این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره شبا ایران زمین

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شماره شبا ایران زمین را از این سایت دریافت کنید.

  دریافت شماره شبا بانک ایران زمین با شماره کارت و شماره حساب

  برای محاسبه شماره شبا بانک ایران زمین از طریق شماره حساب و شماره کارت ایران زمین کلیک کنید؛ ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای دریافت شماره شبا

  دریافت شبا بانک ایران زمین با شماره حساب و شماره کارت

  اگر می‌خواهید شماره کارت و شماره حساب بانک ایران زمین را به شماره شبا تبدیل کنید و از نام صاحب حساب مطمئن شوید، این دکمه را بفشارید:

  دریافت شماره شبا با شماره کارت و شماره حساب

  ایران زمین

  در «رده» می‌توانید با وارد کردن شماره کارت بانک ایران زمین شماره شبا دریافت کنید، برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید

  شناسه شبا بانک ایران زمین

  شماره شبا در اصل چیزی نیست جز همان شماره شناسه حساب شما در ابعاد ملی و بین‌المللی؛ و این شماره به وجود نیامده مگر برای هرچه راحت‌تر شدن انواع نقل‌وانتقال‌های الکترونیکی از بانکی به بانکی دیگر و از حسابی به حسابی دیگر. این شماره همچنین در پی ساختارمند کردن و استاندارد ساختن مبادلات بین‌بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور بوده که از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی تعریف و تبیین شده است و اکنون در تمام سامانه‌های پرداخت بین‌بانکی اعتبار دارد. بانک ایران زمین هم از همان ابتدای راه‌اندازی سعی کرده به ساده‌ترین شیوه‌ها شماره شبا را در اختیار مشتریانش قرار دهد. برای همین روی کارت‌های این بانک و سایت بانک ایران زمین شماره شبا رو پیدا می‌کنید.

  با داشتن شماره شبا بانک ایران‌زمین از طریق سامانه «پایا» امکان جابه‌جایی ۱۵ میلیون به وجود آمده است و با استفاده از سامانه «ساتنا» می‌توان تا سقف ۵۰ میلیون تومان در هر روز به هر حسابی در هر بانکی حواله کرد و مطمئن بود که امکان رخ دادن اشتباه تقریباً وجود ندارد؛ چه این شیوه نقل و انتقال مالی از امنیت بسیار بالاتری نسبت به حواله کردن‌های قدیمی برخوردار است.

  ساختار شماره شبا

  شماره شبا مطابق با ضوابط International Bank Account Number یا همان شماره‌حساب بانکی بین‌المللی است که تنظیم می‌شود. این شناسه‌ای است که یک شماره‌حساب خاص را در یک بانک خاص فارغ از اینکه متعلق به کدام کشور است مشخص می‌کند. این شناسه همچنین مطابق با استاندارد بین‌المللی 13616-2007 ISO تولیدشده.

  طول این کد در کشورهای مختلف، متفاوت است اما قواعدی مشخصی وجود دارد که همگی باید بر اساس بالاترین و به‌روزترین استانداردها رعایت شوند؛ قواعدی از این دست که دو حرف اول این کد همیشه می‌باید کشوری را مشخص کنند که حساب در آن باز شده است. اما باقی کد شبا می‌تواند با ارقام ۰ تا ۹ و نیز تمامی حروف بزرگ و کوچک لاتین ساخته شود و نباید طول آن از ۳۰ حرف بیشتر باشد. البته استاندارد، کشورها را مقید می‌کند که داخل قلمرو خود، تعداد ارقام کد را ثابت نگه دارند. ما در ایران از کد ۲۲ رقمی استفاده می‌کنیم که با افزودن دو رقم کنترل درنهایت به یک کد ۲۴ رقمی تبدیل می‌شود.

  این شناسه ۲۶ کاراکتری که از کنار هم نشستن بخش‌هایی متفاوت ساخته‌شده برای بانک ایران‌زمین به این صورت است که بعد از تنها کاراکترهای غیر عددی در این شماره یا همان شناسه بین‌المللی هر کشور که برای کشور ما ایران همان‌طور که می‌دانید IR است. بعد از آن، دو رقم بازبینی درستی ساختار می‌آید که برای رسیدن به بالاترین سطح اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف شبا، به کار می‌رود. بعد از ارقام کنترلی یا همان چک دیجت شناسهٔ بانک ایران‌زمین را خواهیم داشت. البته شماره شناسه بیشتر بانک‌های ایرانی دورقمی است و برای رسیدن به میزان استاندارد جهانی یا همان مبنای سازش شماره شبا بوده که یک صفر به ابتدای آن افزوده‌شده و در ادامه نیز با استفاده از همان شمارهٔ حساب فرد است که شماره شبا آن کامل می‌شود.

  دریافت شماره شبا همه بانک ها

  نحوه دریافت شماره شبا بانک ایران زمین

  شما می‌توانید شماره شبا هر یک از حساب‌های خود در بانک ایران‌زمین را به‌راحتی به دست آورید؛ با در دست داشتن شماره‌حساب یا حتی شماره کارت خود. بانک ایران‌زمین ازجمله بانک‌های پیشرو است که برای دریافت شماره شبا راه‌های بسیار گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار داده است؛ از مراجعه حضوری و رفتن پای دستگاه‌های پرداخت خودکار گرفته تا سامانه‌های الکترونیکی مختلفی چون موبایل بانک و اینترنت بانک و سامانهٔ پیامکی. آن هم به این ترتیب که شما می‌توانید با ارسال عدد 2 به شماره 30006905 تمامی شماره‌حساب‌ها و شناسه شباهای خود را در بانک ایران‌زمین از طریق پیامک دریافت کنید. راه ساده‌تر و کم‌خرج‌تر هم که استفاده از کادر بالا برای محاسبه و دریافت شماره شبا بانک ایران زمین است. فقط حواستان باشد در کادر بالا فقط شماره حساب وارد کنید.

  دریافت شماره شبا بانک ایران زمین با شماره کارت

  شما علاوه بر توضیحات بالا، در سایت رده می‌توانید شماره کارت بانک ایران زمین را بدهید و شماره شبا دریافت کنید. «رده» توانسته این امکان را به دست آورد که با وارد کردن شماره کارت بانک ایران زمین، شماره شبا را ارائه دهد. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید.

  منبع مطلب : www.rade.ir

  دریافت شماره شبا بانک ایران زمین

  تبدیل شماره کارت به شبا، شماره حساب به شبا بانک ایران زمین

  شماره شبا بانک ایران زمین

  شماره شبا بانک ایران زمین دریافت شماره شبا بانک ایران زمین با شماره کارت و شماره حساب

  شماره شبا که مخفف "شناسه حساب بانکی" است شماره ای 24 رقمی است که حروف IR قبل از آن قرار میگیرد و مطابق با شماره حساب بین المللی بانکی میباشد. هر حساب بانکی یک شماره شبا نیز دارد که در سیستم بانکی منحصر به فرد است و با استفاده از آن میتوان از هر حساب بانکی در هر بانکی در ایران، به آن شبا انتقال وجه انجام داد.

  ساده ترین روش دریافت شماره شبا بانک ایران زمین با شماره کارت و شماره حساب استفاده از ابزارهای مبدل سایت کارت اینفو است. اما روشهای مختلفی برای تبدیل شماره کارت ایران زمین به شبا و تبدیل شماره حساب به شبا ایران زمین وجود دارد. ساده ترین راه تبدیل شبا بانک ایران زمین، استفاده از سرویس تبدیل کارت به شبای کارت اینفو میباشد. همچنین میتوانید شماره شبا را از شعب بانک ایران زمین دریافت کنید که سخت ترین و پر هزینه ترین روش میباشد. همچنین میتوانید از اینترنت بانک یا موبایل بانکتان شماره شبا را دریافت کنید. اکثر بانکها نیز صفحه ای در سایتشان فراهم کرده اند که میتوان در آنجا با وارد کردن شماره حساب، شبا را دریافت کنید. همچنین از خودپرداز اکثر بانکها نیز میتوانید شماره شبای خود را به دست بیاورید. از تلفن بانک برخی بانکها نیز میتواند شماره شبا را دریافت کرد. البته تبدیل کارت به شبا در وبسایت همه بانکها امکان پذیر نمیباشد.

  بانک ایران زمین یک بانک ایرانی است. سهام این بانک در سال 1390 در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد این بانک‌ پیرو موافقت اصولی آبان ماه سال 87 بانک‌ مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ارتقای موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین به بانک تاسیس شد . هم اکنون شعبهٔ مرکزی بانک ایران زمین در شهر تهران قرار دارد. این بانک هم‌اکنون مالک شبکه‌ای از 331 شعبه در ایران می‌باشد. شماره کارت بانک ایران زمین یک عدد 16 رقمی است که با 505785 شروع میشود. اما شماره شبای این بانک با IRxx069 شروع میشود.

  چگونه شماره حساب یا کارت را به شبا تبدیل کنیم؟

  برای تبدیل شبا بانک ایران زمین با استفاده از شماره حساب میتوانید از مبدل شبا رایگان کارت اینفو استفاده کنید. کافی است شماره حساب را در فرم بالا وارد کنید تا شبای آن را دریافت کنید. همچنین اگر به شماره حساب مورد نظر دسترسی ندارید و تنها شماره کارت بانک ایران زمین را دارید برای گرفتن شبا از مبدل شماره کارت بانک ایران زمین به شبا شماره کارت بانک ایران زمین را به شبا تبدیل کنید و نام صاحب حساب را پیدا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارت بانکی از سرویس تشخیص کارت بانکی و برای بررسی اطلاعات شماره شبا از سرویس سرویس تبدیل شبا به حساب استفاده کنید.

  از جمله مزایای انتقال پول به شبا بانک ایران زمین و سرویسهای پایا و ساتنا، نسبت به انتقال کارت به کارت، سقف انتقال وجه بالاتر میباشد که در حال حاضر در سرویسهای غیر حضوری 50 میلیون تومان است. همچنین کارمزد انتقال وجه پایا و ساتنا بسیار کمتر از کارمزد انتقال کارت به کارت است که میتوانید از سرویس محاسبه کارمزد انتقال وجه آن را محاسبه کنید.

  برای انتقال پول به شبا بانک ایران زمین میتوان از سرویسهای پایا یا ساتنا استفاده کرد. برای انتقال پول با استفاده از شبا (sheba) میتوانید از سرویسهای بانکتان مانند موبایل بانک یا اینترنت بانک بانک ایران زمین Iran Zamin Bank استفاده کنید. همینطور با مراجعه حضوری به شعبه میتوانید بدون سقف انتقال وجه انجام دهید. نزدیکترین شعبه بانک ایران زمین را میتوانید از طریق بانک یاب کارت اینفو پیدا کنید و از اوضاع آن مطلع شوید.

  منبع مطلب : cardinfo.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید