این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  قیمت پاراگلایدر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  قیمت پاراگلایدر را از این سایت دریافت کنید.

  قیمت پاراگلایدر

  قیمت پاراگلایدر - وسایل نقلیه هوایی

  آگهی خود را بلافاصله در همین موقعیت و در همین صفحه به صورت vip و بالا نشین نمایش دهید.

  پاراگلایدر نیویوک اسپانیامدل کایوت2

  پاراگلایدر نیویوک اسپانیا مدل کایوت 2 کلاس 1 تاریخ تولید برج 12 سال 2015 واردات نیمه دوم سال 2016 وزن 62/82 کیلو تمام سرسلها و لاینها سالم براحتی تا 3 سال پرواز بلند جواب میده همراه با کوله و کیسه بال ژلاتین بال بالای 75درصد قیمت بال تک : 15 میلیون تومان علی .تهران 09356585775

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  فروش تجهیزات پروازی پاراگلایدر پاراموتور پاراترایک

  فروش تجهیزات پروازی پاراگلایدر پاراموتور پاراترایک چتر کمکی پاراگلایدر شرکت اوزون فرانسه مدل آنجل لایت و سبک وزن 80/110 کیلو تولید 2015 کاملانو کشیده نشده... قیمت 9 میلیون هارنس پاراگلایدر . لارج مدل ساپ ایر جای کمکی نداره تسمه های رابط چتر کمکی داره کارابین تسمه ها و لاینها... تومن پارس فلای . تهران . جنت اباد شمالی

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  فروش پاراگلایدر

  فروش پاراگلایدر جین Boulder 4، رنگ بال نارنجی طوسی کلاس A، سایز لارج 95 تا 120 کیلوگرم به همزاه... قیمت 8.900.000 تومان تلفن: 09212742518 http://www.gingliders.com/paragliders/bolero-4

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  فروش تجهیزات پاراگلایدر

  فروش تجهیزات پاراگلایدر تلگرام @uturniran بهترین تجهیزات از برند های اروپایی با بهترین قیمت

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  فروش پاراگلایدر آلمانی یوترن کلاس 1 A

  پاراگلایدر آلمانی یوترن کلاس 1 A مدل بادیگارد 3 تولید نوامبر 2011 سرسلها فنری و کاملا... قیمت 24 میلبون کوله .کیسه . تسمه و کیسه دسته رایزر دارد

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  پرواز پاراموتور 28 اسب پرقدرت پولینی ایتالیا polin

  پاراموتور 28 اسب پرقدرت پولینی ایتالیا polini تور 190 thore 190 کاملا تمیز و سالم بلید... قیمت پاراموتور 90 میلیون تومان قیمت ترایک 3 چرخ : 15میلیون تومان با ترایک 3 چرخ کامل قیمت : 100 میلیون تومان 09356585775 برگزار کننده دوره های اموزشی فشرده پرواز با پاراگلایدر و پاراموتور هر هفته فروش انواع تجهیزات پروازی بال

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  پاراگلایدر جین کره کلاس 1 مدل بولرو 4

  فروش پاراگلایدر جین کره کلاس 1 مدل بولرو 4 gin bolero 4 سال 2014 کلاس 1 وزن 55/75 کیلو کاملا قیمت 26 میلیون تومن فروش انواع تجهیزات پروازی پاراگلایدر و پاراموتور چتر کمکی هارنس برگزاری دوره های آموزشی فشرده مقدماتی و پیشرفته پاراگلایدر و پاراموتور تک و دو نفره هر هفته پارس فلای ایرانیان تهران

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  پاراگلایدر دونفره تندم نیویوک اسپانیا مدل تاکو 3

  پاراگلایدرتندم. دونفره تاکو 3 نیویوک اسپانیا takoo3. تولید 2016 واردات 2017 ژلاتین بالای... قیمت 28 میلیون تومان اموزش دوره های پروازی پاراگلایدر و پاراموتور پاراترایک دونفره و سینگل به صورت مبتدی و پیشرفته هر هفته

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  چتر کمکی پاراگلایدر پاراموتور کارپو فلای 100 کیلو

  چتر کمکی پاراگلایدر پاراموتور کارپو فلای 100 کیلو لایت..بسیار سبک .. سال 2015 ریپک نشده . کشیده نشده . کاملا تمیز و سالم قیمت 9 میلیون پاراگلایدر نیویوک . پاراگلایدر نوا . پاراگلایدر جین . پاراگلایدر ایندیپندنس . پاراگلایدر یوترن آلمانی . پاراگلایدر اوزون فرانسه

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  فروش پاراگلایدر پاراترایک پاراموتور دو نفره 36 اسب

  ترایک تندم پاراموتور پاراگلایدر دونفره 36 اسب سیمونینی ایتالیا شاسی فنس فول تیتانیوم باک 25 لیتری یاماها بلید... قیمت 165 میلیون با بلید چوب 140 سانتی و بلید کربن 3 پره هلیکس 140 سانتی قیمت 175 میلیون قابلیت مداومت پروازی 3 ساعته پرواز با ماکزیمم وزن 180 کیلو . دونفر...

  اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر

  پاراگلایدر پاراترایک تندم دو نفره پرواز

  پاراگلایدر پاراترایک تندم دو نفره ترایک تندم 36 اسب سیمونینی ایتالیا شاسی فنس فول تیتانیوم لاستیکهای... قیمت 165 میلیون

  منبع : vasayel-hava.niazerooz.com

  آموزش پاراگلایدر چقدر آب می خورد؟

  تقریبا همه ما در شهر خود چتربازهایی را دیده ایم که بر فراز کوه های بلند اقدام به پرواز با پاراگلایدر می کنند. اما سوال اینجاست آموزش پاراگلایدر برای ما چقدر هزینه دارد؟

  شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۰

  دسته‌بندی: خبر بازار

  کد خبر: 99121612118 خبرنگار : 30054

  آموزش پاراگلایدر چقدر آب می خورد؟

  آموزش پاراگلایدر

  تقریبا همه ما در شهر خود چتربازهایی را دیده ایم که بر فراز کوه های بلند اقدام به پرواز با پاراگلایدر می کنند. اما سوال اینجاست آموزش پاراگلایدر برای ما چقدر هزینه دارد؟

  به گزارش ایسنا، بنابراعلام سایت مهدی نقدی پری، خوشبختانه امروزه مدرسه های چتربازی متعددی برای تعلیم پرواز وجود دارد و هر کدام از آنها با تبلیغات رنگارنگ سعی در جذب مخاطب دارند. قیمت آموزش پاراگلایدر در شهر تهران برای تازه کار ها از ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان آغاز شده و طی آن می توان پرواز کردن را آموخت.

  فیلم آموزش پاراگلایدر

  فیلم زیر را ببینید که چگونه آزاد و رها می توان پرواز کرد و از زندگی لذت برد.

  پاراگلایدر چیستپاراگلایدر را می توان ساده ترین و ارزان ترین ابزار ساخته شده بشر دانست که به ما قدرت پرواز می دهد. حجم بال و دیگر تجهیزات آن به قدری کم است که در صندوق عقب یک پراید جای گرفته و وزنی هم حدود ۲۵ کیلوگرم دارد.پاراگلایدر سواری در تهران

  تهران یکی از بهترین مکان های پاراگلایدینگ در ایران بوده و شلوغ ترین سایت پروازی کشور را دارد. محل فرود و تجمع خلبانان پاراگلایدر تهران در سایت شهید عسگری واقع در انتهای اتوبان همت میدان دانش می باشد ولی آنها از روی کوه های منتهی به شمال همین محل اقدام به پرواز می کنند.

  همه روزه سیلی عظیمی از علاقمندان به چتربازی از کل ایران، در این محل گرد آمده و اقدام به پرواز می نمایند. در این محل علاوه بر امکان یادگیری و تمرین پاراگلایدینگ، امکان پرواز دونفره تفریحی به همراه مربی هم وجود دارد.

  مراحل آموزش پاراگلایدر

  بعد از کلاسهای آموزش پاراگلایدر می توانید به تنهایی پرواز کنید و یا به اصطلاح سولو شوید. فرد سولو بدون حضور و نیاز به مربی می تواند در هر کجا که خواست چتر پرواز خود را باز کرده و مثل یک پرنده واقعی پرواز کند.

  طی پنج مرحله می توان از یک فرد مبتدی به یک مربی پاراگلایدینگ تبدیل شد که هر کدام از آنها نیازمند تلاش و علاقمندی میباشد.

  ۱- دوره مقدماتی پاراگلایدر که مخصوص افراد بی تجربه و تازه وارد است.۲- دوره مستقل موجب می شود اعتماد به نفس و مهارت خوبی کسب کنید.۳- دوره اینترمدییت باعث افزایش تجربه شما می شود.۴- دوره پیشرفته همه چیز در مورد پاراگلایدر را برای شما روشن خواهد کرد.۵- دوره مربیگری پرواز می تواند مرحله ای جدید و خاص در زندگی شما باشد تا بعد از آن بتوانید دانش و مهارت خود را به علاقمندان جدید ارایه دهید.شرایط پرواز با پاراگلایدر

  شرایط پرواز و یادگیری آن ساده بوده و از سنین ۱۶ سال به بالا همگان قادر به شرکت در کلاس ها هستند. مدرسه های پرواز می تواند شروع خوبی برای همه باشد.

  وزن شخص باید بین ۴۵ تا ۱۲۵کیلوگرم باشد. البته تعلیم شاگرد با بیشتر از این وزن هم با لوازم خاص امکان پذیر است.

  پاراگلایدر

  قیمت پاراگلایدر

  قیمت خرید خود چتر پاراگلایدر بسته به نوع آن که یک نفره باشد یا دونفره و همچنین اعتبار شرکت سازنده آن از ۶۰ تا ۹۰ میلیون تومان است. اما خلبانان این رشته تجهیزات دیگری نیز مثل چتر کمکی دوم برای مواقع اضطراری،  کلاه ایمنی، هارنس و بیسیم هم دارند که هزینه های شما را بالاتر می برد.

  انجام این رشته ورزشی را به تنهایی نمی توان ارزان دانست اما تجربه یک بار پرواز تفریحی آن هزینه چندانی ندارد.

  پاراگلایدر دونفرهپاراگلایدر دونفره تفریحی به همراه مربی صورت گرفته و نیازی به هیچگونه مهارت و آمادگی قبلی ندارد. این خلبان است که همه کارها را برای شما انجام می دهد. شما در یک صندلی مجزا قرار گرفته و توسط تجهیزات مخصوص به صندلی مربی و همچنین بال پرواز متصل می شوید.

  سپس در امتداد شیب ملایمی بر روی کوه قدم برداشته و با چند قدم دویدن، در آسمان غوطه ور خواهید شد. توجه کنید که بلیط پرواز را حتما از قبل رزرو نموده و هماهنگ کرده باشید.

  پاراگلایدر دو نفره

  رشته های مختلف این ورزش

  پاراگلایدر سواری دارای شاخه های مختلفی همچون آکروباسی، مسافت، تندم و پاراموتور است که هر کدام از اینها نیازمند تخصص مخصوص به خود می باشند. برای ورود به این رشته ها باید اصول پایه و دوره های SIV یا همان امنیت پرواز را هم گذرانده باشید.

  پاراگلایدر موتوردار پاراموتور

  حتما شما هم افرادی را دیده اید که چیزی شبیه به پنکه پشت هارنس پارگلایدر آنها نصب شده است و در حال پرواز می باشند. این سیستم که متشکل از موتور و گلایدر می باشد را پاراموتور می نامند.

  این وسیله می تواند همانند هواپیما و هلیکوپتر از روی زمین برخواسته و ارتفاع بگیرد. برد ارتفاع و سرعت آن محدود بوده ولی در عین حال محدودیت های وسیله های پروازی بزرگ را ندارد که نیازمند باند بزرگ فرود باشند.

  قیمت پاراگلایدر موتوردار

  موتور پاراگلایدر بنزینی بوده و بسیار سبک و مقاوم طراحی شده است. قیمت پاراموتور ها از ۳۵ تا ۹۰ میلیون تومان بوده و دلیل این همه تفاوت در قدرت اسب بخار، کیفیت و آپشن های آنها می باشد.

  آموزش پاراموتور

  پیش نیاز کلاس های آن داشتن حداقل یک سال تجربه در پاراگلایدینگ و گذراندن حداقل یک دوره SIV می باشد.

  از کجا شروع کنم؟

  آکادمی پرواز استاد مهدی نقدی پری را در گوگل سرچ کنید و وبسایت این مدرسه پرواز معتبر و بزرگ را مطالعه نمایید. اطلاعات زیادی در مورد پاراگلایدر، چتربازی، وینگسوت، سقوط آزاد، بیس جامپ و همه موارد مرتبط با اینها در آنجا وجود دارد. دوره مد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین ثبت نام نمایید.

  همچنین امکان رزرو و ثبت نام آنلاین پرواز تفریحی یا همان پاراگلایدر دونفره هم در این باشگاه وجود دارد.

  منبع : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید