این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طراحی مینیمال ناخن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طراحی مینیمال ناخن را از این سایت دریافت کنید.

  ۴۰ طرح ناخن مینیمال و ظریف برای سلیقه های خاص

  طرح ناخن مینیمال با خطوط و طرحهای کوچک و ظریف ایجاد میشود و برای انواع مدل ناخن مناسب است. در ادامه ۴۰ مدل طراحی ناخن مینیمال را معرفی میکنیم

  صفحه اصلی طراحی و کاشت ناخن

  ۴۰ طرح ناخن مینیمال و ظریف برای سلیقه های خاص

  نویسنده: الهام علیزاده شهریور 20, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  ایده های جدید و جذاب برای طراحی ناخن مینیمال

  اگر به کاشت و طراحی ناخن علاقه دارید، اما طرفدار طرح های ظریف و ساده هستید، ما به شما طرح ناخن مینیمال را پیشنهاد می کنیم. این طرح ها با خطوط ملایم و ظریف و اشکال هندسی کوچک و ساده ایجاد می شوند و می توانند برای افراد ساده پسند انتخاب مناسبی باشند. از این مدل ناخن می توان برای طرح ناخن مجلسی،‌ ساده، دخترانه و انواع مدل های دیگر استفاده کرد. همچنین می توان انواع طرح ناخن پاییزی مینیمال را با خطوط ساده و رنگ های مربوط به فصل پاییز به زیبایی به تصویر کشید.

  ما در این مقاله ۴۰ طرح جدید و خاص ناخن مینیمال را به طرفداران این مدل ناخن معرفی می کنیم. شما می توانید با ایده گرفتن از این طرح ها، مدل مناسب و مورد علاقه خود را خلق کنید. همچنین، اگر به این روش طراحی ناخن علاقه مند هستید، می توانید با شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن مهارت های لازم جهت کشیدن طرح های فوق العاده ظریف و زیبا روی ناخن را بدست آورید.

  ایده های جدید و جذاب برای طراحی ناخن مینیمال

  طرح ناخن مینیمال چهره

  لمینت ناخن با طراحی ساده

  طرح ناخن مینیمال مشکی

  طراحی ناخن طبیعی

  دیزاین ناخن مدل رنگین کمانی

  طرح ناخن سفید

  دیزاین ناخن جدید

  طراحی کاور ناخن

  ایده طراحی ناخن زیبا

  طرح ناخن فوق العاده ظریف

  طراحی ناخن با لاک شبرنگی

  ایده طرح ناخن اسپرت

  دیزاین ناخن با لاک سفید

  طراحی ناخن با خطوط مشکی

  دیزاین ناخن با طرح خورشید طلایی

  منبع مطلب : deterland.com

  جدیدترین مدل های طراحی ناخن به سبک مینیمال

  طراحی ناخن مینیمال یک سبک خاص و ساده است و مخاطبان بسیاری دارد. انواع طراحی ناخن مینیمال ساده و جدید و طرح ناخن مینیمال چهره را ...

  جدیدترین مدل های طراحی ناخن به سبک مینیمال

  4.6/5 - (30 امتیاز)

  طراحی ناخن به سبک مینیمال به طرح هایی گفته می شود که در آن از کمترین جزئیات استفاده می شود. در واقع هر چه طرح ناخن شما ساده تر باشد و از تزئینات و رنگ های اضافی استفاده نشده باشد، طراحی ناخن مینیمال تری دارید. در طراحی ناخن مینیمال از شکل های هندسی و اشکال چهار وجهی، خطوط افقی و عمودی، رنگ های اولیه مانند آبی و قرمز و سفید و شکل های بسیار ساده به کار برده می شود.

  کسانی که به طرح ناخن مینیمال علاقه دارند به ساده گرایی و استفاده از حداقل ها مشهور هستند. این افراد با تجمل گرایی و هرچیزی که از هدف اصلی دور باشد مخالف هستند. اگر شما هم مینیمالیست هستید یا به طراحی ناخن به سبک مینیمال علاقه دارید، همراه ما باشید تا شما را با انواع طراحی ناخن مینیمال جدید و ساده آشنا کنیم.

  فهرست مقاله

  1 طراحی ناخن مینیمال با اشکال هندسی

  2 طراحی ناخن مینیمال با خطوط افقی و عمودی

  3 طرح ناخن مینیمال چهره

  4 طراحی ناخن مینیمال جدید

  5 طراحی ناخن مینیمال ساده

  6 طرح ناخن مینیمال قرمز

  7 طرح ناخن مینیمال پاییزی

  8 ارائه دهنده بهترین خدمات ناخن

  طراحی ناخن مینیمال با اشکال هندسی

  اشکال هندسی در طراحی ناخن به سبک مینیمال به وفور دیده می شوند. به طور کل بیشتر طرح های مینیمال شامل اشکال هندسی مانند مثلث، مربع، دایره و … هستند که به زیبایی در طراحی ناخن به سبک مینیمال قرار گرفته اند. اگر شما هم به این دست از طراحی ناخن مینیمال یا درس هندسه علاقه دارید می توانید از عکس های زیر برای طراحی ناخن خود استفاده کنید.

  طراحی ناخن به سبک مینیمال مشکی

  طراحی ناخن مینیمال جدید و دخترانهطراحی ناخن مینیمال ساده و شیکطرح ناخن مینیمال ساده و  زیبا

  طراحی ناخن مینیمال با خطوط افقی و عمودی

  کشیدن خط های صاف و ساده عمودی و افقی یکی از طرح های محبوب در طراحی ناخن مینیمال است. این خط ها بیانگر سادگی هستند و نمونه کامل و شناخته شده ای از طرح ناخن مینیمال می باشند. زیباترین مدل های طراحی ناخن مینیمال ساده با خطوط افقی و عمودی را در ادامه مشاهده کنید.

  شیک ترین مدل های آرایش محفلی دخترانه و زنانه در سال های اخیر

  طرح ناخن مینیمال ساده و سفید

  طرح ناخن مینیمال ساده با خطوط افقی

  طراحی ناخن مینیمال جدید با خطوط سفید و مشکی

  طراحی ناخن مینیمال ساده با خطوط عمودی

  طرح ناخن مینیمال چهره

  یکی از زیباترین و پرطرفدارترین مدل های طراحی ناخن مینیمال، کشیدن چهره روی ناخن است. در طرح ناخن مینیمال چهره های بسیار ساده و با کمترین جزئیات کشیده می شود. در بیشتر مدل های طرح ناخن مینیمال چهره های دخترانه ای را می بینیم که به طور کامل کشیده نشده اند و فقط موارد اصلی و ضروری یک چهره دیده می شود.

  طرح ناخن مینیمال چهرهطرح ناخن مینیمال چهره خاصطراحی ناخن مینیمال جدیدطرح ناخن مینیمال چهره زیبا و شیک

  طراحی ناخن مینیمال جدید

  در انواع طراحی ناخن مینیمال جدید می توان از ورق طلا یا نگین های بسیار کوچک در حد کم استفاده کرد. این طرح ها برای کسانی مناسب است که دوست دارند جلوه زیباتری به طرح ناخن مینیمال خود بدهند. در ادامه انواع طرح ناخن مینیمال ساده و جدید را با هم می بینیم که در آن ها از ورق طلا استفاده شده.

  طراحی ناخن مینیمال جدید با ورق طلاطرح ناخن مینیمال ساده با ورق طلاطرح ناخن مینیمال چهره با ورق طلاطراحی ناخن به سبک مینیمال خاص

  طراحی ناخن مینیمال ساده

  معنی طرح مینیمال را می توان در یک کلمه خلاصه کرد: سادگی. همان طور که پیش تر گفتیم طراحی ناخن به سبک مینیمال کاملا ساده است و در آن به جزئیات توجهی نمی شود و فقط ارکان اصلی دیده می شوند. طراحی ناخن مینیمال ساده می تواند شامل کمترین و ساده ترین طرح ها روی ناخن باشد. در ادامه چند مدل طراحی ناخن مینیمال ساده و شیک را باهم می بینیم.

  طراحی ناخن مینیمال ساده صورتیطراحی ناخن مینیمال ساده ماتطرح ناخن مینیمال ساده دخترانهطراحی ناخن مینیمال ساده روی ناخن کوتاه

  طرح ناخن مینیمال قرمز

  منبع مطلب : homanaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید