این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرایط استخدام در آموزش و پرورش

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرایط استخدام در آموزش و پرورش را از این سایت دریافت کنید.

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرط معدل آزمون استخدامی شرایط عمومی و اختصاصی شرایط سنی و سهمیه های موثر در پذیرش ۱۴۰۱ و سال 1401

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  ایران مشاوره۲,۲۹۴ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  علاقه مندان به فعالیت در عناوین شغلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش می توانند از طریق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون استخدامی که به منظور جذب نیروی مورد نیاز این ارگان برگزار می گردد، شرکت نمایند. لازمه نام نویسی داوطلبان، دارا بودن شرایط تعیین شده به صورت عمومی و تخصصی می باشد به طور دقیق در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  1401 جمع آوری شده است. در این مطلب قصد داریم شما را با شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی مذکور آشنا کنیم.

  شرط سنی داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش متناسب با مدرک تحصیلی آن ها تعیین می گردد.

  شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  همان طور که گفته شد، در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط ثبت نام در این آزمون مشخص می شود و در قسمتی از این دفترچه به داوطلبان ارائه می گردد. این شرایط به همراه ضوابط پذیرش متقاضیان در ادامه بیان شده است.

  داشتن تابعیت ایران

  معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  پایبند بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن برای آقایان

  برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی

  نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

  نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

  نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی

  عدم مشمولیت در جامعه بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی

  عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون یا حین استخدام

  شرایط سنی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  داشتن سن مناسب یکی از ملاک های مهم افرادی است که می خواهند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جاری شرکت نمایند.

  شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم

  داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)

  دارا بودن حداکثر 36 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس

  داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس

  دارا بودن حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 

  تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.

  چه کسانی از معافیت شرط سنی در استخدام آموزش و پرورش 1401 برخوردار می شوند؟

  در خصوص شرط سنی تعیین شده، ناگفته نماند که شرایط سنی گفته شده در ابتدا مقاله ممکن است به دلایلی که در زیر گفته می شود برای افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اندکی متفاوت باشد.

  برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند.

  لازم به ذکر است جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند و همچنین، برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.

  به ازای تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به شرط سنی داوطلبان اضافه خواهد شد.

  داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند، به اندازه مدت زمان خدمت غیررسمی آن ها، بر شرط سنی مذکور اضافه می شود.

  شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

  علاوه بر داشتن شرایط گفته شده در ابتدا مقاله، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون است اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است.

  علاقه مندان به شرکت در عناوین شغلی هنرآموز، باید دارای فوق دیپلم پیوسته باشند؛ اما در صورت احراز مدرک فوق دیپلم ناپیوسته، می بایست مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.

  امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز، این امر بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان خواهد بود.

  داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی قرار می گیرند، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش تحویل بدهند.

  معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی را ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ خواهد شد.

  فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.

  طی کردن دوره یکساله مهارت آموزی

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  استخدام آموزش و پرورش در سال 1401 (کلیه اخبار+ کاملترین منابع مطالعاتی)

  رئیس سازمان اداری و استخدامی از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ خبر داده است. برای اطلاع از اخبار مرتبط، این صفحه را مشاهده کنید.

  استخدام آموزش و پرورش

  متقاضیان محترم استخدام در آموزش و پرورش و کارجویانی که به دنبال پاسخ سوال «چگونه معلم شدن؟» هستند، در این صفحه  سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. از طریق فهرست زیر، می‌توانید به بخش‌های مختلف این صفحه دسترسی پیدا کنید.

  برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

  فهرست مطالب صفحه

  برای مشاهده مطالب روی لینک‌های زیر کلیک کنید

  استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ به چه صورت خواهد بود؟

  اطلاعیه‌های استانی تحویل مدارک آموزش و پرورش

  شرایط عمومی، اختصاصی

  آخرین اخبار آزمون منابع و سوالات مفید

  لینک‌های مفید و کاربردی

  منابع مطالعاتی برای مصاحبه

  آرشیو دوره‌های قبلی آزمون

  مشاهده نظرات کاربران

  گوش به زنگ باشید!

  با فعال سازی این سرویس دیگر نیازی به چک کردن مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت

  فعال سازی

  خبر ۳ آذر ۱۴۰۱- استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ به چه صورت خواهد بود؟

  آزمون استخدام آموزش و پرورش به عنوان بخشی از آزمون فراگیر استخدامی دولت موسوم به آزمون ماده ۲۸، هر ساله برگزار می‌شد و جمع کثیری از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مختلف در آن شرکت کرده و پس از طی مراحل استخدامی وارد ساختار آموزش و پرورش کشور می‌شدند. اما امسال این آزمون با اخبار گوناگونی همراه شده است.

  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

  لینک‌ها و صفحات مرتبط

  آخرین آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار و نتایج نهایی این آزمون روز پنج‌شنبه  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ اعلام شد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «شرایط آزمون» از شرایط عمومی و اختصاصی آخرین آزمون برگزار شده آگاه شوید.

  طبق آخرین خبرها در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ نیز آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود. برای ایجاد  آمادگی و کسب موفقیت در آزمون بعدی، «کتاب جامع آزمون‌های استخدامی» یا «سوالات رایگان استخدام آموزش و پرورش» را مشاهده و بررسی کنید.

  برای کسب موفقیت می‌توانید از تجربیات کاربران شرکت کننده در آزمون‌های استخدامی وزارت آموزش بهره‌مند شوید. برای مشاهده تجربیات آن‌ها، اینجا کلیک کنید.

  اطلاعیه‌های استانی تحویل مدارک آموزش و پرورش

  اطلاعیه‌های زمان و نحوه تحویل مدارک مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان‌های مختلف به محض اعلام در جدول زیر قرار داده خواهد شد.

  استان‌ها  اطلاعیه پذیرفته شدگان

  آذربایجان غربی مشاهده اطلاعیه استان اصفهان مشاهده اطلاعیه شهر تهران مشاهده اطلاعیه استان البرز مشاهده اطلاعیه استان کردستان مشاهده اطلاعیه استان کرمان مشاهده اطلاعیه استان کرمانشاه مشاهده اطلاعیه سیستان و بلوچستان مشاهده اطلاعیه آذربایجان شرقی مشاهده اطلاعیه استان مازندران مشاهده اطلاعیه استان ایلام مشاهده اطلاعیه استان بوشهر مشاهده اطلاعی استان خراسان شمالی مشاهده اطلاعیه استان خراسان جنوبی مشاهده اطلاعیه استان خوزستان مشاهده اطلاعیه استان زنجان مشاهده اطلاعیه استان قزوین مشاهده اطلاعیه استان گیلان مشاهده اطلاعیه استان هرمزگان مشاهده اطلاعیه خراسان رضوی مشاهده اطلاعیه چهار محال و بختیاری مشاهده اطلاعیه استان یزد مشاهده اطلاعیه استان همدان مشاهده اطلاعیه استان مرکزی مشاهده اطلاعیه استان سمنان مشاهده اطلاعیه

  استان کهگیلویه وبویراحمد   مشاهده اطلاعیه

  استان قم مشاهده اطلاعیه شهرستان های تهران مشاهده اطلاعیه استان اردبیل مشاهده اطلاعیه استان فارس مشاهده اطلاعیه استان گلستان مشاهده اطلاعیه

  استان لرستان   مشاهده اطلاعیه

  شرایط عمومی، اختصاصی

  شرایط عمومی داشتن تابعیت ایران.

  اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

  انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان.

  داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.

  عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

  نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

  عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی‌صلاح.

  داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.

  به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پست‌های سازمانی در هر یک از دستگاه‌های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می‌باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.

  داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵ ) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (۳۰)  سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (۳۶) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.

  برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

  شرایط اختصاصی

  طی کردن دوره یک‌ساله مهارت آموزی توسط پذیرفته‌شدگان با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در صفحه «شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش».

  تذکرات مهم:

  متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکاری)، می‌بایست دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید