این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  صندوق لبخند فارابی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  صندوق لبخند فارابی را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.alef.ir

  صندوق درآمد ثابت لبخند

  صندوق درآمد ثابت لبخند فارابی، حاشیه امن بورس برای کسانی است که به دریافت سود مطمئن، بدون مالیات و کاهش ریسک پرتفوی اهمیت می‌دهند.

  لبخند فارابی، حاشیه امن بورس برای کسانی است که به دریافت سود مطمئن، بدون مالیات و کاهش ریسک پرتفوی اهمیت می‌دهند. در لبخند فارابی از یکصد هزار تومان تا بی‌نهایت می‌توانید به صورت کاملا آنلاین سرمایه‌گذاری کنید و مطمئن باشید بازدهی بیشتر از سپرده بانکی نصیب‌تان می‌شود.

  چطور در بورس «لبخند» بخریم؟

  با جست‌وجوی نماد «لبخند» در سامانه معاملات آنلاین تمام کارگزاری‌ها می‌توانید در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید.

  ورود به سامانه معاملاتی فارابیکسو

  محاسبه سود مرکب و روزشمار

  چرا سرمایه‌گذاری در لبخند فارابی؟

  سود بالاتر از سپرده‌ بانکیمعاف از مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقیبدون جریمه برداشت پیش از سررسید

  گزینه مناسب برای متنوع‌سازی پرتفوی

  نماد حداقل و حداکثر مبلغ نوع صندوق بازدهی مدیرصندوق نحوه‌ی سرمایه‌گذاری لبخند

  یکصد هزار تومان تا بی‌نهایت

  درآمد ثابت (ETF) تا ۲۶ درصد سالانه

  سامانه معاملات آنلاین کارگزاری‌ها

  شرکت سبدگردان فارابی

  صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله یا ETF، صندوق‌هایی هستند که واحدهای آن مانند سهام شرکت‌ها از طریق سامانه‌های معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها خرید و فروش‌ می‌شود.

  مشتریان کارگزاری فارابی با مراجعه به سامانه فارابیکسو، می‌توانند نسبت به خرید واحدهای لبخند اقدام کنند. همچنین سایر افراد نیز می‌توانند با مراجعه به این لینک در کارگزاری فارابی ثبت‌نام کرده یا از طریق سامانه معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها و جستجوی نماد «لبخند» نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند .

  صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله یا ETF، صندوق‌هایی هستند که واحدهای آن مانند سهام شرکت‌ها از طریق سامانه‌های معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها خرید و فروش‌ می‌شود.

  مشتریان کارگزاری فارابی با مراجعه به سامانه فارابیکسو نکست، می‌توانند نسبت به خرید اقدام کنند. سایر افراد نیز می‌توانند با مراجعه به این لینک در کارگزاری فارابی ثبت‌نام کرده یا از طریق سامانه معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها و جستجوی نماد «لبخند» نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند.

  بلی، اگر تاکنون کد بورسی خود را دریافت نکرده‌اید، هم‌اکنون می‌توانید از طریق این لینک به‌صورت کاملا رایگان ثبت‌نام کرده و کد بورسی خود را دریافت کنید.

  با توجه به اینکه صندوق لبخند از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل‌معامله است، به‌سادگی می‌توانید با جستجوی نماد «لبخند» در سامانه معاملات آنلاین همه کارگزاری‌ها، نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنید.

  سود صندوق قابل معامله لبخند فارابی به صورت روزشمار محاسبه می‌شود. با توجه به عملکرد این صندوق در ماه‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود بازدهی آن بین ۲۳ تا ۲۶ درصد سالانه باشد.

  سوالات متداول

  منبع مطلب : labkhandfund.irfarabi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید