این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فروش سربازی 1402

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فروش سربازی 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  خرید سربازی 1402

  نحوه خرید سربازی ۱۴۰۲ به همراه شرایط و قیمت خرید سربازی 1402 را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید. خرید خدمت سربازی برای متاهلین قیمت خرید سربازی زیر دیپلم

  جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی ۱۴۰۲ | خرید خدمت سربازی 1402

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  چگونگی و نحوه خرید سربازی ۱۴۰۲ به همراه شرایط و قیمت خرید سربازی سال 1402 را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید. در سال های گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شد که مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند. در اصطلاح عامیانه به این فرآیند خرید سربازی گفته می شود.

  سر فصل ها خرید سربازی

  خرید خدمت سربازی برای متاهلین

  قیمت خرید سربازی

  هزینه خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب

  خرید کارت پایان خدمت

  شرایط خرید سربازی

  خرید سربازی مشمولان خارج از کشور

  ✔️آیا همچنان امکان خرید خدمت سربازی مشمولان برای سال 1402 وجود دارد؟

  ✔️نحوه خرید سربازی چگونه انجام می گیرد؟

  ✔️خرید سربازی ۱۴۰۲ قسطی امکان پذیر است؟

  خرید سربازی

  خرید سربازی ۱۴۰۲ دغدغه اصلی کسانی است که می خواهند بدون رفتن به خدمت اجباری سربازی کارت معافیت از خدمت را دریافت کنند. به همین دلیل ما این مقاله را به مشمولان سربازی 1402 اختصاص داده ایم. همانطور که می دانید هر ساله کمیسیون تلفیق مجلس با اعلام خبر خرید سربازی در سال آینده وضعیت استفاده از این امکان را بررسی را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شده بود که بوسیله ی آن مشمولان غائب بیش از ۸ سال می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت خود را دریافت کنند. بنابراین با توجه به بند “ب” تبصره 11 قانون بودجه، به دولت اجازه داده می شود تمامی مشمولان خدمت مقدس سربازی را که بیشتر از 8 سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه نقدی معاف کند و کارت معافیت صادر نماید.

  یکی از اهداف اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی و جریمه ی مشمولان غایب، مشخص شدن تکلیف این افراد و نیز کاهش تعداد غیبت سربازان بود. اما متاسفانه تصویب این طرح نه تنها سبب افزایش تعداد مشمولان غایب شده، بلکه هم برای خانواده ها و هم برای نیرو‌های مسلح مشکلاتی را به دنبال داشت.

  اما تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌ تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی، هم تبعیض نارواست،‌ هم مغایر اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری است و هم آنکه اثرگذاری لازم را ندارد. زیرا وضع جریمه‌ها به نفع اقشار متمول است و اقشار ضعیف توان پرداخت ندارند!

  فرآیند خرید سربازی بدین صورت است که ابتدا باید برای این امر ثبت نام کنید. سپس بسته به مدرک تحصیلی و شرایط ویژه ای که دارید، مبلغ هزینه خرید سربازی را به حساب خزانه کل کشور می پردازید و به این ترتیب قادر به خرید سربازی خود خواهید بود.

  اما چرا خرید سربازی؟ بر اساس ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی منتشر شده در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی انجام بسیاری از امور در مورد مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارائه کارت پایان خدمت و مدرک دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی‌ می‌ باشد و فتوکپی مدرک ارائه شده از جمله منضمات ضروری پرونده متشکله می‌ باشد. لیست امور را در ادامه مشاهده می کنید.

  ‌الف - شرکت در آزمایشات رانندگی و اخذ گواهینامه.

  ب - دریافت هر گونه وام و کمکهای کشاورزی و صنعتی و دامداری و مسکن از طریق وزارتخانه‌ ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و‌ نهادهای قانونی.

  ج - کاندیدا شدن جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی و سایر شورا و انجمنهای قانونی.

  ‌د - تحویل اصل گواهینامه یا پایان‌نامه دوره‌های تحصیلی دیپلم و بالاتر از وزارتخانه مربوطه.

  ه - صدور پروانه کسب و اجازه اشتغال و عضویت در شرکتهای تعاونی.

  ‌و - ثبت هر گونه نقل و انتقال غیر قهری اموال به طور مستقیم و غیر مستقیم در دفاتر اسناد رسمی.

  ‌ز - دریافت مستمری از سازمانهای دولتی و وابسته و نهادهای قانونی.

  ح - استخدام به هر صورت (‌رسمی، پیمانی، روزمزد و خرید خدمت) در وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و نهاد های قانونی و‌ شرکت های دولتی.

  بنابراین فردی که به هر دلیلی نمی تواند برای حضور در دوره خدمت وظیفه عمومی اقدام کند به دنبال راهی برای خرید خدمت سربازی می گردد تا قادر به انجام اموری که در لیست بالا ارائه شد، باشد.

  خرید خدمت سربازی برای متاهلین

  با فراهم شدن امکان خرید خدمت سربازی برای متاهلین گامی مهم در راستای طرح استحکام خانواده و فرزند آوری برداشته شد.

  به گفته زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق:

  با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، خرید سربازی امکانپذیر خواهد بود، بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌ کنند.

  🔻همچنین مشمولان متاهل جهت خرید خدمت سربازی برای متاهلین در سال ۱۴۰۲ به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و مشمولان غائب متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

  شرایط سربازی برای متاهلین

  افراد متأهل شامل ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت می شوند.( همسر دائم )

  افرادی که فرزند دارند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت دارند.( فرزندان قانونی )

  قیمت خرید سربازی

  قیمت خرید سربازی در سال 1401 به این ترتیب تعیین شده بود که هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  آخرین وضعیت و نحوه خرید خدمت سربازی سال 1401

  ۵ بهمن: مدت خدمت سربازی برای دریافت مزایای پایان کار محاسبه می‌شود - ۳ بهمن: فروش سربازی در سال ۱۴۰۲ منتفی است - ۲۸ دی: فراخوان اعزام مشمولان در بهمن

  آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی

  دیروز، چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ ۱٬۲۷۶ نظر

  آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی

  قانون خرید خدمت سربازی، برای اولین بار در سال در دهه هفتاد مطرح شد، در آن زمان مشمولین می‌توانستند با پرداخت مبلغی اقدام به خرید مدت زمان خدمت سربازی اجباری خود کنند. اما این قانون به مرور به دلیل نیاز مبرم کشور به سربازان جهت تامین امنیت کشور لغو شد. اما در واپسین روزهای سال ۱۴۰۰ مجددا طرح قانون خرید خدمت سربازی در مجلس شورای اسلامی مطرح و جهت بررسی و تصویب به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه شده است. شایان توجه است که مطالب ارایه شده هنوز به تصویب نهایی نرسیده و در حال طی مراحل قانونی است.

  برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

  فهرست مطالب صفحه

  جهت مشاهده مطالب روی پیوست های زیر کلیک کنید

  لینکهای مفید و کاربردی

  آخرین اخبار استخدام مراکز نظامی

  مشاهده نظرات کاربران

  واکنش‌ها و مخالفت‌ها نسبت به طرح خرید خدمت سربازی

  مخالفت با تصویب طرح خرید خدمت سربازی

  رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص طرح خرید خدمت سربازی گفت: در خصوص موضوع خرید خدمت سربازی برای مشمولان داخل کشور در کمیسیون تلفیق پیشنهادی ارائه شد که به دلیل بالا بودن مبالغ رای نیاورد.

  افزایش حقوق سربازان تا ده برابر

  پس از اعلام وصول مجدد طرح خرید خدمت سربازی، گمانه‌زنی‌ها و طرح‌های دیگری نیز به کمسیون تلفیق مجلس راه پیدا کرد تا بتواند تشویقی جهت راضی کردن سیل انبوه غایبان نسبت به انجام خدمت نظام وظیفه باشد. یکی از این طرح‌ها تشویقی افزایش مبلغ حقوق پایه سربازان بود.

  دهنوی، عضو کمیسیون تلفیق مجلس در این باره گفت: ر لایحه‌ای که سال گذشته توسط دولت به مجلس ارائه شد، حقوق سربازی ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده بود. ما متوسط این رقم را برای سال جاری به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رساندیم و دولت حداقل یک میلیون و ۵۰ هزار تومان را به سربازان پرداخت کرد. امسال خالصی دریافتی سربازان را حداقل به سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رساندیم. این بدین معنا است که این رقم در طول دو سال بیش از ده برابر شده است.

  ایشان جهت تامین منابع مالی این طرح نیز گفتند: دولت نزدیک هشت هزار میلیارد تومان برای حقوق سربازها پیش‌بینی کرده بود که با این افزایشی که صورت گرفت این رقم به تقریبا بیست هزار میلیارد افزایش یافت؛ یعنی باید ۱۲ هزار میلیارد تومان را تامین و به آن هفت هزار میلیارد اضافه کنیم.

  ایشان در مورد حقوق سربازان متاهل نیز افزودند: حقوق یک سرباز متاهل در طرح پنج میلیون تومان پیشبینی شده است.

  واکنش معاون وزیر جوانان به طرح خرید خدمت سربازی

  معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبتبه تصویب طرح خرید خدمت سربازی اینطور واکنش داد: صدها هزار مشمول غایب، بلاتکلیفی و محرومیت از حقوق و فرصت‌های شغلی و اجتماعی، عوارض روحی و روانی، بالارفتن سن ازدواج و... مسائلی به این اهمیت با خرید و فروش حل می‌شود؟

  الان که در تامین برخی حداقل‌ها مشکل داریم، لااقل از سر راه جوانان "مانع زدایی" کنیم.

  برخی از سخنان معاون وزیر اینطور استنباط می‌کنند که ایشان با طرح خرید موافق، اما در خصوص مبالغ پیشنهادی در طرح خرید خدمت سربازی دارای مشکلاتی هستند.

  نظر شما همراهان «ای استخدام» در خصوص طرح خرید خدمت سربازی در سال ۱۴۰۱ چیست؟ آیا با اجرایی شدن این طرح موافق هستید؟ در بخش نظرات، نظرتان در مورد این طرح را با دیگر همراهان وبسایت «ای استخدام» مطرح نمایید.

  لینکهای مفید و کاربردی

  جهت دسترسی به هر یک از محتوی‌های مورد نظر، روی آنها کلیک کنید.

  مشاهده آخرین اخبار استخدام سرباز معلم

  مشاهده آخرین اخبار میزان حقوق سربازان

  مشاهده آخرین اخبار استخدام سربازان وظیفه

  مشاهده صفحه آشنایی با انواع معافیت‌های سربازی

  مشاهده صفحه آشنایی با امریه سربازی

  مشاهده صفحه آشنایی با دریافت پروژه کسر خدمت

  دانلود کتاب قانون خدمت نظام وظیفه

  آخرین اخبار استخدام مراکز نظامی

  جهت دسترسی به هر یک از محتوی‌های مورد نظر، روی آنها کلیک کنید.

  مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی انتظامی

  مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه‌های افسری ارتش

  مشاهده آخرین اخبار استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران

  مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی هوایی ارتش

  مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی زمینی ارتش

  مشاهده آخرین اخبار استخدام نیروی دریایی ارتش

  مشاهده آخرین اخبار استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش

  سوالات متداول

  خرید خدمت سربازی در سال ۱۴۰۲ امکان دارد ؟

  خرید خدمت سربازی در سال ۱۴۰۲ در بودجه دیده نشده است . برای مطالعه اخبار تکمیلی اینجا  کلیک کنید

  آیا همچنان امکان خرید خدمت سربازی وجود دارد؟

  خیر، این امکان در حال حاضر دیگر وجود ندارد وطرح خرید جدید خدمت سربازی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی قرار دارد.

  فهرست آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی موجود در این صفحه :

  مدت خدمت سربازی برای دریافت مزایای پایان کار محاسبه می‌شود

  هیات عمومی دیوان عدالت اداری یک مصوبه غیر قانونی که مقررار می‌داشت "مدت خدمت نظام وظیفه مشمولین قانو...

  انتشار در ۰۵ بهمن ۰۱

  فروش سربازی در سال ۱۴۰۲ منتفی است

  قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در بودجه ۱۴۰۲ پیشنهادی درباره فروش خدمت سربازی از سوی دو...

  انتشار در ۰۳ بهمن ۰۱

  فراخوان اعزام مشمولان در بهمن ۱۴۰۱ 

  به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرهنگ حسینی گفت: مشمولان فارغ الت...

  انتشار در ۲۸ دی ۰۱

  معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول سربازی چگونه اتفاق می‌افتد؟

  به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا، کارگاه آموزشی دستورالعمل جامع معافیت تحصیلی به همت معا...

  انتشار در ۲۵ دی ۰۱

  غیبت مانع رسیدگی به درخواست معافیت پزشکی مشمولان سمنانی نمی‌شود

  معاون وظیفه عمومی استان سمنان گفت: طبق دستورالعمل جدید، غیبت مانع رسیدگی به درخواست معافیت پزشکی مشم...

  انتشار در ۲۵ دی ۰۱

  چگونه دوران سربازی را به سوابق بیمه‌ای اضافه کنیم؟

  همه کسانی که خدمت سربازی را گذرانده‌اند و اکنون بیمه شده تامین اجتماعی هستند می‌توانند دوره خدمت‌شان...

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید