این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال 26 اسفند 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال 26 اسفند 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 26 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 26 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 26 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 26 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها، فال حافظ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای تمامی متولدین ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ جمعه 26 اسفند 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

  فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

  فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

  در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  امروز باید متفاوت از دیگر روزها باشید. شما فرد درون گرایی هستید که به طور معمول از بیان احساسات خود خودداری می‌کنید اما امروز استثناست و شما توانایی لازم برای برقراری ارتباط با افراد مختلف را به دست خواهید آورد. از فرصت‌ها و شانس‌هایی که برای شما پیش می‌آید، استفاده کنید و احساسات خود را با زبان دوستانه بیان کنید. امروز پیشنهادی به شما می شود که می تواند آینده تان را از این رو به آن رو کند. پس بدون فکر عمل نکنید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  آخرین باری که وقت خود را در کنار خانواده گذرانده‌اید، چه زمانی بود؟ به نظر می‌رسد وقت کافی برای آن‌ها نمی‌گذارید اما امروز روز مناسبی برای این کار است. اگر فرزند دارید، دست آن‌ها را بگیرید و با هم به پارک یا باغ وحش بروید. اگر مجرد هستید، با دوست صمیمی خود یا خواهر و برادرتان قرار ملاقاتی بگذارید. امروز گفتگو با افراد مورد علاقه زندگی برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. اگر به دنبال عشق زندگی‌تان می‌گردید، ارتباطات خود را افزایش دید تا معجزه آن را ببینید. شما به زودی غافلگیر خواهید شد.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  شما در گذشته لطمه های زیادی از رابطه عاطفی تان خورده اید اما به زودی فردی در مقابل تان قرار می گیرد که تمام گذشته ها را جبران خواهد کرد. سعی کنید در ارتباط با این فرد اشتباهات گذشته خود را تکرار نکنید. بهتر است. شاید نگرانی در مورد مسائل مادی این فکر را به سرتان بیاورد که باید از خیر انجام کاری که مدت ها برای آن برنامه ریزی کرده بودید و خیلی هم برایتان اهمیت دارد بگذری اما این اصلا دلیل خوبی نیست که خودتان را از آن چه دوست دارید محروم کنید. به کمک اطرافیان می توانید به خواسته های دلتان برسید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

  اگر چه شما اراده و توانایی لازم را برای انجام وظایفی که به دست می گیرید، دارید اما اگر استراحت نکنید، نه تنها به ذهن بلکه به جسم خود نیز آسیب خواهید رساند. علارغم مشکلاتی که برای شما پیش آمده، به زودی آرامش را تجربه خواهید کرد. همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کنید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود. اگر در مورد موضوعی دودل هستید، با تمرکزی که امروز دارید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. برای این تصمیم گیری ندای دلتان را نادیده نگیرید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

  به فکر شروع کاری هستید اما تنهایی مانع از این کار می شود. اگر فکر می کنید فردی مورد اعتماد در اطراف تان هست که می تواند همراهتان باشد، هر چه زودتر به او پیشنهاد همکاری دهید. مدت‌ها است ارتباط خوبی با عشق زندگی‌تان ندارید اما امروز فرصت خوبی برای حل مشکلات است، آن را از دست ندهید. در گفتگوهایتان نیز سعی کنید به جای حرف زدن، بیشتر گوش دهید. همین موضوع می تواند از تنش های میان شما تا حد زیادی بکاهد. منتظر تماس یک دوست قدیمی در انتهای روز باشید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

  یکی از راههای رهایی از افکار منفی این است که درباره نگرانی های خود صحبت کنید. حتی اگر فرد قابل اعتمادی را پیدا نکردید، حرف هایتان را روی کاغذی بنویسید و سپس پاره شان کنید. نگرانی، عصبانیت و ترس تأثیر بسزایی بر سلامت بدنی و ذهنی شما خواهد داشت. در این شرایط ورزش هم می تواند گزینه خوبی برایتان باشد. امروز با یکی از دوستان تان مکالمه ای خواهید داشت. شما توانایی این را دارید که مکالمه را به نفع خودتان پیش ببرید، البته به شرط این که این کار را با آرامش و با لحنی خوش انجام دهید.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

  شما فرد درونگرایی هستید اما گاهی باید به دیگران نشان دهید که چقدر وجودشان در زندگی شما اهمیت دارد. حتی یک پیغام عاشقانه هم می‌تواند عمق احساس شما را به دیگران نشان دهد. امروز زمان خوبی برای غافلگیر کردن محبوبتان است. اگر می‌خواهید دلخوری که میان تان بوجود آمده برطرف شود، این فرصت را از دست ندهید. به فکر یک سرمایه گذاری هستید اما قبل از شروع به هر کاری، با افراد با تجربه مشورت کنید چون راهی که در پیش می گیرد خطرات زیادی را در پی خواهد داشت.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آبان

  از پیچیده کردن مشکلاتی که بر سر راه شما قرار می گیرد، بپرهیزید. به دنبال ساده‌ترین راه حل باشید تا هر چه زودتر از آن خلاصی یابید. اگر چه همیشه روشن و واضح‌ترین راه حل بهترین راه نیست اما امروز این راه جواب می دهد. برای انجام کاری این پا و آن پا می کنید، اگر فکر می کنید که انگیزه لازم را ندارید، بهتر است از یکی از اطرافیان تان بخواهید تا در این راه با شما همقدم باشد. در این شرایط اراده شما نیز قوی تر خواهد شد.

  فال ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آذر

  میان شما و یکی از دوستان تان شکراب شده است، اما نگران نباشید زیرا با اعتماد به نفس و انرژی وافر می‌توانید به سرعت تمام مشکلات خود را بدون هیچ ناراحتی و دلگیری، حل کنید. در کاری دودل هستید، شاید بد نباشد کمی دیگر به خودتان فرصت دهید تا حقایق برایتان روشن تر شود آنوقت تصمیم درست را بگیرید. شما با دست های خودتان چاهی برای خود حفر کرده اید. انتظار نداشته باشید که دیگران شما را در این شرایط مورد کمک و حمایت خود قرار دهند. خود باید برای رهایی از این وضعیت، دست به کار شوید.

  منبع مطلب : 99taghvim.ir

  فرارو

  همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده‌است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. تفال به حافظ ۲۶ اسفند ماه و آخرین جمعه سال ۱۴۰۱ را بخوانید.

  زندگی و سرگرمی / فال

  کد خبر: ۶۱۷۷۵۶ ارسال نظر

  تفال به حافظ امروز جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده‌است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. تفال به حافظ ۲۶ اسفند ماه و آخرین جمعه سال ۱۴۰۱ را بخوانید.

  پ

  فرارو- فال گرفتن از آثار ادبی، از باور‌های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می‌بردند بهره‌ای از کلام حق دارند رجوع می‌شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است.درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آردنهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد

  بخوانید...

  تفال به حافظ امروز شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

  تفال به حافظ امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

  تفال به حافظ امروز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

  تفال به حافظ امروز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

  چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندانکه درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آردشب صحبت غنیمت دان که بعد از روزگار مابسی گردش کند گردون بسی لیل و نهار آردعماری دار لیلی را که مهد ماه در حکم استخدا را در دل اندازش که بر مجنون گذار آردبهار عمر خواه‌ای دل وگرنه این چمن هر سالچو نسرین صد گل آرد بار و، چون بلبل هزار آردخدا را، چون دل ریشم قراری بست با زلفتبفرما لعل نوشین را که زودش با قرار آرددر این باغ از خدا خواهد دگر پیرانه سر حافظنشیند بر لب جویی و سروی در کنار آردشرح لغت: عماری دار: به فتح اول نگهبان یا کجاوه دار/ پیرایه سر: در ایام پیری

  تفسیر عرفانی:

  هر آن کس که طالب لقای محبوب است و خواهان آن است که رویای دیرینه اش تحقق یابد به عشق و محبت روی آورد و از هرگونه دشمنی جدایی پذیرد، چرا که به واسطه آن رنج فراوانی دامنگیر شخص می‌گردد.

  تعبیر غزل:

  به زودی کامیابی و سعادت به شما روی خواهد آورد و در هر دو جهان خوشبخت خواهی شد. در سختی‌ها به خداوند توکل کن.

  از دست ندهید

  تفال به حافظ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

  ترفند‌هایی برای خوشمزه‌تر شدن خورش بادمجان

  برای بازسازی خانه‌های قدیمی چه باید کرد؟

  سفید کردن دندان‌ها؛ از روش‌های درمانی تا راه‌حل‌های خانگی

  کارشناسی فنی و بدنه خودرو | کارنامه

  تمدید سریع و راحت بیمه خودرو | بیمه بازار

  قیمت روز خودروهای داخلی و خارجی

  ارسال نظر ۲ پسندیدم

  حرمسرای قاجار به روایت عکس‌های رنگی

  7 ویدئوی پربیننده حیات وحش در 24 ساعت گذشته؛ از دعوای فیل و بوفالو تا خدنگ مارکُش

  درهای خانه باید چه رنگی باشند؟

  برچسب ها: فال حافظ تفال به حافظ فال ۲۶ اسفند

  گزارش خطا اشتراک گذاری

  خط داغ

  (ویدئو) واکنش جالب یک بلاگر غذای آمریکایی به قرمه سبزی و ته‌دیگ!

  یک فود تستر آمریکایی بلاخره توانست قرمه سبزی و ته‌دیگ را تست کند.

  طرز تهیه شیرینی برفی نارگیلی؛ ویژه نوروز

  شیرینی برفی نارگیلی یکی از انواع شیرینی‌های نوروزی است که پودر نارگیل از مواد اصلی تشکیل دهنده آن است و پخت آن...

  سیل ویرانگر، مرگ مهسا و دلار سرکش

  خبرسازان سال!

  مهم‌ترین و خبرسازترین رخداد سال ۱۴۰۱ با عاملیت شخصی کلید خورد که نه یک سلبریتی بود و نه شخصیتی نام آشنا. او یکی...

  دایناسوری که گردنی بلندتر از اتوبوس مدرسه داشت

  آنان ظاهرا به خوبی مهندسی شده بودند تا در جمع آوری مواد غذایی کارآمد باشند و این کاری است که گردن شان به آن موجودات...

  محبوب‌ترین نام‌های پسرانه و دخترانه در اروپا چه هستند؟

  پرطرفدارترین نام دخترانه در کشور‌های عضو اتحادیه اروپا (شامل ۲۷ کشور به علاوه نروژ، سوئیس، انگلستان و ولز) در سال...

  (ویدئو) واکنش جالب یک بلاگر غذای آمریکایی به قرمه سبزی و ته‌دیگ!

  یک فود تستر آمریکایی بلاخره توانست قرمه سبزی و ته‌دیگ را تست کند.

  طرز تهیه شیرینی برفی نارگیلی؛ ویژه نوروز

  شیرینی برفی نارگیلی یکی از انواع شیرینی‌های نوروزی است که پودر نارگیل از مواد اصلی تشکیل دهنده آن است و پخت آن...

  سیل ویرانگر، مرگ مهسا و دلار سرکش

  خبرسازان سال!

  مهم‌ترین و خبرسازترین رخداد سال ۱۴۰۱ با عاملیت شخصی کلید خورد که نه یک سلبریتی بود و نه شخصیتی نام آشنا. او یکی...

  دایناسوری که گردنی بلندتر از اتوبوس مدرسه داشت

  آنان ظاهرا به خوبی مهندسی شده بودند تا در جمع آوری مواد غذایی کارآمد باشند و این کاری است که گردن شان به آن موجودات...

  تازه ترین نظرات سمیره سرخاب ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ 3 9 پاسخ

  توکل به خدای مهربان.خالق یکتا یار و یاورتان.

  نظرات بیشتر را بخوانید

  ارسال نظر مجله خواندنی ها

  (تصویر) سم تنها یک نیش این مار، 100 نفر را در جا می کُشد!

  (تصاویر) نانینگ 162؛ ناوشکن مخوف چینی در ایران

  (ویدئو) شجاعت عجیب راسو در بیرون کشیدن مار از سوراخ درخت

  ۱۲ فیلم ترسناک آمریکایی که اکران آنها در دیگر کشورها ممنوع است

  منبع مطلب : fararu.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید