این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت سیسیکم

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت سیسیکم را از این سایت دریافت کنید.

  خرید سیسیکم فول پکیج حرفه ای بدون فریز

  خرید سیسیکم فول پکیج حرفه ای بدون فریز را با گلد سی سی کم تجربه کنید باز شدن شبکه های کارتی رسیور ماهواره با قیمت ارزان خرید cccam.

  خرید سیسیکم فول پکیج حرفه ای بدون فریز

  گلد سیسیکم مرجع رسمی تمدید اکانت رسیور ماهواره مدیا استار , استارست , هانی استار , استارمکس , ایکس کروزر , پرمیوم و... تمام برندهای جدید بازار.

  چرا گلد سی سی کم ؟

  پشتیبانی 24 ساعته , دارای تخصص کافی جهت راهنمایی کاربران برای نصب و راه اندازی شیرینگ.

  آشنایی کامل با منو تمام رسیورهای بازار جهت پشتیبانی کاملتر به مشتری

  دارای سرورهای اختصاصی قدرتمند و پرسرعت جهت بازگشایی هر چه سریعتر شبکه های کارتی ماهواره

  قیمت ارزان و رقابتی و ارائه بهترین کیفیت

  استفاده از پنل oscam که نسل جدید اشتراک گذاری اکانت سی سی کم با سازگاری کامل با انواع رسیور جدید و قدیمی میباشد

  کاربران گرامی: گلد سی سی کم با داشتن تجربه کافی سالهاست در کنار شماست و هم اکنون با ارائه بهترین سرویس توانسته ایم رضایت شما را جلب و بعنوان یک برند معتبر فعالیت خود را دو چندان کنیم.

  گروه پشتیبانی گلد سی سی کم با در دست داشتن کارت های لوکال و سرورهای اختصاصی با بهترین منابع از کشورهای اروپا توانسته است بهترین کیفیت را در بازگشایی کانالهای کارتی ماهواره ارائه دهد.

  سیسیکم چیست؟

  نوعی شیرینگ اینترنتی میباشد جهت دریافت کد کانالهای کارتی ماهواره برای باز شدن شبکه هایی که علامت دلاری دارند.

  با توجه به ممنوع بودن شیرینگ در کل جهان به دلایل قانون کپی رایت لذا در کل دنیا ممنوع بوده و بشدت با آن برخورد میشود.

  کارت ها بصورت لوکال خریداری شده و از طریق ریدر و لوازم مربوطه توسط سرورهای اختصاصی با کاربران از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته میشود.

  خرید اکانت رسیور ماهواره

  در این سایت خرید اکانت رسیور ماهواره برای تمام برندهای بازار که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند انجام میشود .

  اکانتهای زیادی داریم که به دلیل شرایط اینترنت ایران هیچکدام قابل استفاده نیستند و تنها اکانتی که با اینترنت ایران سازگار است گلد سی سی کم میباشد.

  لیست شبکه های کارتی ماهواره

  لیست شبکه های کارتی ماهواره یاهست که میتوان از طریق اینترنت کدینگ کانال ها را دریافت و باز کرد هر روز در حال بروزرسانی و تغییر هستند.

  در ماهواره یوتلست و بدر شبکه کارتی باز نمیشود و تحت شیرینگ نیستند اگر میخواهید بیشترین شبکه کارتی را در تمام جهت ها و مسیرهای ماهواره دریافت کنید کافیه روی گزینه خرید در پایین صفحه کلیک کنید.

  دانلود نرم افزار دریافت آنلاین کد کانال های کارتی ماهواره دریافت کد شبکه های کارتی یاهست و یوتلست 7 درجه - چنین نرم افزاری اصلا وجود ندارد متاسفانه دیده شده در فضای مجازی اقدام به فروش نرم افزار دریافت کدینگ کانال های کارتی میکنند.

  دلیل قطع شدن شبکه های کارتی چیست؟ نحوه دریافت شبکه های کارتی چگونه است شما با خرید اکانت میتوانید از سرورهای ایران و با کمترین حجم مصرفی اینترنت شبکه های قفل شده را باز کنید.

  نحوه فعال سازی شیرینگ رسیور مدیا استار - هانی استار و پرمیوم : هیچ فرقی با هم ندارند و آموزش نصب فعالسازی کاملا شبیه هم هستند.

  فرق سیسیکم با جیشیر چیست ؟ باید توجه داشت که فقط با اکانت فابریک رسیور شبکه های کارتی ماهواره رنگی میشوند و امکان اینکه با خرید سیسیکم رنگ کانال ها تغییر کند نیست.

  خرید سیسیکم یک ماهه :

  جهت تست کاربران جدید که با سرویس های گلد سی سی کم آشنایی ندارند خرید سیسیکم یک ماهه را فقط برای تست شما عزیزان قرار داده ایم.

  بعد از تهیه میتوانید طبق آموزش های ارائه شده براحتی اکانت را وارد رسیور و بعد از اتصال به سرورهای ما از شبکه های کارتی ماهواره لذت ببرید.

  خرید سی سی کم سه لاین و شش لاین :

  باید توجه داشت که تعداد لاین در بالا بردن کیفیت و باز شدن تعداد بیشتر کانالها هیچ تاثیری ندارد و بیشتر جنبه تبلیغات دارد.

  منطقی ترین حالت سه لاین میباشد که به خوبی با تمام رسیورهای بازار سازگار است لاین اول بعنوان سرور اصلی و دولاین دیگر بعنوان پشتیبان هستند.

  دقت داشته باشید که بیشتر رسیورهای داخل بازار ایران ساخت کشور چین میباشند مانند مارک مدیا استار که بیشترین فروش را دارد و از محبوبیت خاصی بین کاربران بهره میبرد.

  متاسفانه اکثر محصولات در جابجایی سرور توانایی و سرعت لازمه را ندارند و موجب قطع و فریز میشوند و در بعضی حالتها باعث کند باز شدن شبکه های کارتی میشوند.

  البته نگران نباشید گلد سی سی کم با بهره گیری از نسل جدید و بهترین پنلهای ارائه شده پرمیوم و اصلی و نصب آنتی فریز ورژن 4 که آخرین آپدیت این نرم افزار میباشد توانسته است فریز و قطعی را به حداقل رسانده و رضایت کامل کاربران را بدست بیاورد.

  تمام اکانتهای یک ماهه , سه ماهه تا یک ساله که از گروه گلد سی سی کم تهیه میکنید همگی حرفه ای بوده و با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی خرید خود را نهایی و از کانتهای سیسیکم ما لذت ببرید.

  ضمن اینکه پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام و واتساپ آماده پاسخگویی هر چه سریعتر به کاربران عزیز میباشد.

  اکانتها فول پکیج و فول مسیر هستند و تمام شبکه های تحت شیرینگ باز میشوند , منظور از تحت شیرینگ یعنی هر شبکه و ماهواره ای که در ایران قابل دریافت و بازگشایی باشد با اکانتهای فول پکیج گلد سی سی کم باز میشود.

  دقت داشته باشید برای استفاده بهینه از سرویس های ما سعی شود از آخرین ورژن نرم افزار و آپدیت جدید استفاده کنید تنظیم کارخانه و سرچ دوباره کانال بعد از بروزرسانی فراموش نشود.

  لیست شبکه های باز شده با شیرینگ :

  با توجه به تغییرات مداوم سیستم کدینگ شبکه های کارتی ماهواره , کد کانالها بطور مکرر در حال تغییرات است لذا تهیه لیست کانالهای باز شده در مسیرهای مختلف کاری بیهوده است.

  اگر قبلا از شیرینگ های رایگان رسیورها استفاده کرده باشید حتما با لیست شبکه های باز شده آشنایی کامل دارید.

  منبع مطلب : gcam.webh.fun

  گلوبال سیسیکم

  OurChannel پشتیبانی لیست کانالها رهنمای خرید پنل کاربری ☰

  گلوبال سیسیکم | تمدید شیرینگ رسیور , فروش سیسیکم,خرید cccam

  گلوبال سیسیکم | تمدید شیرینگ رسیور , فروش سیسیکم,خرید cccam تمدید شیرینگ رسیور , فروش سیسیکم,خرید cccam اتصال با اینترنت ملی

  برخی از کانال های موجود سیسیکم

  برخی از کانال های موجود سیسیکم فروش سیسیکم گلوبال شیرینگ سرورهای VIP

  اخرین اپدیت گلوبال سیسیکم دی ماه 1401

  سرویس یک ماهه سیسیکم

  45 هزارتومان

  بازگشای ناب ترین پکیچ های جهانی

  فول جهت ، فول پکیج ، بدون فریز

  قابل نصب روی انواع رسیور

  شیرینگ سه سروره گلوبال

  دارای کارت های لوکال

  پشتیبانی 24 ساعته

  امکان ثبت تاریخ و نمایش مانده اعتبار

  خرید انلاین - تحویل انیسفارش خرید انلاین

  سرویس سه ماهه

  85 هزارتومان

  بازگشای ناب ترین پکیچ های جهانی

  فول جهت ، فول پکیج ، بدون فریز

  قابل نصب روی انواع رسیور

  شیرینگ سه سروره گلوبال

  دارای کارت های لوکال

  پشتیبانی 24 ساعته

  امکان ثبت تاریخ و نمایش مانده اعتبار

  خرید انلاین - تحویل انیسفارش خرید انلاین

  سرویس شش ماهه سیسیکم

  110 هزارتومان

  بازگشای ناب ترین پکیچ های جهانی

  فول جهت ، فول پکیج ، بدون فریز

  قابل نصب روی انواع رسیور

  شیرینگ سه سروره گلوبال

  دارای کارت های لوکال

  پشتیبانی 24 ساعته

  امکان ثبت تاریخ و نمایش مانده اعتبار

  خرید انلاین - تحویل انیسفارش خرید انلاین

  سرویس ویژه VIP یکساله

  185 هزارتومان بیشترین تعداد پکیج

  بازگشای بیشترین تعداد ماهواره

  مزیت های اکانت VIP نسبت به سایر Orange SLV ,Canal+4k,RaiTV4k,Love nature,SETANTA SPORT1.2,VisionTV,dishtv,OSN,yesHD india

  Anti-Frizz v10 انتی فریز 10لایه

  بازگشای ناب ترین پکیچ های جهانی

  شیرینگ سه سروره گلوبال

  دارای کارت های لوکال

  بازگشای کانالهای HD,4K

  امکان ثبت تاریخ و نمایش مانده اعتبار

  خرید انلاین - تحویل انیسفارش خرید انلاین

  کلیپ تصویری از کیفیت سرورها

  رهنمای از پنل کاربری

  سرویس های حرفه ای VIP

  ورود به پنل کاربری اکانت

  کارت های لوکال و قدرتمند

  پشتیبانی 24 ساعته

  کلیپ تصویری از کیفیت سرورها رهنمای از پنل کاربری سرویس های حرفه ای VIP ورود به پنل کاربری اکانت کارت های لوکال و قدرتمند پشتیبانی 24 ساعته رهنمای نصب تلفنی

  تجربه خریدى آسان و ایمن

  سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند .

  تمدید شیرینگ انواع رسیور

  فروش اکانت VIP انواع رسیور تمدید شیرینگ انواع رسیور توسط پرقدرت ترین اکانت موجود VIP استارست - استارمکس - مدیا استار - ای استار - استار ایکس - ایکلاس - اسکار - بی ست - تیتانیوم - ایکس کروز - دریمباکس و انواع رسیور های دیگر که اکانت رایگان کارخانه ای شان به اتمام رسیده است قابل شارژ مجدد است اکانت های ارایه شده توسط گلوبال سیسیکم توسط سرور های قدرتمند و اختصاصی همان دستگاه میباشد پشتیبانان فنی اولترا سرور به ان دسته از عزیزانیکه اطلاع کافی از نحوه تمدید شیرینگ اینترنتی رسیور خود ندارد با رهنمای بسیار ساده و تصویری تمام مراحل کار را بصورت تصویری با ارامش و حوصله تمام توسط متخصصین گلوبال سرور انجام می پذیرد.

  برترین رویداد های ورزشی,مستند,فیلم

  مهمترین رویداد های ورزشی جهان و و پوشش تمامی بازیهای مهم جهانی - بازی های المپیک پخش مستقیم بسکتبال NBA پخش مستقیم بازیهای ساحلی لیگ قهرمانان اسیا- ليگ اروپا و مهمترین رویداد های ورزشی دیگر پخش مستقیم از معتبرترین کانالهای دنیا TVP SPORT HD - NSPORTS + HD - ELEVEN SPORT 1HD 1.2.3.4 - POLSAT SPORT Premium 1HD 1.2.3.4.5.6 - POLSAT SPORT - EXTREME SPORT HD - EUROSPORT 2 HD 1.2 - Arena1HD 1.2.3.4.5 - Sky Sport 2HD - Sky Bundesliga1 1.2.3.4.5.6.7.8 و صد ها کانال دیگر .... قابل بازگشای با اکانت های شیرینگ پرقدرت گلوبال سیسیکم.

  چه چیزی گلوبال رااز سایر متمایز میکند

  کارت های که در سرور های گلوبال سیسیکم به اشتراک گذاشته میشود از کیفیت و ثبات ویژه ای برخوردار است و این امر باعث بهبود کیفیت و ثبات هرچه بیشتر سرور های گلوبال سیسیکم سرور میگردد اکانت های ارایه شده توسط سرور های گلوبال سیسیکم به صورت فول پکیج در کلیه مسیرهای ماهواره ای بوده و با ۳ لاین اختصاصی ایران – المان – فرانسه عرضه می شوند سرورهای گلوبال سیسیکم با طیف وسیعی از کارتهای لوکال و پییرهای با ثبات و با آخرین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی دنیای شیرینگ (کارت سنتر) در آلمان و ایران و فرانسه خدمت شما عرضه می شود تا کیفیتی باورنکردنی را با سرورهای سی سی کم تجربه کنید!.

  منبع مطلب : globalcccams.fun

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید