این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فارسی ششم درس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فارسی ششم درس را از این سایت دریافت کنید.

  فارسی (ششم)

  فارسی (ششم)

  تاریخ ارسال 1399/04/01

  کد کتاب: 603 دوره تحصیلی:

  دوره آموزش ابتدایی›پایه ششم

  سال تحصیلی: 1399-1400 فایل بخش های کتاب: ضمیمه حجم مقدمه 1.39 مگابایت

  بخش اول 2.04 مگابایت

  بخش دوم 2.29 مگابایت

  بخش سوم 2.14 مگابایت

  بخش چهارم 1.85 مگابایت

  بخش پنجم 1.99 مگابایت

  بخش ششم 3.76 مگابایت

  فایل کامل کتاب: ضمیمه حجم

  فارسی (ششم) 12.13 مگابایت

  جستجو

  نمایش الفبایی جستجوی پیشرفته 1 جستجوی پیشرفته 2

  پایگاه کتابهای درسی

  دوره آموزش ابتدایی

  دوره اول آموزش متوسطه

  دوره دوم آموزش متوسطه

  راهنمای تدریس

  دوره آموزش راهنمایی (قدیم)

  کتاب های درسی استثنایی

  کتاب های درسی 1401

  دوره آموزش ابتدایی

  دوره اول آموزش متوسطه

  دوره دوم متوسطه نظری

  جغرافیای استان ها شاخه فنی و حرفه ای شاخه کاردانش راهنمای تدریس

  کتاب درسی استثنایی 1401

  کم توان ذهنی آسیب دیده شنوایی کم بینا

  کم توان ذهنی-کم بینا

  طیف اتیسم راهنمای تدریس

  راهنمای عمل برنامه ویژة مدرسه

  برای دریافت فایل راهنمای عمل برنامه ویژة مدرسه کلیک کنید

  استاندارد بسته های تربیت و یادگیری

  برای دریافت فایل استاندارد بسته های تربیت و یادگیری کلیک کنید

  تازه ها

  محتواساز آموزش الکترونیکی (جلد اوّّل) Adobe Captivate 2019 312267

  محتواساز آموزش الکترونیکی (جلد دوم) Adobe Captivate 2019 Autoplay media studio 8 312268

  تولیدکننده چندرسانه ای دوبعدی (جلد اول) (Adobe Photoshop – Adobe Illustrator) 311255

  بارم بندی دروس دورۀ دوم متوسطه نظری 1401 1111150

  بارم بندی دروس دوره اول متوسطه 1401 1111149

  بیشتر

  سامانه فروش و توزیع مواد

  برای دسترسی به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی زیر مراجعه نمایید.

  www.irtextbook.com

  انتشار فایل الکترونیکی کتاب

  کاربر گرامی

  تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی، وب سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به نشانی chap.sch.ir می باشد و با وب سایت ها، شرکت ها و موسساتی که بدون دریافت مجوز رسمی از این اداره کل، اقدام به نشر و توزیع فایل های الکترونیکی به صورت online یا offline نمایند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

  منبع مطلب : chap.sch.ir

  فارسی ششم

  در این مقاله لینک دانلود فایل کتاب درس فارسی ​پایه ششم ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را برای دانش آموزان و مشاوره نحوه صحیح مطالعه آن ارائه شده است.

  دانلود کتاب درس فارسی پایه ششم

  دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب درس فارسی ​ششم ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ علاوه بر مطلع شدن از محتویات این کتاب و تغییرات نسبت به سال گذشته، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند.

  برای مشاوره نحوه مطالعه درس فارسی پایه ششم ابتدایی 1401 - 1402

  برای مشاوره نحوه مطالعه درس فارسی پایه ششم ابتدایی 1401 - 1402

  بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند. لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب فارسی پایه ششم ابتدایی، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند.

  هم اکنون نسخه الکترونیکی کتاب فارسی ششم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ منتشر شده است. در ادامه مقاله لینک دریافت کتاب درسی به صورت رایگان ارائه شده است.

  والدین و دانش آموزان پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی 1401 - 1402 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی فارسی ​ششم ابتدایی و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند.

  همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان ششم ابتدایی در امتحانات دی ماه و خرداد ماه، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان ششم ابتدایی شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس فارسی ​پایه ششم ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است.

  دانلود کتاب درس فارسی پایه ششم ابتدایی 1401 - 1402

  جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه ششم ابتدایی با محتوای کتاب درس فارسی ​پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم.

  دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب فارسی ​را به صورت رایگان دریافت نموده و از مطالب و محتویات موجود در آن بهره مند شوند.

  دانلود کتاب فارسی ​ششم 1401 - 1402

  فارسی ​ششم حجم فایل: 10MB

  منبع: مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش

  دانلود فایل

  برای دسترسی به سایر کتاب های درسی 1401 - 1402 پایه ششم و دانلود رایگان نسخه الکترونیکی آن ها می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: دانلود کتاب های درسی پایه ششم

  نحوه مطالعه کتاب فارسی پایه ششم ابتدایی 1401 - 1402

  برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب فارسی ​​پایه ششم ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید. بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب فارسی پایه ششم ابتدایی 1401 - 1402 بپردازیم.

  فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته

  خواندن کتاب فارسی ​پایه ششم ابتدایی می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود. بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید. همچنین می توانید در کنار مطالعه دروس به مطالعه نمونه سوالات امتحان فارسی ششم نیز بپردازند.

  استراحت فراموش نشود

  ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود. تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند.

  پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب فارسی ​پایه ششم را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید.

  اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت

  ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی، عصبانیت و احساسات منفی دیگر، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند. بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است، سمت یادگیری مباحث جدید کتاب فارسی پایه ششم ابتدایی نروید.

  مرور درس ها در همان روز یادگیری

  نکات مهم کتاب فارسی پایه ششم ابتدایی را که یاد گرفته اید در همان روز مرور کنید و نگذارید مدتی از زمان یادگیری شما بگذرد چرا که خیلی از مباحثی که یاد گرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده و با مرور نکردن در همان روز، به کل از یادتان خواهد رفت. درکنار این مرور می توانید گام به گام فارسی ششم را نیز دریافت کرده و راه های حل ارائه شده در آن را بررسی نمایید.

  بنابراین با مرور هر درس بلافاصله پس از یادگیری، نکات مهم هر درس کتاب فارسی ​پایه ششم ابتدایی را در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید