این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت دستگاه جوراب بافی تمام اتوماتیک

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت دستگاه جوراب بافی تمام اتوماتیک را از این سایت دریافت کنید.

  دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + قیمت

  معرفی کامل دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + قیمت + سود تولید جوراب در تهران +آدرس خرید + آموزش دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + عکس + فیلم

  دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + قیمت

  نمایندگی فروش دستگاه جوراب بافی در تهران – اصفهان – مشهد – شیراز – اهواز – تبریز

  قطب دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری شهر تهران است و در دیگر شهرها نمایندگی وجود ندارد اگر هم بود بدانید واسطه هستند و از تهران خرید می‌کنند و در دیگر شهرها ‌می‌فروشند. در زیر تصویر دستگاه کاکیوتری اتوماتیک را می‌توانید ببینید.

  دستگاه کامپیوتری فول اتوماتیک

  این دستگاه فوق العاده هنرمند است و هر جورابی را در بازار می‌بینید می‌توانید با آن تولید نمایید. اگر نخ خوب به دستگاه بدهید، جوراب درجه یک تحویل می‌گیرید و اگر نخ آشغال به آن تغذیه نمایید جوراب آشغال حراجی مانند این‌هایی که در مترو سه جفت ۱۰ هزار تومان می‌فروشند تولید نمایید.

  درضمن این مطلب را تا انتها مطالعه کنید، و ویدئو زیر را حتما تماشا کنید

  تولید جوراب بچگانه و نوزادی

  جوراب بچگانه چون سایز کوچیکی دارد سرعت تولید بسیار بالایی دارد و مواد اولیه کمتری مصرف می‌شود و هم قیمت جوراب‌های مردانه فروخته میشود اگر علاقمند به تولید این نوع جوراب هستید بر روی بنر زیر کلیک کنید و مقاله آموزش تولید جوراب بچگانه را رایگان دانلود نمایید. اما این مقاله رو حتما کامل تا انتها بخونید تا با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری آشنایی بیشتری پیدا کنید.

  فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری ویلت – خانگی و صنعتی

  سیلندر در دستگاه جوراب‌بافی چیست؟

  کار کردن با این نوع دستگاه فوق العاده ساده است و خانم‌های خانه دار هم می‌توانند با آن کار کنند. اگر فرد باهوش و فنی باشید سه روزه به اصول کار کردن با دستگاه مسلط خواهید شد و اگر آدم تنبلی باشید حداکثر یک هفته زمان خواهد برد در نتیجه در زمینه کار کردن با دستگاه استرسی نداشته باشید. البته نیاز به آموزش دارید تا صفرتا صد کار به شما آموزش داده شود و اینگونه نیست که بخواهید با آزمون و خطا کار کردن با دستگاه را یاد بگیرید.

  دستگاه نخ را میگیرد و از آن طرف جوراب آماده تحویل می دهد و  کافیست جوراب تولید شده را سردوزی و اتو کنید و بعد از بسته بندی آن را بفروشید. ( به همین سادیگی – به همین خوشمزگی).

  دستگاه‌های کامپیوتری حاضر  در ایران ساخت سه کشور ایتالیا، کره و چین هستند و متاسفانه بدلیل افزایش قیمت دلار استفاده از دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری ساخت کشور ایتالیا و کره دیگر توجیه اقتصادی ندارد. دستگاه ایتالیایی حدود یک میلیارد تومان و دستگاه کره‌ای حدودا ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارند و در ایران هیچگونه خدماتی ندارند.

  چه جوراب‌هایی می‌توانیم تولید کنیم؟

  با دستگاه‌های کامپیوتری هر جورابی در بازار می‌بینید می‌توانید تولید نمایید حتی عکس خودتان را هم می‌توانید روی جوراب بافت کنید مثل نمونه‌هایی که در زیر گذاشته شده است.

  چه جوراب‌هایی نمی‌توانیم تولید کنیم؟ (دقت کنید گفتیم نمی‌توانیم!) 

  شما با ماشین جوراب بافی کامپیوتری نمی‌توانید دو نوع جوراب زیر را تولید کنید.

  جوراب زنانه شیشه‌ای پارازین نمی‌توانید تولید کنید.

  جوراب طرح برجسته دو سیلندر نمی‌توانید تولید کنید.

  قیمت دستگاه جوراب بافی کره ای

  قیمت این نوع دستگاه ها حدود ۳۵۰ میلیون تومان است ومتاسفانه تولید کننده ایرانی قادر به خرید آن نیست. بهترین برند دستگاه کره‌ای هم می‌توان به تیانگ اشاره کرد. این نوع دستگاه ها دیگر وارد ایران نمی شوند و محصولات چینی با یک سوم قیمت جایگزین این‌ها شده اند. در ضمن دستگاه‌های کره‌ای حاضر در ایران عمرشان را کرده اند و به هیچ وجه دست دوم آن را نگیرید.

   قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری خانگی و صنعتی

  دستگاه صنعتی با خانگی هیچ تقاوتی بایکدیگر ندارند و بخودی دنبال دستگاه خانگی نباشید. دستگاه های موجود در ایران همگی چینی هستند. و همانطور که اطلاع دارید چین محصول آشغال و درجه یک دارد ، محصول ضعیف آن ۱۰۵ میلیون تومان و محصول درجه یک آن مثل برند های ویلت ۱۳۰ میلیون تومان است.

  احتمالا برای شما هم مثل همه افراد مهم‌ترین سوال قیمت ماشین‌الات باشد، دوست من دستگاه‌ها از لحاظ کیفیت چند نوع هستند که بهترین آنها مانند ویلت حدود ۱۳۰ میلیون تومان است. دستگاه های متوسط و رو به خوب ده  میلیون ارزونترند و دستگاه های کم کیفیت هشت تا ۲۰ میلیون تومان ارزون تر از دستگاه های با کیفیت می‌باشند.از برند با کیفیت چینی میتوان به دستگاه ویلت WLT  Weilite اشاره نمود.

  قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری دست دوم

  دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری  دست دوم مانند اتومبیل است، فرض کنید شما می‌خواهید یک پراید بخرید، صفر آن ساخت سال ۹۹ ، ۷۰ میلیون قیمت دارد، سال ۹۷ آن ۶۲ میلیون، سال ۸۶ آن ۴۰ میلیون و سال ۸۴ تصادفی آن حدود ۳۰ میلیون تومان است. در نتیجه دستگاه جوراب‌بافی دست دوم هم به تمیزی دستگاه، سال ساخت آن برند دستگاه ربط دارد.

  در تاریخ ۱۵/۴/۱۴۰۰ قیمت دستگاه ۷۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان است وبا حدود ۹۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان دستگاه فوق العاده ای می‌توانید تهیه فرمایید.

  قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری تک فاز

  همه ماشین های جوراب بافی کامپیوتری سه فاز هستند و با هزینه  تقریبا ۲۵۰ هزار تومانی آن را می‌توان تک فاز کنید و هیچ مشکلی هم برای ماشین شما پیش نخواهد آمد. احتمالا خواهید گفت کارخانه سازنده مرض داشته که سه فاز ساخته؟

  همانطور که اطلاع دارید جوراب بافی یک کار صنعتی است و در کشور های خارجی در کارخانه‌ها، جوراب تولید می‌کنند و مثل ایران نیست که در خانه جوراب تولید نمایند، برق کارخانجات سه فاز هستند. با تک فاز کردن دستگاه کمی خورده فن مکش آن ضعیف می‌شود ولی بر روی کیفیت جوراب بافته شده و طول عمر دستگاه تاثیری ندارد. اگر شما هم میخواید دستگاه تان را تک فاز کنیدتا بتوانید در خانه تولید خود را شروع کنید با ما تماس بگیرید.

  منبع : tehrangerdbaf.ir

  دستگاه جوراب بافی اتوماتیک

  دستگاه جوراب بافی اتوماتیک

  {تماس بگیرید}{09125234638}

  قابلیت تولید: ۲۵۰ تا ۳۰۰ جفت در ۲۴ ساعت

  حجم سیلندر: ¾۳ و ½۳ قطر

  نوع سوزن : ۸۴ تا ۲۰۰N

  قدرت مورد نیاز حرکت موتور: ۸۵/. KW فن: ۱/۱ KW سرو درایور: ۸۰/۰ KW

  فضای مورد نیاز: (طول، عرض، ارتفاع): ۱۵۰*۱۲۰*۲۴۰ CM

  وزن خالص: ۳۰۰KG وزن کل: ۳۵۰KG

  اندازه بسته بندی: ۱۱۵*۱۰۵*۱۷۰ CM

  دسته: دستگاه جوراب بافی

  نظرات (0)

  فعلا نظری موجود نیست.

  نقد خود را اضافه کنید

  محصولات مشابه

  نمایش سریع

  دستگاه جوراب بافی ۶F

  {تماس بگیرید}{09125234638}

  اطلاعات بیشتر

  نمایش سریع

  دستگاه جوراب بافی ۶F

  {تماس بگیرید}{09125234638}

  اطلاعات بیشتر

  نمایش سریع

  ماشین جوراب بافی ساده وحوله ای (شیر برقی دار) کامپیوتری

  {تماس بگیرید}{09125234638}

  اطلاعات بیشتر

  نمایش سریع

  دستگاه جوراب بافی اتوماتیک

  {تماس بگیرید}{09125234638}

  اطلاعات بیشتر

  منبع : textilebusiness.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شهربانو 8 روز قبل
  0

  سلام

  قیمت دستگاه رو میخوام بدونم

  سلام قیمت 3 ماه قبل
  0

  سلام قیمت دستگاه جوراب چنده

  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید