این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  لیست گروه های جام جهانی 2022

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  لیست گروه های جام جهانی 2022 را از این سایت دریافت کنید.

  لیست گروه ها

  لیست گروه ها

  خانه / لیست گروه ها

  گروه A

  اکوادور سنگال قطر هلند

  گروه B

  ولز آمریکا ایران انگلیس

  گروه C

  عربستان سعودی لهستان مکزیک آرژانتین

  گروه D

  استرالیا تونس دانمارک فرانسه

  گروه E

  کاستاریکا ژاپن اسپانیا آلمان

  گروه F

  کانادا مراکش بلژیک کرواسی

  گروه G

  کامرون صربستان سوئیس برزیل

  گروه H

  غنا اروگوئه پرتغال کره جنوبی ویدئوهای جام جهانی

  معرفی استادیوم البیت قطر

  ویدیو معرفی تیم ملی اروگوئه

  معرفی استادیوم بین‌المللی خلیفه

  ویدیو معرفی تیم ملی لهستان

  ویدیو معرفی تیم ملی آمریکا

  معرفی استادیوم احمد بن علی

  ویدیو معرفی تیم ملی پرتغال

  معرفی استادیوم راس ابو عبود

  ویدیو معرفی تیم ملی کامرون

  شهر کاتارا دوحه

  معرفی استادیوم البیت قطر

  ویدیو معرفی تیم ملی اروگوئه

  معرفی استادیوم بین‌المللی خلیفه

  ویدیو معرفی تیم ملی لهستان

  ویدیو معرفی تیم ملی آمریکا

  معرفی استادیوم احمد بن علی

  ویدیو معرفی تیم ملی پرتغال

  معرفی استادیوم راس ابو عبود

  ویدیو معرفی تیم ملی کامرون

  شهر کاتارا دوحه

  معرفی استادیوم البیت قطر

  ویدیو معرفی تیم ملی اروگوئه

  معرفی استادیوم بین‌المللی خلیفه

  برای اطلاع از تورها و بلیط های جام جهانی

  اطلاعات خود را وارد نمایید

  Copyright © 2022 Yabex. All Rights Reserved

  منبع مطلب : yabex.net

  معرفی کامل گروه های هشتگانه جام جهانی 2022 قطر

  معرفی کامل گروه های هشت گانه جام جهانی 2022 را در این گزارش بخوانید.

  خانه ورزشی جی پلاس فوتبال

  کد خبر: 1574278 ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ ۰۰:۵۲:۲۷

  گزارش جی پلاس

  گزارش جی پلاس معرفی کامل گروه های هشتگانه جام جهانی 2022 قطر

  معرفی کامل گروه های هشت گانه جام جهانی 2022 را در این گزارش بخوانید.

  A

  جی پلاس، جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بیستم نوامبر (۲۹ آبان) آغاز می شود. ۳۲ تیم در هشت گروه چهار تیمی در بزرگترین رویداد جهان فوتبال رقابت می کنند. از هر گروه دو تیم نخست صعود می کنند و به همین خاطر هر بازی سرنوشت ساز خواهد بود.معرفی کامل گروه های جام جهانی را در ادامه بخوانید.

    معرفی گروه A جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

  قطر، اکوادور، سنگال و هلند گروه A جام جهانی ۲۰۲۲ را تشکیل می دهند. بازی افتتاحیه مقابل میزبان و اکوادور برگزار خواهد شد.

  قطر

  میزبان نخستین حضورش را در جام جهانی تجربه می کند. قطر پیش از این هرگز نتوانسته بود از مرحله مقدماتی صعود کند و این بار به خاطر میزبانی نیاز به رقابت در انتخابی نداشت. بزرگترین افتخار این تیم قهرمانی در جام ملت های آسیا است که در سال ۲۰۱۹ به دست آمد. فوتبال قطر از سال ۲۰۰۰ پیشرفت کرد چون پول های کلانی صرف این ورزش شد. فلیکس سانچس باس اسپانیایی هدایت تیم رتبه ۵۰ رنکینگ فیفا را بر عهده دارد. ستاره قطر المعز علی است. مهاجم ۲۶ ساله نخستین بازیکنی است که در جام ملت های آسیا، کوپا آمه‌ریکا و جام طلایی گلزنی کرد. او در ۵۵ بازی ملی ۳۴ گل به ثمر رسانده است.

  اکوادور

  تیم چهل و چهارم رنکینگ فیفا با کسب ۲۵ امتیاز به صورت مستقیم از انتخابی منطقه آمریکای جنوبی به مرحله نهایی جام جهانی صعود کرد. اکوادور پیش از این سه جام جهانی ۲۰۰۲ کره-ژاپن، ۲۰۰۶ آلمان و ۲۰۱۴ برزیل را تجربه کرده بود. نخستین بار و در آخرین دوره در مرحله گروهی حذف شد. بهترین عملکرد زردپوشان در آلمان اتفاق افتاد که به یک هشتم نهایی صعود کردند. گوستاو آلفارو با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان و ستاره ای به نام مویسس کایسادو به دنبال تکرار موفقیت جام جهانی ۲۰۰۶ خواهد بود.

  سنگال

  سال ۲۰۲۲ برای تیم آفریقایی فوق العاده بود. سنگال توانست برای نخستین بار فاتح جام ملت های آفریقا شود و با عبور از مصر برای سومین بار به جام جهانی صعود کند. تیم رنکینگ ۱۸ فیفا اولین تجربه اش به جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن برمی گردد که تا یک چهارم نهایی صعود کرد. سنگال در ۲۰۱۸ روسیه در مرحله گروهی حذف شد‌. الیو سیسه، سرمربی ۴۶ ساله از ۲۰۱۵ هدایت تیم آفریقایی را بر عهده گرفته است و دومین جام جهانی اش را تجربه می کند. ستاره این تیم بدون شک سادیو مانه است. مهاجم بایرن مونیخ در این هفته ها روی فرم آمده است و می تواند نقش مهمی در موفقیت سنگال به عنوان نماینده برجسته آفریقا داشته باشد.

  هلند

  نارنجی پوشان قدرتمندترین تیم گروه به حساب می آیند و  یکی از شانس های قهرمانی هستند. هلند هرگز جام جهانی را فتح نکرده اما سه بار (۱۹۷۴ آلمان، ۱۹۷۸ آرژانتین و ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی) نایب قهرمان شده است. همچنین دو بار در میان چهار تیم جام جهانی قرار گرفته است. این تیم پس از یک دوره غیبت در جام جهانی (۲۰۱۸ روسیه) با پیروزی مقابل نروژ از گروه G به مرحله نهایی صعود کرد. لوییس فان خال برای سومین بار هدایت نارنجی پوشان را در سال ۲۰۲۱ بر عهده گرفت و دومین جام جهانی اش را تجربه می کند. تیم هشتم رنکینگ فیفا بازیکنان برجسته ای همچون ویرجیل فان دایک، متیس دی لیخت، فرانک دی یانگ و ریان گراونبرخ دارد اما امید اول گلزنی هلند ممفیس دپای است. او تاکنون ۴۲ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده است.

  معرفی گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

  انگلیس، ایران، آمریکا و ولز گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ را تشکیل می دهند. نخستین بازی این گروه را انگلیس و ایران بیست و یکم نوامبر (۳۰ آبان) برگزار می کنند.

  انگلیس

  سه شیرها نوامبر ۲۰۲۱ پس از جشنواره گل مقابل سن مارینو (۱۰ بر صفر) حضورشان را در قطر قطعی کردند. انگلیس در ۱۵ دوره جام جهانی حضور داشته است و تنها قهرمانی اش به سال ۱۹۶۶ برمی گردد که میزبان بازی ها بود. گرت ساوت گیت که چند سال است هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده دارد توانست انگلیس را به فینال یورو ۲۰۲۰ برساند. سه شیرها در تمام پست ها بازیکنان برجسته ای دارند و همه ارکان را برای رسیدن به موفقیت دارند اما در لحظات حساس این تیم ناامیدکننده ظاهر می شود و ابهام در این تیم زیاد است. ستاره انگلیس بدون شک هری کین است. او گلزن قهاری است که با سر و هر دو پا می تواند دروازه حریفان را باز کند و پنالتی هم خوب می زند. تیم ساوت گیت به دنبال این است به ناکامی ۵۶ ساله انگلیس در جام جهانی پایان دهد.

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید