این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فروش سراسری خودرو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فروش سراسری خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  در این مقاله، سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com معرفی شده و نحوه ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو 1402 از طریق این سامانه، توضیح داده شده است.

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com، سامانه ای بوده که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با هدف عرضه متناسب با تقاضای خودرو، در کشور و حذف تدریجی طرح قرعه کشی فروش و خرید ماشین، راه اندازی شده است. متقاضیان، می توانند با ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو​ ۱۴۰۲ و انجام ثبت نام، برای خرید خودرو از طریق آن، اقدام نمایند.

  برای مشاوره سامانه فروش یکپارچه خودرو

  برای مشاوره سامانه فروش یکپارچه خودرو

  اجرای طرح قرعه کشی فروش و خرید خودرو، در طی سه سال گذشته، با نارضایتی های بسیاری در جامعه، همراه بوده؛ به نحوی که این طرح، با انتقادات گسترده ای مواجه شده است. به همین دلیل، با روی کار آمدن دولت سیزدهم، رئیس جمهور منتخب، اقدام به صدور یک دستور 8 ماده ای و ابلاغ آن به وزارت صمت کرده که ضمن این ابلاغیه، دستوراتی را در رابطه با صنعت خودرو، صادر نمود.

  یکی از موارد مورد نظر رئیس جمهور، در دستور هشت ماده ای، تغییر در نحوه عرضه خودرو از سوی شرکت های خودرو سازی، بوده که در اجرای این دستور، سامانه ای تحت عنوان سامانه فروش یکپارچه خودرو، توسط وزارت صمت، راه اندازی شد و با توقف فروش ماشین، به روش قرعه کشی، متقاضیان، ملزم هستند تا با ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو​ 1402 و انجام مراحل ثبت نام، برای خرید خودرو از طریق این سامانه، اقدام نمایند.

  با توجه به توضیحات فوق، در این مقاله، ابتدا، به معرفی سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com، پرداخته؛ سپس در ادامه، نحوه ورود به سایت و ثبت نام در آن، توضیح داده شده و در پایان نیز، به بررسی نحوه خرید ماشین از طریق سایت فروش یکپارچه خودرو ۱۴۰۲​ می پردازیم.

  برای ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو کلیک کنید .

  کاربران برای ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو باید به سایت sale.iranecar.com مراجعه کنند.

  معرفی سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  یکی از مهم ترین مشکلاتی که در سال های اخیر، اقتصاد  کشور ما با آن مواجه بوده، بحث تورم و افزایش سرسام آور قیمت ها می باشد که زندگی اقشار مختلف جامعه و سطح فعالیت های تولیدی را تا حد زیادی، تحت تاثیر خود قرار داده و تبعات منفی بی شماری را با خود، به همراه داشته است.

  جهت کسب اطلاعات از شرایط قانونی خرید و فروش حواله خودرو کلیک کنید.

  یکی از بخش های اقتصاد که از تبعات تورم و آثار منفی آن، متاثر شده، صنعت تولید خودرو می باشد. تحت تاثر این آثار منفی، از سال هزار و سیصد و نود و هشت، دو شرکت خودرو سازی دولتی کشور، یعنی سایپا و ایران خودرو، اعلام کردند که که به دلیل افزایش هزینه تولید خودرو و کاهش تولید در مقایسه با تقاضا، از این پس عرضه و فروش خودروهای این دو شرکت، به روش قرعه کشی، انجام می گیرد.

  قرعه کشی فروش و خرید ماشین، در طی سه سال گذشته و در چند مرحله، انجام گرفته و هرچند، برخی از افراد متقاضی، موفق به شرکت در قرعه کشی و خرید خودرو مورد نظر خود شده، اما این روش فروش، با نارضایتی های بسیاری در جامعه، همراه بوده؛ به نحوی که این طرح، با انتقادات گسترده ای مواجه شده است.

  وکالت تعویض پلاک خودرو، وکالتی بوده که فروشنده خودرو به خریدار آن، اعطا نموده و به موجب آن، خریدار ماشین، می تواند بدون نیاز به حضور فروشنده، برای تعویض پلاک خودرو اقدام نماید. هزینه این وکالت در سال 1402، در حدود مبلغ 150 هزار تومان می باشد.

  با روی کار آمدن دولت سیزدهم و با توجه به وجود این مشکلات و نارضایتی ها، رئیس جمهور منتخب، اقدام به صدور یک دستور 8 ماده ای و ابلاغ آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت کرده که ضمن این ابلاغیه، دستوراتی را در رابطه با افزایش تولید خودرو، تولید خودروی اقتصادی، بهبود کیفیت خودروهای تولیدی و رفع مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی، صادر نمود.

  یکی از موارد مورد نظر رئیس جمهور، در دستور هشت ماده ای به وزارت صمت، تغییر در رویه و نحوه فروش و عرضه ماشین از سوی شرکت های خودرو سازی داخلی و خرید آن از سوی مردم بوده که این امر، موضوع بند 5 دستور ابلاغ شده به وزارت صمت می باشد.

  وکالت خرید و فروش خودرو ۱۴۰۲، وکالتی بوده که در آن، وکیل، می تواند، با توجه به حدود اختیاراتش، نسبت به فروش خودروی موکل یا خرید ماشین برای او، اقدام کند.

  بر اساس بند 5 دستور مزبور، وزارت صنعت، معدن وتجارت، موظف شده است تا با هدف افزایش رضایت مندی اقشار مختلف جامعه، از طریق افزایش عرضه خودرو، روند فروش و خرید ماشین، از طریق قرعه کشی را حذف کرده و رویه مناسب جایگزینی را برای فروش و خرید خودرو، ارائه نماید.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین

  جدیدترین ثبت نام خودرو ها در سامانه یکپارچه فروش خودرو «۲۷ اسفند»، برای اطلاع از شرایط ثبت نام و فروش فوق العاده خودرو ها وارد این صفحه شوید.

  سامانه یکپارچه فروش خودرو و ثبت نام ماشین (۲۷ اسفند)

  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ اخبار

  صنعت خودرو از مدت‌ها پیش با چالش‌های متفاوتی دست به گریبان بوده است. در چند سال اخیرهم نامتعادل بودن عرضه و تقاضا  باعث شد تا رد پای دلالان بیش از گذشته در بازار خودرو دیده شود و اختلاف بسیاری بین قیمت روز خودرو صفر در کارخانه و بازار به وجود بیاید.

  این چالش‌ها و مشکلات دست به دست هم دادند تا نارضایتی مردم از خودروسازان داخلی بالا بگیرد و دولت هم به مسئله ورود کند. در همین راستا، ۱۱ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ رئیس‌جمهوری با صدور ۸ فرمان خواستار تحول در عرضه و خرید خودرو شد. ابراهیم رئیسی ضمن تاکید بر افرایش ۵۰ درصدی تولید خودرو، بر حذف تدریجی روند عرضه خودرو به صورت قرعه‌کشی و اصلاح و شفاف‌سازی فروش سریع خودرو به مردم تاکید کرد.

  به همین دلیل ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱، سیدرضا فاطمی امین، وزیر صمت، با معرفی سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه خودروهای داخلی را از طرق دیگر ممنوع اعلام کرد.

  پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

  شرکت مدیران خودرو، طرح پیش‌‌فروش محصولات خود را از روز جمعه، ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز می‌کند.

  این طرح تا یکشنبه ۲۸ اسفند ادامه دارد.

  تنها متقاضیانی که اقدام به افتتاح حساب وکالتی با مجودی ۱۰۰ میلیون تومان کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام در این طرح هستند.

  محصولات ام وی ام

  نوع خودرو موعد تحویل

  وجه علی‌الحساب (تومان)

  X22 پرو IE توربو ۱۴۰۲ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ آریزو ۵ توربو IE X55 پرو IE محصولات فونیکس

  نوع خودرو موعد تحویل وجه علی‌الحساب (تومان)

  تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۲ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰

  آریزو ۶ پرو اکسلنت FX پرومیوم تیگو ۸ پرو مکس تیگو ۸ پرو پرمیوم

  سهم  طرح ها برای عرضه در سامانه یکپارچه

  به گفته سخنگوی وزارت صمت، سهمیه هر یک از طرح‌های ویژه متقاضیان عادی، مادران و جایگزینی خودروهای فرسوده در عرضه ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو داخلی به شرح زیر است:

  متقاضیان عادی: ۵۰ درصد خودروهای عرضه شده

  مادران: ۵۰ درصد خودروهای عرضه شده

  جایگزینی خودروهای فرسوده: سهمیه ندارند

  اعلام خودروهای قابل عرضه در سامانه یکپارچه

  وزارت صمت اسامی خودروهای قابل عرضه در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی را اعلام کرد:

  ایران خودرو:وانت آریسان، پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ TU3، دنا پلاس دستی، دنا پلاس اتوماتیک، تارا دستی، تارا اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی، سورن پلاس دوگانه‌سوز، پژو پارس ساده، پارس ELX XUP، پارس سفارشی XUPسایپا: شاهین G، کوییک R دستی، کوییک R‌ اتوماتیک، کوییک Sکرمان موتور: KMC T8، جک S5، جک S3مدیران خودرو: آریزو ۶ پرو اکسلنت، آریزو ۵ توربو، تیگو ۸ پرو مکس، X22 پرو، X55 پرو، تیگو ۷ پرو اکسلنت، تیگو ۸آرین پارس موتور: لاماریفردا موتور: FMC SX5، FMC T5، سوبا M4مکث موتور: تیاراگروه خودروسازی ایلیا: دایون Y5

  عرضه خودرو بدون قرعه کشی در سامانه یکپارچه

  امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، جزئیات عرضه خودروهای داخلی در طرح یکپارچه را اعلام کرد.

  مرحله اول

  متقاضیان از روز شنبه، ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ تا روز سه‌شنبه، ۲۳ اسفند باید حساب شخصی وکالتی خود را به نام سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان ایجاد کنند.

  متقاضیان باید مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را در حساب وکالتی خود مسدود کنند.

  محدودیت داشتن پلاک فعال انتظامی برای متقاضیان، لحاظ خواهد شد.

  متقاضیان نباید در ۴۸ ماه گذشته، از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا خودرو خریده باشند.

  مرحله دوم

  از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند امکان ثبت‌نام خودرو در سامانه esalecar.ir فراهم است.

  بعد از پایان مهلت ثبت‌نام، اولویت‌بندی متقاضیان انجام می‌شود.

  حداکثر تا پایان فروردین ۱۴۰۲، زمان‌بندی خودروهای درخواستی اعلام می‌شود.

  تا زمان اعلام زمان‌بندی، مبلغ تعیین‌شده، در حساب خریدراران بلوکه خواهد ماند.

  اگر زمان تحویل خودرو بیش از ۳ ماه اعلام شده باشد، متقاضی می‌تواند با حفظ نوبت، اقدام به رفع انسداد کند و بر اساس فراخوان خودروساز، ثبت‌نام خود را قطعی کند.

  بانک‌های رسالت، آینده، اقتصاد نوین، ایران زمین، گردشگری، سینا، شهر، مهر ایران، کشاورزی، پست بانک، سرمایه، تجارت و ملت، بانک‌های مجاز برای ایجاد حساب وکالتی هستند.

  مرحله سوم

  قمیت نهایی خودروها، در زمان تحویل، مطابق دستورالعمل شورای رقابت مشخص می‌شود.

  در این مرحله تکمیل و واریز وجه نهایی و تحویل خودرو انجام می‌شود.

  تغییر نشانی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت:

  از هفته دوم اسفند ماه، آدرس سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی esalecar.ir تغییر می‌کند.

  اگر پروسه تحویل خودرو طولانی شود، قرعه کشی برای متقاضی حذف شده و وی در لیست انتظار قرار می‌گیرد.

  در جدیدترین طرح‌های سامانه یکپارچه، صدها هزار خودرو عرضه خواهد شد.

  پیش فروش محصولات فونیکس و ام وی ام

  شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش محصولات فونیکس در سامانه یکپارچه فروش خودرو را اعلام کرد.

  زمان ثبت‌نام متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

  این قیمت‌ها‌ نهایی نیست و قیمت نهایی زمان ارائه دعوتنامه و تکمیل وجه مشخص می‌شود.

  داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  متقاضیان باید بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه باشند.

  هر کد ملی مجاز به ثبت‌نام برای تنها یک دستگاه خودرو است.

  متقاضی نباید در ۲۴ ماه گذشته از هیچ یک از خریداران داخلی، خودرو خریداری کرده باشد.

  منبع مطلب : khodro45.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید