این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  عکس عابدزاده

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  عکس عابدزاده را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی و عکس های احمدرضا عابدزاده ،همسرش نفیسه لطیفیان ، امیر و نگار فرزندانش

  احمدرضا عابدزاده در کنار همسر و فرزندانش + عکس و بیوگرافی ,نگار عابدزاده مانند پدرش علاقه مند به ورزش می باشد و توانسته کمربند مشکی کیک بوکسینگ را کسب کند

  احمدرضا عابدزاده در کنار همسر و فرزندانش + عکس و بیوگرافی

  اخبار چهره ها و سینما ۱ نظر

  تصویری بسیار زیبا از احمدرضا عابدزاده دروازهبان محبوبسال های دور تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه همسرش نفیسه لطیفیان را مشاهده می کنید.

  بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

  عابدزاده متولد ۴ خرداد ۱۳۴۵ می باشد در حال حاضر ۵۱ سال سن دارد بر خلاف چهره و اندام ورزیده ای که دارد خیلی جوان تر از سن واقعی اش به نظر می رسد.

  اوج شهرت احمدرضا در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۰ پکن اتفاق افتاد که با وجود آسیب دیدگی از ناحیهٔ انگشتان دست، با مهار ۲ پنالتی در فینال مسابقات در برابر کره شمالی ایران را به قهرمانی آسیا رساند او در طول این مسابقات جمعاً ۲ گل دریافت کرد که هر دو گل نیز از روی نقطه پنالتی وارد دروازه عابدزاده شد. در آن دوره از مسابقات علی پروین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.

  در نظرسنجی برنامه نود در سال ۱۳۸۸ وی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن سه دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.

  وی سرانجام روز جمعه ۲۳ دی ماه سال ۱۳۸۴ در حالی که چند سال بود که فوتبال را کنار گذاشته بود، به صورت افتخاری در دیدار دوستانه پرسپولیس بابایرن مونیخ مدت کوتاهی بازی کرد و به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، الیور کان دروازه‌بان تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، وی را در آغوش گرفت.

  عابدزاده و همسرش

  همسرش نفیسه لطیفان در مورد ازدواج با عابدزاده گفت : وقتی من ۱۶ ساله بودم با عابدزاده ازدواج کردم آن دوران احمدرضا ۲۱ سال سن داشت ما خیلی سریع صاحب بچه شدیم یادمه ۱۸ سالم بودم که نگار را به دنیا آوردم .

  با احتساب اعداد و ارقامی که همسر عابدزاده اعلام کرد می توان حدس زد که نگار عابدزاده در حال حاضر ۲۸ سال سن دارد و متولد سال ۱۳۶۸ است .

  بعد از نگار امیر متولد شد و به عنوان فرزند دوم و پسر آخر خانواده می باشد .

  نگار عابدزاده و همسرش رهام هاشمی

  نگار عابدزاده مانند پدرش علاقه مند به ورزش می باشد و توانسته کمربند مشکی کیک بوکسینگ را کسب کند رشته تحصیلی اش مدیریت بازرگانی می باشد .

  به جز زبان مادری به ۲ زبان زنده دنیا، ایتالیایی و انگلیسی تسلط کافی دارد.

  چندی پیش ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد.

  امیر عابدزاده

  امیر عابدزاده متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تهران می باشد.

  پسر خانواده راه پدرش را دنبال کرد البته هیچ وقت نتوانست مانند پدرش اسطوره دروازه بانی باشد.

  اما یک مدت کوتاهی برای تیم پرسپولیس بازی کرد و بعد از آن ادامه حرفه خود را آمریکا دنبال کرد .

  وی در حال حاضر مجرد و ازدواج نکرده است.

  افتخارات ورزشی

  مهر ۱۳۶۲: کسب قهرمانی اصفهان با تیم «تام» در هفده سالگی.

  دی ۱۳۶۵: قهرمانی با تیم فوتبال منتخب اصفهان در دومین دوره از مسابقات فوتبال لیگ استانی قدس.

  اردیبهشت ۱۳۶۹: عزیمت به تهران و حضور در تیم فوتبال استقلال تهران و کسب قهرمانی لیگ کشور با آبی پوشان در روز چهارم خرداد ۶۹.

  مهرماه ۱۳۶۹: قهرمانی با تیم ملی در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۰ پکن، با مهار سه ضربه پنالتی برابر کره شمالی در فینال

  مرداد ماه ۱۳۷۰: قهرمانی با تیم استقلال در مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا بعد از پیروزی دو بر یک برابر لیائونینگ چین

  بهمن ماه ۱۳۷۰: قهرمانی با تیم استقلال در مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های تهران

  دی ماه ۱۳۷۴: قهرمانی با پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ پنجم آزادگان و رکورد هجده بازی بدون گل خورده

  تیرماه ۱۳۷۶: قهرمانی با پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ ششم آزادگان آذر ماه ۱۳۷۶: صعود با تیم ملی فوتبال به مسابقات جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه بعد از مساوی با تیم ملی استرالیا

  خرداد ماه ۱۳۷۸: قهرمانی با پرسپولیس در لیگ هشتم آزادگان

  تیر ماه ۱۳۷۸: قهرمانی با پرسپولیس در جام حذفی کشور

  اردیبهشت ۱۳۷۹: قهرمانی با پرسپولیس در لیگ نهم آزادگان.

  حضور در سینما

  همچنین وی نقش احمدرضا عابدزاده را در فیلم ازدواج غیابی بازی کرد.

  مربی‌گری

  عابدزاده مربی‌گری را در سال ۱۳۷۹ در تیم سایپا به عنوان مربی دروازه‌بانان شروع کرد، وی در سال ۱۳۸۳ به تیم استقلال اهواز رفت و از تیر ۱۳۸۷ تا دی ۱۳۸۸ به عنوان مربی دروازه‌بانان باشگاه پرسپولیس فعالیت داشت.

  وی در سال ۲۰۱۰ با سمت مربی به تیم استیل‌آذین رفت.

  در سال ۲۰۱۴ به دنبال مشکلات بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن و خرید امتیاز این تیم توسط حمید استیلی با سمت مربی دروازه بانان این تیم به فوتبال و لیگ برتر برگشت.

  چاپ کتاب زندگی‌نامه

  زندگی‌نامه احمدرضا عابدزاده در قالب یک کتاب با نام زندگی‌نامه حرفه‌ای عقاب آسیا در دست انتشار است؛ این کتاب زندگی‌نامه ورزشی و شخصی احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بانی که بعداز ناصر حجازی (دومین دروازه‌بان قرن بیستم آسیا) دروازه‌بان افسانه‌ای فوتبال ایران است؛ که به عقاب آسیا معروف بود.

  این کتاب نوشته محمد ناصری است.

  همچنین در سالهای قبل فیلم سینمایی با نام ازدواج غیابی نیز در کارنامه ایشان هست.

  احمدرضا عابدزاده برترین دروازه‌بان پس از انقلاب

  منبع مطلب : www.dustaan.com

  بیوگرافی احمدرضا عابدزاده + عکس های خانوادگی

  احمدرضا عابدزاده،عابدزاده،بیوگرافی احمدرضا عابدزاده،بیوگرافی عابدزاده،احمد عابدزاده،بیوگرافی احمد رضا عابدزاده،اصالت احمدرضا عابدزاده،احمد رضا عابدزاده،احمد رضا عابدزاده بیوگرافی،زندگینامه عابدزاده

  بیوگرافی احمدرضا عابدزاده + عکس های خانوادگی

  مجموعه: ورزشکاران

  بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

  بیوگرافی و عکس های احمدرضا عابدزاده

  احمدرضا عابدزاده ( متولد ۴ خرداد ۱۳۴۵، آبادان) دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، مربی لیگ برتر خلیج فارس است و وی بیشتر دوران ورزشی خود را در باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران ، بعنوان دروازه بان و مربی دروازه بان ها سپری کرد.

  چکیده ای از بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

  نام کامل: احمدرضا عابدزاده

  تاریخ تولد: ۴ خرداد ۱۳۴۵ ‏

  محل تولد: آبادان، ایران

  قد: ۱۹۰ سانتیمتر پُست: دروازه بان

  اسم مستعار:عقاب آسیا

  احمدرضا عابدزاده

  بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

  احمدرضا عابدزاده  زاده ۴ خردادماه ۱۳۴۵ در آبادان، دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران و باشگاه استقلال تهران است. احمدرضا عابدزاده هم اینک بعنوان مربی دروازه بانان باشگاه پرسپولیس تهران مشغول به فعالیت است. در کودکی بر روی زمین های داغ ودر زیر افتاب سوزان آبادان به دنبال توپ می دوید. روزهای شوکوفایی خودرا بعد از مهاجرت به اصفهان شروع کرد. سالهای نخست دهه ۶۰ در تیم هلال احمر اصفهان بازي می کرد.

  احمدرضا عابدزاده در اوایل دهه ی شصت به عضویت تیم هلال احمر اصفهان درآمد. سپس زیر نظر حسین چرخابی به تیم فوتبال تام اصفهان پیوست و سالها برای این تیم بازي کرد. احمدرضا عابدزاده هنگامی که تنها هجده سال سن داشت به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت گردید و توانست خود را بعنوان دروازه بان اصلی این تیم معرفی کند. او در سال ۱۳۶۶ عازم خدمت مقدس سربازی گردید و در آن جا به تیم ژاندارمری تهران پیوست.

  عابدزاده بعد از طی کردن دوران خدمت مقدس سربازی در سال ۱۳۶۸ به تیم فوتبال تام اصفهان بازگشت. بعد از آن به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست ، سپس در همان سال هم بهمراه این تیم به مقام قهرمانی لیگ ایران دست پیدا کرد.

  بیوگرافی عابدزاده

  احمدرضا عابدزاده سال بعد وارد تیم استقلال گردید و پیراهن آبی بر تن کرد. این دروازه بان به همراه استقلال توانست عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را بدست آورد. این عنوان بزرگترین افتخار باشگاهی او شمرده می شود.

  قهرمانی و درخشش بهمراه استقلال در مسابقه های جام باشگاه های آسیا سبب شد احمدرضا عابدزاده کاندیدای برترین دروازه بان آسیا و آفریقا شود. بعد از سه سال حضور در تیم فوتبال استقلال ، به علت مشکلات مالی در سال ۱۳۷۲ تصمیم گرفت به تیم فوتبال سپاهان اصفهان ملحق شود. احمدرضا عابدزاده یک سال بعد یعنی در سال ۱۳۷۳ به تیم محبوب سرخ پوشان پایتخت یعنی پرسپولیس پیوست و تا پایان دوران فوتبال خود در این تیم باقی ماند.

  عابدزاده در طول دوران بازی خویش در ۷۸ بازي ملی حضور داشت و در مجموع تنها ۵۲ گل دریافت کرد که از این جهت در کشور صاحب رکورد می باشد. این دورازه بان در بازي های مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه بعنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکن های در راه کسب موفقیت به شمار می رفت.

  اصالت احمدرضا عابدزاده

  دوران ورزشی احمد رضا عابدزاده

  احمدرضا عابدزاده سال های نخست دهه 60 در تیم هلال احمر اصفهان بازي می کرد؛ و بعد از آن سالها در تیم تام اصفهان زیر نظر حسین چرخابی بازي کرد. پنج بار اسمش از منتخب جوانان خط خورد ولی اصرار احمدرضا عابدزاده سبب شد تا سال 1364 جوانان اصفهان همراه با عابدزاده بازي کنند.

  18 سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی گردید. سپس به تهران آمدسال 1366 عابدزاده برای انجام خدمت  سربازی به تیم ژاندارمری تهران رفت و بعد از دو سال در سال 1368 مجدداً به تام بازگشت؛ و پیراهن استقلال تهران را به تن کرد وی در همین سال ازدواج کرد.

  زندگینامه عابدزاده

  بازی احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس

  او سپس به تیم سپاهان اصفهان رفت و بعد به تیم پرسپولیس تهران منتقل شد و از دوم دی ماه 1373 رسما به حفاظت از دروازه پرسپولیس تهران پرداخت و در سال 74 با رکورد 18 بازي با خوردن 5 گل رکورد به جای گذاشت. او در 78 بازي ملی شرکت کرده و مجموعاً 52 گل دریافت نموده است که از این جهت رکورد باقی گذاشت. احمدرضا عابدزاده در بازي های مقدماتی جام جهانی 1998 فرانسه یکی از ارکان موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی بود.

  احمدرضا عابدزاده در بازي های آسیایی  1990

  اوج شهرت احمدرضا عابدزاده در بازی های آسیایی 1990 پکن روی داد که با وجود آسیب دیدگی از ناحیهٔ انگشتان دست، با مهار 2 پنالتی در فینال مسابقه ها دربرابر کره شمالی ایران را به قهرمانی آسیا رساند وی در طول این مسابقه ها جمعاً 2 گل دریافت کرد که هر دو گل هم از روی نقطه پنالتی وارد دروازه عابدزاده شد. در آن دوره از مسابقه های علی پروین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.88 او بعنوان محبوب ترین بازیکن سه دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.

  تصاویر احمدرضا عابدزاده

  خداحافظی احمدرضا عابدزاده

  احمدرضا عابدزاده در تاریخ بیست و سوم دی ماه سال ۱۳۸۴ و در حالیکه فوتبال را کنار گذاشته بود، به صورت افتخاری در دیدار دوستانه بین تیمهای فوتبال پرسپولیس تهران و بایرن مونیخ آلمان مدت کوتاهی را بازي کرد و به صورت رسمی از مستطیل سبز خداحافظی کرد.

  افتخارات ورزشی احمدرضا عابدزاده

  مهر ۱۳۶۲:کسب قهرمانی اصفهان با تیم« تام» در هفده سالگی.

  پیشنهاد ویژه

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید