفر ثبت‌نام کردند تا شانس برنده شدن آن‌ها یک به ۳۱۳ نفر باشد. ۱۶۵ هزار و ۳۶۶ نفر در قالب طرح حمایت از جوانی و خانواده برای خرید سورن پلاس بنزینی ثبت‌نام کردند و ظرفیت دو هزار دستگاهی ایران‌خودرو در این بخش، شانس برنده شدن متقاضیان را یک به ۸۲ نشان می‌دهد. این را هم باید اضافه کنیم که در ازای تقریبا ۱۸۵ هزار نفری که درقالب طرح تعویض خودرو‌های فرسوده برای خرید سورن پلاس ثبت‌نام کردند، از هر ۲۳۲ نفر، یک نفر صاحب خودرو می‌شود. سورن پلاس بنزینی در کارخانه تقریبا ۲۶۹ میلیون تومان قیمت دارد و فروشنده‌های آن در بازار آزاد رقمی نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان را به خریداران پیشنهاد می‌دهند.

  شانس برنده شدن هایما S۵ اتوماتیک در قرعه‌کشی ایران‌خودرو

  قیمت هایما S۵ اتوماتیک در طرح فروش اینترنتی ایران‌خودرو تقریبا ۸۱۵ میلیون تومان اعلام شد. همین محصول را در بازار آزاد حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دست به دست می‌کنند و در ازای ۷۱۰ دستگاهی که ایرانخودرو برای عرضه در پیش‌فروش اسفند آماده کرده بود، ۸۷ هزار و ۴۵۹ نفر به‌شکل اینترنتی ثبت‌نام کردند. از بین این تعداد، ۱۳ هزار و ۵۲۶ نفر در قالب طرح عادی برای خرید هایما S۵ اتوماتیک دست به کار شدند و به‌خاطر اینکه در این بخش فقط ۱۵۰ دستگاه عرضه شده بود، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی یک به ۹۰ خواهد بود. تقریبا ۴۰ هزار نفر در قالب طرح جوانی و ۳۳ هزار نفر در قالب طرح تعویض خودرو‌های فرسوده شرکت کردند و به‌ترتیب شانس برنده شدن متقاضیان این محصول به‌ترتیب یک به ۱۰۰ و یک به ۲۱۱ تخمین زده می‌شود.

  شانس برنده شدن هایما S۷ پلاس در قرعه‌کشی ایرانخودرو

  هایما S۷ پلاس چهارمین محصولی بود که ایران‌خودرو در قالب طرح پیش‌فروش اسفند امسال عرضه کرد. مدلی که متقاضیان آن باید نهایتا ۸۵۸ میلیون تومان بابتش به حساب ایران‌خودرو بریزند درحالی که در بازار آزاد حول‌وحوش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود. در مجموع ۳۲۸ هزار و ۹۴۵ نفر برای خرید هایما S۷ پلاس ثبت‌نام کردند که از بین این تعداد، ۷۶ هزار و ۸۷۴ نفر متقاضی عادی بودند. البته ایران‌خودودر این بخش آماده فروش فقط ۲۴۰ دستگاه بوده و به‌این ترتیب به‌ازای هر ۳۲۰ نفر، یک متقاضی شانس بردنده شدن در قرعه‌کشی را داشته است. شانس برنده شدن هایما S۷ پلاس در قالب طرح جوانی و حمایت از خانواده یک به ۵۶۷ نفر و شانس برنده شدن هایما S۷ پلاس در قالب طرح تعویض خودرو‌های فرسوده یک به هزار و ۱۰۲ نفر خواهد بود.

  نتایج قرعه‌کشی محصولات ایرانخودرو اسفند ۱۴۰۱مدلطرح حمایت از خانوادهطرح عادیخودرو‌های فرسودهظرفیتطرح حمایت از خانواده

  بخوانید...

  قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ کارکرده؛ افزایش ۸۰ درصدی در عرض یک سال

  قیمت خودرو‌های سایپا امروز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

  قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

  تفاوت کوییک R و S؛ راز اختلاف ۶.۵ میلیونی

  ظرفیت طرح عادیظرفیت طرح خودرو‌های فرسودههایما S540 هزار و 86 نفر13 هزار و 526 نفر33 هزار و 847 نفر400 دستگاه150 دستگاه160 دستگاههایما S7141 هزار و 774 نفر76 هزار و 874 نفر110 هزار و297 نفر250 دستگاه240 دستگاه100 دستگاه

  منبع مطلب : fararu.com

  شانس برنده شدن هر خودرو در سامانه یکپارچه خودرو چقدر است؟

  با توجه به افزایش قیمت ارز و بالتبع آن افزایش قیمت خودرو، درخواست برای خرید خودرو به قیمت کارخانه افزایش یافت.

  اقتصاد خودرو

  شانس برنده شدن هر خودرو در سامانه یکپارچه خودرو چقدر است؟

  اشتراک گذاری: کد خبر: ۱۲۶۴۰۹

  ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۷

  با توجه به افزایش قیمت ارز و بالتبع آن افزایش قیمت خودرو، درخواست برای خرید خودرو به قیمت کارخانه افزایش یافت.

  گزارش آگهی

  با توجه به افزایش قیمت ارز و بالتبع آن افزایش قیمت خودرو، درخواست برای خرید خودرو به قیمت کارخانه افزایش یافت. با توجه به اختلاف قیمت زیاد نرخ خودرو کارخانه و بازار به مرور پای دلالان و واسطه گران نیز به این بازار باز شد. اشخاصی که نیازی به خودرو نداشته و صرفا در جهت بهره گیری از اختلاف قیمت فاحش کارخانه و بازار در طرح های فروش خودروسازان شرکت می‌کردند.

  این موضوعات و مشکلات و نابسمانی در بازار خودرو باعث ورود مجلس و دولت برای حل مسئله شد. به همین دلیل در اسفند ماه سال 1400 به دستور ریاست جمهوری، شیوه تخصیص خودرو برای متقاضیان واقعی تغییر یافت. به دستور رییس جمهور خودروسازان مکلف به افزایش تولید تا سقف پنجاه درصد شده و باید خودروهای ناقص خودرو را به صفر برسانند. پیرو این دستور، وزارت صنعت، معدن و تجارت در تاریخ 13 ازدیبهشت سال جاری، تمامی خودروسازان را مکلف به عرضه و فروش فوری خودرو در سامانه مشترک خودرو کرده و ثبت نام خارج از این طرح را ممنوع اعلام کرد

  سامانه یکپارچه فروش خودرو و تأثیر آن بر قیمت خودرو

  پس از انجام سه دوره قرعه کشی خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و عرضه تعداد قابل توجه خودرو از هر خودروسازی، شاهد آن بودیم که از التهاب بازار خودرو کاسته شده و در نیمه اول سال جاری شاهد برقراری آرامش نسبی در بازار خرید و فروش ماشین بودیم. از نظر تعداد عرضه محصولات در این طرح فروش یکپارچه، شرکت سایپا در دوره سوم موفق به ارائه تعداد بالایی از خودروهای خود شده به نحوی که این شرکت اعلام کرد به جز خودروی ساینا s برای فروش سایر خودروها نیازی به قرعه کشی نبوده و متقاضیان می‌توانند ماشین مورد نظر خودرا آزادانه انتخاب و پرداخت وجه نمایند.

  اما از طرف دیگر شاهد آن هستیم که عرضه خودروهای چینی در شرایط فروش یکپارچه خودرو محدود شده به طوری که در سومین دوره قرعه کشی خودرو شاهد عدم عرضه دو خودروی دیگنیتی وفیدلیتی از جانب گروه بهمن بودیم. تعداد خودروهای لاماری ایما که توسط شرکت آرین موتور عرضه می‌شود نیز به صورت محدود و با ظرفیت پایین انجام شد. هر چند بررسی بازار خودرو و پیگیری اخبار این صنعت به سمت عرضه خودروهای چینی و مونتاژی در بورس کالا میل می‌کند.

  شانس برنده شدن هر خودرو در سومین طرح فروش یکپارچه خودرو

  نتایج قرعه کشی خودرو پس از به پایان رسیدن زمان مهلت ثبت نام و معمولا با فاصله یک الی دو روزه در سامانه یکپارچه خودرو قرار می‌گیرد. پس متقاضیان باید از طریق همان سامانه ای که اقدام به ثبت نام کرده بودند، منتظر نتایج قرعه کشی سامانه خودرو بوده و در صورت برنده شدن، وجه خودرو را واریز نمایند. برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو باید در زمان مقرر شده واریز وجه را انجام دهند چرا که در غیر این صورت علاوه بر ابطال امتیاز این دوره، به مدت دو دوره از ثبت نام مجدد محروم خواهند شد.

  بعد از برگزاری پیاپی طرح های فروش خودرو شاهد افزایش متقاضیان در طرح های جدید هستیم به طوری که در آخرین قرعه کشی بیش از 6 میلیون متقاضی شانس خود را برای برنده شدن در این طرح فروش امتحان کردند. به طور کلی 18هزار و 761 خودرو در این دوره به صورت فروش فوری به فروش رسیده است. در ادامه توجه شما را به نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو و جدول آمار شرکت کنندگان فروش فوری سومین دوره قرعه کشی خودرو جلب می کنیم.

  محصول تعداد شرکت کنندگان ظرفیت شانس برنده شدن پارس TU5 2.285.161 1000 1 به 2285 206 تیپ 2 1.566.246 500 1 به 3132 پارس سال 1.183.398 4000 1 به 295 دنا پلاس اتوماتیک 277.793 500 1 به 555 سورن پلاس 248.991 3250 1 به 76 رانا پلاس 262.773 250 1 به 1051 ساینا S 71.575 9108 1 به 7 لاماری ایما 73.499 153 1 به 480

  بدین ترتیب باید گفت بیشترین شانس برنده شدن در قرعه کشی متعلق به خودروی ساینا s و کمترین شانس برای خرید خودرو 206 تیپ 2 است.

  خرید خودرو کارشناسی شده و با قابلیت پرداخت اقساطی از همراه مکانیک

  اگر می‌خواهید بدون شرکت در قرعه کشی و انتظار های مکرر یا نگرانی از افزایش قیمت کارخانه ای محصولات؛ صاحب خودرو دلخواه خودشوید، می‌توانید از نمایشگاه آنلاین همراه‌مکانیک به آدرس https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/ استفاده کنید. این نمایشگاه آنلاین شامل مجموعه بزرگی از خودروهای کارشناسی‌شده همراه با امکان خرید اقساطی خودروها بدون ضامن و با اقساط بلند مدت است.

  اتوسنتر همراه مکانیک، محلی برای بازدید فیزیکی از بهترین گزینه‌های خرید بازار است. با مراجعه به این محل، می‌توانید تمامی گزینه‌های خریدتان را به‌صورت یکجا مشاهده کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید خودروی مورد نظر خود کنید. تمامی خودروهای موجود در اتوسنتر کارشناسی‌شده هستند و ضمانت 7 روزه کارشناسی دارند.

  شرایط ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو

  هر کدملی تنها یک بار مجاز به خرید خودرو از این سامانه است.

  عدم خرید خودرو در ۴ سال گذشته از شرایط ثبت نام است.

  کدملی باید با شماره حساب، شماره همراه و گواهینامه همخوانی داشته باشد.

  داشتن حداقل ۱۸ سال تمام برای خرید خودرو الزامی است.

  در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده در هرمرحله ثبت نام شما در نظر گرفته نمی‌شود.

  به هیچ عنوان قابلیت انتقال نوبت و سند تا دریافت خودرو وجود ندارد.

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید