این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال 5 بهمن 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال 5 بهمن 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ / فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند (فال حافظ امروز)

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ / فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روزانه ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال 5 بهمن 1401، فال حافظ ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای تمامی متولدین ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱

  برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ چهارشنبه 5 بهمن 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

  فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

  فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

  در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  امروز قرار بوده بسته ای از راه دور به دستتان برسد که هیچ خبری از آن نیست و شما نگران این شده اید که مبادا گم شده و یا آسیبی به آن وارد شده باشد. نگران نباشید، هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد، فقط آن را کمی دیرتر از آنچه انتظار داشته اید دریافت خواهید کرد و کاری هم جز صبر کردن از دستتان ساخته نیست. ابزار و تجهیزاتی که در حین کار استفاده می کنید امروز ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و مجبور شوید برای تعمیر آنها از یک شخص متخصص کمک بگیرید. این موضوع باعث می شود در کارتان مشکلاتی ایجاد شود و اعصابتان بهم بریزد، اما اگر در فاصله ی انجام تعمیرات سر خودتان را با کارهای دیگرتان گرم کنید مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  امروز یکی از همکارانتان به سراغ شما خواهد آمد تا در مورد موضوعی با شما صحبت کند، اما نمی توانید بفهمید که منظورش از حرف هایی که می زند چیست. راستش را بخواهید خود این شخص هم درست نمی داند که چه می خواهد و نمی تواند شرایط را به خوبی توضیح دهد. او از لحاظ ذهنی در موقعیت چندان خوبی قرار ندارد و فکرش خیلی آشفته است. شما باید سعی کنید صبور باشید و در آرامش به حرف هایش گوش کنید، این شخص در واقع تنها به این نیاز دارد که یک نفر درکش کند و با او ابراز همدردی کند. به نفعتان است که امروز در محل کارتان هیچ کاری را نیمه کاره رها نکنید، زیرا فردا روز بسیار پرمشغله ای خواهد بود.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  یکی از دوستان و یا نزدیکانتان که در حال حاضر با مشکلات زیادی مواجه است امروز به سراغ شما خواهد آمد تا به او کمک کنید. در این دیدار او خبرهای جدیدی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت که ممکن است باعث بهت و حیرت شما شوند. امروز به احتمال زیاد مجبور خواهید بود به خاطر مسائل و مشکلاتی که در محل کارتان پیش آمده اند زمانی را که می خواسته اید در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید، در محل کارتان سپری کنید. اگر مجبور باشید برنامه هایتان را به خاطر کارتان کنسل کنید خیلی ناراحت و عصبی خواهید شد، اما چاره ای نیست!

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

  امروز انجام هر کاری آنقدر برایتان دشوار به نظر می رسد که انگار حتی برای هرکول هم سخت و طاقت فرساست. در واقع این وضعیت از فشار کاری زیادی که طی چند روز گذشته تحمل کرده اید و بهم ریختگی اعصابتان ریشه می گیرد و بهترین کاری که برای رهایی از آن از دستتان برمی آید این است که کمی تنها مانده و استراحت کنید. اگر انجام این کار برایتان میسر نیست حداقل سعی کنید با حرص و جوش خوردن اوضاع را برای خودتان از این که هست بدتر نکنید. امروز حرف هایی در مورد بعضی از افرادی که می شناسید به گوشتان خواهند رسید که چندان درست به نظر نمی رسند، پیش از تحقیق و بررسی و حصول اطمینان از صحت شنیده هایتان آنها را باور نکنید.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

  امروز مسائل مالی ذهن یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی تان را به خود مشغول کرده اند و او از شما می خواهد که در مورد این موضوع با او همفکری کنید. اگر فکر می کنید نمی توانید در این زمینه به او کمک کنید بهتر است خیلی صادقانه این موضوع را با او در میان بگذارید و وقتش را هدر ندهید. پروژه ای که قصد عملی کرنش را دارید به هزینه، پول و یا زمانی بیشتر از آنچه برای آن برنامه ریزی کرده بودید نیاز دارد و این شما را در این فکر فرو برده است که آیا باید ان را ادامه داده و یا به کلی بی خیالش شوید. شاید مجبور باشید کمی به خودتان فشار بیاورید و تحت فشار قرار بگیرید، اما در نهایت در انجام آن موفق خواهید شد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

  امروز قرار است مهمان هایی به خانه تان بیایند و یا شاید هم با شخصی که برایتان بسیار جذاب و دوست داشتنی است قرار داشته باشید، اما تا نیمه های روز آنقدر احساس خستگی می کنید که دلتان می خواهد این دیدار را کنسل کرده و به زمان دیگری موکول کنید. بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که زیاد به خودتان فشار نیاورید و کارهایی که به انرژی زیادی نیاز دارند را تا جای ممکن به روز دیگری موکول کنید. اگر بخواهید قرارهای قبلیتان را کنسل کنید به احتمال زیاد طرف مقابلتان از دست شما ناراحت خواهد شد و خودتان هم یک دیدار خوشایند و صحبت هایی هیجان انگیز و جالب را از دست خواهید داد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

  بسته هایی که قرار بوده است امروز به دستتان برسند ممکن است با تأخیرهایی مواجه شده و به موقع به دستتان نرسند، اما جای نگرانی نیست، چون در نهایت آنها را دریافت خواهید کرد. امروز ممکن است اطلاعاتی در مورد یکی از دوستان و یا اعضای خانواده به دست بیاورید که شما را شوکه می کنند. این شایعات و غیبت ها خیلی سریع دارند پخش می شوند و به احتمال زیاد اغراق شده هستند و حقیقت چندانی پشت آنها نهفته نیست. بهتر است پیش از پذیرفتن و یا انتقال این اخبار به دیگران در مورد آنها تحقیق کافی انجام داده و در صورت ممکن حتی با خود این شخص صحبت کرده و اصل ماجرا را از خود او جویا شوید.

  منبع مطلب : 99taghvim.ir

  فال حافظ امروز

  فال حافظ امروز 5 بهمن 1401 خود را در این بخش از سایت ویکی گردی بخوانید

  خانه گوناگون سبک زندگی

  فال حافظ امروز | فال حافظ امروز با تفسیر | فال حافظ اصلی

  فال حافظ امروز | فال حافظ امروز با تفسیر | فال حافظ اصلی فال حافظ امروز | فال روزانه 5 بهمن

  فال حافظ امروز 5 بهمن 1401 خود را در این بخش از سایت ویکی گردی بخوانید

  اشتراک‌گذاری

  ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۶

  فال حافظ امروز 5 بهمن 1401 خود را بر اساس ماه تولدتان دراین مطلب بخوانید.فال حافظ یکی از محبوب ترین فال ها در بین ایرانیان است و امروز در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می شود. جهت مطالعه فال حافظ امروز ابتدا نیت کنید سپس فاتحه یا صلواتی برای حافظ نثار فرمایید و در دل بخوانید ای: «حافظ شیرازی تو محرم هر رازی تو را به خدا به شاخ نباتت قسم می دهم هر آنچه برایم صلاح بینی آشکار سازی.» ، انشاالله فال حافظ امروز شما سرشار از خیر باشد.

  4 اشتباه رایج مردان در رابطه جنسی | دانستنی های رابطه جنسی

  فال حافظ امروز متولدین فروردین 

  گر چه ما بندگان پادشهیم

  پادشاهان ملک صبحگهیم

  گنج در آستین و کیسه تهی

  جام گیتی نما و خاک رهیم

  از خصلت‌های نیکوی شما سخت کوشی و وفای به عهد است و با دوستان بسیار صادق و صمیمی هستید. ممکن است از صداقت و خوبی شما سو استفاده شود، مراقب باشید. به زودی آن چه از خدا خواسته اید برای تان مهیا خواهد شد، آینده روشنی در پیش دارید. حواستان به افراد فریبکار باشد.

  فال ابجد روزانه | فال ابجد امروز 5 بهمن 1401

  پربازدید

  بیایید دلیل خیانت مردها را از زبان خودشان بشنویم! | اصلی ترین دلیل خیانت مردان چیست؟

  دلیل عوض شدن رنگ ابروهات بعد هاشور اینه که من میگم! | اصلی تغییر رنگ ابرو بعد میکرو، هاشور و تاتو + راه حل

  چپلی کباب افغانستانی خوشمزه و لذیذ با گوشت چرخ کرده | حتما امتحانش کن + طرز تهیه

  بلدی 5 دقیقه ای موهات رو مدل بدی؟ | آموزش درست کردن مدل مو در 5 دقیقه

  فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت

  به عزم توبه سحر گفتم استخاره کنم

  بهار توبه شکن می‌رسد چه چاره کنم

  سخن درست بگویم نمی‌توانم دید

  که می خورند حریفان و من نظاره کنم

  تعبیر:

  با آرزوهای محال و دست نیافتنی عمر خود را هدر ندهید و عاقلانه فکر کنید و تصمیم بگیرید. هرگز از خط تعادل خارج نشوید و از افراط و تفریط برحذر باشید. اگرچه ناملایمات زندگی فشار زیادی به شما آورده اما شجاعت خود را حفظ کنید و در برابر سختی ها سر خم نکنید که انشالله به نیت دل خود برسید.

  فال حافظ امروز متولدین خرداد

  تو همچو صبحی و من شمع خلوت سحرم

  تبسمی کن و جان بین که چون همی‌سپرم

  بر آستان مرادت گشاده‌ام در چشم

  که یک نظر فکنی خود فکندی از نظرم

  تعبیر:

  قدر خانواده و دوستان باوفای خود را بدانید زیرا همیشه با دلسوزی کارهای شما را پیگیری کرده اند. برای رسیدن به مراد دل باید تحمل داشته باشید که راه پرپیچ و خمی در انتظار شماست. موفقیت یک تنه و بدون کمک گرفتن از دیگران به دست نمی آید. برای گرفتن تصمیمات درست با افراد دانا و باتجربه مشورت کنید.

  فال حافظ امروز متولدین تیر

  زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

  ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

  شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه

  شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

  تعبیر:

  در کارها میانه‌روی و اعتدال داشته باشید و دقت کنید. از عجله کردن بپرهیزید. دوستان دلسوز و وفادار را حفظ کنید؛ زیرا همین دوستان در روزهای فقر و نیاز به یاری شما خواهند آمد. برای پیروزی در کارها با افراد باتجربه مشورت کنید و از غرور و خودبینی دوری کنید که عاقبت خوشی برای شما نخواهد داشت.

  فال تاروت کبیر | فال تاروت 5 بهمن

  فال حافظ امروز متولدین مرداد

  هزار دشمنم ار می​کنند قصد هلاک

  گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

  تو را چنان که تویی هر نظر کجا بیند

  به قدر دانش خود هر کسی کند ادراک

  تعبیر:

  اگر همه جهان با تو دشمن باشند، وقتی خدا پشتیبان توست جای هیچ بیم و هراسی نیست. داشتن آرزوها و اهداف منطقی امیدی است برای زندگی و در انسان اشتیاق زنده بودن را تحریک می کند. نیتی نیز که تو در سر داری عاملی است محرک برای پیشرفت روزافزون تو. پس راه رسیدن به این نیت را با کمال اشتیاق طی کن که سعادت از آن توست.

  فال حافظ امروز متولدین شهریور

  منم که دیده به دیدار دوست کردم باز

  چه شکر گویمت ای کارساز بنده نواز

  به نیم بوسه دعایی بخر ز اهل دلی

  که کید دشمنت از جان و جسم دارد باز

  تعبیر:

  خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی. بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد. روابط خود را با دیگران مستحکم کن و با عشق و محبت زندگی کن.

  فال حافظ امروز متولدین مهر

  نفس برآمد و کام از تو بر نمی‌آید

  فغان که بخت من از خواب در نمی‌آید

  ز شست صدق گشادم هزار تیر دعا

  ولی چه سود یکی کارگر نمی‌آید

  تعبیر:

  بسیار بی‌قرار و بی‌تاب شده‌ای و همه چیز را از دست رفته می‌بینی . رسیدن به کام و مراد را محال می‌دانی. مطمئن باش آنقدر عمر می‌کنی که به تمام آرزوهایت برسی. امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

  فال قهوه روزانه | فال قهوه 5 بهمن 1401

  فال حافظ امروز متولدین آبان

  هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود

  هرگز از یاد من آن سرو خرامان نرود

  آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت

  که اگر سر برود از دل و از جان نرود

  تعبیر:

  یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی‌شود به خاطر جفایی که دیده‌ای مدام غصه میخوری پیمان را با تو شکسته‌اند و بار غم روی دلت سنگینی می.کند. برای اینکه تحمل این غم برایت آسان‌تر شود و از سرگردانی نجات یابی ، سعی کن زیاد به گذشته فکر نکنی. و تمام حواست بر ساختن آینده متمرکز کن.

  منبع مطلب : www.wikigardi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید