این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح جدید ناخن زمستانی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح جدید ناخن زمستانی را از این سایت دریافت کنید.

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 1401

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 1401 | مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 2022 | جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی | مدل جدید طراحی ناخن زمستانه | طراحی ناخن زمستانی جدید | طرح ناخن زمستانی جدید | طرح ناخن جدید زمستانه | مدل طراحی ناخن زمستانی جدید | برف طرح ناخن زمستانی جدید | جدیدترین طراحی ناخن زمستانی | جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

  " مدل طراحی ناخن زمستانی جدید " مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 2022 | جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی | مدل جدید طراحی ناخن زمستانه | طراحی ناخن زمستانی جدید | طرح ناخن زمستانی جدید | طرح ناخن جدید زمستانه | مدل طراحی ناخن زمستانی جدید | برف طرح ناخن زمستانی جدید | جدیدترین طراحی ناخن زمستانی | جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن زمستانی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 1401

  می توانید از انواع طرح ناخن فانتزی، دانه برف، درخت کاج، و آدم برفی، یا گوزن که نماد کریسمس است، برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنید. بعلاوه، طرح ناخن پاستیلی نیز می تواند ایده مناسبی برای فصل زمستان باشد. زیرا رنگ های پاستیلی بسیار ملایم و سرد هستند و می توانند تداعی کننده سرمای زمستان باشند.

  همچنین اگر برای خدمات ناخن، به دنبال یک سالن هستید، بازدید از لیست کاشت ناخن مانیکور و پدیکور عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 2022

  جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی 

  جدیدترین طراحی ناخن زمستانی

  برف طرح ناخن زمستانی جدید

   مدل طراحی ناخن زمستانی جدید

  طرح ناخن جدید زمستانه

  طرح ناخن زمستانی جدید

  طراحی ناخن زمستانی جدید

  مدل جدید طراحی ناخن زمستانه

  جدیدترین مدل طراحی ناخن زمستانی

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 2022

  مدل طراحی ناخن زمستانی جدید 1401

  منبع مطلب : www.soorban.com

  طرح ناخن زمستانی، 25 طرح زیبای ناخن زمستانی در کاج نیل

  طرح ناخن زمستانی- 25 طراحی زمستانی ناخن 2021 را با انواع طراحی های برفی، فرنچ و ... در وبلاگ کاج نیل مشاهده نمایید

  طرح ناخن زمستانی 12182 بازدید ارسال شده در : -0001-11-30 توسط طهورا امین پور فیسبوک توییتر پینترست لینکدین تامبلر

  طراحی ناخن ها متناسب با فصل های مختلف سال جزو یکی از مهم ترین بخش های استایل و زیبایی میان خانم ها محسوب می شود. با فرا رسیدن هر فصل استایل، ظاهر و شکل طراحی ناخن ها تغییر می یابد. طراحی های ناخن زمستانی بسیار متنوع می باشند که شامل رنگ ها و اشکال مختلفی مانند دانه های برف، آدم برفی و ... هستند. شما می توانید با مطالعه این پست انواع طراحی های ناخن زمستانی را مشاهده نمایید و بین آن ها طراحی ناخن های زمستانی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

  1- ناخن های خود را با رنگ هایی ساده مانند سفید و صورتی طراحی نمایید، سپس با افزودن مقداری دیزاین های شاین دار مانند شیمر طراحی ناخن ها را زیبا تر نمایید. این طراحی یک طرح زمستانی مورد پسند و یک انتخاب عالی خواهد بود.

  2- استفاده از رنگ های خنثی برای طراحی ناخن ها در زمستان یک انتخاب عالی می باشد. شما می توانید ناخن های خود را بنا به سلیقه خود با استفاده از یک رنگ خنثی طراحی نمایید و همچنین روی یکی از ناخن های خود را با استفاده از دیزاین استیکر(برچسب) ناخن طراحی نمایید تا در آخر یک طراحی زمستانی زیبا روی ناخن های خود داشته باشید.

  3- اگر می خواهید با فضای سرد زمستان هماهنگ شوید، از رنگ بنفش یخی برای طراحی ناخن ها استفاده نمایید. ترکیب رنگ بنفش همراه با رنگ سفید جلوه ای خیره کننده به ناخن ها می دهد. اگر به این طراحی علاقه مند هستید، می توانید ناخن های خود را به صورت آمبره با استفاده از دو رنگ سفید و بنفش طراحی نمایید و ناخن هایی با یک طراحی زمستانی منحصر به فرد داشته باشید.

  4- اگر به طراحی های ساده برای ناخن ها علاقه مند هستید و می خواهید که ناخن های شما ظاهری زمستانی داشته باشد، می توانید با استفاده از دو رنگ سفید و طلایی براق ناخن های خود را به سادگی و زیبا طراحی نمایید.

  5- یکی از زیبا ترین طراحی های ناخن زمستانی، طراحی دانه های برف روی ناخن ها می باشد. برای این طراحی می توانید از یک رنگ روشن برای بیس ناخن های خود استفاده نمایید و سپس با استفاده از دیزاین مهر و شابلون و یا استیکر(برچسب) ناخن دانه های برف را روی نوک ناخن ها طراحی نمایید و در آخر یک لایه تاپ کات شاین دار را روی ناخن ها بزنید و جلوه ای زیبا و زمستانی برای ناخن های خود ایجاد نمایید.

  6- برای داشتن ظاهری متفاوت در زمستان می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای، خاکستری و... برای طراحی ناخن ها استفاده نمایید. با استفاده از رنگ مشکی براق ظاهری شیک و جذاب برای ناخن های خود ایجاد نمایید. همچنین می توانید از دیزاین استیکر(برچسب) ناخن به شکل دانه های برف برای طراحی ناخن های خود استفاده نمایید.

  7- یکی از زیبا ترین طراحی های ناخن زمستانی، طراحی ناخن ها با استفاده از دیزاین خاویار می باشد. برای داشتن ناخن هایی با ظاهری منحصر به فرد می توانید بنا به سلیقه خود از یک رنگ زمستانی زیبا برای طراحی ناخن ها استفاده نمایید و سپس از یک لایه تاپ مات، برای مات شدن دو تا از ناخن های خود استفاده نمایید و از دیزاین پودر خاویار برای طراحی دو تا از ناخن های دیگر خود استفاده نمایید و ناخن های زمستانی منحصر به فردی برای خود ایجاد نمایید.

  8- لاک ژل های کهکشانی برای طراحی ناخن ها همواره طرفداران زیادی میان خانم ها داشته است. اگر شما نیز به طراحی ناخن های خود به شکل کهکشانی علاقه مند هستید می توانید با انتخاب یک رنگ شیک و جذاب زمستانی ناخن های خود را طراحی نمایید.

  9- طراحی ناخن ها با استفاده از رنگ های تیره در فصل زمستان مورد پسند بسیاری از خانم ها می باشد چرا که فصل زمستان سرشار از رنگ های خنثی می باشد و استفاده از یک رنگ متضاد ظاهری متفاوت به استایل شما می دهد. برای طراحی ناخن ها می توانید از یک رنگ آبی تیره(سرمه ای) برای بیس ناخن ها استفاده نمایید و برای زیبا تر شدن طراحی به یکی از ناخن های خود یک رنگ روشن که مانند رنگ بیس ناخن باشد بزنید و با استفاده از دیزاین نگین ناخن طراحی درخشان و پر زرق و برقی برای ناخن های خود ایجاد نمایید.

  10- از آن جایی که طراحی های ساده برای ناخن ها همواره طرفداران بسیاری میان خانم ها داشته است می توان برای ظاهر زمستانی ناخن ها یک طراحی بسیار ساده و در عین حال زیبا برای ناخن ها ایجاد نمود. برای این طراحی کافی است بنا به سلیقه خود از یک رنگ آبی آسمانی برای طراحی بیس ناخن ها استفاده نمایید و با استفاده از دیزاین پودر کروم جلوه ای زیبا و درخشان برای ناخن های خود ایجاد نمایید.

  11- طراحی ناخن ها با استفاده از ترکیب دو رنگ طوسی و صورتی ظاهری خیره کننده به ناخن ها می دهد. برای داشتن این طراحی می توانید از رنگ طوسی برای طراحی بیس ناخن ها استفاده نمایید و سپس از دیزاین فویل ناخن به رنگ صورتی برای طراحی دو تا از ناخن های خود استفاده نمایید، همچنین می توانید از دیزاین نگین ناخن برای طراحی انتهای صدفه ناخن ها استفاده نمایید و یک طراحی منحصر به فرد زمستانی روی ناخن های خود داشته باشید.

  منبع مطلب : kajnail.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید