این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فال روزانه بهمن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فال روزانه بهمن را از این سایت دریافت کنید.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ / فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند (فال حافظ امروز)

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ / فال روزانه 5 بهمن 1401 برای متولدین تمام ماه ها

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روزانه ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال روز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱، فال 5 بهمن 1401، فال حافظ ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای تمامی متولدین ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱

  برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ چهارشنبه 5 بهمن 1401 فال روزانه خود را بخوانید.

  فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد.

  فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند.

  در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

  امروز قرار بوده بسته ای از راه دور به دستتان برسد که هیچ خبری از آن نیست و شما نگران این شده اید که مبادا گم شده و یا آسیبی به آن وارد شده باشد. نگران نباشید، هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد، فقط آن را کمی دیرتر از آنچه انتظار داشته اید دریافت خواهید کرد و کاری هم جز صبر کردن از دستتان ساخته نیست. ابزار و تجهیزاتی که در حین کار استفاده می کنید امروز ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و مجبور شوید برای تعمیر آنها از یک شخص متخصص کمک بگیرید. این موضوع باعث می شود در کارتان مشکلاتی ایجاد شود و اعصابتان بهم بریزد، اما اگر در فاصله ی انجام تعمیرات سر خودتان را با کارهای دیگرتان گرم کنید مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

  امروز یکی از همکارانتان به سراغ شما خواهد آمد تا در مورد موضوعی با شما صحبت کند، اما نمی توانید بفهمید که منظورش از حرف هایی که می زند چیست. راستش را بخواهید خود این شخص هم درست نمی داند که چه می خواهد و نمی تواند شرایط را به خوبی توضیح دهد. او از لحاظ ذهنی در موقعیت چندان خوبی قرار ندارد و فکرش خیلی آشفته است. شما باید سعی کنید صبور باشید و در آرامش به حرف هایش گوش کنید، این شخص در واقع تنها به این نیاز دارد که یک نفر درکش کند و با او ابراز همدردی کند. به نفعتان است که امروز در محل کارتان هیچ کاری را نیمه کاره رها نکنید، زیرا فردا روز بسیار پرمشغله ای خواهد بود.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

  یکی از دوستان و یا نزدیکانتان که در حال حاضر با مشکلات زیادی مواجه است امروز به سراغ شما خواهد آمد تا به او کمک کنید. در این دیدار او خبرهای جدیدی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت که ممکن است باعث بهت و حیرت شما شوند. امروز به احتمال زیاد مجبور خواهید بود به خاطر مسائل و مشکلاتی که در محل کارتان پیش آمده اند زمانی را که می خواسته اید در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید، در محل کارتان سپری کنید. اگر مجبور باشید برنامه هایتان را به خاطر کارتان کنسل کنید خیلی ناراحت و عصبی خواهید شد، اما چاره ای نیست!

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

  امروز انجام هر کاری آنقدر برایتان دشوار به نظر می رسد که انگار حتی برای هرکول هم سخت و طاقت فرساست. در واقع این وضعیت از فشار کاری زیادی که طی چند روز گذشته تحمل کرده اید و بهم ریختگی اعصابتان ریشه می گیرد و بهترین کاری که برای رهایی از آن از دستتان برمی آید این است که کمی تنها مانده و استراحت کنید. اگر انجام این کار برایتان میسر نیست حداقل سعی کنید با حرص و جوش خوردن اوضاع را برای خودتان از این که هست بدتر نکنید. امروز حرف هایی در مورد بعضی از افرادی که می شناسید به گوشتان خواهند رسید که چندان درست به نظر نمی رسند، پیش از تحقیق و بررسی و حصول اطمینان از صحت شنیده هایتان آنها را باور نکنید.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

  امروز مسائل مالی ذهن یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی تان را به خود مشغول کرده اند و او از شما می خواهد که در مورد این موضوع با او همفکری کنید. اگر فکر می کنید نمی توانید در این زمینه به او کمک کنید بهتر است خیلی صادقانه این موضوع را با او در میان بگذارید و وقتش را هدر ندهید. پروژه ای که قصد عملی کرنش را دارید به هزینه، پول و یا زمانی بیشتر از آنچه برای آن برنامه ریزی کرده بودید نیاز دارد و این شما را در این فکر فرو برده است که آیا باید ان را ادامه داده و یا به کلی بی خیالش شوید. شاید مجبور باشید کمی به خودتان فشار بیاورید و تحت فشار قرار بگیرید، اما در نهایت در انجام آن موفق خواهید شد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور

  امروز قرار است مهمان هایی به خانه تان بیایند و یا شاید هم با شخصی که برایتان بسیار جذاب و دوست داشتنی است قرار داشته باشید، اما تا نیمه های روز آنقدر احساس خستگی می کنید که دلتان می خواهد این دیدار را کنسل کرده و به زمان دیگری موکول کنید. بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که زیاد به خودتان فشار نیاورید و کارهایی که به انرژی زیادی نیاز دارند را تا جای ممکن به روز دیگری موکول کنید. اگر بخواهید قرارهای قبلیتان را کنسل کنید به احتمال زیاد طرف مقابلتان از دست شما ناراحت خواهد شد و خودتان هم یک دیدار خوشایند و صحبت هایی هیجان انگیز و جالب را از دست خواهید داد.

  فال ۵ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین مهر

  بسته هایی که قرار بوده است امروز به دستتان برسند ممکن است با تأخیرهایی مواجه شده و به موقع به دستتان نرسند، اما جای نگرانی نیست، چون در نهایت آنها را دریافت خواهید کرد. امروز ممکن است اطلاعاتی در مورد یکی از دوستان و یا اعضای خانواده به دست بیاورید که شما را شوکه می کنند. این شایعات و غیبت ها خیلی سریع دارند پخش می شوند و به احتمال زیاد اغراق شده هستند و حقیقت چندانی پشت آنها نهفته نیست. بهتر است پیش از پذیرفتن و یا انتقال این اخبار به دیگران در مورد آنها تحقیق کافی انجام داده و در صورت ممکن حتی با خود این شخص صحبت کرده و اصل ماجرا را از خود او جویا شوید.

  منبع مطلب : 99taghvim.ir

  فال بهمن

  فال بهمن,فال امروز بهمن,فال بهمن ماهی ها,فال روزانه متولدین بهمن,فال حافظ بهمن,فال امروز متولدین بهمن,فال ماه تولد بهمن,فال بهمنی ها

  فال بهمن

  فال امروز بهمن ماهی ها

  فال امروز متولدین بهمن

  فال روزانه و ماه تولد برای متولدین بهمن ماه

  فال امروز حافظ متولدین بهمن

  فال امروز مردان متولد بهمن

  متولدین این ماه عموماً خوشرو، خوش قلب و خیرخواه هستند. اینان اغلب هنرمند بوده یا علاقمند به هنر هستند. ین افراد از والدین و همان طور از فرزندان خود نفع می‎برند.

  اغلب سفرهای دور از وطن در طالع دارند. گاه فرصت‎هی روحی و معنوی خوبی نصیبشان می‎شود. بعضاً در مقابل بدخواهان مظلوم واقع می‎شوند.

  اغلب به رنگ سبز تمایل دارند. همچنین سفر حج در طالع آنها دیده می‎شود. اغلب این افراد تمایل به داشتن دو همسر دارند. اما به یکی دلبستگی بیشتری خواهند داشت.

  متولدین این ماه هر گاه از چهارده سالگی به سلامت بگذرند، و به طور کلی چهار خطر را در زندگی پشت سر بگذارند، عمر طبیعی خواهند داشت. روز پنجشنبه برای این افراد خوش یمن است.

  انگشتر یاقوت و فیروزه و همین طور لباسهای رنگی برای این افراد مناسب است.

  فال ابجد بهمن فال موفقیت بهمن

  فال روزانه زنان بهمن ماهی

  متولدین این ماه، زنانی خوش طبع، نیک سیرت، شوهر دوست، عاشق صداقت و دوستی است. اینان الب طالب رنج خود و راحت دیگران هستند. والدینشان آنان را بسیار دوست دارند.

  اغلب این زنان به پر سفید حساس هستند. بعضاً رفتاری دارند که آنان را لوس جلوه می‎دهد. این زنانا اگر چه دانا و زیرک هستند، اما گاه راز نگهدار نیستند.

  این زنان بعضاً نشانی در صورت دارند که علامت تمایل آنان به خوشگذرانی است. اینان گاه چرب زبان بوده و از حسادت لذت می‎برد.

  زنان متولد این ماه هرگاه از چهارده سالگی بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در عین حال سه خطر زندگی اغلب آنان را تهدید می‎کند که با صدقه و توسل رفع خواهد شد.

  اینان یک بار سررشته زندگی خود را از دست داده ولی دوباره بر امور مسلط می‎شوند. این زنان اغلب خواسته و مرادی دارند که در نهایت به آن می‎رسند. انگشتر عقیق برای این زنان مناسب خواهد بود.

  فال ازدواج متولدین بهمن

  طبق آنچه که در طالع بینی ازدواج برج دلو 1400 بیان شده، آغاز سال ممکن است بهترین دوره زندگی زناشویی شما نباشد.

  سازش و صبر در این هنگام بهترین راهکار شما خواهد بود، صبور بودن علاوه بر جلوگیری از وقوع مشکلات آتی، به رفع مشکلات موجود نیز کمک می کند. در مدت زمانی 25 اردیبهشت تا 5 تیر برای تلاطم آماده باشید.

  ممکن است برای افراد متاهل مقابله با مسائل رو به رشد کمی دشوار باشد. از این رو توصیه می شود که صبور باشید، آرام باشید و مسائلی که باعث ایجاد اختلاف در روابط می شود را برطرف کنید.

  به یاد داشته باشید عصبانیت فقط وضعیت را بدتر می کند. صبر کلید اصلی یک ازدواج موفق است. تأثیر مریخ به دلیل حرکت در خانه یازدهم می تواند باعث شود که شاهد لحظه های پرشور و ناگهانی در روابط خود باشید.

  با این حال، طبق طالع بینی ازدواج و خانواده متولدین بهمن ماه، درست هنگامی که زندگی متاهلی شما مرتب شده به نظر می رسد، ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید.

  بچه های کوچک تان ممکن است بی پایان شما را اذیت کنند. در رابطه با آن ها صبور باشید و برای حفظ تعادل هماهنگ در روابط خود بیشتر تلاش کنید.

  فال امروز بهمن ماهی ها

  آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.

  فال امروز متولدین بهمن را از لیست زیر انتخاب کنید

  فال روزانه 1 بهمن فال روزانه 2 بهمنفال روزانه 3 بهمن فال روزانه 4 بهمنفال روزانه 5 بهمن فال روزانه 6 بهمنفال روزانه 7 بهمن فال روزانه 8 بهمنفال روزانه 9 بهمن فال روزانه 10 بهمنفال روزانه 11 بهمن فال روزانه 12 بهمنفال روزانه 13 بهمن فال روزانه 14 بهمنفال روزانه 15 بهمن فال روزانه 16 بهمنفال روزانه 17 بهمن فال روزانه 18 بهمنفال روزانه 19 بهمن فال روزانه 20 بهمنفال روزانه 21 بهمن فال روزانه 22 بهمنفال روزانه 23 بهمن فال روزانه 24 بهمنفال روزانه 25 بهمن فال روزانه 26 بهمنفال روزانه 27 بهمن فال روزانه 28 بهمنفال روزانه 29 بهمن فال روزانه 30 بهمن

  ✔ فال امروز حافظ برای متولدین بهمن

  اگر به تمام نیات خودتان می رسید منظور این است که لیاقت داشته و مورد لطف خداوند قرار گرفته اید زیرا با تمام وجود خدا را می پرستید و وجود خودتان را از خدا می دانید. صبرتان باعث شد مژدگانی دولت به شما بدهند و جور و جفا را از شما دور کنند.

  منبع مطلب : www.alamto.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید