این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران ۱۴۰۱

  در این مقاله زمان نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران مهر و بهمن ماه 1401 و راهنمای پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ ارائه داده ایم.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران

  ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ برای مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود. ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401 به صورت همزمان در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود.

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401

  دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ در 4 مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر و نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی ترم بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان ( معدل مقطع قبلی ) و بدون برگزاری آزمون ورودی دانشجو جذب می کند.

  همزمان با شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 دفترچه ثبت نام به صورت مجزا برای هر مقطع در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران می توانند لیست رشته های ارائه شده را در این دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد جستجو نمایند.

  لذا به منظور اطلاع داوطلبان از جزئیات زمان، نحوه، شرایط و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران در سال جاری در ادامه این مقاله نکات مربوط به ثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران مهر و بهمن سال ۱۴۰۱ را در ارائه داده ایم.

  زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401

  همان طور که اشاره شد ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود که پس از ساماندهی رشته های بدون آزمون و اجرایی شدن طرح ثبت نام هماهنگ دانشگاه های بدون آزمون، دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران نیز همزمان با سایر دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام خود را آغاز می کند.

  اگر الگوی زمان ثبت نام مشابه سال قبل طراحی شود انتظار داریم لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 برای ورودی مهر حدودا از مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه حدودا از اواخر آذر ماه فعال شود. نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در هر دو نوبت به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد azmoon.org انجام خواهد شد. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید

  حتما بخوانید: تاثیر سهمیه در پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد

  لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401

  مراحل ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد و کارشناسی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران به جز آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده داوطلب، همانند هم است با این حساب داوطلبانی که موفق به ثبت اطلاعات و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ شده اند می توانند در این مقطع انتخاب رشته نمایند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته به شرح زیر است:

  دانشگاه بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران در سال گذشته برای ورودی مهر در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته پذیرش دانشجو نداشت

  داوطلبان می توانند پیش از اقدام به ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران ۱۴۰۱ نخست مدارک لازم برای ثبت نام را بررسی کرده و سپس برای نام نویسی اقدام کنند.

  بیشتر بخوانید: مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران 1401

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و داوطلبانی که در زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد موفق به پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شدند اکنون می توانند با توجه به آخرین مدرک خود رشته و یا رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران ۱۴۰۱ در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به شرح زیر است:

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد - راهنمای کامل ، رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

  از سال 91 تاکنون تعداد زیادی از واحد های دانشگاه آزاد رشته های بدون کنکور را ارائه می دهند که ثبت نام در این رشته ها به طور مستقیم توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام می گیرد. طبق آخرین آمار تعداد داوطلبانی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام داده اند ، بیش از 95 درصد از لیست رشته های این دانشگاه بدون آزمون هستند ولی تقاضای اکثر داوطلبان پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی است و در این مطلب می خواهیم لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد پزشکی تهران و سایر دانشگاه ها را به شما معرفی کنیم تا اگر رشته مورد علاقه خود در بین رشته های ارائه شده بود ، برای ثبت نام اقدام کنید.

  برای بهره مندی از مشاوره پزشکی بدون کنکور و پرسیدن سوالات خود در این خصوص ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی شوید.همین حالا تماس بگیریدتماس از سراسر کشور 9099071612تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

  آنچه در این مطلب میخوانید :

  1 لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  2 لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد پزشکی

  3 زمانبدی و شرایط ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  3.1 سوالات متداول

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

  قبل از معرفی رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است بدانید که دانشجویان ورودی بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی از لحاظ میزان شهریه و ساعت کلاس درس نخواهند داشت و تنها تفاوت این دو دسته از دانشجویان این است که دانشجویان بدون کنکور امکان استفاده از شرایط نقل و انتقالی به دانشگاه های دیگر را ندارند.

  لازم است بدانید که هیچ یک از شاخه های پزشکی و پیراپزشکی مثل رشته های ؛

  پزشکی دندانپزشکی داروسازی پرستاری اتاق عمل علوم آزمایشگاهی مامایی علوم تغذیه هوشبری فیزیوتراپی بینایی سنجی شنوایی سنجی

  دکترای عمومی دامپزشکی

  مهندسی بهداشت حرفه ای

  رادیولوژی

  احتمالا این را هم بپسندید  پرستاری بدون کنکور - راهنمای جامع پرستاری بدون کنکور 1400

  در دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه نمی شوند و تنها شرط تحصیل در این رشته ها شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه لازم است.

  تنها رشته هایی که در شاخه علوم پزشکی به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شوند ، شامل دو رشته کاردانی دامپزشکی در دوره کاردانی ناپیوسته و علوم آزمایشگاهی دامپزشکی در دوره کارشناسی ناپیوسته هستند.

  البته اگر به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی علاقه مند هستید ، تعدادی از رشته های شاخه پزشکی در این دانشگاه شامل رشته دارویاری ، رشته تکنسین اتاق عمل دانشگاه علمی کاربردی و رشته تجهیزات پزشکی در این دانشگاه بدون کنکور ارائه می شوند و تنها با مدرک دیپلم می توانید وارد این رشته ها شوید.

  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد پزشکی

  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تهران در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود که البته برای ثبت نام ورودی مهر ماه 99 فقط دوره کارشناسی پیوسته در این دانشگاه برگزار می شود. اسامی رشته ها به شرح زیر هستند :

  مددکاری اجتماعی

  مدیریت کسب و کار های کوچک

  شیمی محض زیست شناسی گیاهی زیست شناسی جانوری

  در دوره های قبل رشته مهندسی بهداشت محیط کارشناسی ناپیوسته نیز در اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران قرار داشت که برای دوره جدید این رشته حذف شده است.

  زمانبدی و شرایط ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمام واحد های دانشگاهی از جمله دانشگاه آزاد پزشکی ، در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه هر سال انجام می گیرد و متقاضیان می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت azmoon.org و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام ورودی مهر ماه اقدام کنند. ثبت نام ترم بهمن ماه معمولا حضوری و با مراجعه به واحد دانشگاهی انجام می گیرد.

  احتمالا این را هم بپسندید  قانون جدید پرستاری بدون کنکور - قانون جدید 1401

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره های کاردانی و کارشناسی متفاوت است و مدارک لازم برای ثبت نام در هر یک از مقاطع به صورت زیر می باشد :

  دوره کاردانی پیوسته : مدرک دیپلم فنی حرفه ای برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های آزاد و واحد سما (مثل دانشگاه سما تهرانسر ، دانشگاه سما ورامین ، دانشگاه سما تهران ، دانشگاه سما جنت آباد ، دانشگاه سما شریعتی ، دانشگاه سما دزفول و …)دوره کاردانی ناپیوسته : مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید یا مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم آموزشیدوره کارشناسی پیوسته : مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید یا مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم آموزشیدوره کارشناسی ناپیوسته : مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم

  از جمله رشته های تجربی که در این مقاطع ارائه می شوند ، عبارتند از :

  میکروبیولوژی

  زیست شناسی سلولی و مولکولی

  زیست شناسی جانوری زیست شناسی گیاهی زیست فناوری شیمی محض شیمی کاربردی مهندسی پزشکی کارشناسی دارویاری مهندسی فضای سبز

  مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی

  زمین شناسی گیاه پزشکی فیزیک و ….

  توصیه می شود برای دریافت اطلاعات تکمیلی تر در خصوص شهریه دانشگاه آزاد و جزئیات تخفیفات و وام شهریه در هر یک از رشته ها و واحد های دانشگاهی ، با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

  سوالات متداول

  لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه رشته هایی است ؟

  در این مطلب راهنمای کامل رشته های پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور ارائه شده است.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید