این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قبولی کنکور 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قبولی کنکور 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  قبولی های کنکور ۱۴۰۱

  در این مقاله زمان اعلام اسامی قبول شدگان در اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ پگفته ده و در انتها سایت اعلام این اسامی در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

  قبولی های کنکور

  اسامی قبول شدگان کنکور 1401 طی دو مرحله در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در مرحله اعلام نتیجه اولیه که 11 مرداد می باشد، وضعیت علمی داوطلبان اعم از رتبه و تراز داوطلب جهت شرکت در انتخاب رشته را مشخص می کند. در مرحله اعلام نتایج نهایی کنکور تنها وضعیت قبولی یا عدم قبولی هر یک از متقاضیان در انتخاب رشته مشخص می گردید. قبولی های کنکور ۱۴۰۱ منتشر شد.

  برای مشاوره نتایج و اسامی قبول شدگان کنکور ۱۴۰۱

  برای مشاوره نتایج و اسامی قبول شدگان کنکور ۱۴۰۱

  پس از برگزاری کنکور سراسری، متقاضیان در انتظار انتشار اسامی قبول شدگان هستند. این در حالی است که نتایج کنکور سراسری هر ساله در دو مرحله منتشر شده و به اطلاع داوطلبان میرسد. در مرحله اول که به فاصله حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون می باشد، کارنامه علمی (رتبه، تراز، درصد دروس و...) داوطلب صادر می شود. داوطلبان مجاز در این مرحله بر اساس نمره اکتسابی خود در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کرده و نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام می نمایند.

  اسامی قبولی های کنکور ۱۴۰۱​ منتشر شد.

  برای مشاهده اسامی قبولی های کنکور 1401 کلیک کنید.

  پس از اتمام بررسی انتخاب رشته توسط سازمان سنجش، اسامی قبولی های کنکور اعلام و طی آن محل قبولی داوطلب مشخص می گردد. در ادامه زمان و نحوه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول و دوم آزمون سراسری 1401 را در اختیار داوطلبان قرار دادیم.

  اسامی قبول شدگان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱

  اسامی قبولی های کنکور سراسری در دو مرحله اولیه و نهایی منتشر می شود. سازمان سنجش به منظور اطلاع متقاضیان از وضعیت آزمون خود، در مرحله اول اقدام به انتشار کارنامه ای با محتویات (میزان درصد دروس، رتبه، تراز، وضعیت مجاز بودن در دوره ها و دانشگاه های مختلف می کند.نتایج اولیه قبول شدگان کنکور ۱۴۰۱ اعلام شد.

  برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اولیه کنکور کلیک کنید

  چند سالی است که ثبت نام کنکور دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده و کلیه علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد نیز در یک آزمون جامع و هماهنگ زیر نظر سازمان سنجش شرکت می کنند و این سازمان به عنوان مجری برگزاری کنکور به تصحیح پاسخنامه های داوطلبان پرداخته و با انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری، لیست قبول شدگان را اعلام می کند.

  این نتایج معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون و در مرداد ماه منتشر می شود. در این مرحله از اعلام نتیجه به بررسی وضعیت علمی کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد پرداخته شده و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در هریک از این مراحل شدند، اجازه انتخاب رشته را دارند. سال گذشته تمامی شرکت کنندگان در کنکور از دهم مرداد ماه می توانستند با مراجعه به سایت سنجش از نتایج اولیه این آزمون مطلع گردند.

  حتما بخوانید : راهنمای اعلام نتایج اولیه کنکور

  اسامی قبول شدگان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱

  کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کردند، می بایست اخبار و اطلاعیه های مختلف در خصوص زمان انتشار اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ را دنبال نمایند تا در صورت پذیرفته شدن در یکی از کد رشته محل های انتخابی خود، ثبت نام شان در دانشگاه محل قبولی را  در اسرع وقت انجام دهند.

  لازم به ذکر است که اسامی پذیرفته شدگان نهایی کنکور 1401، مانند سایر اسامی قبول شدگان این آزمون از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. سال گذشته اسامی قبولی های نهایی کنکور ۱۴۰۱ چهارم مهر ماه منتشر شد هنوز زمان انتشار اسامی قبول شدگان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 مشخص نیست اما پیش بینی می کنیم این اسامی مانند سال های گذشته تا هفته اول مهر ماه بر روی درگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گیرد.

  اسامی قبولی های کنکور ۱۴۰۱​ منتشر شد.

  برای مشاهده اسامی قبولی های کنکور 1401 کلیک کنید.

  افرادی که قصد ورود به دانشگاه آزاد را دارند با مطالعه مقاله زیر می توانند از اسامی قبولی شدگان این دانشگاه در مرحله انتخاب رشته و حتی پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه مطلع گردند.

  بیشتر بخوانید : راهنمای اسامی قبول شدگان دانشگاه آزاد

  مشاوره قبول شدگان کنکور سراسری ۱۴۰۱

  پس از اعلام اسامی قبولی های نهایی کنکور سراسری 1401، دانشگاه های پذیرنده اطلاعیه ای شامل زمان، نحوه و مدارک ثبت نام را در سایت رسمی خود منتشر می کنند. برخی از دانشگاه ها که دارای دوره های شهریه پرداز هستند، نیز جدول شهریه را در اطلاعیه اعلام و مبلغی که هر پذیرفته شده در حین ثبت نام باید بپردازد را مشخص می کنند.

  ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاه ها ممکن است به طرق مختلف صورت بگیرد. به نحوی که برخی دانشگاه ها ممکن است قبل از ثبت نام حضوری یک مرحله ثبت نام اینترنتی از طریق سایت داشته باشند و برخی دانشگاه ها نیز ممکن است کلیه مراحل ثبت نام را به صورت حضوری انجام دهند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  داوطلبان کنکور 1401 تجربی در چه رشته ای قبول شدید ؟

  شما می‌توانید در قسمت نظرات رشته قبولی در کنکور تجربی 1401 و رتبه‌ی منطقه و سهمیه خود رابا دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  داوطلبان کنکور 1401 تجربی در چه رشته ای قبول شدید ؟

  داوطلبان کنکور 1401 تجربی در چه رشته ای قبول شدید ؟ شما می‌توانید در قسمت نظرات رشته قبولی در کنکور تجربی 1401 و رتبه‌ی منطقه و سهمیه خود رابا دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  65,786

  نتایج نهایی کنکور 1401 اعلام شد.

  شما می توانید در قسمت نظرات رشته قبولی در کنکور تجربی 1401 و رتبه ی منطقه و سهمیه خود رابا دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : www.kanoon.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید