این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره مشتری بانک صادرات

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  شماره مشتری بانک صادرات را از این سایت دریافت کنید.

  آشنایی با اینترنت بانک صادرات 🥇️

  بانک صادرات ایران بانک تجاری می‌باشد که در سال 1331 فعالیت خود را آغاز کرد، میزان سرمایه‌های تخمین زده‌ شده این بانک 1.5 میلیارد دلار می‌باشد که آمارگیری آن سال هزار سیصد نود و شش انجام‌شده بود. نخستین شعبه این بانک در شهر هامبورگ آلمان راه‌اندازی شد و هم‌اکنون سه هزار و دویست و چهل …

  🔥 تکنولوژی 🔥

  آشنایی با اینترنت بانک صادرات

  عادله کیانی فرخرداد 19, 1400۰

  13,161 خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

  بانک صادرات ایران بانک تجاری می‌باشد که در سال 1331 فعالیت خود را آغاز کرد، میزان سرمایه‌های تخمین زده‌ شده این بانک 1.5 میلیارد دلار می‌باشد که آمارگیری آن سال هزار سیصد نود و شش انجام‌شده بود.

  نخستین شعبه این بانک در شهر هامبورگ آلمان راه‌اندازی شد و هم‌اکنون سه هزار و دویست و چهل و هشت شعبه در سراسر ایران دارد و بیست و هشت شعبه بین‌المللی در در دوازده کشور جهان نیز در حال فعالیت می باشند، بانک صادرات در حال حاضر بیشترین شعبه بانکی را در ایران دارد.

  بانک صادرات هموراه در تلاش است که بهترین خدمات را ارائه کند، یکی از این خدمات ارائه شده اینترنت بانک و همراه بانک صادرات است که افراد بدون نیاز به مراجعه به بانک می توانند نیازات بانکی خود را در محل کار یا منزل رفع کنند.

  نیاز های روزمره افراد می تواند انتقال وجه، دریافت رمز پویا، بررسی موجودی حساب و … باشد که تمامی این ها با اینترنت بانک صادرات ممکن می باشد.

  آشنایی با اینترنت بانک صادرات

  امروزه افراد سعی دارند تمامی نیازهای خود را به‌صورت اینترنتی برطرف کنند، یکی از نیازهای روزمره افراد انتقال وجه می‌باشد، همچنین برای دریافت و فعال‌سازی رمز پویا نیز در تلاشند که به‌صورت آنلاین آن را انجام بدهند.

  شما می‌توانید به‌راحتی در هر زمان و هر مکانی با چند کلیک ساده نیازهای بانکی خود را به‌صورت اینترنتی برطرف کنید، بدون نیاز به مراجعه به بانک یا عابر بانک شما می‌توانید رمز پویای خود را نیز  دریافت کنید و آن را فعال‌سازی کنید و یا مبالغ بالای ده میلیون تومان را به‌صورت اینترنتی جابجا کنید. اینترنت بانک صادرات این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

  خدمات اینترنت بانک صادرات

  سامانه اینترنت بانک صادرات با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بر اساس استانداردهای فنی و مهندسی طراحی شده‌است که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

  خدمات اینترنت بانک صادرات به شرح زیر می باشد:

  شما با استفاده از اینترنت بانک می‌توانید خلاصه حساب، مانده حساب، صورت‌حساب دوره‌ای، صورت‌حساب سی گردش آخر، مدیریت شماره‌حساب مقصد شناخته‌شده را بدست بیاورید.

  یکی از نیازهای هرروزه‌ی ما انتقال وجه می‌باشد، شما با اینترنت بانک به‌راحتی می‌توانید بین حساب‌های خود در بانک صادرات انتقال وجه انجام دهید همچنین می‌توانید به حساب سایرین در بانک صادرات نیز از طریق اینترنت بانک انتقال وجه انجام دهید، انتقال وجه به‌صورت کارت به کارت بین‌بانکی ساتنا و پایا و انتقال وجه دسته درون بانکی نیز می‌توانید به راحتی اانجام دهید.

  اینترنت بانک خدمات بسیار زیادی دارد که حتی با استفاده از آن می‌توانید کارت خود را مسدود کنید، اگر که به سرقت رفته‌ یا گم شده‌ است.

  شما با استفاده از آن می‌توانید تغییر رمز دوم کارت خود را نیز انجام دهید.

  شما به‌راحتی می‌توانید با اینترنت بانک صادرات قبوض آب، برق، گاز خود را با چند کلیک ساده پرداخت کنید همچنین می‌توانید شناسه قبوض های خود را نیز مدیریت کنید.

  یکی از مهم‌ترین امور بانکی تسهیلات می‌باشد، شما با استفاده از اینترنت بانک صادرات می‌توانید تسهیلات خود را مشاهده کنید و اقساط تسهیلات خود را پرداخت نمایید همچنین می‌توانید وضعیت  پرداخت اقساط مشارکت مدنی را نیز مشاهده کنید و اقساط تسهیلات بین‌بانکی را نیز پرداخت نمایید و یا از اقساط درون بانکی سایرین را استعلام بگیرید.

  نحوه ورود به اینترنت بانک صادرات

  اینترنت بانک برخلاف همراه بانک نیازی به نصب در تلفن همراه ندارد شما می توانید در هر زمان با استفاده از تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و یا تب لت وارد اینترنت بانک شوید و نیاز خود را برطرف کنید اما مانند همراه بانک شما نیاز به رمز عبور و نام کاربری دارید که در ادامه نحوه دریافت آن را به شما عزیزان توضیح می دهیم.

  برای ورود به سامانه اینترنت بانک صادرات باید به آدرس https://ib.bsi.ir/public-page.ib وارد شوید و یا می توانید در صفحه سرچ گوگل کلمه اینترنت بانک صادرات را جستجو کنید.

  همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید باید حتما به آدرسی که توضیح داده شده وارد شوید.

  بعد از اینکه روی لینک اینترنت بانک صادرات ایران کلیک کردید وارد صفحه زیر می شوید.

  در ابتدا باید آدرس را با دقت بررسی کنید که با آدرس گفته شده تطابق داشته باشید غیر از این آدرس اگر باشد کلاهبرداری و یا فیشینگ می باشد که باید بلافاصله سایت را ترک کنید.

  خب همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در قسمت اول باید نوع رمز یاب را انتخاب کنید که سه گزینه را مشاهده خواهید کرد: 1.سخت‌افزاری توکن 2.ایستا با پیامک 3.نرم‌افزار موبایل یو اس اس دی می باشد که به‌دلخواه یکی را انتخاب کنید که ما در این قسمت ایستا با پیامک را انتخاب کردیم.

  سپس در قسمت بعدی نام کاربری و کلمه عبور را می‌بینید، برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور حتما به دلایل امنیتی باید به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کنید و درخواست کنید که نام کاربری و کلمه عبور اینترنت بانک را در اختیار شما قرار دهند، سپس بعد از پر کردن فرم در نظر گرفته شده متصدی بانک نام کاربری و کلمه عبور را به صورت چاپ‌شده و محرمانه در اختیار شما قرار می‌دهد.

  بعد از آن نام کاربری و کلمه عبوری که بانک به شما داده‌ است را وارد می‌کنید و کلید ورود را می‌زنید.

  بعد از آن باید رمز عبور و نام کاربری خود را تغییر دهید.

  حتما به یاد داشته باشید که بلافاصله بعد از ورود به سامانه پیامک اطلاع‌رسانی به شماره‌تلفن ثبت‌شده در سیستم بانکی ارسال می‌گردد در غیر این صورت نامعتبر بودن شماره‌تلفن همراه شما را نشان می‌دهد که باید از طریق تنظیمات اطلاعات شخصی خود را بررسی کنید.

  نحوه عضویت در اینترنت بانک

  بعد از ورود به سامانه اینترنت بانک صادرات که در بالا توضیح داده شد، روی دکمه عضویت کلیک می کنید.

  بعد از اینکه روی دکمه عضویت کلیک کردید باید یک سری اطلاعات را در اختیار بانک قرار دهید:

  نوع مشتری، شماره‌ی حساب، کد ملی، شناسه فراگیر اتباع خارجی، جستجوی شعبه براساس نام ناحیه، نام کاربری پیشنهادی و شماره مشتری، تاریخ تولد، نام شعبه، نوع رمز یاب

  پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده ارسال پیامک را کلیک کنید، در مرحله بعد کدی که به صورت پیامک برای شما ارسال می شود را وارد نمایید تا عضویت شما در سامانه تکمیل شود.

  منبع : tehrancharge.com

  روش آسان عضویت و استفاده از اینترنت بانک صادرات / خدمات اینترنت بانک صادرات چیست؟

  یکی از قابلیت‌های مهم اینترنت بانک صادرات چند زبانه بودن و قابلیت تطابق با مرورگرهای تلفن همراه و تبلت و همچنین ارائه خدمات به حساب های ارزی می‌باشد.

  روش آسان ثبت نام اینترنت بانک صادرات

  عصربانک پلاسبانک صادرات

  در 12 خرداد , 1399 @=img=@#=img=#

  به اشتراک گذاری

  یکی از قابلیت‌های مهم اینترنت بانک صادرات چند زبانه بودن و قابلیت تطابق با مرورگرهای تلفن همراه و تبلت و همچنین ارائه خدمات به حساب های ارزی می‌باشد.

  نسخه جدید سامانه اینترنت بانک صادرات با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و در محیطی امن، طیف وسیعی از خدمات بانکی را بر بستر اینترنت به کاربران ارائه می‌نماید. یکی از قابلیت‌های مهم این سامانه بانک صادرات چند زبانه بودن و قابلیت تطابق با مرورگرهای تلفن همراه و تبلت و همچنین ارائه خدمات به حساب های ارزی می‌باشد.

  مراحل عضویت و روش آسان ثبت نام اینترنت بانک صادرات

  1- مراجعه به صفحه اصلی نسخه جدید سامانه اینترنت بانک صادرات و یا ورود به سامانه مذکور از طریق پیوند اینترنت بانک سپهر موجود در سایت اصلی بانک صادرات ایران

  2- انتخاب گزینه عضویت

  @=img=@#=img=#

  3- مطالعه مقررات و شرایط عمومی و اختصاصی عضویت و تایید آن

  @=img=@#=img=#

  4- انتخاب مشتری حقیقی

  5- درج مشخصات شامل شماره حساب، شماره مشتری، شماره شناسنامه، تاریخ تولد

  6- انتخاب نام کاربری پیشنهادی که می‌تواند شامل حروف انگلیسی و عدد باشد و حداکثر طول آن 7 کاراکتر می‌باشد. سامانه بصورت خودکار سه رقم به انتهای نام کاربری پیشنهادی اضافه نموده و به عنوان نام کاربری سامانه اینترنت بانک ارائه می‌نماید.

  7- انتخاب نوع رمزیاب مورد درخواست

  در حال حاضر دو نوع رمزیاب در بانک صادرات وجود دارد:

  رمزیاب نرم‌افزاری (USSD): با شماره گیری #719* می توانید نسبت به دریافت رمز یکبار مصرف ورود به سامانه اینترنت بانک و همچنین دریافت امضای الکترونیکی تراکنش‌های مالی و در سامانه مذکور اقدام نمایید. این نوع رمزیاب مشکلاتی از قبیل معیوب یا مفقود شدن و یا فراموشی حمل را ندارد.

  رمزیاب سخت‌افزاری (VASCO): وسیله کوچکی جهت دریافت رمز یکبار مصرف و همچنین امضای الکترونیکی می‌باشد.

  @=img=@#=img=#

  8- انتخاب شعبه مورد نظر جهت دریافت و فعالسازی رمزیاب

  9- درج عبارت امنیتی و کلیک بر روی دکمه ارسال

  رای دیوان داوری بین‌المللی به نفع بانک‏‌های ایرانی

  10-دریافت نام کاربری و شماره پیگیری از سامانه

  11- مراجعه به شعبه مورد نظر به همراه شماره پیگیری و مدارک هویتی معتبر در زمان اعلام شده توسط سامانه به منظور دریافت و فعال‌سازی رمزیاب

  توجه: پس از یک روز کاری، دستگاه رمزیاب تحویل شده، فعال می‌گردد و کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به وب سایت سامانه اینترنت بانک و درج کد کاربری تعریف شده در هنگام ثبت نام و با استفاده از رمز عبور دریافتی از دستگاه رمزیاب وارد صفحه کاربری خود شوند.

  درخواست رمزیاب جدید

  در صورتیکه کاربری دستگاه رمزیاب سخت افزاری خود را مفقود، معیوب و یا به هر ترتیبی از دست داده باشد و یا خواستار تغییر شماره تلفن همراه رمزیاب نرم‌افزاری و یا تغییر نوع رمزیاب خود باشد، می‌تواند از این خدمت استفاده نموده و پس از زمان اعلام شده با در دست داشتن شماره پیگیری و مدارک هویتی معتبر به شعبه انتخابی خود مراجعه نماید. شعبه پس از احراز هویت نسبت به اجابت درخواست اقدام می‌نماید.

  @=img=@#=img=#

  درخواست فعال‌سازی نام کاربری

  در صورتیکه نام کاربری غیر فعال شده باشد (با سه بار ورود رمز اشتباه یا استفاده از خدمت غیر فعال سازی یا غیره)، می‌توان با استفاده از این خدمت در خواست فعالسازی نمود. در صورتیکه با ورود سه بار رمز اشتباه نام کاربری غیر فعال شده باشد با استفاده از این خدمت به صورت آنی نام کاربری فعال می شود و در صورتیکه غیر فعال شدن نام کاربری با استفاده از خدمت غیر فعالسازی یا غیره صورت پذیرفته باشد، لازم است یک روز پس از ثبت درخواست فعالسازی با در دست داشتن شماره پیگیری و مدارک هویتی معتبر به شعبه انتخابی مراجعه نمود.

  @=img=@#=img=#

  خدمات ارائه شده به حساب‌های ریالی

  خدمات حساب

  خلاصه حساب مانده حساب صورت‌حساب دوره‌ای

  صورت‌حساب 30 گردش آخر

  مدیریت شماره حساب مقصد شناخته شده

  انتقال وجه

  انتقال وجه بین حساب‌های خود در بانک صادرات

  انتقال وجه به حساب‌ سایرین در بانک صادرات

  انتقال وجه کارت به کارت

  انتقال وجه بین‌بانکی ساتنا و پایا

  انتقال وجه دسته‌ای درون بانکی

  دستور پرداخت دریافت شماره شبا

  بانک صادرات طرح «طراوت٢» را برای ایجاد ظرفیت‌های جدید در واحدهای تولیدی عملیاتی می‌کند

  خدمات چک

  تعیین مبلغ چک

  تعیین مبلغ چک دسته‌ای

  وضعیت چک

  استعلام وضعیت دسته چک

  درخواست صدور دسته چک

  استعلام وضعیت درخواست دسته چک

  خدمات کارت

  مسدود کردن کارت مانده کارت اتصال حساب به کارت تغییر رمز دوم کارت درخواست کارت نقدی مانده کارت اعتباری

  صورت‌حساب کارت اعتباری

  افتتاح حساب

  قبوض 

  پرداخت قبوض

  مدیریت شناسه قبوض‌ها

  رسید قبوض پرداخت شده

  پرداخت دسته‌ای قبوض

  تسهیلات

  مشاهده وضعیت و پرداخت اقساط تسهیلات  قسطی

  مشاهده وضعیت و پرداخت اقساط مشارکت مدنی

  مشاهده وضعیت تسهیلات غیر قسطی

  استعلام و پرداخت اقساط درون بانکی سایرین

  پرداخت اقساط تسهیلات بین‌بانکی

  دستور پرداخت تسهیلات

  تنطیمات

  غیرفعالسازی شناسه کاربری

  جست‌وجوی شعبه تغییر مشخصات مشتری

  می‌توانید فایل پی‌دی‌اف راهنمای استفاده از اینترنت بانک صادرات را از اینجا دریافت کنید.

  بانک صادرات بانک صادرات ایران

  به اشتراک گذاری

  منبع : asrebank.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صمد احمدی 13 روز قبل
  0

  چطور شماره مشتری رو بگیرم

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید