این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فونیکس ماشین

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فونیکس ماشین را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : fownix.com

  شرایط فروش فونیکس (بهمن 1401)

  قیمت محصولات فونیکس (Fownix) در ایران، شرایط فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو برای ماشین فونیکس تیگو 8 پرو، فونیکس تیگو 7 پرو و فونیکس آریزو 6 پرو

  شرایط فروش فونیکس (بهمن 1401)

  01 بهمن 1401 - 15:59

  فروش فونیکس با مدل 1402

  شرکت مدیران خودرو، همزمان با شروع بهمن‌ماه 1401، طرح فروش نقدی فونیکس و همچنین فروش اقساطی فونیکس را آغاز کرده است. در این طرح، خودروها همگی با مدل 1402 فروخته می‌شوند اما خوشبختانه قیمت‌شان، تفاوتی با مدل 1401 آنها ندارد:

  شرایط فروش فونیکس با مدل جدید

  در این مرحله از طرح فروش فونیکس، برای نخستین‌بار شاهد اضافه‌شدن مدل FX پریمیوم هستیم. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فونیکس 1402 (PDF) ««

  اولین فروش تیگو 8 پرو مکس در ایران

  شرکت مدیران خودرو، از روز چهارشنبه 21 دی‌ماه 1401، طرح فروش نقدی تیگو 8 پرو مکس را اعلام کرده است. این برای نخستین‌بار است که متقاضیان، امکان خریداری این محصول جدید را دارند:

  شرایط فروش فونیکس - دی 1401

  خودرو تیگو 8 پرو مکس

  قیمت قطعی 2 میلیاردو 130 میلیون

  مدل خودرو 1401 سود انصراف 12 درصد جریمه تاخیر 12 درصد موعد تحویل 45 روزه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  نکته جالب توجه اینجاست که به رسم همیشگی مدیران خودرو، فروش این خودرو کاملا جدید، درحالی آغاز شده که هنوز لیست آپشن‌ها و تجهیزات استاندارد این خودرو، نامشخص است!

  افزایش قیمت فونیکس: دی 1401

  قیمت خودروهای فونیکس آریزو6 پرو و همچنین فونیکس تیگو7 پرو، از تاریخ دهم دی‌ماه 1401 افزایش یافته است. شرکت مدیران خودرو همزمان با اعلام این خبر، طرح فروش نقدی فونیکس و همچنین فروش اقساطی فونیکس را نیز آغاز کرده است:

  شرایط فروش فونیکس با قیمت جدید در دی‌ماه 1401

  در طرح فروش اقساطی فونیکس، متقاضیان می‌توانند یا از تسهیلات مدیران خودرو (با نرخ سود 15 تا 21 درصد) استفاده کنند یا از تسهیلات بانکی (با نرخ سود 18 درصد) بهره‌مند شوند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فونیکس با قیمت جدید (PDF) ««

  آغاز فروش فونیکس FX در ایران

  همزمان با شروع زمستان 1401، شرکت مدیران خودرو نیز از روز شنبه، سوم دی‌ماه 1401، طرح فروش خودرو FX را برای اولین‌بار، آغاز کرده است. سری اول FX، قرار است با نام تیپ اکسلنت و بصورت محدود، به بازار کشورمان عرضه شود:

  شرایط فروش فونیکس FX در دی 1401

  خودرو FX اکسلنت

  قیمت قطعی 1 میلیاردو 280 میلیون

  سود انصراف 12 درصد جریمه تاخیر 12 درصد موعد تحویل 45 روزه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  براساس بخشنامه فروش مدیران خودرو، هر کد ملی، مجاز به ثبت نام یک دستگاه بوده و نام‌نویسی از مشتریان، از طریق سامانه فروش اینترنتی مدیران خودرو امکان‌پذیر خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فونیکس FX اکسلنت (PDF) ««

  فروش محصولات فونیکس: آذر 1401

  طرح فروش محصولات فونیکس در آذرماه 1401 آغاز شده است. متقاضیان برای ثبت نام فونیکس، می‌توانند یکی از سه محصول این شرکت را با موعد تحویل 45 روزه انتخاب کنند. البته تحویل خودروها در شهرستان بم انجام می‌شود.

  شرایط فروش نقدی فونیکس در آذرماه 1401

  در طرح فروش نقدی فونیکس، قیمت خودروها قطعی بوده و سود انصراف 12% است. در طرح فروش اقساطی نیز مشتریان می‌توانند یا از وام مدیران خودرو استفاده کنند یا از تسهیلات بانکی بهره ببرند. وام مدیران خودرو، با دارای بازپرداخت 15 تا 21 درصد بوده و مدت اقساط آن نیز یک الی سه سال است. اما تسهیلات بانکی دارای بازپرداخت حداکثر پنج ساله بوده و نرخ سود آن 18 درصد خواهد بود.

  شرایط فروش اقساطی فونیکس در آذرماه 1401

  شرکت مدیران خودرو همچنین تاکید کرده که خریداران باید حداکثر طی 15 روز، مراحل ثبت نام فونیکس را تکمیل کنند. همچنین ارائه رضایتنامه محضری جهت تحویل گرفتن خودروها در شهرستان بم، الزامی است. جزییات بیشتر شرایط فروش فونیکس را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فونیکس با تحویل در بم (PDF) ««

  فروش اقساطی فونیکس: مهر 1401

  ثبت نام فونیکس ویژه طرح فروش اقساطی مدیران خودرو، از روز چهارشنبه 27 مهرماه 1401 آغاز شده است. در این مرحله از فروش فونیکس، قیمت خودروها همچنان ثابت مانده و موعد تحویل نیز 45 روز کاری است.

  شرایط فروش اقساطی فونیکس ویژه مهر 1401

  در فروش اقساطی فونیکس، میزان تسهیلات ارائه شده به مشتریان، معادل 40 الی 50 درصد قیمت خودروها بوده و سود انصراف نیز 12 درصد درنظر گرفته شده است. جزییات کامل فروش اینترنتی فونیکس را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دانلود شرایط فروش اعتباری فونیکس (PDF) ««

  فروش اعتباری فونیکس: شهریور 1401

  در جدیدترین شرایط فروش فونیکس ویژه شهریورماه 1401، شاهد عرضه سه محصول جدید این برند با مدل 1401 هستیم. البته نسخه تیگو 8 کلاسیک که تا پیش از این، با مدل 1400 فروخته می‌شد، از لیست فروش شهریورماه حذف شده است.

  منبع مطلب : bama.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید