این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال 14 آبان 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال 14 آبان 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  فال روزانه شنبه 14 آبان ۱۴۰۱

  فال روزانه شنبه 14  آبان ۱۴۰۱ و فال روز تولد چهاردهم آبان و فال روزانه فردا چهاردهم آبان ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا 14 آبان ۱۴۰۱ را می خوانیم.

  فال روزانه شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱

  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۸:۳۲ خواندن این مطلب 26 دقیقه زمان میبرد

  فال روزانه شنبه 14 آبان ۱۴۰۱

  به گزارش رصد روز ، فال روزانه شنبه ۱۴  آبان ۱۴۰۱ و فال روز تولد چهاردهم آبان و فال روزانه فردا چهاردهم آبان ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱۴ آبان ۱۴۰۱ را می خوانیم.

  فال روزانه فردا فروردین ( شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ )

  مسائل کوچک را دست کم نگیر چون ممکن است همین مسائل کوچک، گره بزرگی در زندگیت ایجاد کند.

  یک موفقیت کوچک هم کافی است تا این فضا را عوض کرده و دوباره تو را سرحال و شادمان کند. می‌توانی از این موفقیت کوچک نردبانی بسازی برای رشد و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ.

  در مقابل بعضی حرفهای منفی و یا نیش زبان زدنهای دیگران صبور و بردبار باشید. مراقب سلامتی‌ات باش. دور شدن از محیط های شلوغ و پر سر و صدا میتواند روحیه‌ات را بهتر کند.

  احساس می‌کنی بسیار کار می‌کنی و کمتر نتیجه می‌گیری. اما اینطور نیست. چون به همان میزان سطح توقع و انتظارات تو بالا می‌رود. باید به اندازه‌ای که سعی می‌کنی توقع داشته باشی.

  متولدین فروردین

  رنگ شانس : قرمزملایم

  اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

  روز اقبال : سه شنبه

  همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

  این روزها آنقدر غرق افکارتان هستید که به اطراف تان بی توجه اید و حرف های دیگران را نمی شنوید، اگر چه جسم تان پیش آنها است. اما نگران نباشید زیرا این وضعیت موقتی است و به زودی فکرتان آزاد می شود. از بابت دیگران نیز مطمئن باشید، آنها هیچ گاه شما را بی ادب خطاب نخواهند کرد. برای رهایی از این وضعیت یک کار خلاقانه انجام دهید و انرژی خود را تخلیه کنید. در مورد موضع مهمی با شریک زندگی تان گفتگو خواهید کرد، کافی است آنچه در قلبتان است را صادقانه بیان کنید، مطمئنا زندگی بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. در محل کار تحت فشار هستید به صلاحتان هست تا بین تعهداتی که می پذیرید و کارایی خود توازن ایجاد کنید. برای یافتن کار جدید انرژی صرف کنید تا از این وضع خلاص شوید. برای تجدید قوا و تمرکز بیشتر، پیشنهاد سفری که به شما شده را جدی بگیرید. وقت آن رسیده که زمانی را به خود و خانواده تان اختصاص بدهید.

  نگران‌ سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنینتان را تهدید نخواهد کرد. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق ‌زندگیتان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. در اولین فرصت به عشق‌ زندگیتان ثابت نمایید که ایشان از هر چیزی بیشتر برای شما ارزش دارد و دلخوری که ایجاد شده را به عشق و محبت تبدیل نمایید. روحیه‌ای آرام و متین دارید و زود از کوره در نمی‌روید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با آرامش و متانت حل کنید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید، در این مراسم با افراد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده روی کمک این افراد بانفوذ حساب کنید.  امروز فرصتی مهیا می‌شود تا استعدادهای خود را شکوفا کنید. اهل پشت‌گوش انداختن کارها هستید و کارهای مهم را سر موعد مقرر انجام نمی‌دهید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت و وموفقیت شما را گرفته، بلکه باعث شده تا اطرافیان شما را به‌‌عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید.

  فال روزانه فردا اردیبهشت ( شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ )

  اختلافی با دوست یا همسرت پیش آمده است که زندگی عاطفی‌ات را تلخ می‌کند. ریشه‌های این اختلاف را باید پیدا کرد و آن را برطرف نمود. به دیگران کمک کن تا در شرایط مشابه آنها نیز تو را یاری کنند.

  مسافرتی پرخاطره در پیش داری و یا مسافر داری. بعضی ملاقات‌ها و دیدارهای این هفته را به فال نیک بگیر، چون این روزها روی خط شانس هستی.

  با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

  این ماه ممکن است مجبور شوی خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ کنی. انتخاب یک برنامه یا کار جدید می‌تواند عواقب و مسئولیت‌هایی داشته باشد که نمی‌توان از آنها گریخت. اما این راه با همه سختی‌هایش پایان خوبی دارد.

  متولدین اردیبهشت

  رنگ شانس : صورتی وآبی روشن

  اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

  روز اقبال : جمعه

  همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

  اگر چه هنوز در مورد برخی از مشکلات زندگی تان نگران هستید اما روابط عاطفی تان امروز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و شما آرامش لازم را به دست خواهید آورد. اگر کمی بیشتر به اوضاع مالی خود توجه کنید، باقی مشکلاتی که دارید نیز برطرف خواهد شد. شریک زندگی شما نیز می تواند در این شرایط کمک حال تان باشد. مدت هاست که می خواهید برای صحبت با فردی پا پیش بگذارید اما جسارت لازم را ندارید. امروز بهترین زمان است تا با او تماس بگیرید وقت یک قرار ملاقات بگذارید. شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید، دور از هیاهوی جاری قدری انرژی و توان برای روزهای آینده ذخیره کنید. دوری عزیزی موجب دلواپسی تان شده، بهتر است همانطور که تا به حال صبر پیشه کرده اید همین روند را ادامه بدهید، به زودی خبر های بسیار خوبی از او خواهید شنید.

  فکرهای ناراحت کننده‌ای به ذهن شما می‌رسد، اما نگذارید این فکرها روزتان را خراب کند.  وقت و هزینه‌ خود را به انجام کارهای بی‌اهمیت اختصاص ندهید و حواستان به گذر عمر باشد.  امروز قرار است برای انجام کاری بیرون بروید. در بیرون از منزل چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌ قدوبالا روشن می‌شود و در اولین نگاه دل می‌بازید. این عشق را جدی بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین طرف هستید. احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک‌ و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. حرفی که می‌زنید با رفتار‌تان تفاوت دارد و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان حرف‌های شما را جدی نگیرند، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که حرف‌ها و رفتارتان یکی باشد و به گونه‌ای رفتار کنید تا اطرافیان بیشتر از گذشته روی حرف‌های شما حساب‌باز کنند. روزی سرشار از محبت و عشق را در پیش رو دارید و همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است و برنامه‌ای تدارک دیده تا لحظه‌های شاد و عاشقانه‌ای را در کنار هم سپری کنید. این فرصت را مغتنم بدانید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که مهر ایشان را هرگز از دل بیرون نمی‌کنید.

  منبع مطلب : rasaderooz.com

  فال حافظ امروز

  فال حافظ امروز 14 آبان 1401 خود را در این بخش از سایت ویکی گردی بخوانید

  خانه گوناگون

  فال حافظ امروز | فال حافظ امروز با تفسیر | فال حافظ اصلی

  فال حافظ امروز | فال حافظ امروز با تفسیر | فال حافظ اصلی فال حافظ امروز | فال روزانه 14 آبان

  فال حافظ امروز 14 آبان 1401 خود را در این بخش از سایت ویکی گردی بخوانید

  اشتراک‌گذاری

  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۶

  فال حافظ امروز 14 آبان 1401 خود را بر اساس ماه تولدتان دراین مطلب بخوانید. جهت مطالعه فال حافظ امروز ابتدا نیت کنید سپس فاتحه یا صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و در دل بخوانید ای: «حافظ شیرازی تو محرم هر رازی تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» فال حافظ یکی از محبوب ترین فال ها در بین ایرانیان است و امروز در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می شود، انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از خیر باشد.

  لطفا به هیچ وجه این قسمت از مرغ را نخورید! | قسمت ممنوعه گوشت مرغ که نمیدانستید

  فال حافظ امروز متولدین‌ فروردین 

  دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد

  کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

  خاک وجود ما را از آب دیده گل کن

  ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

  فال ابجد امروز 14 آبان 1401

  تعبیر:

  تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خورشید اقبال تو طلوع خواهد کرد و به زودی تمامی رنج و غصه ها تمام خواهند شد. موفقیت پیش روی توست. اطرافیان و دوستانی واقعیت را دوست بدار و قدرشان را بدان. عمر کوتاه است از لحظه لحظه آن لذت ببر.

  پربازدید

  پایان مصدومیت سردار آزمون!! | دلیل غیبت ناگهانی سردار آزمون چه بود؟

  انواع گوشت مرغ بسته بندی در بازار چند؟ | قیمت مرغ در بازار امروز 14 آبان 1401

  کدام معلم ها بدون آزمون رتبه بندی می‌شوند؟ | خبر فوری در خصوص رتبه بندی معلمان

  شرط رفع فیلتر واتساپ و اینستاگرام اعلام شد | اینستا گرام رفع فیلتر شد؟

  فال حافظ امروز متولدین‌ اردیبهشت

  تو مگر بر لب آبی به هوس بنشینی

  ور نه هر فتنه که بینی همه از خود بینی

  به خدایی که تویی بنده بگزیده او

  که بر این چاکر دیرینه کسی نگزینی

  تعبیر:

  فال حافظ امروز شما نشان می دهد کسی که به او دل داده اید هنوز راز دل شما را نمی داند. فعلا جز صبر در پیش رقیب چاره دیگری ندارید. شما که انسانی پاکدل هستید حیف است که سرکشی کنید. هرچه زودتر از راز دل تان پرده بردارید تا از این بلاتکلیفی رهایی یابید.

  فال حافظ امروز متولدین‌ خرداد

  به آب روشن می عارفی طهارت کرد

  علی الصباح که میخانه را زیارت کرد

  همین که ساغر زرین خور نهان گردید

  هلال عید به دور قدح اشارت کرد

  فال تاروت امروز 14 آبان 1401

  تعبیر:

  فال حافظ امروز شما نشان می دهد رو به سوی خدا آورید آن وقت دل تان آرام می گیرد و پاکی روح و روان پیدا می کنید. به زودی مشکلات شما رفع می شود. روزهای خوب در راه است. به زودی به هدف تان دست می یابید.

  فال حافظ امروز متولدین‌ تیر

  می سوزم از فراقت روی از جفا بگردان

  هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان

  مه جلوه می نماید بر سبز خنگ گردون

  تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

  تعبیر:

  فال حافظ امروز شما نشان می دهد از جفای روزگار شکایت می کنید. کارهایتان آن طور که می خواهید پیش نمی رود. خیلی تلاش می کنید تا خواسته های تان بر وفق مرادتان باشد اما باید ساخت. فعلا تقدیر برای شما چنین رقم زده است. همیشه باید رضای تان به رضای خدا باشد، اینطور آرامش روحی و روانی تان زیاد می شود.

  فال حافظ امروز متولدین‌ مرداد

  مجلس انس و بهار و بحث شعر اندر میان

  نستدن جام می از جانان گران جانی بود

  دی عزیزی گفت حافظ می خورد پنهان شراب

  ای عزیز من نه عیب آن به که پنهانی بود

  فال قهوه امروز 14 آبان 1401

  تعبیر:

  تفسیر فال حافظ شما می گوید اگر می خواهی شأن و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن. به جای این کار به آینده ات سر و سامان ببخش تا آینده خوبی داشته باشی. همت بالا داشته باش تا به خواسته هایت برسی و همیشه دلت روشن باشد.

  فال حافظ امروز متولدین‌ شهریور

  صحبت حکام ظلمت شب یلداست

  نور ز خورشید جوی بو که برآید

  بر در ارباب بی مروت دنیا

  چند نشینی که خواجه کی به درآید

  تعبیر:

  فال حافظ امروز شما می گوید تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه کار بر وفق مرادت باشد.

  فال حافظ امروز متولدین‌ مهر

  مجلس انس و بهار و بحث شعر اندر میان

  نستدن جام می از جانان گران جانی بود

  دی عزیزی گفت حافظ می خورد پنهان شراب

  ای عزیز من نه عیب آن به که پنهانی بود

  فال روزانه عشق و احساس 14 آبان 1401

  تعبیر:

  تفسیر فال حافظ شما می گوید اگر می خواهی شأن و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن. به جای این کار به آینده ات سر و سامان ببخش تا آینده خوبی داشته باشی. همت بالا داشته باش تا به خواسته هایت برسی و همیشه دلت روشن باشد.

  فال حافظ امروز متولدین‌ آبان

  به تیغم گر کشد دستش نگیرم

  وگر تیرم زند منت پذیرم

  کمان ابرویت را گو بزن تیر

  که پیش دست و بازویت بمیرم

  تعبیر:

  فال حافظ امروز شما می گوید خودتان را مستحق زجر و عذاب می دانید چون خود شما به دنبال این کار رفته اید. امیدوارید دوباره همه چیز درست شود و دست غیبی شما را نجات بخشد. حاجت تان برآورده می شود و اطرافیان تان به یاری تان می شتابند. تقوی و ایمان خودتان را حفظ کنید تا این زجر را کمتر حس کنید.

  منبع مطلب : www.wikigardi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید