این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شرکت پانیک طب ملیکا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شرکت پانیک طب ملیکا را از این سایت دریافت کنید.

  پانیک طب ملیکا

  منبع : rasm.io

  خانه

  بیمه تکمیلی کارکنان علوم پزشکی

  احتراماً با عنایت به فراخوان از شرکت‌های معتبر بیمه‌ای، پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و رایزنی با مدیران ذیربط و نیز صورتجلسه مورخ 1400/06/15 ،شرکت بیمه آسیا به‌عنوان شرکت بیمه‌گر دانشگاه در سال 1401-1400 به مدت یک سال از تاریخ 1400/06/25 لغایت 1401/06/24 انتخاب گردید. بر این اساس تمامی کارکنان محترم شاغل دانشگاه (اعم از: رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، قرارداد تبصره‌ای، مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان، قانون کار و طرح پزشک خانواده- ضریب کا و...) که متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیل درمان هستند میتوانند با مراجعه به سامانه خدمات رفاهی دانشگاه – پنل بیمه تکمیل درمان به نشانی:

  https://refahi.mums.ac.ir

  نسبت به ثبت‌نام خود و خانواده محترم (همسر، فرزندان، پدر و مادر) به‌صورت کاملاً اختیاری از روز چهارشنبه مورخ 1400/06/17 لغایت روز چهارشنبه 1400/06/31 اقدام نمایند.

  جهت مشاهده متن کامل نامه بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

  دانلود متن کامل نامه و شرایط بیمه تکمیلی

  ارائه خدمات ویژه بیمه ای جهت کارکنان

  به اطلاع کلیه کارکنان محترم می رساند که پیرو قرارداد شرکت پانیک طب ملیکا با مجموعه خدمات بیمه ای حکیم (تنها شرکت خدمات بیمه ای دارای رتبه یک )اعضای محترم می توانند از خدمات بیمه ای زیر بهره مند گردند:

  صدور بیمه نامه ثالث بصورت 30% نقد و مابقی اقساط بدون بهره

  صدور بیمه نامه بدنه بصورت 30% نقد و مابقی اقساط بدون بهره و با 10 درصد تخفیف ویژه اعضا

  دریافت مشاوره تخصصی رایگان بیمه ای و ارائه خدمات تلفنی با شماره 38787121 و ارائه خدمات رایگان در محل

  پیگیری خسارت رایگان بیمه های مسولیت

  ارائه خدمات آنلاین توسط لینکهای زیر:

  بیمه شخص ثالث خودرو

  مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان

  آتش‌سوزی بیمه بدنه سایر بیمه ها

  لازم به ذکر است برای تسریع دریافت خدمات بیمه ای، هنگام ثبت اطلاعات در لینکهای فوق، در قسمت سمت و شغل بایستی نام شرکت پانیک طب ملیکا را نیز درج نمائید.

  اطلاعیه دریافت قرارداد کارکنان

  کارکنان شاغل در شرکت پانیک طب ملیکا

  از آنجایی که قرارداد کارکنان به صورت اینترنتی در دسترس شما قرار گرفته است لازم است به نکات زیر توجه نمائید.

  کلیه قراردادها پس از امضای پیامکی دارای اعتبار خواهد بود.

  نحوه امضای الکترونیکی قراردادها بصورت زیر است:

  شما بایستی شماره قرارداد را به شماره 50002015806033 پیامک کنید، چندلحظه پس از ارسال پیامک، مجددا قرارداد را باز نمائید تا پیام از زیر صفحه محو شود.

  توجه داشته باشید از انجایی که اطلاعات شما در سامانه قبلا ثبت شده است، پیامک فقط بایستی از شماره ثبت شده در "شماره موبایل درمالکیت فرد" ارسال شود.

  شماره فوق بایست در منوی مشاهده مشخصات بصورت کامل با صفر ابتدای آن درج شده باشد و در مالکیت شاغل باشد، درصورت مغایرت شماره موبایل و یا ناقص بودن آن، برای ویرایش با آقای مهندس کریمی تماس بگیرید.

  از آنجایی که سامانه بصورت آنلاین قابلیت صحت سنجی محتوای فیشها و قراردادها را دارد، لذا از مراجعه به دفتر شرکت برای مهر و امضاء آنها خودداری نمائید، شرکت نیز از ممهور نمودن فیشها و قرارداد ها معذور است.

  بانکها، سازمانها و ادارات میتوانند با مراجعه به سایت شرکت منوی صحت سنجی، و درج کد صحت سنجی زیر قرارداد و یا اسکن بارکد، محتوای فیش یا قرارداد شما را بصورت آنلاین بررسی نمایند، این مطلب در زیر فیش و قرارداد نیز ذکر شده است.

  هرگونه مشکل و ابهام را در تلگرام با آقای اسد پور مطرح کنید@nursm90

  آموزش استفاده از سامانه کارمندی

  سلاماز آنجایی که ثبت نام دومرحله ای استبرای ثبت اطلاعات ابتدا بایستی ثبت نام نمائید و مجدد از منوی ورود به قسمت پروفایل خود وارد شوید و سایر اطلاعات خود را کامل کنید.هرگونه مشکل و ابهام را در تلگرام با آقای اسد پور مطرح کنید@nursm90

  صفحه1 از2

  شما اینجا هستید:   خانه

  ورود

  منبع : panikteb.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید