این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی را از این سایت دریافت کنید.

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، دسترسی سریع به خدمات، تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاه‌های کشور؛ مقالات تخصصی؛ دوره‌های آموزشی و تخفیف خدمات در باشگاه مشتریان

  ورود به باشگاه مشتریان

  ورود به کارتابل آزمایشگاهها

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

  شبکه آزمایشگاهی، با هدف افزایش بهره وری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی را راه اندازی کرده است.

  باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی نیز با ارایه پژوهانه و یارانه های متنوع به اعضای هیئت علمی و دانشجویان دریافت خدمات از مراکز عضو شبکه را تسهیل کرده است.

  در این شبکه خدمات آزمایشگاهی متنوعی مانند حوزه های فنی و مهندسی همچون مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی؛ حوزه های زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت؛ حوزه های علوم شناختی و مغز؛ صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارایه می‌شود.

  ورود به باشگاه مشتریان            ورود به کارتابل آزمایشگاه

  خدمات و حمایت ها

  ۱,۳۴۷ مجموعه آزمایشگاه ۲۶,۳۴۱ دستگاه ۱۱۹,۹۵۰ آزمون ۱,۵۸۵,۲۱۵

  خدمات اعتباری ارایه شده

  اخبار و رویدادها

  ۲۰ تیر ۱۴۰۱

  بومی‌ سازی کیت تشخیص سریع آنتی‌ بیوتیک در شیر

  یکی از دغدغه‌های صنعت مواد غذایی تشخیص میزان آلودگی احتمالی در محصولات است که کیت‌های تشخیص سریع آنتی‌‌بیوتیک ایران‌ ساخت به برطرف سازی این مشکل کمک کرده است.

  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  توسعه تحقیقات سلولی و مولکولی با خدمات آزمایشگاهی کارآمد

  مجموعه آزمایشگاهی شرکت آزما اکسیر پژوه، یکی از اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است که خدمات آزمایشگاهی متنوعی را در حوزه‌های زیست‌ فناوری و سلولی و مولکولی ارائه می‌دهد.

  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  انتشار فصلنامه دانش آزمایشگاهی ایران، فرصتی برای ارائه و بحث در مورد نوآوری‌‎‌ها و ‌تحولات علمی

  تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران نیز می‌توانند قابلیت‌ها و کاربردهای دستگاه‌های تولیدی خود را به صورت مقاله در این فصلنامه منتشر کنند.

  ۱۴ تیر ۱۴۰۱

  کارشناسان مفاهیم و ضرورت‌های استانداردسازی را فرا می‌گیرند

  کارگاه آموزشی استاندارد سازی و توسعه کیفیت در چرخه عمر فناوری محصول با رویکردی کاربردی با هدف ارتقای دانش و مهارت فعالان حوزه استاندارد، کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.

  آرشیو اخبار

  جریان دانش در شبکه

  کارگروه‌های تخصصی خدمات پردازش موازی

  فصلنامه دانش آزمایشگاهی ایران

  خدمات ویژه اعضای شبکه

  استاندارد ISO/IEC17025

  حمایت‌های قانون دانش بنیان

  پیوندهای مفید

  ارتباط با شبکه

  عضویت آزمایشگاه در شبکه

  باشگاه مشتریان

  ورود به کارتابل آزمایشگاه ها

  کلیه حقوق این سایت متعلق به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

  شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی (تماس با ما)

  منبع : labsnet.ir

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  اطلاعات خدمت

  نام خدمت : شبکه آزمایشگاه های فناوری های راهبردی

  کد خدمت : نوع خدمت : G2C

  زمان ارائه خدمت : ساعات اداری

  ورود به سایت

  درباره خدمت

  پایه و اساس پیشرفت و دست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه است که دسترسی محققین به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و استاندارد را طلب می‌کند. در کشور ما با وجود سرمایه‌گذاری زیاد در خرید تجهیزات پیشرفته و ایجاد آزمایشگاه‌های مختلف، همواره به دلیل ناکارآمدی سیستم خدمات‌دهی این آزمایشگاه‌ها، محققین با مشکل دسترسی به سرویس آزمایشگاهی مناسب مواجه بوده‌اند و تقاضا برای خرید تجهیزات جدید همیشه وجود داشته است. یکی از راهکارهای اجرایی مدیریت این موضوع، ایجاد شبکه‌ای جامع از توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور در حوزه فناوری‌های‎ پیشرفته‎ و راهبردی ‎است. دامنه پوشش این شبکه شامل آزمایشگاه‌های خدماتی است و آزمایشگاه‌های پژوهشی و آموزشی را شامل نمی‌شود. این شبکه علاوه‌ بر مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه سازمان‌های دولتی و وزارتخانه‌های مختلف، مراکز آزمایشگاهی بخش خصوصی را نیز در بر می‌گیرد. بخش‌های آزمایشگاهی وابسته به انواع مؤسسات تحقیقاتی و آموزش عالی اعم از دانشگاه، پژوهشگاه، مرکز تحقیقاتی و مواردی از این دست، می‌توانند در این شبکه عضو شده، فعالیت نمایند.

  فلوچارت دریافت خدمت واجدین شرایط مدارک مورد نیاز راهنما راهنما 1-کلیه محققان 2-شرکت های فناور 3-اعضای هیئت علمی

  4-اعضای فدراسیون سرآمدان

  5-شرکت های دانش بنیان

  مدارک مورد نیاز برای عضویت آزمایشگاه ها:

  1-اطلاعات مرتبط با آزمایشگاه

  2-اطلاعات مرتبط با خدمات ارائه شده

  3-اطلاعات مرتبط با مدیریت آزمایشگاه

  مدارک مورد نیاز برای اعضای باشگاه مشتریان شبکه:

  تکمیل اطلاعات فرم اعضای باشگاه

  1- دستورالعمل‌ عضویت در شبکه

  آزمایشگاه‌های علاقمند به عضویت در این شبکه می‌توانند پس از مطالعه راهنمای عضویت و از طریق پنل عضویت آزمایشگاه، درخواست عضویت خود را ثبت نمایند تا پس از بررسی در صورت دارا بودن شرایط لازم و قبول تعهدات، به‌عنوان عضو آزمایشی در شبکه پذیرفته شوند. شایان ذکر است دوره عضویت آزمایشی 6 ماه است و پس از آن عملکرد آزمایشگاه در این دوره ارزیابی می‌شود و در صورت کسب امتیاز لازم، عضویت آزمایشگاه در شبکه قطعی خواهد شد.

  2- دستورالعمل فعالیت در شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی ایران

  هر آزمایشگاه برای عضو شدن در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، متعهد می‌شود طبق دستورالعمل فعالیت در شبکه، عمل نماید. در این صورت، شبکه نیز حمایت‌های خود را طبق دستورالعمل حمایتی که به‌صورت سالانه مصوب و به مراکز عضو ابلاغ می‌شود، به این آزمایشگاه‌ها ارایه می‌کند.

  3- دستورالعمل‌ حمایت شبکه از مراکز عضو

  شبکه آزمایشگاهی فناوری‎های راهبردی ایران به منظور تشویق مراکز عضو به استفاده بهتر و بیشتر از ظرفیت‌های تجهیزاتی خود، افزایش بهره‌وری سرمایه‌گذاری‌های کشور و تسهیل انتقال دانش و تجارب آزمایشگاهی بین مراکز عضو شبکه، حمایت‎هایی را به صورت سالانه به آنها پرداخت می‎کند.

  4- دستورالعمل ارزیابی مراکز عضو قطعی شبکه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، سالانه برای ایجاد رقابتی سالم و سازنده، به منظور بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش توانمندی علمی آزمایشگاه‌های عضو خود، آنها را ارزیابی و رتبه‌بندی می‌کند.

  دستورالعمل های عضویت و ارزیابی آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاه فناوری های راهبردی

  فایل راهنما فیلم آموزشی

  نظر سنجی

  پرسشنامه سنجش کیفیت خدمات از منظر مراجعان و دریافت کنندگان خدمت

  ورود

  ارتباط با مسئول خدمت

  ایمیل : 021-۶۳۱۰۳۴۵۱

  فایل راهنما : info @ labsnet.ir

  شبکه ازمایشگاهی فناوری های راهبردی

  منبع : isti.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید