این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فواد قدیمی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فواد قدیمی را از این سایت دریافت کنید.

  پدر یکی از جان باختگان ناآرامی های اخیر: پسرم توسط ضد انقلاب کشته شده است

  سنندج- ایرنا- پدر فواد قدیمی از جانباختگان اعتراضات اخیر شهرستان دیواندره با اشاره به پروسه کشته سازی توسط ضد انقلاب در این تجمعات گفت: فرزندم در هیچ تجمعی شرکت نکرده بود او در مسیر مغازه به خانه، توسط افراد معاند و اغتشاشگر کشته شد.

  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱،‏ ۲۲:۰۰

  کد خبرنگار: 1498 کد خبر: 84895742 T T ۰ نفر

  پدر یکی از جان باختگان ناآرامی های اخیر: پسرم توسط ضد انقلاب کشته شده است

  سنندج- ایرنا- پدر فواد قدیمی از جانباختگان اعتراضات اخیر شهرستان دیواندره با اشاره به پروسه کشته سازی توسط ضد انقلاب در این تجمعات گفت: فرزندم در هیچ تجمعی شرکت نکرده بود او در مسیر مغازه به خانه، توسط افراد معاند و اغتشاشگر کشته شد.

  عبدالله قدیمی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پسر ۴۰ ساله من مغازه دار بود که بعد از شروع نا آرامی ها، مغازه را می بندد و قصد دارد به خانه برگردد اما ۱۰ قدم بعد در راه منزل او را می کشند.

  وی ادامه داد: از مردم و شاهدان حاضر در محل پرس و جو کردم که گفتند حتی یک نیروی نظامی و امنیتی هم در این محل وجود نداشته است موضوعی که نشان می دهد پسر من توسط ضد انقلاب کشته شده است.

  پیش از این نیز اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان مرگ چهار نفر در تجمعات غیرقانونی را مشکوک خوانده و گفته بود: شواهدی مبنی بر پروژه کشته سازی وجود دارد.

  وی اظهار کرد: بنا بر اطلاعات موثق گروهک‌های معاند با استفاده از سلاح گرم در پی کشته سازی هستند که در این زمینه لازم است مردم کاملا هوشیار باشند.

  زارعی کوشا گفت: بر اساس نظر پزشکی قانونی و کارشناس سلاح، شخصی که در دیواندره مورد اصابت گلوله قرار گرفته از نزدیک و با استفاده از سلاح و فشنگ جنگی از پشت سر مورد هدف قرار گرفته و محرز است که وی توسط عناصر ضد مردمی و ضد انقلاب جان باخته است.

  مردم مواظب فرزندانشان باشند

  پدر فواد قدیمی از مردم کردستان خواست اجازه ندهند فرزندانشان از روی احساس و هیجان در تجمعات شرکت و برای مردم و زندگی روزمره آنها مزاحمت ایجاد کنند.

  وی با بیان اینکه متاسفانه نوجوان ۱۲ تا ۱۵ سال مردم را به خیابان می کشانند و از انها سو استفاده می کنند اظهار داشت: اجازه ندهید جوانان بازیچه حرف دشمنان این آب و خاک شوند خدا را خوش نمی آید که از جوان مردم سو استفاده و خون او به ناحق ریخته شود.

  وی با یادآوری غم از دست دادن پسرش توسط ضد انقلاب در این تجمعات گفت: نباید اجازه داد امنیتی که در کشور وجود دارد خدشه دار شود.

  این پدر داغدار در مورد ماجرای فوت مرحوم مهسا امینی هم گفت: به دنبال این اتفاق مقامات ارشد کشور از جمله رییس جمهور با خانواده این مرحومه تماس گرفته و ضمن اظهار همدردی،   قول بررسی موضوع را داده است.

  وی ادامه داد: باید صبر کرد تا نتیجه بررسی ها اعلام شود نه اینکه با تشویش اذهان عمومی جوان مردم را به کف خیابان کشاند.

  عبدالله قدیمی اظهار داشت: این موضوع نشان می دهد کسان دیگری پست صحنه هستند که فوت این دختر جوان را بهانه کرده اند و این ناآرامی ها را ایجاد کرده اند.

  تحریک کنندگان مردم از خارج خط می گیرند

  پدر فواد قدیمی افزود: کسانی که جوانان مردم را به تجمع تشویق می کنند از کشورهای خارجی خط می گیرند که نه تنها دشمن ایران بلکه دشمن اسلام، قرآن، خدا و پیامبر هستند.

  او به خیال خام دشمنان برای ضربه زدن به نظام اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی که ۴۴ سال پیش با رهبری امام خمینی پیروز شد، همچنان قوی و پرصلابت است و با این کارها خدشه دار نمی شود.

  در نا آرامی های اخیر در استان کردستان چهار نفر کشته شدند که شواهد حاکی از پروسه کشته سازی توسطذضد انقلاب است.

  برچسب‌ها

  تجمع مردمی کردستان دیواندره اخبار مرتبط

  کشته سازی در اجتماعات شروع شد/ استاندار کردستان از مرگ مشکوک سه نفر خبر داد

  سرخط اخبار استان‌ها

  جاده‌های مازندران زیربار محدودیت‌های ترافیکی پنج روزه رفت

  دیروز ۱۹:۴۲

  رییس بنیاد شهید:جامعه پویا نیازمند فداکاری و شهادت است

  دیروز ۱۸:۱۱

  جاده گیلانغرب به سرپل‌ذهاب با ۱۲ میلیارد تومان اعتبار روکش آسفالت می‌شود

  دیروز ۱۸:۰۹

  عاملان شهادت بسیجی مشهدی دستگیر شدند

  دیروز ۱۷:۳۱

  منبع مطلب : www.irna.ir

  پدر یکی از کشته‌های اعتراضات کردستان: «فواد» را ضدانقلاب کشت

  پدر «فواد قدیمی» یکی از کشته‌های اعتراضات دیواندره گفت: «فواد» توسط ضدانقلاب کشته شده و کسی متهم نیست لذا از فرزندان خود و مردم می‌خواهم آرامش خود را حفظ کنند و مواظب باشند در دام توطئه ضدانقلاب نیفتند.

  رصد > جامعه ۰ ۸

  پدر یکی از کشته‌های اعتراضات کردستان: «فواد» را ضدانقلاب کشت

  پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  کد مطلب: 813162

  پدر «فواد قدیمی» یکی از کشته‌های اعتراضات دیواندره گفت: «فواد» توسط ضدانقلاب کشته شده و کسی متهم نیست لذا از فرزندان خود و مردم می‌خواهم آرامش خود را حفظ کنند و مواظب باشند در دام توطئه ضدانقلاب نیفتند.

  به گزارش جهان نيوز؛ قدیمی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: سه پسر دارد، فواد بزرگترین آنها بود که 40 سال و دو فرزند داشت.

  وی اضافه کرد: فواد مغازه خشکشویی داشت، با کسی کاری نداشت و همیشه به کارش سرگرم بود و در طول عمرش نه با کسی دعوایی داشته و نه پایش به کلانتری و یا دادگاه باز شده بود.

  قدیمی خاطرنشان کرد: فرزندم دو پسر کلاس سوم ابتدایی و سوم دبیرستان دارد که پسر بزرگش برای باشگاه فوتبال راه‌آهن تهران قبول شده است.

  وی ادامه داد: شامگاه دیروز در حالیکه جلو مغازه‌اش در کوچه‌ پشت خیابان اصلی دیواندره ایستاده بود از بغل او را با تیر جنگی می‌زنند و او را به قتل می‌رسانند.

  وی افزود: فرزندانم هیچ وقت در هیچ اعتراضی شرکت نکرده‌اند چون برای این امنیت ارزش قائل هستند و دوست ندارند امنیت مردم به خطر بیفتد.

  پدر فواد عنوان کرد: حالا که من فواد را از دست داده‌ و جگرم سوخته است، نمی‌خواهم فرزندان دیگران هم به این سرنوشت دچار شوند.

  وی افزود: هر چند فواد انگشت کوچک شهدا نمی‌شود اما فواد شهید شده چون بی‌گناه بود و قطع به یقین ضدانقلاب او را کشته است.

  قدیمی می‌گوید: افراد وابسته به ضدانقلاب قصد کشته‌سازی دارند چون می‌دانند که نیروی انتظامی و مامورین امنیتی سلاح جنگی در اختیار ندارند و آنها هم به راحتی بین مردم نفوذ می‌کنند و افرادی مثل فواد را به قتل می‌رسانند تا آن را به گردن نظام بیندازند.

  وی یادآور شد: اطمینان دارم گذشت زمان همه زوایا و پشت‌پرده این قضایا را روشن خواهد کرد و ضدانقلاب یکدیگر را رسوا خواهند کرد.

  قدیمی تصریح کرد: کشوری مانند امریکا در برابر ایران زبون شده اما عده‌ای فکر می‌کنند با تجمع و اعتراض در خیابان‌ها انقلاب را دچار چالش می‌کنند.

  وی گفت: این افراد به دنبال بی‌حجابی هستند و گرنه مگر نیروهای انتظامی و امنیتی فرزندان این مردم نیستند که به سمت آنها سنگ پرتاپ می‌کنید و یا به اموال بیت‌المال خسارت وارد می‌کنید.

  پدر فواد قدیمی افزود: این افراد باید بدانند که انقلاب ریشه در اسلام دارد و با این آشوب‌ها از بین نمی‌رود.

  وی در پایان سخنانش بار دیگر با عنوان اینکه فواد توسط ضدانقلاب کشته شده و کسی متهم نیست، از فرزندان خود و مردم خواست آرامش خود را حفظ کنند و مواظب باشند در دام توطئه ضدانقلاب نیفتند.

  به گزارش فارس، تاکنون یک نفر در دهگلان، یک نفر در سقز و دو نفر در دیواندره در جریان اعتراضات اخیر کشته شده‌اند که تمامی آنها از پشت و بغل و با تیر جنگی کشته شده‌اند.

  Facebook Email Telegram Share علی ۳۰ ۶ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۲۰:۴۷

  اولاخدا پسر شما را بیامرزد ثانیا من به درک و فهم و دشمن شناسی و بصیرت شما احترام می گذارم و شما را تحسین می کنم

  میترا ۵ ۰ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۲۲:۵۳

  ..ما خواستار افزایش اختیارات گشت ارشادیم

  ۶ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۰۶:۰۲

  آفرین به این درک وشعور خدابهتون صبربده خدایابصیرتی چنین نصیب مردم ماعطابفرماید

  ۶ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۰۸:۲۵

  مسول مرگ این جوانان سلبریتی های بی وطن هستند.

  ۵ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۰۸:۵۶

  اسفند سال 1357 و ابتدای جنگ تحمیلی بین کومله و سایر احزاب کردستان اختلاف بوجود آمد هر دو گروه مخالف انقلاب اسلامی بودند، کومله برای تسویه حساب درون حزبی تعدادی از یاران دیروز خود را به گلوله بست

  آنان بهم رحم نکردند

  اینکه امروز خون بریزند تا با ادامه خشونت و بی نظمی کشور را به سمت جنگ داخلی بکشانند اصلا جای تعجب ندارد.

  نوجوان و جوان دهه هشتادی حق دارد کومله نشناسد.

  . امیر ۸ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۱۱:۰۶

  درود بر فهم و شعور و بینش و درک بالای انقلابی شما پدر عزیز که اینقدر منطقی و و منصفانه قضیه رو تبیین کردید، خدا قدری از عقل و درک شما را به بعضی عقب مانده های زبان نفهم عنایت کند در جامعه

  ۸ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۱۱:۱۴

  خدا پسر شهیدت رو رحمت کنه ، خدا بهت صبر بده، خدا تو رو با پیامبرش و پسر شهید ت محشور کنه که اینقدر آگاه و بصیری.

  ۱ ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۱۵:۲۲

  همه این فتنه ها و آشوبها وخون شهدای بی گناه این چتد روز همه برگردن خانواده یعنی پدر ومادر مهسا امینی می باشدکه باید هم ادر این دنیا وهم در آندنیا باید جوابگو باشند .

  منبع مطلب : www.jahannews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید