این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لغو تماس هدایت شده

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لغو تماس هدایت شده را از این سایت دریافت کنید.

  چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم

  هدایت تماس یا به عبارتی دیگر، دایورت تماس‌ها به شماره‌ای دیگر، قابلیتی است که هم بر روی تلفن‌های ثابت وجود دارد و هم تلفن‌های همراه.

  کسب و کار تحریریه تکراتو 2 سال قبل ۹ نظر

  همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام | توییتر

  چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم

  هدایت تماس یا به عبارتی دیگر، دایورت تماس‌ها به شماره‌ای دیگر، قابلیتی است که هم بر روی تلفن‌های ثابت وجود دارد و هم تلفن‌های همراه.

  با استفاده از این قابلیت، می‌توانید تماس‌های دریافتی خود را به یک شماره دیگر ( اعم از شماره همراه و یا تلفن ثابت ) منتقل کنید.

  دایورت کردن تماس‌ها زمانی کاربرد دارد که شما به تلفن ثابت یا همراه خود دسترسی ندارید. برای مثال ممکن است قصد داشته باشید به یک مسافرت بروید، در این شرایط دیگر به تلفن ثابت منزل دسترسی ندارید. حال با دایورت تماس‌های خط تلفن منزل خود به تلفن همراهتان، می‌توانید در طول مسافرت، تماس‌های دریافتی خود را از دست ندهید.

  چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم

  در بسیاری از مواقع، دایورت کردن به صورت موقت انجام می‌شود. به این معنی که شما بعد از گذشت مدت زمان مشخصی، این قابلیت را لغو می‌کنید. در این مقاله ابتدا به آموزش روش‌های مختلف دایورت تلفن‌های ثابت و همراه می‌پردازیم و سپس خروج از دایورت را نیز به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  دایورت تلفن ثابت

  انتقال تماس‌های خطوط تلفن ثابت بسیار آسان است. تنها کافیست کد  # شماره مورد نظر *21* را وارد کنید. در اینجا منظور از شماره مورد نظر، شماره‌ای است که قرار است بعد از دایورت، تماس‌ها به آن منتقل شوند.

  لغو دایورت تلفن ثابت

  طبیعتا بعد از مدتی شما تصمیم می‌گیرید که هدایت تماس را غیر فعال کنید. به عنوان مثال شما از مسافرت برگشته‌اید و به تلفن ثابت منزل دسترسی دارید. بنابراین دیگر نیازی به دایورت خط نخواهد بود. برای اینکه هدایت تماس‌ها در تلفن ثابت غیر فعال کنید، کافیست کد #21# را وارد کنید.

  دایورت تلفن ثابت در صورت مشغول بودن خط

  ممکن است شما ترجیح دهید تلفن ثابت شما، تنها زمانی دایورت شود که در حال مکالمه هستید و خط شما مشغول است. در این صورت باید از کد # شماره مورد نظر *61* استفاده کنید. با وارد کردن این کد، هرگاه فردی با تلفن ثابت شما تماس بگیرد و خط شما مشغول باشد، تماس وی به شماره‌ای که وارد کرده‌اید، منتقل می‌شود.

  نکته : برای لغو این کد باید دستور # 61# را وارد کنید.

  هدایت تماس تلفن ثابت در صورت عدم پاسخگویی

  اگر ترجیح می‌دهید تلفن شما در صورت عدم پاسخگویی دایورت شود، باید از کد # شماره مورد نظر *62* استفاده کنید. با اعمال کردن این قابلیت، تلفن ابتدا زنگ می‌خورد و در صورت عدم پاسخگویی از جانب شما، به شماره‌ای که وارد کرده‌اید منتقل می‌شود.

  نکته : برای لغو این کد باید دستور #62# را وارد کنید.

  دایورت تلفن همراه

  تلفن‌های همراه را به دو صورت می‌توانید دایورت کنید :

  با استفاده از کدهای دستوری

  با استفاده از تنظیمات گوشی‌های هوشمند

  دایورت تلفن همراه با استفاده از کد دستوری

  اگر تلفن همراه شما از نوع دستگاه‌های هوشمند نیست و یا به هر دلیلی، ترجیح می‌دهید با استفاده از کدهای دستوری تلفن همراه خود را دایورد کنید، باید از کد # شماره مورد نظر * 21* استفاده کنید. این کد مشابه با کد انتقال تماس در تلفن ثابت می‌باشد ( این کد دستوری در سیم‌کارت‌های ایرانسل، همراه اول و رایتل مشترک است.)

  غیر فعال کردن هدایت تماس تلفن همراه

  همانطور که کد انتقال تماس در تلفن‌های ثابت و همراه مشترک است، غیر فعال کردن آن نیز در هر دو دستگاه مشابه هم است. برای اینکه بتوانید تلفن همراه خود را از وضعیت دایورت خارج نمایید، باید کد #21# را وارد کنید.

  دایورت کردن تلفن همراه در حالت‌های مختلف

  کد دستوری که در بالا به آن اشاره شد، تلفن همراه شما را به صورت کامل و در هر شرایطی دایورت خواهد کرد. ممکن است شما ترجیح دهید، در موارد خاصی تماس‌های خط شما به شماره دیگری منتقل شوند:

  برای انتقال تماس در صورت مشغول بودن باید کد # شماره مورد نظر*61* را وارد کنید.

  برای انتقال تماس در صورت عدم پاسخگویی باید کد # شماره مورد نظر*62* را وارد کنید.

  برای انتقال تماس در صورت خاموش بودن تلفن باید کد # شماره مورد نظر* 67* را وارد کنید.

  نکته : برای غیر فعال کردن هر کدام از کدهای بالا، تنها کافیست از دستور # کد مورد نظر # استفاده کنید. برای مثال اگر بخواهید دایورت در صورت مشغول بودن را غیر فعال کنید، باید کد دستوری #61# را وارد کنید.

  دایورت کردن تلفن همراه با استفاده از تنظیمات گوشی

  در گوشی‌های هوشمند می‌توانید با وارد شدن به تنظیمات دستگاه موبایل، تماس‌های ورودی خود را به یک شماره دیگر، منتقل کنید. انجام این کار در سیستم عامل اندروید و آیفون، اندکی متفاوت است:

  دایورت تلفن همراه اندروید

  برای انتقال تماس‌ها در دستگاه‌های اندروید باید مطابق مراحل زیر جلو بروید:

  وارد بخش شماره گیر تلفن همراه خود شوید

  از قسمت بالا سمت راست گزینه Setting را انتخاب کنید

  در این بخش، از منوی Calls گزینه Call Forwarding را انتخاب کنید

  در این بخش گزینه‌های زیر را مشاهده خواهید کرد :

  گزینه Always Forward تماس‌های شما را در هر شرایطی دایورت می‌کند

  گزینه When Busy تماس‌های شما را در صورتی که خط مشغول باشد دایورت می‌کند

  گزینه When Unanswered تماس‌های شما را در صورت عدم پاسخگویی دایورت می‌کند

  با انتخاب هر کدام از گزینه‌های بالا، باید یک شمراه به عنوان شماره تماس مقصد وارد کنید

  از این به بعد تماس‌های شما به شماره‌ای که وارد کرده‌اید، دایورت می‌شوند.

  نکته : برای غیر فعال کردن هدایت تماس‌ها، تنها کافیست دوباره به بخش Call Forwarding  وارد شوید و هر کدام از گزینه‌ها را که فعال کرده‌اید، Off یا غیر فعال کنید.

  هدایت تلفن همراه آیفون

  اگر شما از تلفن همراه آیفون استفاده می‌کنید، برای انتقال تماس‌ها باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  وارد بخش Setting شوید

  از گزینه Phone وارد بخش Call Forwarding شوید

  قابلیت Call Forwarding را روشن یا On کنید

  شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌ها به آن منتقل شوند را وارد کنید

  منبع مطلب : techrato.com

  کد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها + کد لغو دایورت (ویدیو)

  نحوه دایورت خط بهمراه کد دایورت ایرانسل و کد انتقال تماس همراه اول ، آموزش خروج از دایورت بهمراه کد لغو دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها

  اخبار موبایل و تبلتویدئو

  موضوعات داغ

  کد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها + کد لغو دایورت (ویدیو)

  2022-06-16

  کد دایورت همراه اول یا ایرانسل و سایر اپراتور‌ها چیست روش لغو دایورت موبایل و کد لغو دایورت موبایل چیست؟ در بسیاری از مشاغل و بسیاری از موقعیت‌ها نیاز دارید که گوشی شما ۲۴ ساعته در دسترس باشد، تصور کنید جلسه مهمی دارید و منتظر یک تماس ضروری هم هستید، از طرفی دوست ندارید و این امکان هم برای شما وجود ندارد که گوشی موبایل خود را در اختیار فرد دیگری بگذارید. خوشبختانه در اینطور مواقع به راحتی می‌توانید با دایورت خط تماس‌ها و پیام‌های ورودی را به خط دیگری انتقال دهید.

  x

  در ادامه به برسی این سوال‌ها که کد دایورت همراه اول و سایر اپراتور ها چیست ؟ چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم ؟ و معرفی کد لغو انتقال تماس و خارج کردن تلفن همراه از دایورت می‌پردازیم. در ابتدا ویدئو مربوط به آموزش دایورت خط همراه اول و سایر اپراتور‌ها با کد‌های مربوطه در گوشی موبایل گذاشته شده سپس در متن به توضیح مفصل تمام موارد مربوط به دایورت پرداخته و کدهای مربوط به هر اپراتور را به صورت تصویری در صفحه قرار داده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن به پاسخ سوال خود برسید.

  ویدیو دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها با کد مربوطه در گوشی

  دایورت چیست؟ دایورت از کلمه انگلیسی Divert می‌آید که معنی آن منحرف شدن، منحرف کردن و…است، اما در دنیای تکنولوژی موبایل دایورت به معنی انتقال تماس از یک خط به خط دیگرست. آیا با نحوه دایورت شماره موبایل آشنایی دارید، کد دایورت همراه اول و سایر اپراتورها و با کد دایورت ایرانسل یکیست یا با هم فرق می‌کند؟ دایورت خط با استفاده از کد دایورت همراه اول ، کد دایورت ایرانسل و .. با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان‌پذیر است و می‌توانید خط خود را روی موبایل دیگری دایورت کنید. همچنین از طریق تنظیمات گوشی نیز می‌توانید گزینه‌های Divert و یا Call Forwarding را پیدا کرده و شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌هایتان روی آن دایورت شود را وارد کنید، البته این امکان بر روی تمامی موبایل‌ها وجود ندارد و بهترین راه برای دایورت کردن خطتان شماره‌گیری کد #شماره مورد نظر*۲۱* است. در ادامه به این سوالات پاسخ و برای هر اپراتور به طورت تصویری توضیح خواهیم داد…

  کد دایورت همراه اول

  کد لغو انتقال تماس همراه اول

  کد دایورت ایرانسل

  کد لغو انتقال تماس ایرانسل

  لغو دایورت با استفاده از منو خود دستگاه

  دایورت خط از طریق کد انتقال تماس در سایر خط ها

  نحوه لغو دایورت در سایر خط ها

  کد انتقال خط به خط در زمان خاموش بودن خط

  دایورت یک شماره به شماره دیگر در زمان مشغول بودن خط

  آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

  کد دایورت همراه اول برای انتقال تماس همراه اول

  تا به اینجای مقاله به طور کامل با مفهوم دایورت آشنا شدیم، حال در ادامه روش دایورت همراه اول یا انتقال تماس همراه اول را به شما آموزش می‌دهیم. در ابتدای مقاله اشاره شد که از کد #شماره مورد نظر*۲۱* می‌توان برای انتقال تماس همراه اول استفاده کرد که در سایر اپراتورهای دیگر نیز از آن استفاده می‌شود، اما این سوال مطرح می‌شود که کد انتقال تماس همراه اول همین هست یا از کدهای دیگری نیز می‌توان برای آن استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که دایورت کردن خط همراه اول به روش‌های دیگری نیز انجام می‌شود ولی ممکن است هر یک از این کدهای دستوری عملکرد متفاوتی داشته باشند که در مقاله‌های مجزا به آنها پرداخته شده است؛ اما دو کد دیگر هم وجود دارد که می‌توانید با آن دایورت همراه اول را انجام دهید. در ادامه به این موارد هم اشاره خواهیم کرد…

  دایورت یا انتقال تماس همراه اول از طریق کد دستوری #۲۴۳*۱۰*

  زمانی که کد دستوری #۲۴۳*۱۰* را به عنوان کد دایورت همراه اول در شمارگیر گوشی خود می‌زنید صفحه‌ای باز می شود و چند گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد. گزینه ۱ برای انتقال تماس همراه اول است. این گزینه را انتخاب کرده سپس عدد ۱ را ارسال کنید تا دایورت همراه اول انجام شود. سپس پیامکی مبنی بر تایید فعال‌سازی سرویس انتقال مکالمه همراه اول فعال می‌شود.

  قیمت ویژه: ۶,۴۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی ویوو Y55 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۳,۵۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی شیائومی Redmi 9C ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۴ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۲۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اینفینیکس Hot 11 Play ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

  قیمت ویژه: ۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ رم ۳ گیگابایت نات اکتیو

  منبع مطلب : www.19kala.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید