این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت قالب جایگزین یونولیت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت قالب جایگزین یونولیت را از این سایت دریافت کنید.

  قالب جایگزین یونولیت

  برای خرید قالب جایگزین یونولیت و دریافت لیست قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید: قالب جایگزین یونولیت با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمد روش های نوین در صنعت ساختمانی سازندگان به دنبال راهی برای افزایش میزان سوددهی، استفاده کمتر از نیروی انسانی وسریع تر کردن زمان اجرا میباشند. بنابراین تولید کنندگان و…

  پرش به محتوا

  قالب جایگزین یونولیت

  شما اینجا هستید:

  برای خرید قالب جایگزین یونولیت و دریافت لیست قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید:

  قالب جایگزین یونولیت با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمد روش های نوین در صنعت ساختمانی سازندگان به دنبال راهی برای افزایش میزان سوددهی، استفاده کمتر از نیروی انسانی وسریع تر کردن زمان اجرا میباشند. بنابراین تولید کنندگان و مهندسین به بررسی دقیق محیط پروژه ها، تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار و مهم در ساخت یک پروژه پرداختند تا بتوانند با استفاده از تکنولوژی به تولید محصولاتی جهت بهینه سازی، صرفه جویی اقتصادی، تسریع بخشیدن به روند کار، کم کردن احتمال ریسک در پروژه اقدام نمایند.

  مشخصات قالب جایگزین یونولیت

  وزن قالب، سرعت، زمان و نحوه باز کردن و بستن قالب ها، نحوه و سرعت حمل و نقل، روش جدا کردن بتن از قالب، روش و فضای مناسب نگهداری آنها، تجویزات و قطعات مورد نیاز جهت باز و بسته کردن آنها ، قیمت محصول و موارد بسیار دیگر، از جمله عوامل و ویژگی های بوده که سازندگان و متخصصین در ساخت و اختراع یک محصول جدید و کاربردی به آنها توجه کردند و در نتیجه دست به تولید قالب جایگزین یونولیت زدند، قالب جایگزین یونولیت که بصورت یک قالب پیش ساخته پلاستیکی است و از آن در صنعت ساختمان بیشتر در سقف ها و برای شکل دهی به بتن استفاده میشود، قالب جایگزین یونولیت در کلمه به معنای مطابق اندازه و مقیاس است.

  در اینجا به تفصیل به بررسی مزیت های قالب های جایگزین یونولیت نسبت به قالب های قدیمی و سنتی می پردازیم.

  مزیت های قالب جایگزین یونولیت

  قالب جایگزین یونولیت

  کاهش وزن قالب

  وزن قالب های مدولار پلاستیکی در مقایسه با قالب های فلزی به نصف رسیده است. کاهش وزن این قطعات در جابجاییشان کار را برای شما بسیار راحت کرده‌ است و مانند قالب های فلزی نیازی به جرثقیل نمی باشد و به راحتی توسط کارگران می‌توان قالب ها را باز و بسته کرد و قطعات آنها را جدا کرد و برای نصب به مکان دیگر انتقال داد.

  روش باز و بسته کردن قالب جایگزین یونولیت

  در این قالب ها سوراخ هایی برای باز و بسته کردن قالب ها توسط اهرم تعبیه شده است. جنس این اهرم ها پلاستیک بوده و از نظر وزن بسیار سبک میباشد. استفاده از اهرم در بازو بسته کردن قالب ها بر بالا بردن سرعت اجرای قالب بندی بسیار تاثیرگذار است.

  تجهیزات و قطعات

  در قالب جایگزین یونولیت دیگر نیازی به استفاده از قطعاتی مانند پین و گوه، گیره لوله، واشر، مهره و لوازم نگهدارنده قالب از جمله سولجر و لوله نمی باشد بنابراین دیگر نه نگران گم شدن برخی از قطعات ریز هستید و نه احتیاجی به تعمیر آنها دارید. کم شدن هزینه این قطعات مصرفی که در قالب های سنتی مورد استفاده قرار می‌گرفتند ، بسیار در کاهش هزینه صرفه جویی می کند.

  شرایط نگهداری قالب جایگزین یونولیت

  این قالب‌ها چوب پلاستیکی هستند، مانند قالب های فلزی دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شوند وترک نیز بر نمی دارند. بنابراین نیازی به نگهداری در شرایط بخصوص و چیدمان خاص ندارند می‌توان آنها در محل مرطوب، گرم و یا حتی خشک نگهداری کرد.

  استفاده از سطوح بتنی در نما

  در این قالب‌ها چون میزان چسبندگی بتن در آنها بسیار کم است بنابراین بتن شکل گرفته به راحتی و بدون تغییر شکل از قالب جدا می‌شود و باعث می‌شود بتن دارای نمای مناسبی بوده و به همان صورتی که بوده آن را برای نما بکار برد و دیگر نیازی به طراحی و اجرای نما نمی باشد. همچنین این قالب ها دارای صفحه های هنری هستند که به شکل قلوه سنگ، آجر و لاشه سنگ بوده و نمای زیبایی به کار می دهد. شما می توانید با استفاده از این مزیت قالب ها، هزینه های خود را جهت خرید مصالح و نصب و اجرای نما بسیار کاهش دهید.

  افزایش ایمنی و کاهش ضایعات با قالب جایگزین یونولیت

  همان طور که گفتیم وزن قالب های پلاستیکی به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است. علاوه بر عدم نیاز به جرثقیل در هنگام جابجایی آنها، نصب آنها را نیز برای کارگران در مقاطع مختلف عمودی و افقی آسانتر کرده است. ایمنی کارگران در موارد بسیاری مخصوصا هنگام قالب بندی دال و سقف های بتنی را افزایش داده و با توجه به سبکی قالب‌ها و راحتی در جابه‌جایی آنها، احتمال افتادن قالب و برخورد با کارگران و حتی احتمال سقوط کارگران از ارتفاع نیز، به طور چشمگیری کاهش یافته است. علاوه بر افزایش ایمنی کارگران که بسیار مهم است و در گذشته به آن توجه‌ نمی‌شده، ضایعات و خسارات ناشی از افتادن و آسیب دیدن قالب ها در هنگام جابجایی توسط کارگران نیز بسیار کاهش پیدا کرده است.

  عدم نیاز به مواد جدا کننده و افزایش مقاومت سازه:

  در هنگام استفاده از قالبهای پلاستیکی جایگزین یونولیت، برای جداسازی بتن ریخته شده از قالب نیازی به مواد جدا کننده نمی باشد و به راحتی بتن از آن جدا شده و نیازی هم به شست و شوی قالب جهت پاکسازی با مواد خاص می باشد به آسانی با آب میتوان آنها را پاک کرد و برای استفاده مجدد آماده نمود. عدم استفاده از مواد جداساز و روغن که در قالب های سنتی و فلزی برای جداسازی بتن مورد نیاز بوده ، باعث می‌شود که میلگرد ها و مقاطع فولادی در اثر جداسازی آغشته به روغن نشوند و از کم شدن میزان چسبندگی میلگردها به بتن جلوگیری کند و موجب بالا رفتن کیفیت و عمر مفید سازه شده و از سازه در برابر عوامل تاثیرگذار و فرسایشی محافظت می کند. در نتیجه این مزیت در قالب جایگزین یونولیت علاوه بر افزایش عمر مفید سازه در کاهش هزینه ها، صرفه جویی اقتصادی  و همچنین بالا بردن سرعت اجرا بسیار تاثیر گذار بوده است.

  علت جایگزینی قالب به جای یونولیت

  قالب جایگزین یونولیت

  همانطور که میدانیم جهت اجرای سقف در ساختمان ها از بلوک های یونولیتی استفاده می شد و این اتفاق تقریباً از سال ۱۳۸۲ آغاز گردید و فقط در ایران از آنها استفاده میشود. با اینکه استفاده از یونولیت خود دارای مزایایی مانند وزن کم آن است که منجر به کم شدن کل وزن سازه نیز میشود و کم هزینه بودن آن موجب شده است تا طرفداران بسیاری پیدا کند و یکی از پرکاربردترین مصالح در کشور شود ولی متاسفانه تاکنون موفق به دریافت استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور نشده است و به طور مداوم هم در خصوص عدم استفاده آن هشدار داده می شود.

  منبع مطلب : ghaleb-saghf.ir

  استعلام قیمت قالب سقف لایت فرم به همراه راهنمای خرید

  از جمله جایگزین های بلوک یونولیت در سقف استفاده از قالب های سقف لایت فرم می باشد، این قالب ها که بهترین کاربرد را نسبت به یونولیت دارند..

  یونیپلکس محصولی بسیار با کیفیت و به روز و مقرون به صرفه می باشد.

  از جمله مزایای یونیپلکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کاهش هزینه ها استفاده پذیری مجدد غیر ماندگار بودن قابل بازیافت بودن

  مقایسه قیمت یونولیت با یونیپلکس

  آیا یونیپلکس در برابر آتش سوزی مقاوم است؟

  با توجه به اینکه یونیپلکس قالبی غیرماندگار است، خطر آتش سوزی در سقفی که با استفاده از این قالب ها ساخته می شود، به حداقل می رسد.

  برای اجرای یونیپلکس آیا به متخصص نیاز است؟

  استفاده از یونیپلکس بسیار ساده بوده و در اجرای آن نیاز به متخصصی نیست.

  آیا یونیپلکس مجددا قابل استفاده است؟

  قالب غیر ماندگار یونیپلکس با قابلیت استفاده مجدد بیش از ۵۰ سیکل کاری را دارد.

  آیا یونیپلکس به محیط زیست آسیب می زند؟

  یونیپلکس با استفاده از مواد اولیه قابل بازیافت ساخته شده است، و بنابراین آسیبی به محیط زیست نمی زند.

  سوالات متداول ویدئوی معرفی

  قالب سقف لایت فرم چیست و نحوه خرید و استعلام قیمت آن

  یکی از انواع قالب هایی که جایگزین بلوک های یونولیتی شده است، همین قالب های لایت فرم است، استفاده از این قالب ها در سال های اخیر رواج بسیاری پیدا کرده است، زیرا این قالب های ویژگی های بسیار جالبی دارند، استفاده مفید از این قالب ها می تواند در مقابل بسیاری از حوادث بد که ممکن است برای ساختمان شما اتفاق بیافتد مشکل گشا باشد، مثلا استفاده از این گونه قالب ها می تواند مسبب این باشد که اگر آتش سوزی اتفاق افتاد، به دلیل این که این قالب ها از سقف جدا شده و کنار گذاشته شده اند، می تواند سهم به سزایی در مشتعل نکردن آتش داشته باشد. یا از دیگر مزایا آن می توان به این مورد اشاره کرد که بلوک های یونولیتی برای طبیعت دارای ضررهای بسیاری می باشند، استفاده از این بلوک ها در بلند مدت طبیعت را آلوده می کند، اما با استفاده از قالب های غیر ماندگار این مورد اتفاق نمی افتد. البته قالب هایی مانند یونیپلکس جایگزین این قالب های لایت فرم شده اند که بعدا در این خصوص توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

  قالب جایگزین لایت فرم یا یونیپلکس چیست؟

  استفاده از سقف های تیرچه بلوک، به علت روش اجرای آسان و سرعت بالای اجرای آن نسبت به سایر روش های اجرای سقف بتنی رونق بسیار دارد، اما این روش با وارد کردن محصولات پلاستیکی (پلی استایرن یا یونولیت) به طبیعت باعث آلودگی محیط زیست می شود.برای همین ما جهت رفع این معایب قالب یونیپلکس با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مواد کاملا قابل بازیافت، اقدام به تولید یونپلکس نموده ایم.

  مزایای قالب سقف لایت فرم

  از جمله قالب های جایگزین یونولیت می توان به قالب هایی مانند لایت فرم یا یونیپلکس اشاره نمود، این قالب ها دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر بلوک ها می باشند، از جمله مزایای آن ها می توان به مواردی نظیر مناسب تر شدن هزینه ها، از آنجایی که این قالب ها غیر ماندگار می باشند، پس استفاده از این قالب ها دارای هزینه های پایین تری می باشد و در صرفه جویی هزینه های ما صرفه جوئی بسیاری میکند.

  قیمت قالب سقفی لایت فرم

  قیمت قالب سقفی لایت فرم می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد، در این جا سعی می کنیم برخی از این عوامل را به صورت مختصر بررسی کنیم، از جمله این عوامل می توان به مواد اولیه ای که در تولید لایت فرم به کار برده شده است، اشاره نمود، این مواد اولیه دارای اهمیت بسیاری است، می توان گفت که اصلی ترین نکته در خصوص لایت فرم ها مواد اولیه به کار رفته در آن است. زیرا خوب بودن جنس آن باعث می شود تا بتوانیم به صورت متعدد از این قالب ها استفاده نماییم، یکی دیگر از عواملی که در قیمت لایت فرم می تواند موثر باشد این است که این محصول را از واسطه می خریم یا از تولید کننده اصلی اگر این محصول را از تولید کننده اصلی بخریم به هیچ وجه دچار مشکل نخواهیم شد و با بهترین قیمت می توانیم آن را بخریم.

  قیمت قالب پلاستیکی به جای یونولیت

  قالب هایی که جایگزین بلوک های یونولیت شده اند اخیرا دچار تفاوت های بسیاری گردیده اند و تنوع آن ها افزایش یافته است از بین این قالب ها می توان به لایت فرم یا یونیپلکس اشاره نمود. یونیپلکس که ثبت اختراع نیز شده است محصولی است که بسیار بهتر از سایر محصولات می باشد و استفاده از آن می تواند موجب بالا رفتن راندمان کاری شود، استفاده مفید از این بلوک ها بسیار در هزینه های ما نیز به صرفه خواهد بود، ما امیدواریم بتوانیم با ارائه این محصولات کیفیت اجرای سقف های شما را بالا ببریم. در این که قیمت بین یونولیت یا قالب های جایگزین آن را مقایسه کنیم می توان به عمده مواردی اشاره نمود، این موارد دارای نکات قابل توجهی نیز می باشد، مثلا ممکن است قیمت لایت فرم از قیمت یونولیت بالاتر باشد اما استفاده از لایت فرم گونه ای است که می توان چندین بار استفاده نمود، و این باعث می شود که قیمت آن مناسب تر باشد.

  حذف یونولیت از سقف

  از آنجایی که یونولیت حدود بیش از ۲۰ سالی است که در سقف استفاده می شود. با به پایان رسیدن عمر این سقف ها، یونولیت های بدون کاربرد در طبیعت رها می شوند و این مساله ضررهایی زیادی را به طبیعت می زند، برای اینکه جلوی این ضررها گرفته شود، باید از چیزی که جایگزین این یونولیت هاست استفاده نماییم، استفاده از این قالب ها با توجه به اینکه چندین بار می توان استفاده نمود و علاوه بر آن، تجدید پذیر و قابل بازیافت نیز می باشند.

  خرید قالب لایت فرم (بلوک پلاستیکی سقف)

  برای خرید قالب های جایگزین یونولیت باید حتما با مشاوران متخصص در این زمینه صحبت کنید، این مشاوران با استفاده از بانک اطلاعاتی که در این زمینه دارند می توانند بهترین کمک را به شما در زمینه تهیه انواع محصولات جایگزین یونولیت کنند، از جمله محصولاتی که جایگزین یونولیت شده است، یونیپلکس می باشد که بسیار مزایای بیشتری دارد.

  منبع مطلب : uniplex.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید