این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شلوار لی گشاد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شلوار لی گشاد را از این سایت دریافت کنید.

  ۵ مدل شلوار جین گشاد برای داشتن یک استایل خنک تابستانی

  شلوار جین گشاد استایلی خنک در روزهای داغ برایتان خلق می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم چند مدل از شلوارهای جین گشاد را به شما معرفی کنیم.

  ۵ مدل شلوار جین گشاد برای داشتن یک استایل خنک تابستانی

  فائزه میرسلطانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۰ ۰ دیدگاه ۲۷۸۲ بازدید

  هرگز نمی‌توانیم منکر این موضوع شویم که همه‌ی ما شلوار جین را دوست داریم و از کمدمان حذف نشدنی است. یافتن یک شلوار جین مناسب برای استایل هر فصل، مثل یک کشف مهم می‌ماند و در واقع انتخاب شلوار مناسب در بین تنوع چشمگیر شلوارهای جین، یک تبحر است. هرچه هوا رو به گرما می‌رود، بافت پارچه‎‌ی لباس‌ها ظریف و الگوی آن‌ها گشادتر می‌شود تا تحمل آب‌وهوای سوزان تابستانی ممکن‌ شود. در روزهای آخر بهار و با رسیدن گرمای طاقت‌فرسای تابستان، شلوار جین گشاد می‌تواند شما را از تجربه‌ی تلخ تلفیق گرما و شلوار جین جذب نجات دهد و به‌جای آن استایلی خنک در روزهای داغ برایتان خلق کند. در این مطلب از مجله‌ی دیجی‌استایل می‌خواهیم چند مدل از شلوارهای جین گشاد را به شما معرفی کنیم تا در تابستان استایلی جذاب و خنک، با ترکیبی از پارچه‌ی محبوب جین داشته باشید.

  جذابیت و راحتی شلوار‌های جین گشاد

  تولید شلوار جین گشاد از دهه‌های گذشته رونق داشته است و این سبک شلوار با الگوی آزاد و راحت، توانسته به سرعت در بین طرفداران جین محبوب شود. در هنگام دوخت این شلوار، پارچه به شکل سخاوتمندانه‌تری نسبت به سبک‌های جذب استفاده می‌شود و پا در آن فضای بیشتری نسبت به انواع شلوارهای چسبان دارد. به همین دلیل شلوار جین گشاد در استایل خنک تابستانی یک موهبت محسوب می‌شود و شما را از پوشیدن شلوارهای تنگ در روزهای داغ نجات می‌دهد. قسمت بالای انواع شلوار جین گشاد به زیبایی روی کمر می‌نشیند و با باریک‌تر نشان دادن این بخش، جلوه‌ی زیبایی به فرم بدن می‌بخشد. علاوه بر لذت از زیبایی، احساس راحتی جذابی با پوشیدن این نوع شلوارها خواهید داشت.

  انواع شلوار جین‌های گشاد مردانه و زنانه

  شلوار جین گشاد با پارچه‌‎های خنک و کاغذی، انتخاب معقولی برای تابستان هستند. به دلیل گرمای شدید هوا و تعرق بالا، در این فصل بهتر است که سراغ شلوارهای جذب لی نروید تادر اثر تعرق زیاد دچار مشکلات پوستی نشوید و احساس خوبی در طول روز و در حین فعالیت داشته باشید. بسیاری از ما ساعت‌هایی طولانی در بیرون از خانه هستیم و پوشیدن انواع شلوار جین جذب در روزهای گرم کلافه‌کننده خواهد بود. اگر برای روزهای تابستان قصد دارید که شلوار جین مناسب تهیه کنید، حتماً به ادامه‌ی این مطلب توجه کنید و با انواع شلوار لی گشاد شیک مناسب برای تابستان آشنا شوید.

  ۱. شلوار واید لگ (Wide Leg)

  شلوار واید لگ یکی از زیباترین انواع شلوار جین گشاد است و با پوشیدن این شلوار استایلی فوق‌العاده پیدا خواهید کرد. این نوع شلوار از الگوهای کلاسیک در میان انواع شلوارهای جین است و از گذشته تا امروز همچنان پرطرفدار مانده است. شلوارهای واید لگ الگویی گشاد دارند و در قسمت ران، زانو و ساق کاملاً آزاد هستند. همچنین هرچه به قسمت دمپای شلوار نزدیک می‌شویم، عرض آن بیشتر می‌شود. این شلوارها اندام را بسیار زیبا جلوه می‌دهند و با فاق بلندی که دارند، کمر کم‌عرض‌تر و قد بلندتر به‌نظر می‌رسد.

  الگوی شلوار گشاد واید لگ اندام بلندبالایی برای شما می‌سازد و قد پای شما را به‌صورت اغراق‌‌آمیزی بلند و خوش‌فرم نشان می‌دهد. بنابراین اگر بلندتر به‌نظر رسیدن برایتان اهمیت دارد، در هنگام خرید شلوار واید لگ، به اندازه قد آن دقت کنید تا بلند باشد و قسمت دمپا حداقل با روی کفش‌تان مماس شود. همچنین هرچه عرض دمپا نسبت به قسمت‌های بالایی بیشتر باشد، قد پا بلندتر به‌نظر می‌رسد. هر نوع فرم بدن با پوشیدن این سبک از شلوار لی گشاد، فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد. در انتخاب کفش نیز دست‌تان باز است و می‌توانید سراغ کفش‌ها و صندل‌های پاشنه‌بلند تابستانی بروید، کالج بپوشید یا آن را با یک کتانی سبک مخصوص تابستان ست کنید.

  ۲. شلوار جین بوت کات (Bootcut)

  شلوار لی بوت کات یکی از زیباترین انتخاب‌ها در میان انواع شلوار جین گشاد کلاسیک است که از دهه‌ی ۶۰ میلادی در میان طرفداران جین محبوب شده است. ظاهر کلاسیک این شلوار سبب شده تا هرگز منقضی نشود و همیشه در کمد لباس جایگاه خودش را داشته باشد. این شلوار قبل از زانو الگویی تقریباً راسته دارد و به آزادی واید لگ نیست. از زانو به پایین کمی گشاد می‌شود و دمپای آن نیز از شلوار جین پاچه گشاد کم‌عرض‌تر است.

  ۳. شلوار جین پاچه گشاد (Flare Jeans)

  شلوار پاچه گشاد یکی از زیباترین انواع شلوار جین در سبک راحت و در عین حال شیک است که از کمر تا زانو تقریباً الگویی فیت دارد. اما بعد از رسیدن به زانو کم‌کم عرض آن بیشتر می‌شود. این شلوار در فصل تابستان می‌تواند انتخاب راحتی باشد، البته به‌ شرط آنکه از پارچه‌ی جین نازک و کاغذی دوخته شده باشد. ناگفته نماند که خنکی و راحتی این شلوار نسبت به واید لگ کمتر است و اگر می‌خواهید در قسمت بالای زانو هم شلوار آزاد باشد، سراغ واید لگ بروید. فراموش نکنید که هرچه قد این شلوار بلندتر باشد و کفش را بپوشاند، اندام بلندبالاتری پیدا خواهید کرد.

  ۴. شلوار جین بگی (Baggy Jeans)

  شلوار جین بگی یکی از زیباترین انواع شلوار جین گشاد برای استایل‌های تابستانی است و ظاهری اسپرت و راحت برایتان می‌سازد. این شلوار الگویی فوق‌العاده راحت و آزاد دارد و احساس مطلوبی در روزهای گرم تابستان به شما می‌دهد. شلوار جین بگی از دهه‌ی نود تا امروز، انتخاب جین‌پسندهایی است که احساس راحتی در لباس، از الویت‌های آن‌ها در زمان انتخاب محسوب می‌شود. شلوار جین بگی فاق بلند و کمری چسبان دارد و الگوی آن از ران تا دمپا عریض است.

  ۵. شلوار جین مام (Mom Jeans)

  شلوار جین مام از زیباترین انتخاب‌ها در بین انواع شلوار جین گشاد محسوب می‌شود و با دو عنوان مام فیت و مام استایل در دنیای مد شناخته شده است. فاق بلند هر دو سبک مام جین بلند است و این ویژگی کمر را باریک‌تر نشان می‌دهد. راحت‌ترین الگوی شلوار مام، به‌جای کمر دکمه‌دار، کمر کشی دارد. شلوار مام در قسمت ران و باسن، دوخت آزاد و راحتی دارد و به همین دلیل این شلوار می‌تواند در فهرست انواع شلوار جین مخصوص تابستان قرار گیرد. الگوی مام فیت نسبت به مام استایل، کمی جمع‌وجورتر است و اگر به‌ علاقمند به فرم آزادتر شلوار هستید، در میان دو الگو شلوار جین مام، مدل مام استایل را انتخاب کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

  منبع : www.digistyle.com

  مشخصات، قیمت و خرید شلوار جین زنانه مدل پاچه گشاد

  خرید اینترنتی شلوار جین زنانه مدل پاچه گشاد و قیمت انواع شلوار جین زنانه متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های شلوار جین زنانه متفرقه با بهترین قیمت در دیجی‌کالا

  فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا

  منبع : www.digikala.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید