این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فردا 5 اذر تعطیل است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فردا 5 اذر تعطیل است را از این سایت دریافت کنید.

  آیا مدارس در روز شنبه 5 آذر 1401 تعطیل است؟ تعطیلی مدرسه ۵ آذر ۱۴۰۱

  تعطیلی مدارس و اداره ها و دانشگاه ها در فردا شنبه 5 پنجم آذر 1401 و آیا روز ۵ آذر ۱۴۰۱ تعطیل است مدرسه و شرکت و دبیرستان و متوسطه و اداره

  اجتماعی و فرهنگیاخبار مهم

  آیا مدارس در روز شنبه 5 آذر 1401 تعطیل است؟ تعطیلی مدرسه ۵ آذر ۱۴۰۱

  4 آذر 1401 زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

  آیا مدارس در روز شنبه 5 آذر 1401 تعطیل است؟ تعطیلی مدرسه ۵ آذر ۱۴۰۱

  در این بخش از مطالب پایگاه خبری باغستان نیوز درباره تعطیلی مدارس و اداره ها و دانشگاه ها در روز شنبه 5 پنجم آذر 1401 و همچنین آیا روز شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ تعطیل است برای شما مطلبی را آورده ایم . با ما همراه باشید.

  فهرست مطالب:

  1 جزئیات تعطیلی روز شنبه 5 آذر 1401

  2 تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس استان تهران؟

  3 آیا خبر تعطیلی مدارس پس از برد تیم ملی فوتبال ایران صحت دارد؟

  4 هوای تهران آلوده است

  5  تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ آذر

  6 تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا رسمی شد؟

  7 تلاش دولت تعطیل نشدن مدارس است

  8 آیا تعطیلی مدارس  به علت شیوع  آنفلوآنزا  صحت دارد؟

  جزئیات تعطیلی روز شنبه 5 آذر 1401

  هنوز خبری درمورد تعطیلی مدارس و دانشگاه ها شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ اطلاعیه ای منتشر نشده است. (اگر خبری در مورد تعطیلی مدارس فردا شنبه 5 آذر 1401 منتشر شود در همین قسمت قرار می گیرد)

  تعطیلی مدارس و ادارات و بانک های فردا شنبه 5 آذر 1401 واقعیت دارد؟ به دلیل آلودگی هوا باد و طوفان گرد و غبار و بارندگی و اعتراضات و اغتشاشات و آیا فردا مدارس تعطیل است یا خیر و آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی تهران و البرز ، باغستان، شهریار، اندیشه ، کرج، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندرگناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ، بیجار، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال و بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، اردل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، ایذه، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد، فرمهین ، فراهان ، تفرش ، آشتیان  و …

  تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس استان تهران؟

  تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس استان تهران برای روز شنبه سوالی است، که در ذهن اغلب والدین وجود دارد.

  شامگاه جمعه سوالی که در ذهن بسیاری از والدین در استان تهران وجود دارد، این است، که آیا مدارس این استان در روز شنبه تعطیل هستند و یا خیر و دلیل این امر نیز آلودگی هوا است.

  تصمیم گیری تعطیلی و یا باز بودن مدارس معمولاً در اختیار کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران است، که در محل و با مدیریت استانداری تهران برگزار می‌شود و این کمیته بر اساس شاخص‌های آلودگی هوا تصمیم گیری می‌کند.

  در زمان نگارش این مطلب شاخص هوا در اغلب مناطق استان تهران بیش از ۱۵۰ بوده و طبق قانون می‌بایست، شاهد تعطیلی و یا برگزاری مجازی مدارس باشیم، اما تاکنون کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران تشکیل نشده و بر این اساس احتمال تعطیلی مدارس نزدیک به صفر است.

  یک منبع نزدیک به کمیته اضطرار آلودگی هوا استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه قطعاً امشب و فردا قبل از ساعت ۸ این کمیته تشکیل جلسه نمی‌دهد، اظهار داشت: بر این اساس مدارس باز بوده و فعالیت آن‌ها برقرار است.

  البته در گذشته شاهد تصمیم گیری های لحظه‌ای برای تعطیلی مدارس حتی بعد از حضور دانش آموزان در مراکز آموزشی بوده ایم و به همین دلیل هیچ چیز دور از ذهن نیست.

  آیا خبر تعطیلی مدارس پس از برد تیم ملی فوتبال ایران صحت دارد؟

  پس از پیروزی شیرین تیم ملی ایران مقابل ولز خبر هایی مبنی بر تعطیلی مدارس به واسطه این پیروزی منتشر گردیده بود.

  خبرنگار شهرآرانیوز برای پیگیری این موضوع در ابتدا با فرماندار مشهد تماس گرفت که فرماندار گفت: تعطیلی مدارس در حیطه اختیارات ما نیست و هیات دولت باید تصمیم بگیرد.

  همچنین مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تعطیلی مدارس باید در شورای آموزش و پرورش مطرح شود و یا وزارت آموزش و پرورش اعلام کند.

  او افزود: قبل از بازی های جام جهانی، پیش بینی برای تعطیلی ها شد اما در این رابطه که خواسته باشیم مدارس را تعطیل کنیم برنامه ای نداریم.

  هوای تهران آلوده است

  هوای تهران آلوده است

  کارشناسان تغذیه مصرف شیر و لبنیات کم‌چرب را به همه گروه‌های سنی به صورت روزانه و مخصوصا افراد تحت خطر در کارخانه‌ها، معدن‌ها و همچنین محیط‌های کاری پرتوزا توصیه می‌کنند.

  شیر منبع پتاسیم، منیزیم، فسفر و کلسیم است و این ریزمغذی‌ها می‌توانند فلزات سنگین از قبیل سرب را مهار کرده تا در بدن پخش نشوند و از طریق ادرار و مدفوع دفع شوند.

  :کيفيت هوای تهران هم اکنون با شاخص ۱۳۶ در شرايط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

   تعطیلی مدارس فردا شنبه ۵ آذر

  تا این لحظه فردا شنبه ۵ آذر 1401 همه مدارس ایران دایر خواهد بود و مدارس هیچ شهری تعطیل نیست. توجه داشته باشید که هر دانش آموزی فردا در مدرسه حاضر نشود غیبت میخورد و یا اینکه دلیل موجه باید داشته باشد.

  هر لحظه که اطلاعیه ای درباره تعطیلی به دست ما برسد حتما در این قسمت گذاشته خواهد شد .

  برخی سایت های زرد خبرهای دروغی درباره تعطیلی مدارس فردا اعلام میکنند که کذب است و ممکن است با این ترفند بخواهند دانش اموزان را به خیابان ها بکشانند.

  تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا رسمی شد؟

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: یکی از کار‌هایی که در مجلس پیگیری شده است؛ الزام آموزش و پرورش به تعطیلی موقت مدارس در صورت شیوع بیماری آنفلوآنزا است.

  سید کریم حسینی گفت: در خصوص شیوع بیماری آنفلوانزا و وضعیتی که در حال حاضر کشور با آن مواجه شده است، تذکر‌های لازم و طرح سوال از وزیر بهداشت انجام شد.

  او می‌گوید: اقدامات دیگری در این زمینه در حال انجام است که می‌توان به الزام کردن وزارت آموزش و پرورش به تعطیلی موقت مدارس در صورت بروز اپیدمی و افزایش آمار مبتلایان اشاره کرد.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در خصوص مدیریت بیماری آنفلوانزا در هفته جاری وزیر بهداشت برای پاسخگویی در کمیسیون‌های تخصصی حاضر می‌شود.

  نماینده مردم اهواز در مجلس می‌گوید: یکی از مواردی که این روز‌ها در خصوص آن به وزیر بهداشت تذکر و از او طرح سوال شده بود، مبحث کمبود دارو در داروخانه‌های کشور است؛ دارو‌های آنتی‌بیوتیک و ویژه‌تر آنتی‌بیوتیک کودکان بیشتر شامل این کمبود بوده‌اند.

  منبع مطلب : baghestannews.ir

  تعطیلی مدارس شنبه 5 آذر

  مدارس تهران و تعدادی از استان ها در هفته گذشته به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد باید دید استانداری روز شنبه 5 آذر مدارس را به دلیل آلودگی هوا تعطیل میکند یا خیر.

  پایگاه خبری شما نیوز

  اجتماعی

  تعطیلی مدارس

  تعطیلی مدارس تعطیلی مدارس شنبه 5 آذر | مدارس کدام استان ها روز شنبه تعطیل هستند؟

  مدارس تهران و تعدادی از استان ها در هفته گذشته به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد باید دید استانداری روز شنبه 5 آذر مدارس را به دلیل آلودگی هوا تعطیل میکند یا خیر.

  کد خبر : 1030325 ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۶:۳۰:۰۸

  به گزارش شمانیوز: با توجه به آلودگی شدید هوا در پایتخت و سایر استان ها، مدارس در برخی از شهرها به صورت مجازی و مهدهای کودک تعطیل شدند. باید دید تا روز شنبه شاخص آلودگی هوای تهران در وضعیت سالم قرار می گیرید یا خیر.

  تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر | کدام مدارس در روز یکشنبه تعطیل هستند؟

  تاکنون هیچ خبری مبنی بر تعطیلی مدرس در روز شنبه 5 آذر نشده است در صورتی که مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

  آنچه دیگران می خوانند:

  ادعای جنجالی دختر مدلینگ درباره بیرانوند

  آخرین خبر از تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر | مدارس کدام استان ها روز یکشنبه تعطیل هستند؟

  تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر | کدام مدارس در روز یکشنبه تعطیل هستند؟

  هشدار درباره استفاده از کیسه‌ آب‌گرم و پتوی برقی

  تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر

  اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد رنگ از سکون نسبی جو و ادامه آلودگی هوا و عدم وزش باد قابل ملاحظه و افزایش غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون از شنبه تا صبح یکشنبه(۵ تا ۶ آذر) در مناطق مرکزی و نیمه جنوبی استان تهران خبر داد.

  در این راستا انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات درحد ناسالم برای گروههای حساس پیش‌بینی می‌شود.

  اداره کل هواشناسی استان تهران، برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از این شرایط جوی، اجتناب از تردد برای گروه‌های حساس بیماران تنفسی، پرهیز از فعالیت‌های ورزشی در فضای باز ، مدیریت در تردد خودروهای آلاینده و همچنین کنترل فعالیت‌های صنعتی آلاینده را توصیه کرد.

  هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

  بسیاری از والدین دانش‌آموزان از ظهر روز امروز ( جمعه چهارم آذر) منتظر اطلاعیه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران درباره نحوه فعالیت مدارس در روز شنبه هستند اما تاکنون این کمیته در این باره اطلاعیه‌ای صادر نکرده است.

  همچنین طبق آخرین اطلاعیه شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلاینده‌ها هم اکنون روی 145 است و هوای تهران ناسالم به شمار می‌آید.

  جهت مشاهده تعطیلی مدارس اینجا کلیک کنید

  تکمیل می شود...

  آیا این خبر مفید بود؟

  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  تعطیلی مدارس

  تعطیلی مدارس استان تهران

  تعطیلی مدارس اردبیل

  تعطیلی مدارس استانها

  تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا

  تعطیلی مدارس امروز

  ویزای کاری آمریکا؛ پلی به سمت رویایی شیرین و ماندگار

  خرید ملک در عمان / اقامت عمان از طریق خرید ملک

  دیگران چه میخوانند

  ادعای جنجالی دختر مدلینگ درباره بیرانوند

  تعطیلی مدارس

  آخرین خبر از تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر | مدارس کدام استان ها روز یکشنبه…

  تعطیلی مدارس

  تعطیلی مدارس یکشنبه 6 آذر | کدام مدارس در روز یکشنبه تعطیل هستند؟

  سعیدملکی 144 251 ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۸:۴۸ خوب بودش مرسی سیدمرتضی 19 108 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۳:۰۷

  ما از درس هامون عقب می مونیم

  ناشناس 88 13 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۳:۱۳

  تروخدا تعطیل کنید فردا امتحان میان ترم ریاضی دارم🥴🥴

  حسن 77 7 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۳:۴۵ کاشکی تعطیل باشد ناشناس 84 5 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۴:۰۶ انشالله که تعطیله آرمین 25 23 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۴:۱۷ ارومیه تعطیل نیست ناشناس 72 4 ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ ۱۴:۳۸ بهتره تعطلیل بشه

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید