این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طرز استفاده شامپو رنگ

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طرز استفاده شامپو رنگ را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ کردن مو با شامپو رنگ

  شامپو رنگ،رنگ مو،شامپو رنگ مو،شامپو رنگ کننده مو،طریقه استفاده از شامپو رنگ,بهترین شامپو رنگ،خرید شامپو رنگ،رنگ کردن مو با شامپو رنگ،رنگ کردن مو،بهترین رنگ مو،شامپو رنگ مو قهوه ای،شامپو رنگ فانتزی،خرید رنگ مو،بهترین شامپو رنگ مو,رنگ موی موقت،شامپو رنگ از نظر پزشکی،خرید شامپو رنگ مو،شامپو رنگ گیاهی بدون آمونیاک،شامپو رنگ مو فانتزی،شامپو رنگ موی گیاهی،رنگ های شامپو رنگ،شامپو رنگ قرمز،شامپو رنگ مو زیتونی،بهترین شامپو رنگ مو صورتی،بهترین مارک شامپو رنگ،شامپو رنگ به جای رنگ مو؟،نحوه ی رنگ کردن مو،بهترین مارک شامپو رنگ،بهترین نوع رنگ مو

  رنگ کردن مو با شامپو رنگ

  مجموعه: لوازم آرایشی

  شامپو رنگ کننده مو

  شامپو های رنگ مو، نوع جدیدی از رنگ موها هستند که کار رنگ کردن مو را آسان نموده اند . در واقع شما به جای وقت گذاشتن براي رفتن به آرایشگاه و در انتظار ماندن براي رنگ گرفتن موهایتان، کافی است یک شامپوی رنگ مو بخرید و به حمام بروید. موهای شما بعد چند دقیقه رنگ مورد پسندتان را بخود می گیرید.

  شامپو رنگ

  رنگ موهای دائم یکی از مهم ترين عوامل اسیب رسان به مو هستند. در مورد این رنگ موهای نیمه دائم یا همان شامپو رنگ ها نگرانی خاصی در مورد اسیب به ساقه مو وجود ندارد به دلیل آن که مهمترين ماده اسیب رسان همان اکسیدان است که در این نوع شامپو رنگ موها یا وجود ندارد یا بسیار اندک است.

  با استفاده از رنگ موهای دائم امکان دارد در اصطلاح عامیانه موها بسوزد؛ به این معنی که موها نازک و شکننده میشوند که در آخر خرد شده و می ریزند. در این رنگ موها چون مواد ملایم تری نسبت به رنگ های دائمی موجود است اسیب کمتری به موها می رساند و در نتيجه سوختن و ریزش ناشی از خرد شدن موها کم تر احتمال دارد.

  ماندگاری و دوام شامپو رنگ

  شامپوهای رنگ مو، دوام بالایی ندارند و در گروه ای بین رنگ موهای نیمه دائمی و دائمی قرار میگیرند. ماندگاری شامپوهای رنگ بیشتر از چند روز نیست.

  تنوع رنگی شامپوهای رنگ

  امروزه شامپوهای رنگ کننده مو با تنوع رنگی در بازار موجود است و حتی در رنگ‌های فانتزی.

  پوشش سفیدی مو با شامپو رنگ

  شامپو رنگ براي افردی که دارای سفیدی مو هستند، مورد بسیار مناسبی جهت پوشاندن این سفیدی ها است و استفاده از شامپوهای رنگ مو در بین افرادی که موهای سفید رنگ زيادي دارند بسیار رایج است. گاهی ایجاد موهای سفید از نوجوانی شروع ميشود و رشد مو جوگندمی آن هم در سنین بین 15 تا 25 سالگی روی اعتماد به نفس به شدت اثر منفی می گذارد.

  از طرف ديگر چه بسا مردانی که پا به میان سالی میگذارند هم از رشد موی سفید ناراحت اند و به دنبال راهی براي پوشاندن این موها یا انکار سفید شدن آنها هستند. طبق آمار 15 درصد مردان براي پوشاندن سفیدی مو و حدود 3 درصد براي تغيير رنگ مو از رنگ استفاده ميکنند .

  رفع سفیدی مو با شامپو رنگ

  شامپو رنگ‌های گیاهی

  پیشنهاد ویژه

  بدون اینکه کسی متوجه این دوره سخت بشه اعتیادتو ترک کن

  به راحتی رتبه برتر کنکور شو!

  با یک کلیک اونور آبی! ◀ درخواست مشاوره رایگان

  با توجه به اینکه شامپوهای رنگ عارضه هایبسیار کمتری نسبت به رنگ های دائمی دارند، با این حال افرادی که به دنبال محصولاتی سلامت و با مواد طبيعي که هیچگونه آسیبی به مو وارد نمی کند هستند می توانند از شامپورنگ های گیاهی که در بازار موجود هست استفاده کنند.

  این که یک شامپو رنگ حقیقتا گیاهی است یا صرفا تبلیغی براي فروش است بستگی به برند تولید کننده دارد. بعضی برندهای ناشناخته و بی‌اعتبار تنها براي فروش بیش تر ادعای گیاهی بودن ميکنند ، ولی به گیاهی بودن برندهای معتبر می توان تا حدودی اطمینان داشت.

  روش استفاده از شامپو رنگ مو

  - درصورتی که براي بار اول است که از شامپو رنگ و یا حتی برند جدیدی استفاده می کنید، پیشنهاد میکنیم اول روی سطح بسیار کوچکی از پوست امتحان شود.

  - بهتر است پیش از استفاده از شامپو، موها تمیز و بقاياي چربی و الودگی های محیطی از روی آن پاک شده باشد. میتوانید قبل از آن از شامپوی عادی استفاده کنید و بعد شامپوی رنگ بزنید. شامپو رنگها قدرت تمیز کنندگی نداشته و شما نمی توانید از آنها به عنوان شامپو تمیز کننده چربی سر استفاده کنید. بدین ترتیب قبل از استفاده از شامپو رنگ بهتر است سرتان را تمیز بشویید و آبکشی کنید و بعد از شامپو رنگ استفاده کنید.

  - مقداری از شامپو رنگ مو را با آب آمیخته و موها را به آن اغشته می کنیم و به مدت 5 تا 10 دقیقه صبر می کنیم و بعد آب کشي می نماییم.

  - هر چه قدر مواد ما غلیظ تر و زمان قرار گرفتن آن روی موها طولانی تر باشد، موها بیش تر رنگ می گیرد. ولی توجه داشته باشید بیش تر از 10 دقیقه ماندن شامپو رنگ روی موهایتان، باعث آسیبب دیدن آن ميشود .

  - پس از پایان زمان لازم با آب گرم و بدون شامپو و یا نرم کننده شسته شود. آن قدر با آب شست و شو داده شود تا آب بیرون شده از موها کاملاً شفاف گردد. پس از شستشوی کامل اثری از رنگ روی حوله نخواهد ماند.

  نکته پایانی:

  • بیش از حد از شامپوهای رنگ استفاده نکنید. توصیه ميشود بیش از هر دو هفته یک بار از شامپوهای رنگ استفاده نشود. گاها افرادی که دچار سفیدی مو هستند، هر چند روز یک بار از این شامپو استفاده ميکنند ، ولی باید بدانید استفاده بیش از حد شامپوهای رنگ می تواند موجب تحریکات پوستی خطرناک شود.

  گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

  دانستنی های لوازم آرایشی و بهداشتی

  رنگ مو و همه آنچه باید در مورد رنگ کردن موهای تان بدانید

  راهنمای خرید رنگ موی مرغوب و با کیفیت

  رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!

  9 کار آرایشی که دشمن پوست تان است!

  توصیه های مهم آرایشی برای بانوان باردار

  عوارض رنگ مو ،‌ لاک ناخن و لوازم آرایشی را جدی بگیرید

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  انواع شامپو رنگ مو و طرز استفاده صحیح از آن

  از شامپو رنگ مو چه می‌دانید؟ تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا از سیر تا پیاز شامپو رنگ مو را برایتان بگوییم.

  انواع شامپو رنگ مو و طرز استفاده صحیح از آن

  نویسنده : فرزانه مجتهد

  تعداد بازدید از این صفحه :۱۳۰،۰۳۰ بازدید

  شامپو رنگ مو احترام موهای سفیدتان را نگه می‌دارد. بیایید خودتان را در شرایط زیر فرض کنید؛

  آقا یا خانمی هستید که بسیار زودتر از آنجه که انتظار داشتید موهایتان یکی در میان سفید شده است. البته که موهای سفید محترم و دوست داشتنی هستند اما این شما هستید که تصمیم می‌گیرید، جوگندمی دیده شوید یا رنگی دیگر. بعضی وقتها موهای سفید ظاهری نامرتب به صورتتتان می‌دهد و شاید هم کمی مودتان را پایین بیاورد، حق شماست که به هر رنگی دوست دارید آنها را در بیاورید.

  اما شاید سرتان هم خیلی شلوغ باشد و امکان این را نداشته باشید که مدام به آرایشگاه بروید، دلتان راه حلی سریع و آسان می‌خواهد. شاید هم برایتان مقرون به صرفه نباشد که هزینه زیادی را صرف رنگ کردن موها بپردازید. ممکن است هیچ کدام اینها به شما ربطی نداشته باشد و شما فقط تنوع طلب باشید و دلتان بخواهد هر دو هفته یک بار، رنگ جدیدی روی موهایتان امتخان کنید.

  آن هم نه رنگ‌های معمولی و همه پسند، رنگ‌های فانتزی و خاص!! خوب با این حساب اگر از رنگ‌های دائم استفاده کنید و خیلی سریع رنگ عوض کنید، طولی نمی‌کشد که مویی روی سرتان باقی نخواهد ماند که بخواهید رنگش کنید. آها، یک موقعیت دیگر باقی مانده است، احتمالا شما عاشق میهمانی و دور همی هستید، وقتی به طور ناگهانی به میهمانی دعوت می‌شوید و دعوت را قبول می‌کنید و سریع آماده رفتن می‌شوید.

  با یک نگاه در آینه آه از نهادتان بر می‌آید که‌ای دل غافل، ریشه موهایتان تا کجا در آمده است و موهای سفید با لبخند کجی به شما چشمک می‌زنند. می‌خواهید چه کار کنید؟ اصلا در این روزها که پاندمی کرونا همه جا را فرا گرفته و ممنوعیت مشاغل اجازه فعالیت همه روزه به آرایشگاه‌ها نمی‌دهد و دل خودتان هم قبول نمی‌کند به خاطر رنگ کردن مو جان خودتان و دیگران را به خطر بیندازید؛ با ریشه‌های موی لجباز و موهای سفید محترم چه می‌کنید؟

  شامپو رنگ مو راه گشای شماست؛ اما چرا؟

  چشمهایتان را بستید و خودتان را در تمام موقعیت‌هایی که گفتیم فرض کردید؟ چه راه حلی به ذهنتان رسید؟ شامپو رنگ مو راه گشای شماست. راه حلی سریع و آسان که خودتان می‌توانید خیلی راحت به کارش بگیرید و مشکلتان را حل کنید.

  خرید شامپو رنگ مو و استفاده از آن مخصوص آنهایی ست که حوصله آرایشگاه ندارند، سرشان شلوغ است و وقت ندارند، تبحر خاصی در رنگ کردن موهای خودشان ندارند. از پرداحت هزینه‌های گزاف آرایشگاه‌ها خسته شده‌اند و موهایی حساس و شکننده دارند که تحمل رنگ موی دائم را ندارد.

  شامپو رنگ مو

  از اسمش پیداست که هم شامپوست و هم رنگ مو، یعنی دقیقا مثل شامپو روی موهایتان قرار میگیرد و سریع شسته می‌شود و رنگی به موهایتان می‌دهد.

  شامپو رنگ مو با رنگ دائمی چه تفاوتی دارد؟

  رنگ موهای دائمی که به طور مفصل از آن در مقاله " بهترین و بدترین رنگ مو کدام است؟ " آن را توضیح دادیم به صورت شیمیایی رنگ دانه‌های مو را از آن جدا می‌کنند و رنگ دانه رنگ شیمیایی را به حای آن می‌نشانند، ماندگاری طولانی مدت دارند و برای افرادی که موهای بلندی دارند به صرفه‌تر هستند.

  شامپو رنگ مو اما فقط لایه‌ای از رنگ روی موها قرار می‌دهد، هر چه غلظت این مواد بیشتر باشد، ماندگاری بالاتر و رنگ تیره تری خواهد داشت. شامپو رنگ مو در مقایسه با رنگ مو دائم، ماندگاری کمتری دارد، بیشتر مناسب افرادی است که موهای کوتاهی دارند و یا موهایشان خاکستری شده و دلشان نمی‌خواهد با رنگ کردن به یکباره تغییر زیادی در چهره‌شان ایجاد کنند.

  این افراد با استفاده از شامپو رنگ مو به مرور میتوانند تغییر نامحسوسی در رنگ موها ایجاد کنند. تنوع رنگی شامپو رنگ مو در بعضی برندها کم و در برخی دیگر زیاد است و رنگ‌ها یفامتری را هم در بر می‌گیرد، اما نباید توقعی که از آرایشگاه‌ها دارید از آنها داشته باشید و منتظر باشید دقیقا همان رنگی که روی جعبه رنگ می‌بینید روی موهایتان نمایان شود. شامپو رنگ مو با توجه به نحوه عملکردش بعد ا زچند بار شست و شو از روی موهایتان پاک می‌شود.

  شامپو رنگ مو را چه طور استفاده کنید؟

  رنگ کردن مو با شامپو خیلی ساده و راحت است. در اولین قدم مطمئن شوید موهایتان تمیز و به دور از آلودگی و چربی ست. موهایتان را خوب بشویید، شامپو رنگ و را مانند شامپو معمولی روی موها قرار دهید، میتوانید با کمی آب تغییری در غلظت آن ایجاد کنید.

  دستور استفاده روی جعبه را بخوانید، بعد از سپری شدن مدتی که روی جعبه قید شده است، موها را بدون استفاده از شامپو و نرم کننده بشویید. یادتان باشد مثل هر ماده شیمیایی و آرایشی دیگر که در ارتباط مستقیم با پوست و چشمتان قرار می‌گیرد، ابتدا کمی از شامپو رنگ مو را روی پوست دستتان قرار دهید و در صورت ایجاد هر گونه حساسیت از استفاده شامپو رنگ مو بپرهیزید.

  شامپو رنگ مو موهایتان را می‌سوزاند؟

  خوب دقت کنید اگر هنگام استفاده از شامپو رنگ مو احساس کردید موهایتان قطعه قطعه می‌شوند، خیلی سریع بقایای شامپو را از موهایتان بشویید تا بیش از این آسیب نبینند.

  چند بار می‌توانید از شامپو رنگ مو استفاده کنید؟

  افراط در هر چیزی باعث ضرر و زیان خواهد بود، بهتر است ماهی یک بار بیشتر از شامپو رنگ استفاده نکنید و اگر مطمئن هستید که حساسیت ندارید هر دو هفته یکبار هم می‌توانید استفاده کنید، اما استفاده بیش از احد احتمال ابتلا به حساسیت‌های پوستی و ریزش مو و دیگر عوارض شامپو رنگ را بیشتر می‌کند.

  ما در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با دو نمونه از پرطرفدارترین شامپو رنگ‌های اورجینال برند سریتا، با ضمانت کیفیت و اصل بودن کالا آشنا کنیم. شما می‌توانید برای خرید هر یک از این محصولات، از طریق وب سایت فروشگاه ریحا اقدام نمایید.

  ۱- شامپو رنگساژ قرمز سریتا

  خرید شامپو رنگساژ قرمز سریتا

  شامپو رنگساژ قرمز سریتا، شامپویی مناسب و گیاهی، برای موهای شما پس از استفاده از رنگ موست. این شامپو توسط برند سریتا، توسط کشور ایران تولید شده و دارای 7 روز ضمانت بازگشت محصول و گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا نیز است. شامپو رنگساژ قرمز سریتا، در قوطی هایی 200 میلی لیتری تعبیه شده و به صورت تکی قابل خرید است.

  منبع مطلب : www.riiha.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید