این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرایط خرید خودرو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرایط خرید خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام ایران خودرو؛پیش فروش و فروش فوق العاده و اقساطی (بهمن 1401)

  ثبت نام ایران خودرو، فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو، شرایط فروش فوری ایران خودرو و فروش فوق العاده ایران خودرو

  ثبت نام ایران خودرو؛پیش فروش و فروش فوق العاده و اقساطی (بهمن 1401)

  04 بهمن 1401 - 12:37

  پیش فروش بزرگ ایران خودرو

  شرکت ایران خودرو به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر 1401، درنظر دارد تا بزرگترین طرح پیش فروش تاریخ این شرکت را برگزار کند. در این طرح، که علاوه بر متقاضیان عادی، متقاضیان طرح جوانی جمعیت و همچنین متقاضیان طرح نوسازی خودرو فرسوده نیز امکان ثبت نام دارند، موعد تحویل خودروها حداکثر یکساله خواهد بود. همچنین افتتاح حساب وکالتی برای متقاضیان فروش عادی ایران خودرو الزامی بوده اما برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت و طرح نوسازی خودرو فرسوده، الزامی نیست. جزییات بیشتر بزودی اطلاع‌رسانی می‌گردد.

  خرید ایران خودرو از بورس: 4 بهمن 1401

  چهاردهمین مرحله فروش ایران خودرو در بورس کالا، روز سه‌شنبه 4 بهمن‌ماه 1401 برگزار می‌شود. در این عرضه، مشتریان می‌توانند هایما S7 پلاس را فقط در رنگ سفید خریداری کنند. جزییات عرضه ایران خودرو در بورس، مطابق جدول زیر اعلام شده است:

  شرایط عرضه ایران خودرو در بورس کالا - بهمن 1401

  مدل S7 پلاس

  ظرفیت عرضه 2000 دستگاه

  رنگ خودرو سفید

  موعد تحویل 20 اردیبهشت 1402

  مالیات و عوارض 13 درصد قیمت نهایی

  پیش پرداخت 50 درصد قیمت پایه

  هزینه‌های جانبی 4.371 میلیون

  قیمت پایه 743 میلیون

  *قیمت‌‌ها برحسب تومان است.

  براساس بخشنامه فروش ایران خودرو در بورس کالا، محدودیت کد ملی، محدودیت سن بالای 18 سال و همچنین محدودیت عدم خرید از ابتدای سال 1398 تا به امروز، برای خریداران خودرو وجود دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش ایران خودرو در بورس کالا (PDF) ««

  طرح فروش ایران خودرو در بورس: 25 دی 1401

  مرحله سیزدهم فروش ایران خودرو در بورس کالا، صبح روز دوشنبه 26 دی‌ماه 1401 برگزار می‌گردد. در این مرحله، متقاضیان امکان خریداری دنا پلاس با گیربکس دستی و رینگ فولادی را دارند. شرایط این دور از عرضه ایران خودرو در بورس کالا بصورت زیر اعلام شده است:

  شرایط عرضه ایران خودرو در بورس کالا - دی 1401

  مدل دناپلاس دستی

  ظرفیت عرضه 10,000 دستگاه

  رنگ خودرو سفید

  موعد تحویل 27 اسفند 1401

  مالیات و عوارض 13 درصد قیمت نهایی

  پیش پرداخت 100 درصد قیمت پایه

  هزینه‌های جانبی 4 میلیون و 371 هزار

  قیمت پایه 189 میلیون و 500 هزار

  *قیمت‌‌ها برحسب تومان است.

  براساس بخشنامه فروش ایران خودرو در بورس کالا، محدودیت کد ملی، محدودیت سن بالای 18 سال و همچنین محدودیت عدم خرید از ابتدای سال 1398 تا به امروز، برای خریداران خودرو وجود دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط خرید ایران خودرو از بورس کالا (PDF) ««

  فروش فوق العاده ایران خودرو: دی 1401

  ثبت نام جدید ایران خودرو، که از روز یکشنبه 18 دی‌ماه 1401، راس ساعت 10 آغاز شده است، بدلیل اختلالات اینترنتی برای دومین‌بار تمدید شده است. ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو، به مدت یک هفته ادامه داشته و نهایتا در پایان روز یکشنبه 25 دی‌ماه، به اتمام می‌رسد.

  البته علاوه بر «متقاضیان عادی»، امکان «ثبت نام مادران» و همچنین امکان «ثبت نام دارندگان خودرو فرسوده» نیز وجود داشته که جزییات بیشتر هرکدام را می‌توانید در لینک‌های زیر مطالعه کنید:

  ثبت نام ایران خودرو برای مادران (طرح جوانی جمعیت)ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو (طرح نوسازی)

  همچنین این نکته مهم را فراموش نکنید که در بخشنامه‌های فروش همزمان ایران خودرو، مشتریان فقط در یک بخشنامه، امکان ثبت نام را دارند.

  شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو - دی 1401

  مدل کد کلاس قیمت مصوب کارت 1 ستاره

  سورن پلاس دوگانه سوز 55505 281.1 میلیون 3.8 میلیون

  پارس XU7P سفارشی ELX 35102 209.1 میلیون 2.4 میلیون

  پارس XU7P سفارشی 35103 185.1 میلیون 2.4 میلیون

  رانا پلاس 61015 215 میلیون 2.2 میلیون

  *قیمت‌ها برحسب تومان است

  براساس بخشنامه 4542 فروش ایران خودرو، قیمت تمامی خودروهای فوق، قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز 90 روزه است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو (PDF) ««

  ثبت نام ایران خودرو در بورس: 18 دی 1401

  دوازدهمین مرحله عرضه ایران خودرو در بورس کالا، صبح روز یکشنبه 18 دی‌ماه برگزار می‌شود. در این عرضه، مجموعا 8 هزار خودرو از انواع 207 سقف فلزی (در مدل‌های دستی و اتومات) و همچنین تارا دستی، در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. متقاضیان خرید این محصولات، تا ساعت 17 روز شنبه 17 دی‌ماه، جهت ثبت سفارش خودروها فرصت دارند. شرایط فروش ایران خودرو در بورس کالا، بصورت زیر اعلام شده است:

  شرایط خرید محصولات ایران خودرو از بورس کالا

  مدل 207 دستی 207 اتومات تارا دستی

  ظرفیت عرضه 4000 دستگاه 2000 دستگاه 500 دستگاه

  رنگ خودرو سفید سفید سفید

  مالیات و عوارض 13 درصد 12 درصد 13 درصد

  پیش پرداخت 100 درصد 100 درصد 100 درصد

  قیمت پایه 185.5 میلیون تومان 280 میلیون 256.5 میلیون تومان

  هزینه‌های جانبی 4 میلیون و 371 هزارتومان

  موعد تحویل 31 فروردین 1402

  *اطلاعات فوق از سوی سازمان بورس اعلام شده است.

  مطابق بخشنامه 4540 ایران خودرو، ثبت سفارش برای افراد حقوقی امکان‌پذیر نیست و سایر افراد حقیقی نیز که از ابتدای سال 1398 تاکنون، موفق به خریداری خودرو شده‌اند، مجاز به ثبت نام مجدد نیستند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط عرضه ایران خودرو از بورس کالا (PDF) ««

  عرضه ایران خودرو در بورس: 11 دی 1401

  یازدهمین مرحله فروش محصولات ایران خودرو در بورس کالا، صبح روز یکشنبه 11 دی‌ماه 1401 برگزار می‌شود. در این مرحله، خودروهای پژو 207 و هایما 8S قابل خریداری هستند:

  شرایط خرید محصولات ایران خودرو از بورس کالا

  مدل 207 دستی هایما 8S

  ظرفیت عرضه 4,000 دستگاه 500 دستگاه

  مالیات و عوارض 13% قیمت نهایی 12% قیمت نهایی

  منبع مطلب : bama.ir

  شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری 1401، اقساط بلندمدت

  فروش اقساطی ایران خودرو، بهترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو 1401 با کمترین پیش پرداخت، تحویل فوری و سند به نام ((همین حالا جهت مشاوره رایگان وارد شوید))

  فروش اقساطی محصولات

  محصولات سایپا

  محصولات هیوندا

  محصولات پارس خودرو

  محصولات کیا

  محصولات ایران خودرو

  محصولات کرمان موتور

  محصولات بهمن موتور

  محصولات سایپا

  محصولات هیوندا

  محصولات پارس خودرو

  محصولات کیا

  محصولات ایران خودرو

  محصولات کرمان موتور

  محصولات بهمن موتور

  محصولات سایپا

  فروش اقساطی ایران خودرو

  نمایش ۱–۸ از ۲۸ نتیجه

  فروش اقساطی ۲۰۶ تیپ ۲

  امتیاز

  ۴.۱۸

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی ۲۰۶ تیپ ۵

  امتیاز

  ۴.۵۶

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی 206 صندوقدار v8

  امتیاز

  ۲.۶۷

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی ۲۰۷ صندوقدار

  امتیاز

  ۳.۰۰

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی 405 glx

  امتیاز

  ۳.۶۰

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی 405 SLX

  امتیاز

  ۲.۸۰

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی اچ سی کراس (H30 cross)

  امتیاز

  ۳.۷۵

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸

  امتیاز

  ۱.۵۰

  از ۵ اطلاعات بیشتر

  شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ۱۴۰۱  (لیست قیمت ایران خودرو اقساطی)

  اگر شما هم از آن دسته افراد محافظه کاری هستید که معتقدید، خرید اقساطی ایران خودرو فقط باید از کمپانی انجام شود، باید صراحتا به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید!

  زیرا اولا ایران خودرو هیچ طرح و برنامه ویژه‌ای برای عرضه اقساطی محصولات خود ندارد و مهندسان و مدیران فروش این شرکت خودروساز ایرانی در هیچ مصاحبه‌ای اذعان به این موضوع نکرده‌اند که به زودی طرحی برای فروش اقساطی ایران خودرو ارائه خواهند داد یا اساسا چنین مساله‌ای برایشان موضوعیت دارد.

  از سویی لیست قیمت ایران خودرو اقساطی که توسط برخی از مجموعه‌های صاحب نام در عرصه فروش فوری ایران خودرو مانند سایاخودرو را که مرور کنید، متوجه می‌شوید که قیمت‌ها تا چه اندازه واقعی و بر مبنای حاشیه سود منطقی تعیین شده‌اند که به نفع خریدار است.

  بنابراین چرا باید ماشین دار شدن خودتان را به اما و اگرها بسپارید و بارها شرایط ثبت نام ایران خودرو از سوی کمپانی را بررسی کنید و به خاطر نداشتن مولفه‌های موجود، غمگین شوید؟! وقت آن رسیده است که تکانی به وضعیت معیشت خود بدهید و با یک انتخاب درست برای خرید اقساطی ایران خودرو، خودرویی مدرن و به روز را از آن خود کنید. می‌دانیم!

  اکنون اولین نکته‌ای که به ذهنتان می‌رسد این است که در وضعیت اقتصادی این روزهای بازار که هر صبح که از خواب بیدار می‌شویم، قیمت یکی از کالاهای اساسی، سر به فلک گذاشته است، اصلا خرید اقساطی محصولات ایران خودرو معقول است؟! در ادامه به این دغدغه شما پاسخ خواهیم داد.

  پخش‌کننده صوت 00:00 00:00

  برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

  خرید اقساطی ایران خودرو ۱۴۰۱ با چه میزان سرمایه ممکن است؟

  خرید اقساطی ایران خودرو همیشه معقول و منطقی است. در این قضیه شکی وجود ندارد، تنها مساله‌ای که باید برای تصاحب محصولات ایران خودرو در نظر بگیرید، مجموعه‌ای است که با آن وارد معامله می‌شوید. اگر آن مجموعه، فروش خودروهای ایران خودرو را با شرایطی متناسب وضعیت اقتصادی خریدار انجام دهد، این معامله برای شما برد برد خواهد بود.

  ببینید، وقتی اوضاع اقتصادی دچار تورم است، یعنی قیمت‌ها ثبات ندارند و هر روز گران‌تر می‌شوند، بنابراین  خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما مجبور هستید تمام درآمد خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه خرج کالاهای ضروری کنید و قاعدتا هیچ پولی از درآمدتان برای پس‌انداز باقی نخواهد ماند.

  اما خرید اقساطی ایران خودرو این فرصت را به شما می‌دهد که صاحب کالایی ارزشمند شوید که شاید امروز پرداخت اقساط برایتان قدری دشوار باشد، اما چند ماه دیگر به سبب کاهش قدرت خرید پول، مبلغ اقساط  ناچیز انگاشته می‌شود و در عوض بر قیمت خودروی شما افزوده شده است.

  بنابراین هر کجا دیدید که مجموعه‌ای باسابقه مانند سایا خودرو اقدام به فروش اقساطی ایران خودرو کرده است، فرصت را از دست ندهید، زیرا بهترین بستر برای ماشین‌دار شدن شما با بهترین شرایط فراهم شده است.

  بنابراین اگر بخواهیم خاصه به این سوال پاسخ دهیم که چقدر سرمایه برای خرید خودروهای ایران خودرو به شیوه اقساطی لازم دارید تا با سایا خودرو وارد معامله شوید، باید بگوییم که شرایط فروش ایران خودرو اقساطی تحویل فوری از سوی مجموعه ما به نحوی در نظر گرفته شده است که شما این امکان را دارید با کمترین سرمایه و حداقل پیش پرداخت، صاحب خودرویی مدرن و لوکس شوید.

  منبع مطلب : sayakhodro.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید