این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  فیش حقوقی فرهنگیان کلیک

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  فیش حقوقی فرهنگیان کلیک را از این سایت دریافت کنید.

  فیش حقوقی فرهنگیان :: کیلیک مدرسه

  ۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «فیش حقوقی فرهنگیان» ثبت شده است - سیستم های آموزش و پرورش،دانا،توصیفی، راهنمایی،ضمن خدمت،سناد،همگام،کارگزینی،فیش حقوقی،ارزشیابی

  کیلیک مدرسه

  کیلیک مدرسه سیستم های آموزش و پرورش،دانا،توصیفی، راهنمایی،ضمن خدمت،سناد،همگام،کارگزینی،فیش حقوقی،ارزشیابی

  ( کیلیک مدرسه )

  kilikmadrese.ir

  دوشنبه ۰۷ آذر

  منبع مطلب : kilik.blog.ir

  سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  در این مقاله جزئیات سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir ارائه و نحوه ورود به این سایت و مراحل دریافت فیش حقوقی معلمان بررسی شده است .

  سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  سامانه فیش حقوقی فرهنگیان، سامانه ای جامع است که تمام فرهنگیان سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی می توانند با ورود به این سایت به نشانی fish.medu.ir و با وارد کردن کد پرسنلی، کد ملی، رمز عبور همگام، شماره تلفن همراه و ... فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

  برای مشاوره ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  گاهی اوقات فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش نیاز به دریافت فیش حقوقی خود دارند. در گذشته، برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان باید به اداره های آموزش و پرورش مراجعه کرده و به صورت حضوری فیش حقوقی خود را دریافت می کردند. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی، روند دریافت فیش حقوقی فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش نیز به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود.

  تمامی فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی خود می توانند با ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند. راهنمای دریافت فیش حقوقی و اطلاعات مندرج بر روی آن از جمله سوالاتی است که اکثر فرهنگیان با آن رو به رو هستند. در ادامه مقاله برای آشنایی با این فیش قصد داریم به بررسی جزئیات دریافت فیش حقوقی فرهنگیان و ورود به سایت آن بپردازیم.

  برای ورود مستقیم به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان کلیک کنید

  سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir بوده که از طریق کد پرسنلی و کد ملی امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را فراهم کرده است.

  معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  فیش حقوقی فرهنگیان دارای اطلاعات بسیار مهمی در زمینه میزان درآمد فرهنگیان، میزان مبلغ های کسر شده از حقوق فرهنگیان و میزان حقوق اضافه شده به حقوق فرهنگیان است. به همین خاطر فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در بازه های زمانی مختلف قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند. در گذشته فیش حقوقی از طریق سامانه های پراکنده و مختلفی انجام می شد و یا فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی خود می بایست به اداره های آموزش و پرورش استان خودشان مراجعه می کردند.

  با توجه به اینکه بسیاری از امور آموزش و پرورش از جمله دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود. وزارت آموزش و پرورش سامانه ای را به نام «سامانه فیش حقوقی فرهنگیان» راه اندازی نموده است تا فرهنگیان بتوانند به راحتی و با ورود به سامانه medu.ir فیش حقوقی فرهنگیان، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت کنند.

  لازم به ذکر است که سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی اینترنتی fish.medu.ir یک سامانه جامع می باشد، به طوری که تمامی فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در سطح کشور و در هر مقطع تحصیلی می توانند با ورود به این سامانه، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. توجه داشته باشید که برای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان داشتن کد پرسنلی و کد ملی فرهنگیان ضروری می باشد.

  پس از وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی معلمان در این سامانه، امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت غیر حضوری در این سایت مذکور مهیا خواهد شد. همچنین، فیش حقوقی فرهنگیان در تمامی سال های تحصیلی در این سامانه قرار داده شده است که فرهنگیان می توانند با انتخاب سال مورد نظر خود، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

  بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات فرهنگیان

  سایت سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

  سامانه فیش حقوقی فرهنگیان سایتی جامع است که برای استفاده فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در سراسر کشور راه اندازی شده است. تمامی معلمان آموزش و پرورش در صورتی که دارای کد پرسنلی باشند، می توانند به راحتی به این سامانه وارد شده و فیش حقوقی سال مورد نظر خود را دریافت و در صورت نیاز آن را پرینت بگیرند.

  بنابراین، سایت فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir یک سامانه به روز و جامع است که برای تمام فرهنگیان در سراسر کشور فارغ از مقطع تحصیلی، استان مشغول به فعالیت، رشته تدریسی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است آن دسته از فرهنگیانی که قصد دریافت انتقالی دارند باید به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان مراجعه نمایند.

  تمامی افرادی که قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند، می توانند به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی اینترنتی fish.medu.ir وارد شوند و با وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی مراحل ورود به این سامانه را انجام دهند. لازم به ذکر است که برای ورود به سایت فیش حقوقی آموزش و پرورش می بایست معلمان قبلا در سامانه همگام ثبت نام کرده و دارای رمز عبور همگام باشند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید