این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طالع بینی حیوانات

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طالع بینی حیوانات را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی چینی (حیوان سال تولد)

  تشخیص حیوان سال تولد،طالع بینی چینی،طالع بینی چینی سال تولد,فال و طالع بینی چینی، طالع بینی حیوان، طالع بینی حیوان سال تولد , فال و طالع بینی , طالع بینی سال تولد , حیوان سال تولد,نام حیوان سال تولد,حیوان سال تولد هر سال,طالع بینی حیوان سال تولد,فال و طالع بینی بر اساس حیوان سال تولد,

  طالع بینی چینی (حیوان سال تولد)

  مجموعه: فال و طالع بینی

  طالع بینی چینی براساس سال تولد، افراد را در گروهی قرار می‌دهد و از علایق و بهترین و بدترین جفت آن‌ها می‌گوید که در همین خصوص قصد داریم در این مطلب شما را با "طالع بینی چینی"، حیوان سال تولد و همچنین هر آنچه که درباره طالع بینی سال تولد خود نمی‌دانید آشنا نماییم.

  خصوصیات متولدین سال موش

  موش:

  متولدین سالهای: , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و ....

  علایق متولدین سال موش:

  رنگ: اُکر حیوان: غاز گُل:آفتاب گردان درخت: بلوط رایحه: چوب گیاه: رزماری طعم: تند و بامزه ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: زمرد سبز

  فلز: برنز متولدین سال موش :

  افرادی که در سال موش به دنیا می آیند اهل پس انداز و جمع آوری هستند. آنها هرگز شرایط مالی سختی ندارند و زندگی سازمان یافته ای دارند. اگر هدیه ای ارزنده از موش دریافت می کنید ، بدانید که او به شدت به شما فکر می کند، زیرا او معمولاً دوست ندارد کیف پول خود را برای دیگران باز کند. موش ها به دنبال ستایش و شناخت نیستند. آنها بسیار حساس هستند و می دانند چه مشکلی وجود دارد. وقتی ریسک کنند، معمولاً موفق هستند.

  بهترین جفت: گاو

  بهترین گروه: میمون ، اژدها

  بدترین جفت: اسب

  خصوصیات متولدین سال گاو

  گاو:

  متولدین سالهای: , 1280، 1292، 1304، 1316، 1328، 1340، 1352، 1364، 1376، 1388، و .....

  علایق متولدین سال گاو :

  رنگ: آبی تیره حیوان: خرس گُل: داودی درخت: گلابی رایحه: شالیمار گیاه: مریم گلی طعم: شیرین ادویه: گشنیز جواهر تولد: لاجورد فلز: مس عدد شانس: 1 آلت موسیقی: شیپور متولدین سال گاو :

  افرادی که در سال گاو متولد می شوند سخت کوش هستند و احساس مسئولیت جدی دارند. حتی اگر در حین کار با مشکل روبرو شوند، ادامه خواهند داد. آنها خیلی رمانتیک نیستند، اما صبور هستند و هرگز خود را به کسی که از آنها خوشش نمی آید تحمیل نمی کنند. آنها معمولاً ساکت هستند و احساسات خود را در دل نگه می دارند. هنگامی که حال و هوای خود را از دست بدهند ، مانند یک انفجار است و می تواند دیگران را از آن دور کند.

  بهترین جفت: موش

  بهترین گروه: مار ، خروس

  بدترین جفت: بز

  خصوصیات متولدین سال ببر

  ببر:

  متولدین سالهای: , 1281، 1293، 1305، 1317، 1329، 1341، 1353، 1365، 1377، 1389، و .....

  علایق متولدین سال ببر:

  رنگ: قرمز روشن حیوان: ببر گُل: میخک صدپَر درخت: چنار رایحه: یاسمین گیاه: آویشن طعم: شیرین ادویه: دارچین جواهر تولد: یاقوت فلز: طلا عدد شانس: 7 آلت موسیقی: ترومپِت متولدین سال ببر :

  افرادی که در سال ببر به دنیا می آیند مستقل هستند و عزت نفس بالایی دارند. آنها از رهبر ی و محافظ مردم ​​لذت می برند. آنها عدالت را دوست دارند و هرگز در استدلال عقب نمی روند. بی پروایی بزرگترین ضعف آنهاست و باعث می شود آنها شکست بخورند. با این حال، آنها هرگز واقعاً شکست نمی خورند. ببرها همیشه راهی برای ایستادن و موفقیت در آخر خواهند یافت.

  بهترین جفت: خوک

  بهترین گروه: اسب ، سگ

  بدترین جفت : میمون

  خصوصیات متولدین سال خرگوش

  خرگوش یا گربه:

  متولدین سالهای: , 1282، 1294، 1306، 1318، 1330، 1342، 1354، 1366، 1378، 1390، و ......

  علایق متولدین سال خرگوش:

  رنگ: خاکستری حیوان: ماهی گُل: رُز درخت: صنوبر رایحه: شالیمار گیاه: ترخون طعم: تند ادویه: فلفل

  جواهر تولد: یاقوت کبود

  فلز: برنز عدد شانس: 4 آلت موسیقی: پیانو متولدین سال خرگوش:

  افرادی که در سال خرگوش متولد می شوند، آرام، ساکت و مودب هستند. آنها صبور، باهوش و شیک هستند. احساس مسئولیت و توجه آنها به جزئیات منجر به موفقیت شغلی بزرگی می شود. آنها همچنین عشق را جدی می گیرند و هرگز به راحتی به کسی تعلق نمی گیرند. اگر فرد مناسب را پیدا کنند ، او را تا آخر دنیا دوست خواهد داشت.

  بهترین جفت: سگ

  بهترین گروه: خوک ، بز

  بدترین جفت: خروس

  خصوصیات متولدین سال اژدها

  اژدها:

  متولدین سالهای: , 1383، 1295، 1307، 1319، 1331، 1343، 1355، 1367، 1379، 1391، و .......

  علایق متولدین سال اژدها:

  رنگ: طلایی حیوان: میمون گُل: رُز درخت: سرخ چوب رایحه: سبزی گیاه: شوید طعم: پرادویه ادویه: هِل جواهر تولد: یاقوت فلز: نقره عدد شانس: 2 آلت موسیقی: قره نی متولدین سال اژدها:

  افرادی که در سال اژدها به دنیا می آیند، قلب هایی پر از ماجراجویی و عاشقانه دارند. درک افراد از شخصیت مرموز اژدها برای افراد دشوار است. در عین حال ، آنها نسبت به چیزهایی که یک فرد معمولی از آن نگران است، بی تفاوت هستند. آنها ممکن است تنبل به نظر برسند، اما به محض تصمیم گیری برای انجام کاری، جاه طلب تر و جسور تر از هر کس دیگری خواهند بود.

  بهترین جفت: خروس

  بهترین گروه: میمون ، موش

  بدترین جفت: سگ

  خصوصیات متولدین سال مار

  مار:

  متولدین سالهای: , 1284، 1296، 1308، 1320، 1332، 1344، 1356، 1368، 1380، 1392، و.......

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  حیوان ماه تولد شما چیست؟ بررسی طالع بینی حیوان ماه تولد میلادی و شمسی

  یکی از معروف ترین طالع بینی ها بر اساس حیوان ماه تولد می باشد که ریشه در کشور چین و یونان باستان دارد برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

  حیوان ماه تولد شما چیست؟ بررسی طالع بینی حیوان ماه تولد میلادی و شمسی

  وبلاگسایر حیواناتحیوان ماه تولد شما چیست؟ بررسی طالع بینی حیوان ماه تولد میلادی و شمسی

  در طول تاریخ همواره طالع بینی و فال بینی یکی از موضوعات بسیار پرطرفدار و در برخی از مواقع مهم برای انسان‌ها بوده است. طوری که برخی از افراد مسیر زندگی خود را بر اساس آن چه که در طالع بینی مشخص می‌شود  برنامه‌ریزی می‌کنند. بنابراین طالع بینی در کشورهای مختلفی با استفاده از نمادها و سمبل هایی تعریف می شود که معروف ترین آن ها طالع بینی بر اساس حیوان ماه تولد می باشد که ریشه در کشور چین و یونان باستان دارد و در بسیاری از کشورها به آن پرداخته شده است. بر اساس این طالع بینی هر ماه سال به یک حیوان اختصاص می یابد و بر اساس این که فرد در کدام ماه سال متولد شده است و با توجه به حیوانی که نماد ماه تولد او می باشد شخصیت او را تعریف می کند. ما در این مقاله به این موضوع جالب بیشتر پرداخته ایم این پس برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

  محتوا پنهان

  1 طالع بینی چیست؟

  2 معروف ترین کشورها در زمینه طالع بینی کدام هستند؟

  3 حیوان ماه تولد شما چیست؟

  4 حیوان ماه های تولد

  4.1 حیوان ماه تولد فروردین

  4.2 حیوان ماه تولد اردیبهشت

  4.3 حیوان ماه تولد خرداد

  4.4 حیوان ماه تولد تیر

  4.5 حیوان ماه تولد مرداد

  4.6 حیوان ماه تولد شهریور

  4.7 حیوان ماه تولد مهر

  4.8 حیوان ماه تولد آبان

  4.9 حیوان ماه تولد آذر

  4.10 حیوان ماه تولد دی

  4.11 حیوان ماه تولد بهمن

  4.12 حیوان اسفند

  5 حیوانات هر ماه چگونه تعیین می شوند؟

  6 جدول اطلاعات

  7 حیوان ماه تولد میلادی

  8 جدول حیوان ماه تولد

  9 سوالات متداول

  طالع بینی چیست؟

  در زمان های گذشته براساس اعتقادات و فرهنگ هر جامعه ای برخی از اشیا و موجودات از جمله حیوانات را به عنوان سمبل و نماد شخصیت هر ماه تولد یا سال تولد تعیین می کردند.

  معروف ترین کشورها در زمینه طالع بینی کدام هستند؟

  اکثر طالع بینی ها از جمله طالع بینی حیوان ماه تولد ریشه در کشور یونان باستان دارد اما در گذشته کشورهایی مثل چین و هند نیز طالع بینی هایی تعریف شده است.

  حیوان ماه تولد شما چیست؟

  برای این که بدانید حیوان ماه تولد شما چیست تا بر اساس آن ویژگی های شخصیتی و طالع بینی مربوط به خود را مطالعه کنید می توانید ماه تولدتان را در گوگل سرچ کرده و با لیستی از سایت های مختلف مواجه شوید که هر کدام از آن ها بر اساس ماه تولدتان به معرفی حیوان نماد ماه تولدتان می پردازد و با توجه به آن خصوصیات وجودی و اخلاقی و موارد خوش یمن را برای شما توضیح می دهد. ما در این مقاله از سری مقالات هپی پت سعی نمودیم تاحد مختصری در رابطه با ماه تولد شما و حیوان نماد آن توضیحاتی برای شما عزیزان ارائه دهیم.

  حیوان ماه های تولد

  در طالع بینی حیوانی هرکدام از دوازده ماه سال به یک حیوان اختصاص دارد و با توجه به حیوان سمبل آن در مورد شخصیت و ویژگی های متولدین هرماه توضیحاتی داده شده است. این که چه روزی برای این افراد خوش یمن است و یا این که این افراد از چه نوع گلی یا رنگی خوششان می آید. ما در این مقاله به طور مختصر حیوان مربوط به هر ماه برای شما معرفی خواهیم کرد:

  حیوان ماه تولد فروردین

  حیوان ماه فروردین قوچ می باشد بر این اساس عنصر وجود آن ها آتش است و گل رز سرخ گل مورد علاقه آن ها می باشد. برای این افراد روز سه شنبه روز مبارکشان است و متولدین ماه فروردین معروف به نوزاد طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مریخ می باشد. متولدین فروردین ماه شخصیتی،جوان و شاداب دارند، کارها و تصمیمات ناگهانی انجام می‌دهند آن ها بسیار شجاع مغرور و تندخو می‌باشند.

   حیوان ماه تولد اردیبهشت

  حیوان اردیبهشت ماه گاو نر است و عنصر وجودشان خاک می باشد گل محبوب آن ها رز صورتی است و برای متولدین این ماه روز جمعه روز مبارکشان می باشد. متولدین اردیبهشت ماه معروف به طفل شیرخوار طبیعت هستند و ستاره ها کم آن ها زهره می باشد. افراد متولدین‌ماه شخصیتی مالکیت طلب، جذاب، وفادار، لجوج، مقاوم در برابر تغییر هستند.

  حیوان ماه تولد خرداد

  حیوان سمبل ماه خرداد یوزپلنگ می‌باشد و سمبل وجودی آن ها خاک است و گل مورد علاقه آن ها میخک می باشد. برای متولدین دی ماه روز دوشنبه روز مبارک می باشد و ستاره ها کم آن ها زحل است. افراد متولدین ماه دارای شخصیت متقاعد، خواستار اطلاعات بیشتر، بسیار با سواد و عاشق سفر هستند.

  حیوان ماه تولد تیر

  حیوان سمبل ماه تیر خرچنگ می‌باشد عنصر وجود آن ها آب است و گل محبوبشان بنفشه و لی لی می باشد. برای آن ها روز دوشنبه روز مبارک است متولدین تیرماه معروف به تازه بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ماه است. این افراد دارای شخصیتی خانواده دوست، رمانتیک، اهل خانه و زندگی و علاقه مند به تاریخ و سنت می باشند.

  حیوان ماه تولد مرداد

  حیوان مرداد ماه حیوان شیر می باشد عنصر وجود آن ها آتش است و گل محبوب شان گل آفتابگردان می باشد روز یکشنبه روز مبارک برای متولدین این ماه است. متولدین مرداد ماه به جوان طبیعت معروف هستند و ستاره حاکم آن ها خورشید می باشد. افراد متولد این ماه دارای شخصیتی لجباز، برون گرا، خودخواه، خوشبین و نسبتاً وفادار هستند.

  حیوان ماه تولد شهریور

  حیوان سمبل ماه شهریور مار می باشد عنصر وجود آن ها خاک است و گل مورد علاقه آن ها رز می باشد. برای متولدین این‌ماه روز دوشنبه روز خوش یمن است. متولدین شهریور ماه انسان هایی خجالتی، محتاط، مهربان و گاهی شکاک می باشند.

  حیوان ماه تولد مهر

  حیوان سمبل ماه مهر روباه است عنصر وجود آن ها هوا می باشد و گل مورد علاقه آن ها بنفشه است. برای افراد متولدین مهر یکشنبه روز خوش یمن و مبارک می باشد و آن ها معمولاً انسان هایی منصف، مرموز، وقت شناس و در برابر مشکلات خود را می بازد.

  منبع مطلب : happypet.pet

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید