این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شخصیت های خانه کاغذی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شخصیت های خانه کاغذی را از این سایت دریافت کنید.

  14 شخصیت سریال خانه کاغذی از منفورترین تا محبوب‌ترین • دیجی‌کالا مگ

  سریال خانه کاغذی که با عنوان انگلیسی « Money Heist» یا سرقت پول هم شناخته می‌شود، شخصیت‌های رنگارنگ و جذاب زیادی دارد.

  ۱۴ شخصیت سریال خانه کاغذی از منفورترین تا محبوب‌ترین

  پوریا شجاعی ۱۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۰

  زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۷ دقیقه

  سریال خانه کاغذی که با عنوان انگلیسی « Money Heist» یا سرقت پول هم شناخته می‌شود، چند سالی است که کل دنیا را گرفته و هواداران پرشماری پیدا کرده. این سریال با تلفیق جذابی از موقعیت‌های احساسی، داستان‌های جنایی و تعقیب‌وگریزهای تماشایی و انفجار و صحنه‌های اکشن، موفق شده است محبوبیتی فراگیر پیدا کند و خیلی‌ها را به دنبال خودش بکشاند تا سرنوشت پروفسور و شخصیت‌های همراهش را ببینند.

  هر آنچه از فصل ۵ سریال خانه کاغذی می‌دانیم

  ۵ تئوری‌ مهیج که پیش از تماشای فصل پنجم سرقت پول باید بدانید

  سریال خانه کاغذی روی دو سرقت بزرگ و چالشی مانور می‌دهد که هر کدام گروگان‌ها، نگهبان‌ها و مقامات متفاوتی را درگیر خودش می‌کند. گروهی که سرقت‌ها را به اجرا در می‌آورند اساسا یکی هستند، ولی تغییرات کوچکی هم در میانشان ایجاد می‌شود و هر از گاهی شخصیت‌های تازه‌ای به ما معرفی می‌کنند.

  تعداد شخصیت‌های سریال خانه کاغذی به حدی است که شاید بعضی‌ها گمراه شوند و نتوانند آمار همه را داشته باشند، به هر حال همه‌ی ما که هوش و ذکاوت پروفسور را نداریم تا بتوانیم تک تک مهره‌های شطرنج این بازی بزرگ و موقعیت و جایگاهشان را به یاد داشته باشیم. اما شخصیت‌های رنگارنگ و پیچیده‌ی داستان بخشی از جذابیت‌های سریال خانه کاغذی هستند.

  حالا که چیزی به پخش آخرین بخش داستان نمانده، بد نیست نگاهی بیندازیم به شخصیت‌های متفاوت سریال،‌ چه آن‌هایی که دوستشان داریم و چه آن‌هایی که نفرت ما را برمی‌انگیزند.

  هشدار – در ادامه‌ی مطلب داستان سریال لو می‌رود

  ۱۴. سزار گاندیا

  در جریان سرقت دوم که طی فصل‌های سوم و چهارم و پنجم رخ می‌دهد، یکی از شخصیت‌های منفی اصلی داستان کسی نیست جز سزار گاندیا، مأمور از خودراضی و عصبانی و بی‌رحم. او مردی است که نقشش را زیادی جدی گرفته و به هر قیمتی که هست می‌خواهد به مقامات خدمت کند و باور دارد که شکست دادن این سارقین مسلح، وظیفه‌ی اوست.

  در جایی از سریال وقتی پالرمو از دست بقیه‌ی گروه عصبانی است، اطلاعاتی به او می‌دهد مبنی بر اینکه چطور فرار کند. البته که ریو برای مقابله با گاندیا بیش از حد ضعیف است و نمی‌تواند کاری کند. در نهایت هم بعد از اینکه از چنگ سارقین دوست‌داشتنی ما فرار می‌کند، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کل سریال را به قتل می‌رساند. گاندیا از همان ابتدا با نایروبی مشکل داشت و چون او یک زن دو رگه بود، به دنبال فرصتی می‌گشت تا حرص و نفرتش را سر او خالی کند و از اینکه می‌دید یک زن بر او برتری یافته حسابی نفرت داشت. برای همین اقدامش برای کشتن او، ناجوانمردانه بود و نه قهرمانانه، و هواداران سریال به خاطر این کارش حسابی از او متنفر شدند.

  گاندیا بعد از فرار بلافاصله به همراه نیروی ویژه بازگشت، اما غرور بیش از حد و خشم کورکننده‌‌ی او، عملیات را به خطر انداخت و حتی همراهانش هم از دست کارهای او به ستوه آمدند. گاندیا همچنین خیلی زود عصبی می‌شود، مثلا وقتی توکیو به او طعنه می‌زند و می‌گوید که به این خاطر برگشته که خانواده‌اش برایش مهم نیست و حس می‌کند زن جذابی ندارد، حسابی از کوره در می‌رود.

  گاندیا شخصیتی است که به مردانگی خودش می‌نازد و عقاید نژادپرستانه و کثیفی دارد و از سوی دیگر هم آدمی دو رو و از خودراضی است که بی‌جهت فکر می‌کند همیشه کار درست را می‌کند و طرف درست ایستاده. تعجبی ندارد که از منفورترین شخصیت‌های سریال خانه کاغذی است.

  ۱۳. آرتورو رومان

  آرتورو و گاندیا از یک نظر شبیه هم هستند، هر دو می‌خواهند جلو سارقین را بگیرند تا غرور بیمارگونه‌ی خودشان را ارضا کنند و لقب قهرمان به خودشان بدهند.

  آرتورو در فصل‌های ۱ و ۲، سعی می‌کرد گروگان‌ها را علیه سارقین بشوراند، با وجود اینکه هیچ تهدید فیزیکی و جدی علیه آن‌ها وجود نداشت. تک‌تک نقشه‌ها و دسیسه‌هایی که آرتورو می‌‌‌کشد و می‌چیند، افراد دیگر را به خطر می‌اندازد تا در انتها افتخارش نصیب خودش شود.

  از سوی دیگر مونیکا را داریم، معشوقه‌اش. وقتی آرتورو متوجه می‌شود که او بچه‌اش را باردار است،‌ به مونیکا می‌گوید که این قضیه به خانواده‌ی اصلی او ضربه خواهد زد و به خاطر همین پسش می‌زند. اما وقتی مونیکا عاشق دنوِر می‌شود، آرتورو باز سعی می‌کند او دل او را به دست آورد. هلسینکی لقب خوبی رویش گذاشته: آرتوریتو (به معنای آرتورو کوچولو) چون شبیه پسربچه‌ی کم‌عقلی است که می‌خواهد به زور خودش را درگیر بازی آدم بزرگ‌ها کند.

  در فصل سوم، آرتورو را می‌بینیم که در سمینارهای احمقانه سخنرانی می‌کند و خودش را به‌عنوان قهرمانی بزرگ و جسور و دلیر که علیه سارقین ایستادگی کرد جا می‌زند. وقتی می‌بیند سرقت دوم شروع شده، مثل دیوانه‌ها به دل ماجرا می‌زند چون می‌خواهد به توهمات و افسانه‌هایی که حول شخصیت خودش شکل داده، رنگی از واقعیت بزند.

  در سرقت دوم هم، دوباره تلاش می‌کند گروگان‌ها را علیه سارقین بشوراند، و در نهایت موفق می‌شود به تعداد زیادی سلاح دست پیدا کند تا از این طریق دنوِر را بکشد و چیزی که عقیده دارد مال خودش است (مونیکا و بچه) پس بگیرد. اتفاقی که منجر به ماجرای دیگری می‌شود، مونیکا (که حالا عضوی از سارقین شده و نام مستعار استکهلم را گرفته) به آرتورو شلیک می‌کند.

  آرتورو مردی خودشیفته و خودبزرگ‌بین است که امیال شخصی خودش را به شکل اقدام‌های قهرمانانه نشان می‌دهد تا تصویری بزرگ‌تری از خودش بسازد.

  ۱۲. کلنل تامایو

  کلنل لوئیس تامایو رهبر تازه‌ی عملیات علیه سارقین است که برای سرقت دوم و از فصل ۳ تا ۵ سریال خانه کاغذی به جمع شخصیت‌ها اضافه شده. این مرد یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که مردم به جای حمایت از دولت و پلیس، طرفدار سارقین شده‌اند. او  آلیسیا سیه‌را را مأمور می‌کند تا با هر روشی که می‌تواند از ریو حرف بکشد، و آلیسیا هم با انواع و اقسام شکنجه‌های فیزیکی و روحی به جان ریو می‌افتد. اما وقتی خبر این شکنجه‌ها به بیرون درز می‌کند، تامایا نقش خودش را در قضیه انکار می‌کند و همه چیز را به گردن آلیسیا می‌اندازد.

  منبع مطلب : www.digikala.com

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heist

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heist - در ادامه بررسی سریال Money Heist با معرفی شخصیت ها و بازیگران این سریال

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heist

  روژین دارین آذر ۱۶, ۱۴۰۰ ۱۷:۲۷ دیدگاه‌ها

  سریال های تلوزیونی, معرفی شخصیت ها, مقالات

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heistعناوین مطلب نمایش عناوین

  در ادامه بررسی سریال Money Heist با معرفی شخصیت‌ها و بازیگران این سریال در خدمت شما هستیم. بازیگران این سریالِ اسپانیایی قبل از این سریال کارنامه آنچنان درخشانی نداشته‌اند، با تمام این احوال به طور مختصر به معرفی بازیگران نقش‌های اصلی و همینطور شخصیت‌هایی که آنها خلق کرده‌اند، پرداختیم. با سایت ساعت هفت با معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heist همراه باشید.

  انتشار اولیه: ۴ مهر ۱۴۰۰به روز شده: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ (به مناسبت اتمام سریال، توضیحات بیشتر در مورد “شخصیت‌های اصلی” به متن اضافه شد)مطالب مشابه:

  بازیگران و شخصیت های سریال Wednesday / معرفی بازیگران ونزدی (جدید)

  معرفی بازیگران و شخصیت های سریال House of the Dragon

  معرفی شخصیت ها و بازیگران گروه The Seven از سریال The Boys

  معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال Better Call Saul

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Walking Dead (شخصیت‌های زنده)

  معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال Walking Dead (شخصیت‌های مرده)

  معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال The Witcher

  معرفی بازیگران و شخصیت های اصلی سریال See

  معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال Peaky Blinders / پیکی بلایندرز

  معرفی شخصیتهای انیمه Attack on Titan / حمله به تایتان

  معرفی شخصیتهای اصلی سریال The Mandalorian

  معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال Vikings

  مطالب مرتبط با سریال سرقت پول:

  بررسی سریال Money Heist فصل پنجم / خانه کاغذی

  بررسی سریال Money Heist فصل دوم تا چهارم

  بررسی سریال Money Heist فصل اول / سرقتی بی رقیب

  شامل اسپویل می‌باشد…

  معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Money Heist

  توکیو (سیلن اولیویرا)

  “سیلن اولی‌ویرا” که با کد رمز توکیو در سریال شناخته می‌شود، یک دزد در حال فرار از پلیس پس از یک سرقت ناکام است که در آن دوست پسرش کشته شده است. توکیو یکی از کسانی است که بارها در طول سریال به طور غیر عمد موجب خراب کردن نقشه‌های پروفسور می‌شود و در ادامه رابطه‌ای عاشقانه را با یکی دیگر از شخصیت‌ها یعنی ریو آغاز می‌کند.‌ او توسط پروفسور استخدام شده بود تا در انجام دزدی ضرابخانه سلطنتی در مادرید او را همراهی کند. او به همراه هفت سارق دیگر که برای دزدی انتخاب شده‌ بودند، به یک ویلا منتقل می‌شوند و به مدت پنج ماه دزدی را برنامه‌ریزی می‌کنند. او راوی اصلی داستان است و روایت داستان را از زبان او در طول سریال می‌شنویم. توکیو در ۱۴ سالگی با دوست پسر ۲۸ ساله خود به دنیای جنایت پا می‌گذارد. آنها با هم ۱۵ سرقت برنامه‌ریزی شده را با موفقیت انجام دادند.اورسولا کوربیرواز بازیگر و مدل ۳۲ ساله اسپانیایی متولد مادرید است که با بازیی به شدت موثر را در سریال خانه کاغذی به جای گذاشته است. بسیاری او را برای جسور بودنش و همچنین افزودن آدرنالین به داستان تحسین می‌کنند. هم‌اکنون او در حدود ۲۴ میلیون فالور در اینستاگرام دارد و به محبوبیت بسیار زیادی بعد از این سریال دست یافته است. (صفحه اینستا)

  پروفسور (سرگیا مارکینا)

  پروفسور رهبر و مغز متفکر باند و شخصیتی کاریزماتیک است، کسی که با دقت برنامه‌ریزی و سازماندهی نقشه دزدی به ضرابخانه سلطنتی و بانک اسپانیا در مادرید را کشیده است. او با ظاهری آرام و صدایی گرم و گیرا و ایده‌های جذابش سریال را هوشمندانه کرده است. در حقیقت ایده اولین دزدی (برای گرفتن انتقام پدرش) توسط او کشیده شد. همینطور پدربزرگ پروفسور در ایتالیا علیه فاشیست‌ها جنگیده بود. سرگیا بسیار باهوش و دقیق است و این را از برنامه‌ریزی برای همه سناریوهای احتمالی که ممکن است در طول سرقت رخ دهد می‌توان فهمید. او از ۱۹ سالگی با تمدید نکردن شناسنامه‌اش به نوعی خود را از عموم مخفی نگهداشت تا بتواند پشت پرده و به طور ناشناس نقشه‌هایش را برنامه‌ریزی و اجرا کند.

  آلوارو مورته، بازیگر ۴۶ ساله اهل اسپانیا با بازی در نقش سرگیا مارکینا (پروفسور) برای سریال شبکه اسپانیایی آنتن ۳ به نام سرقت پول(خانه کاغذی)، مورد تحسین واقع شد و به همراه این سریال به شهرت جهانی دست پیدا کرد. فیلم Mirage محصول سال ۲۰۱۸ از دیگر آثار برجسته او محسوب می‌شود. هم‌اکنون او در حدود ۱۲ میلیون فالور در اینستاگرام دارد. (صفحه اینستا)

  نایروبی (آگاتا خیمنز)

  نایروبی به عنوان مدیر کیفی گروه، مسئول چاپ پول در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا در بخش یک و دو و نظارت بر ذوب طلا در بانک اسپانیا در بخش سه و چهار حضور داشت. او از ۱۳ سالگی ساخت پول تقلبی را یاد گرفت و سختی‌های زیادی را در طول زندگی‌اش متحمل شد. او را یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این مجموعهٔ تلویزیونی می‌دانند که شخصیتی دلسوز در عین حال قوی‌ای دارد و در برابر رفتارهای نسنجیده گروه می‌ایستد و از تفرقه افتادن بین اعضای آن جلوگیری می‌کند.

  منبع مطلب : www.saate7.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید