این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح خالکوبی روی بازو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح خالکوبی روی بازو را از این سایت دریافت کنید.

  طرح تاتو روی بازو

  با بهترین و جدیدترین طرح تاتو روی بازو با ما همراه باشید. می توانید از انواع طرح خالکوبی روی بازو ایده بگیرید و طرح مناسب خود را پیدا کنید

  صفحه اصلی آرایش دائم

  طرح تاتو روی بازو | بهترین و جدیدترین طرح های خالکوبی روی بازو

  نویسنده: الهام علیزاده مرداد 31, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  ۶۰ طرح تاتو روی بازو

  امروزه خالکوبی می تواند راهی جالب برای نشان دادن شخصیت یا احساسات شما باشد. با این هنر ماندگار می توانید درون خود را به نمایش بگذارید و دیگران رابا شخصیت و افکار خود آشنا کنید. تاتو روی بازو می تواند راه موثرتری برای بیشتر دیده شدن تتوی شما باشد. زیرا بازوی شما تقریبا نیمی از سال در معرض دید قرار می گیرد. همچنین بر خلاف تاتو مچ پا یا مچ دست، منطقه وسیع تری را در اختیار دارید تا بتوانید طرح های بزرگ و مفصل تر را نیز روی آن پیاده کنید.

  برای طراحی روی بازوی خود می توانید از انواع طرح تاتو مینیمال، طرح های بزرگ رنگی یا سیاه، طرح تاتو مار یا حیوانات و حشرات دیگر مانند تاتو پروانه، انواع طرح تاتو دخترانه و … استفاده کنید. همچنین اگر به طراحی و تاتو علاقه مند هستید و دوست دارید از این راه کسب درآمد کنید، در دوره آموزش تاتو بدن شرکت کنید.

  ۶۰ طرح تاتو روی بازو

  تاتو روی بازو دخترانه

  تاتو روی بازو مردانه

  تاتو طرح گل

  خالکوبی گل و پرنده

  طرح تاتو مینیمال جالب

  طرح خالکوبی مردانه

  خالکوبی طرح دختر

  تتو طرح خرس

  طرح تتو زنانه

  تتو جدید و خاص

  تتو دختر سرخپوست

  تتو طرح کووید

  تتو ساده و ظریف

  خالکوبی طرح کوهستان

  خالکوبی شاد و خاص مردانه

  طرح خالکوبی زنانه

  تتو خیلی کوچک روی بازو

  طرح تتو گل آفتابگردان

  منبع مطلب : deterland.com

  ۶۰ طرح و مدل زیبا و جذاب تاتو گرگ و شیر مردانه و زنانه

  تاتو گرگ و شیر از نمادهای مهم قدرت، استقامت، و اقتدار است. برای آشنایی با بهترین و جدیدترین طرح های تاتو گرگ و تاتو شیر با ما همراه باشید

  نوشته شده توسط الهام علیزاده در تاریخ 16 مرداد 1400

  ۶۰ طرح و مدل زیبا و جذاب تاتو گرگ و شیر مردانه و زنانه

  ارسال به دیگران:

  صفحه اصلی > آرایش دائم و تاتو > ۶۰ طرح و مدل زیبا و جذاب تاتو گرگ و شیر مردانه و زنانه

  طرح تاتو گرگ و شیر برای آقایان و خانم هایی مناسب است که به دنبال نماد اقتدار و صلابت هستند. این دو حیوان درنده با ویژگی تندخویی، ابهت و صلابت و ظاهر خشن و مقتدر به نماد محبوب برای بسیاری از دختران و پسران تبدیل شده اند. از گرگ و شیر می توان در طرح تاتو مینیمال، طرح تاتو مردانه و زنانه، و همچنین طرح تاتو ست استفاده کرد. این نمادها بسیار پرمعنا هستند و می توان طرح های متنوع بسیاری را بوسیله آن ها خلق کرد. در ادامه ۶۰ طرح جدید و جذاب تاتو گرگ و شیر روی بدن را به شما معرفی میکنیم. با ما همراه باشید.

  ۱. تاتو شیر نماد چیست؟

  شیرها در نماد شناسی فرهنگ ها و ادیان در سراسر جهان نقش مهمی ایفا می کنند. از طالع بینی قدیم تا دنیای امروز، شیر نمادی از اهمیت است. به همین دلیل امروزه در هنر تتو و در میان جوانان نیز جایگاه مهمی پیدا کرده اند.

  شیرها در طول تاریخ و فرهنگ های مختلف نماد شجاعت بوده و هستند. به این ترتیب، یکی از رایج ترین معانی تتوی شیر انتقال مفهوم شجاعت افراد است. این خالکوبی ها اغلب نماد یک فرد بی باک یا نشان دهنده غلبه بر چالش از طریق شجاعت است.

  قدرت یکی دیگر از مفاهمی است که از طرح تاتو شیر منتقل می شود. قدرت محض یک شیر آن را به نماد مشترک قدرت و مردانگی تبدیل کرده است.

  خالکوبی طرح شیر غرنده

  تاتو شیر و تاج

  تاتو شیر نر و ماده با گل رز

  تتو شیر شاه و ملکه

  از طرف دیگر، شیرها نماد دیرینه سلطنت و اشراف هستند و به راستی سلطان جنگل لقب برازنده ای برای این حیوان مقتدر است. بنابراین، خالکوبی طرح شیر برای بسیاری از افراد نماد ارتباط یا آرزوی خود فرد نسبت به سلطنت، اشراف یا رهبری است.

  طرح شیر بالدار روی قفسه سینه

  تاتو شیر و بره

  شیرها علیرغم وحشی بودن و داشتن قدرت بسیار، یکی از نمادهای محبوب صلح به شمار می روند. از این رو تاتو بدن با طرح شیر بالدار ، یا شیر و بره نشانه های صلح هستند که به دوران کتاب مقدس برمی گردد.

  تاتو شیر همراه با گل

  خالکوبی شیر با گل رز

  طرح تتو زنانه روی بازو

  شیرها هزاران سال مترادف زندگی و سرزندگی بوده اند. ارتباط شیر با زندگی فراتر از جایگاه آن ها در بالای زنجیره غذایی است. استقامت، قدرت و انرژی آن ها نماد جوانی و سرزندگی است. شیرها سالم، قوی و جسور هستند. همه چیزهایی که فرهنگ ما به جوانی نسبت می دهد.

  تاتو مردانه طرح شیر

  خالکوبی ست زن و مرد

  خالکوبی طرح شیر و نوشته

  خالکوبی طرح شیر روی دست

  منبع مطلب : rosesorkh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید