این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لیست قیمت اسلحه شکاری سال 1400

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  ناشناس

  20

  مهدی

  خریدار برنو

  مهدی

  خریدار برنو با مجوز و 270

  مهدی

  خریدار گلوله زنی شکاری با مجوز فقط

  مهدی

  خریدارم قیمت چند

  لیست قیمت اسلحه شکاری سال 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  قیمت اسلحه شکاری سال 1400 – تولید محتوا سئو برندینگ

  برچسب: قیمت اسلحه شکاری سال 1400

  خرید تفنگ شکاری

  خرید تفنگ شکاری : برای داشتن یک آخرهفته خوب که با شکار نیز همراه است چیزی مهم تر از انتخاب و خرید تفنگ بادی وجود ندارد. چه برای اولین بار و چه پنجاهمین بار قصد خرید تفنگ شکاری را داشته باشید، همه چیز در مورد انتخاب یک تفنگ شکاری متناسب با سبک شکار شما یکی است.

  راهنمای خرید تفنگ شکاری

  برچسب: قیمت اسلحه شکاری سال 1400 خرید تفنگ شکاری خرید تفنگ شکاری : برای داشتن یک آخرهفته خوب که با شکار نیز همراه است چیزی مهم تر از انتخاب و خرید تفنگ بادی وجود ندارد. چه برای اولین بار و چه پنجاهمین بار قصد خرید تفنگ شکاری را داشته باشید، همه چیز در مورد انتخاب یک تفنگ شکاری متناسب با سبک شکار شما یکی است. راهنمای خرید تفنگ شکاری خرید تفنگ بادی با تحقیق و پرس و جوی فراوان

  بهترین کار قبل #خرید_تفنگ_شکاری خواندن نظرات کاربران در فروشگاه های اینترنتی خرید و فروش تفنگ شکاری است. برای خرید تفنگ شکاری باید بدانید که چه سبک تفنگی را می خواهید. با کمک وب سایت و فروشگاه های اینترنتی #خرید_تفنگ_بادی و انجمن های تیراندازان آنلاین مشورت کنید. از منابع اطلاعاتی دیگر نیز استفاده کنید. با دوستان آگاه صحبت کنید یا اگر یک اسلحه ساز مورد اعتماد می شناسید، از او هم پرس و جو کنید.

  کارتریج تفنگ شکاری مناسب شما چیست؟

  کارتریج تفنگ شکاری، که بسیاری از افراد به راحتی آن را گلوله می نامند  برای هرگونه تفنگ شکاری مهم است. به یاد داشته باشید که هر تفنگ شکاری فقط برای شلیک به کارتریج های خاص طراحی شده خود نیاز دارد. در کل باید کارتریجی را انتخاب کنید که قدرت کافی برای از بین بردن هدف شما با یک بار شلیک داشته باشد.

  قصد شما از خرید تفنگ شکاری چیست؟

  تفنگ شکاری وظیفه بیرون راندن کارتریج های شلیک شده و بارگیری کارتریج های جدید در محفظه تفنگ را دارد. وقتی نوبت به اقدامات می رسد، اسلحه های شکاری برای یک شلیک یا تکرار شلیک طراحی می شوند. انتخاب نوع تفنگ شکاری با اقدام مناسب تا حد زیادی مورد اولویت است. برخی از شکارچیان تفنگ های شکاری یک شاتی را دوست دارند، که فشار را برای ایجاد شلیک دقیق در اولین بار افزایش می دهد. برخی دیگر تفنگ شکاری با تکرار را ترجیح می دهند که فشار را کاهش می دهد و گزینه ای ایده آل برای شکارچیان جدیدتر است.

  خرید تفنگ شکاری دست دوم

  خرید تفنگ شکاری دست دوم انتخاب بدی نیست. اگر مشکل قیمت بالای نوعی از تفنگ شکاری را دارید می توانید به خرید تفنگ بادی دست دوم نیز فکر کنید. اما باید بدانید که برای خرید تفنگ شکاری دست دوم باید به دقت اجزای داخلی تفنگ شکاری را بررسی کنید. هم چنین به ظاهر تفنگ شکاری نیز اهمیت دهید. گاهی وجود نقص و شکستگی در ظاهر تفنگ شکاری می تواند آسیب هایی را در عملکرد تفنگ شکاری به وجود بیاورد.

  خرید تفنگ بادی نو یا دست دوم ؟

  چه تفنگ شکاری نو بخرید یا تفنگ شکاری دست دوم بخرید، باید برای خرید تفنگ شکاری تحقیق کرده و با افراد آگاه برای خرید تفنگ شکاری صحبت کنید. در خرید تفنگ شکاری هرگز عجله نکنید. گاهی خرید تفنگ شکاری دست دوم ممکن است که شما را از حقوق قانونی خاصی و یا  ضمانت نامه ای محروم کند بنابراین قبل خرید تفنگ شکاری از مجوز های حمل واستفاده آن نیز بپرسید. درواقع بدون وجود مجوزهای تفنگ بادی، خرید آن هیچ ارزشی ندارد. خرید تفنگ شکاری نو انتخاب خوبی است اما اگر قصد خرید تفنگ شکاری دست دوم را دارید، به وجود قطعات و لوازم جانبی آن در بازار دقت کنید. در نهایت تصمیم برای خرید تفنگ بادی نو یا خرید تفنگ بادی دست دوم را بودجه شما تعیین می کند.

  فروشگاه اینترنتی خرید تفنگ شکاری

  بهترین تصمیم خرید از فروشگاه اینترنتی تفنگ بادی است. کارشناسان و متخصصان حاضر در فروشگاه اینترنتی خرید تفنگ شکاری دانش و اطلاعات زیادی در این زمینه دارند که می توانند به شما در خرید تفنگ شکاری  راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

  با استفاده از این اطلاعات و راهنمایی های فروشنده برای خرید تفنگ شکاری می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. همچنین از لحاظ قانونی برای دریافت مجوز حمل و استفاده از تفنگ شکاری، مجوز دریافت فشنگ  و همچنین نکاتی در مورد نگهداری از تفنگ بادی به شما کمک خواهند کرد.

  جنس تفنگ برای خرید تفنگ بادی

  تفنگ شکاری را در انواع قیمت مشاهده خواهید کرد. با این حال، لازم است بدانید که چه چیزی تفنگ های خوب اما ارزان قیمت را از تفنگ های ارزان قیمت جدا می کند. با انتخاب درست بشکه و مواد مورد استفاده در تولید تفنگ شکاری می توانید از سرمایه گذاری بد جلوگیری کنید.

  بیشتر اسلحه های شکاری از فولاد ضد زنگ یا فولاد کربن برای لوله و سایر اجزای فلزی استفاده می کنند. فولاد کربن ارزان تر است، اما نسبت به فولاد ضد زنگ مستعد زنگ زدگی است. از نظر قنداق، احتمالاً می توانید چوب یا فایبرگلاس را انتخاب کنید.

  هر دو گزینه خوبی هستند به شرطی که به خوبی حفظ شوند. وقتی نوبت به چوب می رسد، انتخاب یک گونه خوب نیز مهم است. قنداق های تفنگ شکاری ساخته شده از موادی مانند گردو ممکن است گران تر از سایر گزینه های چوب باشد، اما دوام آنها نیز بیشتر است.

  کانال فروش و خرید تفنگ شکاری

  برای ثبت آگهی و فروش و خرید تفنگ بادی یا تفنگ های شکاری می توانید از طربق کانال های تلگرامی یا ارتباط با فروشندگاه اینترنتی اقدام کنید. علاوه بر آن می توانید از پشتیانی یا مسئول فروش فروشگاه های اینترنتی نظیر شاه شکار برای دریافت مشاوره اقدام کنید.

  لیست قیمت خرید تفنگ شکاری

  قیمت خرید تقنگ شکاری با توجه به مدل و سال ساخت متفاوت است. قیمت تفنگ شکاری عامل تعیین کننده ای است. سال تولید تفنگ نیز در قیمت تفنگ بادی موثر است. از مهم ترین عوامل موثر در قیمت تقنگ شکاری می توان به مجوز استفاده و حمل تفنگ بادی اشاره کرد که در صورت نبود آن قیمت تفنگ شکاری تا یک دهم قیمت تفنگ شکاری با مجوز کاهش می یابد.

  فروش فوری تفنگ شکاری

  برای فروش تفنگ شکاری می توانید از طریق کانال های تلگرامی برای خرید و فروش تفنگ بادی استفاده کنید. از راه های موثر در فروش فوری تفنگ شکاری می توان به این اشاره کرد که ارائه اطلاعات کامل و مشخصات فنی تفنگ شکاری، عکس های با کیفیت و مناسب از تفنگ شکاری و قراردادن اطلاعات تماس در آگهی ها بسیار موثر است. اگر در اطرافیان و دوستان خود کسی را می شناسید که در این کار متخصص است و آگاهی دارد، برای فروش فوری تفنگ شکاری خود از او نیز کمک بگیرید.

  خرید تفنگ بادی از فروشگاه اینترنتی

  خرید تفنگ بادی از فروشگاه های اینترنتی با توجه به امکان دریافت مشاوره و کسسب آگاهی بسیار خوب است. با خرید اینترنتی تفنگ بادی می توانید انواع تفنگ بادی با قیمت های مختلف را ببینید و برای خرید تفنگ بادی مورد نیاز خود اقدام کنید. برای خرید تفنگ بادی از فروشگاه های اینترنتی به نحوه ارسال تفنگ نیز توجه کنید که تفنگ را درب منزل به شما می رسانند یا خیر.

  منبع : efanet2.ir

  لیست قیمت انواع وسایل شکار در بازار

  قیمت روز انواع وسایل شکار در بازار شامل 100 مدل وسایل شکار را در دلگرم مشاهده کنید.

  لیست قیمت وسایل شکار

  18 0

  زمان مطالعه: 10 دقیقه

  در این بخش قیمت انواع وسایل شکار شامل : دوربین شکاری و دوربین تفنگ بادی ، دوربین دو چشمی ، تفنگ بادی ، تفنگ ساچمه ای و لیزری ، تپانچه ، تیرکمان ، دو پایه تفنگ بادی ، چاقو و کارد شکار ، کیف کمری و کمان دستی را مشاهده خواهید کرد.

  قیمت روز انواع وسایل شکار در بازار

  لیست قیمت وسایل شکار در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانیدقیمت انواع مختلف وسایل شکار مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های وسایل شکار مقایسه کنید. نرخ های درج شده در این لیست , شروع قیمت فروشندگان برای وسایل شکار در بازار می باشد.

  آخرین بروز رسانی قیمت وسایل شکار در تاریخ جمعه, ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت: ۱۲:۲۸ انجام شده است.

  عنوان قیمت تصویر

  لباس نظامی آمریکایی ACU اصلی ( S , M , L , XL ) 325,000

  سیصد و بیست و پنج هزار تومان

  کیف تفنگ دوربین دار شات شاپ مشکی 250,000

  دویست و پنجاه هزار تومان

  دوربین شکاری دو چشمی مدل 30x60 202,000

  دویست و دو هزار تومان

  تفنگ بادی فنری ایر آرمز مدل TX200 HC WALNUT 40,000,000

  چهل میلیون تومان

  تپانچه بادی پی سی پی ایر آرمز مدل ALFA AIR SPORT 38,000,000

  سی و هشت میلیون تومان

  چهارپاره 6تایی دنیا 90,000

  نود هزار تومان

  تفنگ بادی گامو مدل شادو 1000 3,690,000

  سه میلیون و ششصد و نود هزار تومان

  اسلاگ Fx هیبرید 100 عددی 750,000

  هفتصد و پنجاه هزار تومان

  تفنگی باد گیج دار هنس 460,000

  چهارصد و شصت هزار تومان

  دوربین شکاری دو چشمی سواروفسکی Swarovski NL Pure 108,859,980

  صد و هشت میلیون و هشتصد و پنجاه و نه هزار نهصد و هشتاد تومان

  کاتر طناب بر بنچمید 90,000

  نود هزار تومان

  دوربین پایه دار با قابلیت نصب گوشی 320,000

  سیصد و بیست هزار تومان

  دوربین شکاری تک چشم Telescope مدل 16x52 252,000

  دویست و پنجاه و دو هزار تومان

  ساچمه شکاری شماره 7 110,000

  صد و ده هزار تومان

  تفنگ ساچمه ای دولول 39,000

  سی و نه هزار تومان

  دوربین شکاری چریکی baigish 8*30 1,300,000

  یک میلیون و سیصد هزار تومان

  تفنگ بادی تندباد کالیبر 4٫5 7,000,000

  هفت میلیون تومان

  اسلاگ JSB ناک اوت 465,000

  چهارصد و شصت و پنج هزار تومان

  ساچمه دنیا سر برنجی کالیبر 5.5 25,000

  بیست و پنج هزار تومان

  ساچمه دنیا سر برنجی کالیبر 4.5 25,000

  بیست و پنج هزار تومان

  دوربین دوچشمی نیکون Aculon A30 10x25 7,817,300

  هفت میلیون و هشتصد و هفده هزار سیصد تومان

  تپانچه ورزشی مدل s54 2,666,000

  دو میلیون و ششصد و شصت و شش هزار تومان

  دوربین دوچشمی سلسترون Skymaster 20x80 7,799,900

  هفت میلیون و هفتصد و نود و نه هزار نهصد تومان

  دوربین تک چشمی بوشنل مدل 10X42 780,000

  هفتصد و هشتاد هزار تومان

  ساچمه گامو پرو مگنوم کالیبر 5.5 115,000

  صد و پانزده هزار تومان

  روغن سلاح BSA 40,000

  چهل هزار تومان

  ساچمه رنجر ایرکینگ کالیبر 4.5 85,000

  هشتاد و پنج هزار تومان

  ساچمه تبریز شماره 4 110,000

  صد و ده هزار تومان

  دوربین دوچشمی سلسترون 10x50 2,500,000

  دو میلیون و پانصد هزار تومان

  دوربین شکاری تک چشمی دید در شب پالسار Pulsar FN455 61,326,540

  شصت و یک میلیون و سیصد و بیست و شش هزار پانصد و چهل تومان

  تفنگ بادی هانتر 301 4,000,000

  چهار میلیون تومان

  تفنگی باد سیلور مدل YP012 155,000

  صد و پنجاه و پنج هزار تومان

  تفنگ پی سی پی کرال پانچر امپایر 15,500,000

  پانزده میلیون و پانصد هزار تومان

  تفنگی باد گیج دار چینی 445,000

  چهارصد و چهل و پنج هزار تومان

  تفنگ پی سی پی کرال پانچر مگا ۲ رگوله فابریک 13,500,000

  سیزده میلیون و پانصد هزار تومان

  خشاب 12 عددی سلاح‌های بادی کرال 300,000

  سیصد هزار تومان

  دوربین دوچشمی بوشنل مدل 8X21 engrave 228,000

  دویست و بیست و هشت هزار تومان

  دو پایه سلاح اطلس 1,200,000

  یک میلیون و دویست هزار تومان

  چهارپاره 28تایی دنیا 110,000

  صد و ده هزار تومان

  ساچمه گرد اومارکس ایرانی کالیبر 4.5 135,000

  صد و سی و پنج هزار تومان

  دوربین دو چشمی میوپتا مدل Meopta MeoPro 8x42 HD 31,542,420

  سی و یک میلیون و پانصد و چهل و دو هزار چهارصد و بیست تومان

  تفنگ بادی دیانا مدل مگنوم 350 17,000,000

  هفده میلیون تومان

  ساچمه تیر مویی کالیبر 5.5 20,000

  بیست هزار تومان

  ساچمه گامو مچ کالیبر 4.5 90,000

  نود هزار تومان

  تفنگ بادی PCP دی استیت Pulsar HP 94,000,000

  نود و چهار میلیون تومان

  تفنگ بادی PCP دی استیت Renegade HP 70,000,000

  هفتاد میلیون تومان

  ساچمه RTS کالیبر 4.5 20,000

  بیست هزار تومان

  تفنگ بادی گامو مدل ویسپر ایکس 5,200,000

  پنج میلیون و دویست هزار تومان

  تفنگ PCP کرال پانچر سوپر مگا 13,500,000

  سیزده میلیون و پانصد هزار تومان

  دوربین تک چشمی بوشنل 280,000

  دویست و هشتاد هزار تومان

  دوربین تک چشمی برسر مدل Condor 24-72X100 29,772,250

  بیست و نه میلیون و هفتصد و هفتاد و دو هزار دویست و پنجاه تومان

  تفنگ بادی چینی کمرشکن B2-1 1,950,000

  یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان

  ساچمه شکاری تبریز شماره ۶ 110,000

  صد و ده هزار تومان

  تفنگ پی سی پی رکسی مکس 5.5 9,600,000

  نه میلیون و ششصد هزار تومان

  ساچمه هاتسان رنجر نینجا کالیبر 5.5 120,000

  صد و بیست هزار تومان

  دوربین تک چشمی مدل KL1040 420,000

  چهارصد و بیست هزار تومان

  تفنگ بادی گامو مدل بلک نایت 6,550,000

  شش میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان

  تفنگ بادی دیانا مگنوم 350 9,000,000

  نه میلیون تومان

  منبع : www.delgarm.com

  قیمت اسلحه شکاری سال 1400

  خرید تفنگ بادی ، خرید تپانچه بادی و گازی ، تعمیر تفنگ بادی و تپانچه بادی و گازی فروش مستقیم تفنگ بادی و گازی ،

  قیمت اسلحه شکاری سال 1400

  مقالات

  خرید تفنگ شکاری

  مدیریت 99 اسفند 9 « Previous 1 » Next دسته بندی وبلاگ آموزشی اخبار مقالات آخرین مطالب

  نکاتی که باید درباره تفنگ بادی بدانیم

  نحوه تنظیم دوربین تفنگ بادی

  تفنگ بادی چیست؟ و مکانیزم عملکرد آن چگونه است؟

  کپسول کامپوزیت تفنگ pcp

  تفنگ گازی pcp مزایا و معایب

  بزرگترین تولیدکنندگان تفنگ بادی در جهان

  دوربین تفنگ بادی تفنگ بادی ایرانی

  فروش ساچمه تفنگ بادی

  خرید تفنگ شکاری

  آیا تفنگ بادی انسان را میکشد؟

  جرم حمل تفنگ بادی

  آیا تفنگ بادی 5.5 مجوز می خواهد؟

  تفنگ کلت بادی چیست؟ برد مفید تفنگ بادی

  بهترین تفنگ بادی دنیا

  آموزش شکار با تفنگ بادی

  نگهداری صحیح تفنگ بادی

  نحوه بستن ماشه تفنگ بادی هاتسان

  نحوه بستن ماشه تفنگ بادی دیانا

  منبع : shaheshekar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 7 روز قبل
  0

  قیمت نخجیر و چنده؟

  شجاعی 18 روز قبل
  -1

  قیمت تفنگ نخجیر دولول را می خواهم

  مجید 19 روز قبل
  -1

  سلام دوستان کسی قیمت هوماک میدونه

  ناشناس 19 روز قبل
  0

  سلام قیمت چنده

  ناشناس 24 روز قبل
  2

  س لطفا قیمت ۲۷۰

  واحد 25 روز قبل
  -1

  اسلحه دو لول کرال ترکیه با جواز دارم هر کس خریدار هس پیام بده

  0
  علی 8 روز قبل

  سلام‌قیمت من خریدارم

  -2
  رضا 19 روز قبل

  سلام وقت بخیر

  بغل هست یا رویهم

  تک ماشه یا جفت

  قیمت

  0
  فرهاد 24 روز قبل

  سلام قیمت

  قهرمانی 25 روز قبل
  0

  سلام روز بخیر قیمت اسلحه شکاری کوسه ساچمه زن دولول کنار هم رامیخواستم

  0
  مهدی خ 24 روز قبل

  سلام دوست عزیز.قیمت دولول نخجیر جفت دیروز شهر اهواز قیمت ۲۵میلیون اما تمیز دست دوم حدود ۱۸میلیون گیرمیاد

  محمد 28 روز قبل
  2

  سلام لطفا قیمت شکاری دولول روهم مارک کوسه ساخت ترکیه با مجوز ارتش چنده.

  بردیا فاتح 1 ماه قبل
  0

  قیمت سلاح هشت پنجاه و هفت و ۲۷۰ را میخواستن‌در صورت اطلاع مرحمت بفرمائید ممنونم

  0
  ابراهیم‌خان 15 روز قبل

  سلام‌من‌می‌خام

  0
  محمد محمودی 29 روز قبل

  سلام من پنج تیر و خریدارم لطفا یه شماره تماس بدین که تماس بگیرم باهاتون

  3
  بردیا فاتح 1 ماه قبل

  ی قبضه اسلحه پنج تیر دستکش با مجوز سپاه اک اک بفروش میرسد مشتری واقعی تماس بگیره قیمت ۳۵

  سهراب 1 ماه قبل
  1

  ۵ تیر پران ترک جواز ارتش در حد آک جهت فروش دارم اگه کسی خواست در خدمتم

  0
  ناشناس 5 ساعت قبل

  سلام قیمت چند

  0
  محسن 7 روز قبل

  قیمت چنده

  0
  حسن 29 روز قبل

  سلام قیمتش چنده

  1
  سامان 1 ماه قبل

  سلام قیمتش چنده

  مهران 1 ماه قبل
  -1

  قیمت برنو کوتاه میخواستم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  تفنگ برنو کوتاه مجوزدار

  حسین 1 ماه قبل
  3

  برنومتوسط باجوازارتش ساخته چکسلواکی برای فروش دارم بافشنگ چکسلواکی یعنی اصل برنوفکرکنم چندتادوایران هست

  0
  f 17 روز قبل

  قیمت لطفا

  0
  ناشناس 18 روز قبل

  سلام قیمت لطفا اعلام کن من خریدارم

  0
  رضا 19 روز قبل

  قیمت

  امیرمحمد 1 ماه قبل
  0

  سلام ، فروشی :

  یک قبضه پران دولول رویهم سردار مگنوم کالیبر ۱۲ ترکیه دارای جواز ارتش

  3
  حمید 1 ماه قبل

  قیمت چند

  0
  نوید 1 ماه قبل

  سلام قیمت

  Nasry 1 ماه قبل
  4

  یک قبضه تفنگ تک لول مدل چخماقی ساخت ترکیه جواز دار . در حد نو .

  دو تا تیر شلیک شده.

  برای فروش دارم

  0
  ابراهیم‌خان 15 روز قبل

  سلام‌چند

  کیامرث 2 ماه قبل
  2

  سلام دوستان عزیز کسی قیمت به روز اسلحه ساچمه زنی تک لول روس کالیبر ۱۲ با مجوز ارتش البته قدیمی چنده

  کیامرث 2 ماه قبل
  0

  سلام دوستان قیمت اسلحه ساچمه زنی تک لول کوسه ساخت روسیه قدیمی ساچمه زنی الان چند هست‌اگه‌راهنمایی‌کنید‌ممنون‌میشم‌البته‌با‌مجوز‌ارتش

  علی 2 ماه قبل
  0

  قیمت اسلحه شکاری وینجستر ۵تیر نیم خود کار بامجوز سپاه تمیز هنوز تیر اندازی نشده قیمت چنده

  بهنام 2 ماه قبل
  -1

  فروش برنو آلمانی کلکسیونی و ۲۰۰ عدد فشنگ جواز ارتش اسلحه ساخته شده در خود آلمان

  -1
  عباس 1 ماه قبل

  قیمت چند

  0
  محمد 1 ماه قبل

  خریدارم قیمت

  0
  علی کروبی 2 ماه قبل

  خرید برنو جوازی قیممت

  0
  قوچانی 2 ماه قبل

  سلام لطفا قیمت اعلام میکنید وشهر ساکنت

  1
  عمران 2 ماه قبل

  قیمت چنده، آخرین قیمت

  جواد 2 ماه قبل
  -1

  سلام. یک تفنگ نخجیر تک لول برای فروش دارم.

  2
  بهزاد 1 ماه قبل

  سلام قیمت چند

  1
  امير 1 ماه قبل

  سلام قیمت چند؟ با جواز خریدارم.

  شمارا تماس بده

  -1
  حسن 2 ماه قبل

  سلام جواز کجاست چندقیمت

  0
  مجید 2 ماه قبل

  سلام قیمت چقدره کدوم شهر هستین

  آریاس 2 ماه قبل
  0

  سلام

  یه اسلحه ساچمه زنی تک لول ساخت ترکیه برای فروش دارم

  -1
  سیدمحمد موسی زاده 2 ماه قبل

  قیمت چند

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  خریدار برنو وسط تمیز بدون جواز باشه قیمت ؟

  ناشناس 2 ماه قبل
  4

  یک عدد نخجیر تک لول مدل کوسه برای فروش دارم نو نو هستش

  3
  امير 1 ماه قبل

  سلام قیمت چند؟

  کدوم شهر هستین؟ شماره تماس بدین.

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  سلام نخجیر چندقیمت جواز ارتش یاسپاه

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  سلام تک لول کوسه ترک مجوز دار کسی میدونه چند؟

  حاتم 2 ماه قبل
  0

  فروشه یک قبضه اسلحه روسی کوسه جواز ارتش قیمت چنده ؟

  طاهری 2 ماه قبل
  0

  سلام.خواستم بدونم قیمت تفنگ شکاری که گلوله های ساچمه پخش کن می خوره با مجوز چنده ومراحل خرید به چه شکل است

  0
  سید ابوذر صفوی 1 ماه قبل

  از ۱۵میلیون شروع میشه به بالا ، تشریف میبرید مغازه اسلحه و شکار ، تفنگ شکاری مورد نظرتان را می‌خرید و پولش را پرداخت میکنید ، تفنگ همانجا میمونه تا با مدارک مورد نیاز که ارسال میکنید اداره اسلحه مهمات ارتش ، جواب صلاحیت تان بیاید و بعدش تفنگ را تحویل میگیرید و میبرید اسلحه مهمات ارتش روی تفنگ شماره اسلحه را هک می‌کنند و بعداز حدود یکماه کارت حمل سلاح براتون میاد . سربازی باید رفتی باشید سوپیشینه نداشته باشید اعتیاد نداشته باشید تحقیقات محلی هم نمره قبولی بیارید

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام خریدار دولول سوار هستم بی جواز

  1
  دشتی 1 ماه قبل

  سلام یه دولول سوار اسکار سری اول دارم تک ماشه

  0
  عامر 2 ماه قبل

  هرمدل خواستی درخدمتم

  قاسم 2 ماه قبل
  0

  با سلام دولول سوار ترک مارک اسکار تک ماشه در حد نو دارم کسی خواست در خدمتیم

  1
  محسن شاهوردی 17 روز قبل

  سلام داداش قیمتش چنده جواز داره یا ن بامن لطفا،تماس بگیرین

  1
  هادی حیدری 1 ماه قبل

  سلام خریدش چجوریه

  1
  دشتی 1 ماه قبل

  چهارده نیم

  2
  مملو 2 ماه قبل

  سلام چند.

  امیر حامدی 2 ماه قبل
  0

  سلام قیمت سلاح ورزشی هوماک دو لول

  ناشناس 2 ماه قبل
  3

  خریدار برنو 309

  شیرزاد 2 ماه قبل
  0

  شاهین ویژه بهتره یا برنو

  رضا 2 ماه قبل
  0

  خریدار ۲۷۰ ایرانی بدون مجوز

  ناصر 2 ماه قبل
  -1

  یک اسلحه شکاری تک لول با مجوز سپاه دارم آک فقط دو تیر باهاش شلیک شده قیمت ۲۷ م

  0
  هنوز داری 2 ماه قبل

  برای کدومشهر

  2
  علی 2 ماه قبل

  سلام میشه عکس بفرستی؟

  فرشاد 2 ماه قبل
  0

  قیمت به روز اسلحه شکاری چقدر است

  بهروز 2 ماه قبل
  2

  با سلام ۲۷۰ دارم تمیز و نو با مجوز سپاه هر کی خواست ۱۳۰ میلیون تومان می فروشم

  0
  سجاد 2 ماه قبل

  داداش اکبند جواز ارتش95تومن هست الان هیچکسم نمیخره

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  یه برنو ۱۳۰۹ با جواز یا بدون جواز میخوام کوتاه

  رحیم 2 ماه قبل
  1

  پنچ تیر در حد آک مجوزدار خریدارم

  رحیم 2 ماه قبل
  0

  خریدار پنچ تیر شکاری مجوزدار

  3
  پژمان 1 ماه قبل

  ۵تیر نخجیر طرح صیاد دارم

  قیمت۳۵میلیون

  باجواز سپاه

  فرساری 2 ماه قبل
  -1

  سلام اگه نفروختی خریدارم بشتر سالم بودن فقط بگو کدام شهرهست

  علی 2 ماه قبل
  1

  سلام کسی میدونه قیمت شاهین دو لول روی هم با مجوز چنده ؟

  0
  جواد 1 ماه قبل

  شاهین ۵۵ چه خبره بین ۴۰ تا ۴۵

  0
  مهدی 1 ماه قبل

  سلام بزرگوار قیمت دو لول شاهین دو نوع دارین طرح ویژه و طرح ساده فرق شون در حکاکی رو توپه ست طرح ساده ۵۵میلیون و طرح ویژه ۶۰میلیون تومن

  0
  فرساری 2 ماه قبل

  ۴۳میلیون

  0
  فرساری 2 ماه قبل

  سلام قیمت چند شاهین کدام شهر هستین

  احمدی 3 ماه قبل
  0

  سلام خریدار اسلحه دو لول چیفسا ن ساخت ترکیه هستم .قیمت چند؟

  0
  فرشاد 2 ماه قبل

  سلام شما چند خریدار هستید

  حبیب 3 ماه قبل
  2

  فروش یک قبضه اسلحه تک تیر روس پران کالیبر ۱۲ قابل انتقال جواز ارتش به فروش می‌رسد قیمت پایه ۴۵ میلیون تومان

  0
  محمد 1 ماه قبل

  س ۲۵خریدارم

  محمد 3 ماه قبل
  -1

  قیمت تفنگ ۳۰۸.چک یا ایرانی چنده

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  دوربین برای تفنگ خفیف میخواستم

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  سلام .قیمت تفنگ‌پنج‌تیر صیاد ۲ لطفا اگه کسی داشت اعلام کنه

  مهرشاد 3 ماه قبل
  2

  تفنگ پنج تیر شاهین قیمت الان چند

  هادی 3 ماه قبل
  0

  سلام یه تکتیر مدل کوسه ماشه طلای با مجوز ارتش دارم برا فروش کسی خواست در خدمتم

  0
  سلام چنده،؟ 3 ماه قبل

  سلام قیمت چنده؟

  7
  مهدی 3 ماه قبل

  سلام قیمت؟؟

  یاشار 3 ماه قبل
  4

  یوز تک لول ۵ تیر دستکش آکبند دارم برای فروش

  چند می ارزه دوستان

  7
  مهدی 3 ماه قبل

  خریدار

  5
  مهدی 3 ماه قبل

  خریدارم

  ناشناس 3 ماه قبل
  5

  نخجیر۳ یا۸.۵۷باجوازسپاه عشایری سهمیه ۱۰۰تافشنگ برای فروش دارم

  1
  سلام قیمت 2 ماه قبل

  قیمت

  2
  سلام قیمت؟ 3 ماه قبل

  سلام قیمت لطف میکنین

  1
  محمد 3 ماه قبل

  قیمت

  0
  مهدی 3 ماه قبل

  خریدار

  5
  مهدی 3 ماه قبل

  قیمت

  ناشناس 3 ماه قبل
  10

  قیمت نخجیر تک لول. منوت

  هادی 3 ماه قبل
  1

  من دارم ده الی پانزد تا باهاش شلیک کردم جواز هم داره چن میخری

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  سلام تفنگ ۲۷۰ ایرانی( نخجیر۳) نو یا در حد نو به شرط تیراندازی، خریدارم ،لطفا به همراه قیمت پاسخ دهید. ممنون

  1
  امیر 2 ماه قبل

  سلام،۲۷۰ نو دارم،قیمت ۱۳۰

  0
  هادی 3 ماه قبل

  سلام من دارم ده پانزده تا هم باهاش شلیک بیشتر نکردم

  بهروز سادین 3 ماه قبل
  0

  یه اسلحه شکاری مجوزدار میخواستم این گرگ های درنده و گشنه تو بیابون زیاد شدن سمت گوسفندهام زیاد می چرخن مجبور کردن که یه اسلحه بخرم ممنونم اگه کمک کنید یاحق

  0
  امیر علی 2 روز قبل

  بیا اسلحه نخجیر تک لول نو هنوز استفاده نشده جواز عشایری با سهمیه فشنگ بدم

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  سلام تک لول ارش قیمت چنده اکه موجوده اطلاع بدین ممنون خریدارم

  1
  سلام ذبیع فتحی 3 ماه قبل

  تفنگ تک آرش صفر خشک باجواز کامل دارم میفروشم

  هاشم 3 ماه قبل
  0

  دولول ترک نو خریدارم

  مجید 3 ماه قبل
  -1

  دوستان نخجیر دولول بغل آکبند چنده

  شاهین 3 ماه قبل
  0

  سلام تفنگ دولول روهم دارم ترکی کرال واسه فروش

  1
  مهدی 1 ماه قبل

  سلام اکار ترکیه الان تر تمیزش تو بازار چنده من میخوام

  0
  حسین 1 ماه قبل

  سلام قیمت

  0
  صیادپور 3 ماه قبل

  سلام قیمت چند

  0
  هاشم 3 ماه قبل

  سلام قیمت میفرمایید.؟

  با مجوز 3 ماه قبل
  1

  سلام قیمت تک لول ساچمه زنی با مجوز چند؟؟

  رسول جمالوند 3 ماه قبل
  0

  الان قیمت برنو کوتاه چنده بزرگوار

  22
  ناشناس 3 ماه قبل

  سلام حدود ۱۳۰ میلیون

  23
  ناشناس 3 ماه قبل

  سلام برنو کوتاه ۱۳۰۹ قیمت حدود ۱۳۰میلیون

  محمد 3 ماه قبل
  4

  سلام دولول نخجیرباجوازچنده؟

  17
  ناشناس 3 ماه قبل

  سلام حدود ۲۵ میلیون

  ابراهیم 3 ماه قبل
  0

  سلام تفنگ نخجیر یک کسی سراغ داره خریدارم

  0
  ستار 2 ماه قبل

  سلام نخجیر تک لول جواز ارتش قیمت چند؟

  0
  سامان 3 ماه قبل

  سلام من نخجیر تک لول دارم در حد صفر میفروشم

  از کدوم شهر هستین؟

  ناصر 3 ماه قبل
  -1

  نخجیر تک دارم واسه فروش نو نوه

  2
  ناشناس 2 ماه قبل

  سلام قیمت نخجیر چند جواز داره

  0
  س 2 ماه قبل

  قیمت جناب

  0
  احمد 3 ماه قبل

  قیمت

  0
  سعید 3 ماه قبل

  قیمت

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  نخجیر چند تیر کسی داره . قیمت چنده . با جواز

  0
  مهدی خ 3 ماه قبل

  سلام دوست عزیز.قیمت بگین ممنون میشم

  2
  سلام. قیمت؟ جواز داره؟ 3 ماه قبل

  سلام قیمت؟ جواز داره؟

  16
  خریدار 3 ماه قبل

  خریدارم

  17
  خریدار 3 ماه قبل

  سلام خریدارم

  17
  خریدار 3 ماه قبل

  خریدارم

  19
  خریدار 3 ماه قبل

  20 میلیون خریدار هستم

  مصطفی 3 ماه قبل
  0

  سلام تفنگ تک لول دوعقاب جواز دار ترکیه ای قیمت چقدره؟ دست دو

  مهدی 3 ماه قبل
  47

  خریدار گلوله زنی شکاری با مجوز فقط

  0
  علی 2 ماه قبل

  دولول ترک روی هم با مجوز چند میخرید

  مهدی 3 ماه قبل
  45

  خریدار برنو با مجوز

  مهدی 3 ماه قبل
  51

  خریدار برنو

  جبار 3 ماه قبل
  1

  سلام من یه برنو کوتا یا وسط میخوام بدون جواز

  نخجیر تک لول چنده 4 ماه قبل
  2

  قیمت نخجیر تک لول

  51
  ناشناس 4 ماه قبل

  20

  ایوب 4 ماه قبل
  0

  سلام دوستان قیمت نخجیر تک لول طرح کوسه نو چنده؟

  علی بخشی 4 ماه قبل
  -1

  سلام قصد خرید اسلحه گلوله زن دارم بین برنو با270 بلاتکلیف راهنمایی کنید ممنون

  0
  انشان 1 ماه قبل

  سرعت گلوله برنو و 270 قابل مقایسه نیستند

  270 واقعا فوق العاده س .

  فقط مشخص نیست چرا در ایران هنوز جا نیفتاده

  -1
  حمید 2 ماه قبل

  سلام ببخشید نخچیر 3 همون برنو هست یا 270؟

  1
  عباس۴۷ 3 ماه قبل

  برنو متوسط بگیر ۲۷۰ هم خوبه بستگی ب میزان هذینه ای ک میخوای بکنی داره برنو هم اسلحه خوبیه

  1
  مهرداد حسینی 3 ماه قبل

  صد در صد 270 بگیربرنو واقعا خریدش اشتباهه محضه ، من خریدم واقعا الان پشیمان هستم

  رامین 4 ماه قبل
  1

  سلام قیمت چالز دالی دو لول چنده؟

  بی نام 4 ماه قبل
  0

  سلام قیمت رو تفنگ دولول نخجیرشکاری آکارجوازدار چنده؟

  -1
  ناشناس 4 ماه قبل

  سلام بزرگوار.قیمت شاهین طرح ویژه ۶۰میلیون و قیمت شاهین طرح ساده ۵۰میلیون این قیمت هایی که خدمت عرض کردم قیمت فروشگاه شهر اهواز بودن

  1
  علی اکبر صالح 4 ماه قبل

  قیمت اسلحه شکاری شاهین جواز دار

  مهدی 4 ماه قبل
  41

  خریدار برنو

  مهدی 4 ماه قبل
  45

  خریدار برنو

  -1
  رضا 3 ماه قبل

  سلام قیمت

  2
  حسینی 3 ماه قبل

  270 درجه یکی دارم با مجوز ارتش می خواهی

  مهدی 4 ماه قبل
  42

  خریدار برنو با مجوز

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  قیمت اسلحه تک لول اردک نشان ترکیه مجوز دار

  عبادالله نیکان 4 ماه قبل
  -1

  یه اسلحه شکاری ۲۷۰ دست دوم

  -1
  مجتبي الهي پور 4 ماه قبل

  سلام چند قیمت میشه

  0
  مجید 4 ماه قبل

  قیمت چند

  45
  مهدی 4 ماه قبل

  خریدارم قیمت چند

  مهدی 4 ماه قبل
  49

  خریدار برنو با مجوز و 270

  -1
  ناشناس 4 ماه قبل

  قیمت 270چنده

  41
  مهدی 4 ماه قبل

  قیمت تفنگ 270 چند

  1
  ناشناس 4 ماه قبل

  270قیمت

  5
  مرادی 4 ماه قبل

  ۲۷۰ موجود است

  علی 4 ماه قبل
  0

  خریدار پنج تیر یوز

  مجید 4 ماه قبل
  1

  سلام دوستان کسی قیمت الان نججیر ۲ با جواز رومیدونه

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  حذود سی م

  1
  کمال 3 ماه قبل

  اگه خواستی من برا فروش دارم

  1
  خ 4 ماه قبل

  قیمت دو لول نخجیر جفت در حال حاضر ۲۵ الی ۲۶تومن خرید و فروش میشه بزرگوار

  مجید 4 ماه قبل
  -1

  سلام دوستان کسی قیمت نخجیر ۲ رومیدونه الان چقدره

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  سلام اسلحه نخجیر ۳۰۸ قیمت چقدره ؟ممنون

  علی 4 ماه قبل
  0

  سلام خریدار برنو کوتاه یا وسط با مجوز هستم

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  قیمت چنده

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام دو لول با مجوز کسی داره خریدارم فقط تهران باشه

  س. 5 ماه قبل
  0

  س. بنده ب نو متوسط درجه یک آلمان جواز ارتش یا سپاه فرق نداره فوری میخوام تا پولوم خرج نشده. درجه یک میخوام همه چی فابریک باشه. فوری

  0
  امیر 12 روز قبل

  کوتاه 1328 جواز سپاه دارم برای فروش

  عادل 5 ماه قبل
  3

  سلام من یه اسلحه شکاری با مجوز میخوام میشه بفرمایید اگه کسی داره معرفی کنید

  2
  محمدرضا 2 ماه قبل

  تک لول ترک هست

  2
  هادی 3 ماه قبل

  سلام من دارم تکلول ماشه طلای مدل کوسه . پول لازمم میدمش ۲۸

  1
  علی اکبر 3 ماه قبل

  تفنگ شکاری روسی چنده

  2
  حسینی 3 ماه قبل

  270 ، و پران 5 تیر درجه یک ترکیه دارم

  1
  ناشناس 4 ماه قبل

  شکاری 5 تیر دستکش یوز دارم نو و آکبند با جواز

  تلگرام [email protected]

  0
  مهدی 4 ماه قبل

  سلام بزرگوار.دولول سوار شاهین ویژه بدون یک عدد شلیک پلمپ داخل کارتون ۵۰تومن

  حامد 5 ماه قبل
  0

  سلام پنج تیرپران یاشورشی کسی داره باقیمت

  کیان 5 ماه قبل
  1

  قیمت اسلحه دولول اکار ساخته ترکیه جوازدار

  1
  محمد حسن 5 ماه قبل

  دولول

  رضایی 5 ماه قبل
  1

  سلام تپاره دو عقابی جواز دار دارید

  -1
  علی اکبر 3 ماه قبل

  قیمت چنده

  محمدجواد 5 ماه قبل
  -1

  سلام . قیمت برنو کوتاه تمیز و سالم ، هم جواز دار و هم بی جواز چقدره؟

  مقصود 5 ماه قبل
  0

  باعرض سلام و خسته نباشی من تفنگ دولول نخجیر از سری اولهاش که در حد نو میباشد میفروشم اگه کسی خاست در خدمت هستم

  -1
  سلام قیمت چند اسلحه کجاست 3 ماه قبل

  سلام قیمت چند اسلحه کجاست

  0
  ط،و 4 ماه قبل

  قیمت چند

  0
  Genial 5 ماه قبل

  سلام وقتتون بخیر؛قیمت رو اعلام میفرمایید لطفا

  0
  فرهاد 5 ماه قبل

  سلام قیمتش چنده مال کدوم شهری

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  سلام کسی نخجیر تک لول ترتمیز داره

  1
  صادقی ام 4 ماه قبل

  سلام دارم هنوز شلیک نکردم با جواز می فروشم

  3
  سلام 5 ماه قبل

  تک لول نخجیر تمیز دارم

  اهورا 5 ماه قبل
  0

  قیمت تفنگ شکاری برنو دموکرات المانی متوسط با جواز سپاه عشایر تمیز الان توی بازار چند؟

  0
  رضا 4 ماه قبل

  ۱۰۰ تومن دارم برنو آلمان متوسط خشاب از پایین ۵ تا فشگ میخوره

  1
  yosef5721 5 ماه قبل

  قیمتش چنده بنده خریدارم

  مهراب 5 ماه قبل
  0

  قیمت شکاری جواز دار

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام قیمت پران کوتاه چند هست

  خودم 6 ماه قبل
  1

  سلام کسی تفنگ ی لول روسی داره

  0
  ملازهی 2 ماه قبل

  سیستان و بلوچستان چابهار

  اما قیمتهای جدید را ندارم من ده سال پیش گرفتم

  0
  ملازهی 2 ماه قبل

  سلام من یک اسلحه تک لول مدل کوسه روسی دارم

  0
  احمد 4 ماه قبل

  س بله میخوای

  0
  فقط خدا 4 ماه قبل

  من دارم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام قیمت خفیف

  محمد 6 ماه قبل
  0

  سلام:نخجیر۳ قیمت چند؟آیا همراه با جوازه؟

  0
  صابری 6 ماه قبل

  سلام

  نخجیر ۳ قیمت ۸۱میلیون با جواز

  علی 6 ماه قبل
  0

  قیمت ۲۷۰

  مهدی 6 ماه قبل
  1

  نخجیر تک لول حدود ۲۰ میلیون تومان،نخجیر ۲ حدود ۲۵تومن

  0
  ل 4 ماه قبل

  ی

  1
  سعید 5 ماه قبل

  دوست عزیز آخه مگه میشه تو ایران اسلحه که مجوز بخاد بسازن بعد بدون جواز بفروشن نخجیر بدون جواز تا به حالا والا کسی ندیده بله جواز دار والبته تفنگ بدون جواز به چه درد میخوره که کسی پاش ۲۵ میلیون پول بده بدون جواز بیشتر از ۵ میلیون خریدن حماقته

  2
  جواز دار؟ 6 ماه قبل

  جواز دارء

  محسن 6 ماه قبل
  0

  سلام

  تفنگ شکاری یوز پنج تیر دست کش ساخت ایران دارم درحد واسه فروش

  1
  ناصر هستم 2 ماه قبل

  خریدار م

  -1
  مظا 3 ماه قبل

  سلام قیمت چنده

  0
  احمد 4 ماه قبل

  سلام چه قیمته داداش

  0
  سراب 5 ماه قبل

  سلام ساخت ایران تعجب اوره

  1
  سعید 5 ماه قبل

  قیمت؟

  مجتبی 7 ماه قبل
  0

  قیمت برنو متوسط ایرانی

  یوسف 8 ماه قبل
  3

  فروشنده نخجیر ۳ ، می خوام بدونم قیمت چنده ؟

  سلمان خان 9 ماه قبل
  1

  قيمت اسلحه شكاري دولول مگنوم ساخت تركيه چند است

  0
  ناصر 4 ماه قبل

  اسبحه شکاری دولول ترکیه قیمتش چنده

  0
  یاس 6 ماه قبل

  ۳۵

  برای پاسخ کلیک کنید