این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرح ناخن کالباسی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرح ناخن کالباسی را از این سایت دریافت کنید.

  ناخن بنفش 1401

  ناخن بنفش 1401 | ناخن بنفش اکلیلی | طرح ناخن بنفش | ناخن بنفش مات | ناخن بنفش یاسی | عکس ناخن بنفش | طرح ناخن بنفش و سفید | ناخن بنفش پاستیلی | طرح ناخن بنفش تیره

  ناخن بنفش با طرح های شیک و زیبا مد سال

  " ناخن بنفش "  ناخن بنفش اکلیلی | طرح ناخن بنفش | ناخن بنفش مات | ناخن بنفش یاسی | عکس ناخن بنفش | طرح ناخن بنفش و سفید | ناخن بنفش پاستیلی | طرح ناخن بنفش تیره تمام کارهایی که شما برای زیبایی بیشتر و آراستگی خودتان انجام می‌دهید آرایش شما محسوب می‌شود و به همین ترتیب کاشت ناخن هم آرایشی مختص به دست و ناخن‌های شما است. همانطوری که مانیکور یکی از روش‌های آرایش ناخن شماست، کاشت موادی مصنوعی روی ناخن‌هایتان به منظور زیباتر به نظر رسیدن و افزایش میزان استحکام ناخن‌هایتان نیز آرایش ناخن شما محسوب می‌شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن بنفش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

  ناخن بنفش 1401

  کاشت ناخن قالبی به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلاً توصیه نمی شود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد شد.

  کاشت ناخن پودری زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد، کاشت ناخن پودری برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود.

  در بعضی مواقع کاشت ناخن ژله ای برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می شود زیرا به دلیل بد مزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آن ها می افتد. چسب ناخن حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت ناخن حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آن ها دچار اگزما می شود و باید هر چه سریع تر کاشت ناخن را بردارند.

  همچنین اگر برای مانیکور ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی معتبر هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

  ناخن بنفش 2022

  طرح ناخن بنفش تیره 

  ناخن بنفش پاستیلی

  طرح ناخن بنفش و سفید

  عکس ناخن بنفش

  ناخن بنفش یاسی

  ناخن بنفش مات

  طرح ناخن بنفش

  ناخن بنفش اکلیلی

  ناخن بنفش 1401

  عکس ناخن بنفش بلند

  ناخن بنفش مشکی 

  عکس ناخن بنفش یاسی

  ناخن بنفش دخترانه

  عکس ناخن بنفش و سفید

  ناخن بنفش کمرنگ

  عکس ناخن بنفش اکلیلی

  عکس ناخن بنفش کم رنگ

  ناخن بنفش و سفید

  عکس ناخن بنفش مات

  منبع مطلب : www.soorban.com

  ۹۰ طرح ناخن ساده ، شیک و باکلاس برای خانم های خاص و خوش سلیقه

  سادگی همیشه جذاب است. طراحی ناخن ساده میتواند بهترین انتخاب برای محل کار و مجالس باشد. در ادامه یا ۷۰ طرح ناخن ساده و شیک با ما همراه باشید

  صفحه اصلی طراحی و کاشت ناخن

  ۹۰ طرح ناخن ساده ، شیک و باکلاس برای خانم های خاص و خوش سلیقه

  نویسنده: الهام علیزاده خرداد 27, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  انواع طراحی ناخن ساده و شیک

  سادگی همیشه جذاب است. حتی درمورد لاک و طراحی ناخن. لاک زدن به طور کلی برای همه خانم ها با هر سن و سلیقه ای جذابیت زیادی دارد. طراحی ناخن در انواع و مدل های مختلف انجام می شود. از فرنچ ناخن ساده گرفته تا طراحی های خاص و پیشرفته با با انواع لاک مثل لاک پاستیلی، ژلیش ناخن و … . برخی از خانم ها طراحی ناخن ساده و شیک را می پسندند. این نوع طرح ها برای محل کار، مجالس، و مهمانی ها بسیار مناسب است و با هر سلیقه ای مطابقت دارد. در ادامه انواع طرح ناخن ساده با لاک، اکلیل، نگین، و … را به شما معرفی می کنیم.

  در طراحی ناخن دست شما برای انتخاب رنگ لاک و طرح ناخن باز است. این شغل درواقع بازی با رنگ ها و طرح هاست و می تواند شغل بسیار مفرحی برای شما باشد. اگر به این حرفه علاقه مند هستید و می خواهید از این طریق کسب درآمد کنید، در دوره آموزش طراحی ناخن شرکت کنید.

  انواع طراحی ناخن ساده و شیک

  طرح ناخن ساده و شیک صورتی

  مدل ناخن بلند مشکی

  طراحی ناخن زرد روی ناخن کوتاه

  طرح ناخن ساده و شیک رنگارنگ

  طراحی ناخن سفید طلایی

  طراحی ساده آمبره ناخن

  ناخن قرمز شیک

  طراحی ناخن آمبره آبی و زرد

  طراحی ناخن صورتی کوتاه

  طرح ناخن ساده و شیک با نگین

  طراحی کاشت ناخن سفید و طلایی

  کاشت ناخن صورتی بلند

  طراحی آمبره سفید روی ناخن بلند

  مدل ناخن شیک و براق

  دیزاین ناخن ساده و حرفه ای

  دیزاین ناخن با لاک پاستیلی

  منبع مطلب : deterland.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید