این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال 28 اسفند 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال 28 اسفند 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 28 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 28 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 28 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / فال روزانه 28 اسفند 1401 برای متولدین تمام ماه ها، فال حافظ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای تمامی متولدین ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

  برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ یکشنبه 28 اسفند 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

  فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

  فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

  در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  امروز احساس می کنید که انگار همه بر علیه شما هستند و هیچ علاقه ای به شما یا حرف هایی که می زنید ندارند. شاید این وضعیت از ناتوانی شما به دقت و گوش کردن به حرف های دیگران ریشه می گیرد. سعی کنید یک طرفه قضاوت نکنید و تصویر را به طور کلی در نظر بگیرید و نه تنها از زاویه دید خودتان! به جای این که تمام مدت تنها روی خودتان تمرکز کنید بهتر است کمی هم حواستان را به اطرافیانتان بدهید. شما دارید تلاش می کنید جهت تازه ای به زندگی تان ببخشید و شاید برای رسیدن به این هدفتان روی موقعیت یا فردی بیش از اندازه حساب باز کرده و تمرکز کنید. متاسفانه اوضاع خیلی آرامتر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهد رفت، پس انتظارات خود را متعادل کنید.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  امروز به احساسات و تخیل خود آزادی بدهید و این اجازه را به خودتان بدهید که آزادانه در مورد افکار و احساسات خود با دیگران صحبت کنید. آنقدر خودتان را درگیر استدلال های خشک و انعطاف ناپذیر منطقی نکنید که نتوانید وضعیت فعلی را از هیچ زاویه ی دیگری ببینید. جنبه ی تحلیل گر وجودتان را به برای یک روز هم که شده به نفع حس ششمتان نادیده بگیرید. هیچ نیازی نیست که حرف هایتان را با نیاز طرف مقابل تان و در نظر گرفتن این که شنیدن چه چیزی مایه خوشحالی آنها خواهد شد هماهنگ کنید، همان چیزی را بگویید که به نظرتان درست می آید و احساس خود را همان طوری که هست بیان کنید.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  امروز شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید. اعتماد به نفستان نیز خوشبختانه در سطح بالایی قرار گرفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و اگر قصد انجام هر کاری را دارید با قدم هایی بزرگ به سوی مقصدتان گام بردارید. در همین اثنا به ذهنتان هم اجازه بدهید که آزادانه در دنیای تخیلاتتان پرواز کند و شما را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید برهاند. شما سعی دارید بیشترین بهره ممکن را از زمان ارزشمندتان ببرید، ولی صبوری را در این راه کاملا کنار گذاشته اید. درست است که می خواهید به دنبال ماجراجویی های تازه بروید، ولی باید با خودتان و اطرافیانتان با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

  امروز نیرویی قدرتمند شما را از لحاظ عاطفی به چالش کشیده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. شما نسبت به همه چیز و هر شرایطی حساسیتی غیر عادی پیدا کرده اید، تا حدی که احساس می کنید این حساسیت دارد شما را دیوانه می کند. شاید بهتر باشد زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. هر چقدر بیشتر به خودتان سخت بگیرید اوضاع پیچیده تر شده و تحمل امروز برایتان سخت تر خواهد بود. سعی کنید از این همه خودرای و سرسخت بودن در مورد عقایدتان دست بردارید و دیدتان را گسترش دهید و با نگرشی جدید به مسائل نگاه کنید. مطمئن باشید با لجبازی راه به جایی نخواهید برد و حتی در دیگران بازخورد منفی ایجاد خواهید کرد.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

  امروز شما این فرصت را دارید که با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنید، پس سعی کنید بدون آن که به دیگران اجازه بدهید برایتان ایجاد مزاحمت کنند با خودتان به طور مستقیم به صحبت بنشینید! هر کاری از دستتان برمی آید برای حل مشکلات درونی خود که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند انجام دهید. این که یاد بگیرید خودتان و بدون دخالت دیگران مسائل و مشکلات شخصیتان را حل کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر می خواهید حال و هوایتان بهتر شود به شما توصیه می شود رابطه ای که مدت هاست ادامه پیدا کرده است را مورد بررسی قرار دهید و اگر فکر می کنید ارزش ادامه یافتن را دارد به آن جدیت بیشتری ببخشید تا مایه آرامش روحی شما شود.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

  حال و هوای امروز باعث شده است که شما کمی احساس سردرگمی و بلاتکلیفی داشته باشید، به همین دلیل هم ممکن است بی آن که فکر کنید دست به کار شده و حرکاتی از خودتان نشان بدهید که با روش عادی شما و برخورد منطقی همیشگی تان در هماهنگی نیست. خوب، چه اشکالی دارد اگر گاهی خودتان را از قید و بندهای منطقی که برای خود ساخته اید نجات دهید؟! امروز سکوت مرموز و لبخند سحرآمیز شما دیگران را شیفته شما می کنند و جذابیتی که وجود شما را فرا گرفته است همچون قدرتی جادویی شما را قادر می سازد که دیگران را به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود قانع کنید. این شاید بتواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی تازه برای مجردها باشد.

  فال ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

  امروز در لباس پوشیدن کمی بیشتر از همیشه به خودتان آزادی بدهید و بی آن که نگران قضاوت های دیگران و نظرات آنها باشید هر چیزی که خودتان را دوست دارید و به همان شکلی که می پسندید با هم ترکیب کنید. امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، به این شرط که خودتان را محدود نکنید. خوشبختانه اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. یادتان باشد با یک دست نمی توانید چندتا هندوانه بلند کنید، پس کارهایتان را سر حوصله و به ترتیب اولویت انجام دهید. اگر سعی کنید همزمان همه کارها را انجام دهید تنها وضعیت را پیچیده تر خواهید کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهید رسید.

  منبع مطلب : 99taghvim.ir

  فال شمع امروز 28 اسفند ماه

  فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  خانه اجتماعی

  فال شمع | فال شمع امروز

  فال شمع | فال شمع امروز فال شمع امروز 28 اسفند ماه | فال شمع 28 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  کدخبر : 10870 ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۱:۵۴:۵۸

  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  فال شمع هم مانند فال های دیگر مثل فال تاروت کبیر و غیره  در جامعه امروز ما رواج پیدا کرده‌است. فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی برای تعبیر فال شمع  نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند. فال شمع تنها یک بهانه است همه  اتفاقات خوب و بد فقط در نظر ایزد توانا مشهود است و این نعمتی است تا نظم طبیعت پابرجا و زیبا بماند. فال شمع روزانه خود را میتوانید در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  برترین ها

  فال تاروت بله و خیر روزانه 29 اسفندماه | فال تاروت بله و خیر روزانه 29 اسفندماه شما چه چیزی میگوید؟

  مازیار لرستانی با مردم خداحافظی کرد | استوری تلخ خدافظی مازیار لرستانی دل همه را خون کرد

  بازنشستگان حسابشان امروز پر شد | واریز مبلغ جدید حقوق بازنشستگان به مناسبت نوروز

  لیلا اوتادی مهاجرت کرد | استوری با موهای افشون لیلا اوتادی قلب همرو آب کرد

  آنچه دیگران میخوانند :

  فال تاروت بله و خیر روزانه 29 اسفندماه | فال تاروت بله و خیر روزانه 29 اسفندماه شما چه چیزی میگوید؟

  بازنشستگان حسابشان امروز پر شد | واریز مبلغ جدید حقوق بازنشستگان به مناسبت نوروز

  قیمت دلار در بازار و صرافی های امروز چقدر شد؟ | قیمت دلار در بازار امروز 28 اسفند

  قیمت خودرو در مدار صعودی | قیمت خودرو در بازار امروز چقدر شد؟

  فال چای روزانه 28 اسفندماه | فال چای روزانه 28 اسفندماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  متن فال:

  / خبری که مدت های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید / ک بسته محتوی سوغات و یا هدیه از دست یکی از دوستان و یا نزدیکان خود دریافت خواهید کرد / در مورد نیت قلبی تان شادی زیادی به شما روی خواهد آورد / از یک شرایط نا مساعد و نا هموار ، رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده ای دست خواهید یافت. / میان دو یا چند نفر از نزدیکان ، که با یکدیگر قهر بوده اند ، آشتی ، صلح و سازش دوستانه خواهد شد / انتظار روشن شدن مساله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و یا مالی را دارید که با نتیجه ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشتید ، برای شما به خوبی تمام خواهد شد. / یک کادو دریافت می کنید. ممکن است عطر یا ادکلون باشد

  فال شمع ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  متن فال:

  / به یک مسافرت داخلی خواهید رفت / شخصی هست که شما را در رفتار و گفتار مثبتی که دارید الگو و نمونه قرار داده است.این شخص از نزدیکان و دوستان شما می باشد. / روابط عاشقانه و احساسی خواهید داشت / به هدف و مقصودی که دارید ، روز به روز و لحظه به لحظه نزدیک تر خواهید شد / به آموختن حرفه ای جدید خواهید پرداخت / تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت.و زندگی را با طعمی بسیار شسرین تر از قبل خواهید چشید. / از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید

  فال شمع ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  متن فال:

  / خواسته و حاجتی از خداوند دارید که براورده خواهد شد و شما به مراد و مقصود خود خواهید رسید.مطمین باشید. / فرصتهایی استثنایی در زندگی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت که خودتان از آن تعجب خواهید کرد / در یک رشته هنری خواهید درخشید و به موفقیت های بسیاری در این رشته دست خواهید یافت. / داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای در باره شخص شما می شود، اما فورا از شما دلجویی خواهد شد / نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید ، هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد / شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد.و برای ادامه این صمیمیت تلاش می کند. / یک معجزه احساسی و عشقی در زندگی شما به یکباره و ناگهانی پیش خواهد آمد که سعی کنید این فرصت را از دست ندهید

  فال شمع ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

  متن فال:

  / یک ماجرا یا اتفاق تازه در خانواده شما روی خواهد داد که بسیار خوشایند است / یک نفر به شدت به محبت و مهربانی شما نیاز مند است . محبت خود را از او دریغ نکنید / راه دوری را برای انجام یا رسیدن به هدف باید طی کنید / ورود به محیطی جدید اینده شما را دستخوش نغییر و تحولی مثبت خواهد کرد / در مساله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوار کننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد / سرمایه و یا ارث فراوانی در انتظار شما خواهد بود / در مسایل عشقی با دقت و مراقبت بیشتری عمل کنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه را بدست آورید

  منبع مطلب : www.gashtaninews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید