این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ماجرای کنعانی و اتوبوس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ماجرای کنعانی و اتوبوس را از این سایت دریافت کنید.

  پای سوشا مکانی به ماجرای حسین کنعانی زادگان و اتوبوس تیم ملی باز شد!

  وقتی که اتفاق عجیب لو رفتن فایل صوتی حسین کنعانی زادگان و دختری که به اتوبوس تیم ملی دعوت شد، رخ داد کسی گمان نمی کرد که پای ...

  آموزش و سرگرمی

  پای سوشا مکانی به ماجرای حسین کنعانی زادگان و اتوبوس تیم ملی باز شد!

  1 بهمن 1400-23:3910

  936 خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

  اتفاقی که چند هفته قبل برای حسین کنعانی‌زادگان رخ داد را سال‌ها قبل سوشا مکانی تجربه کرده بود.

  به گزارش وقت صبح به نقل از ایران ورزشی، اتفاقی که چند هفته قبل برای حسین کنعانی‌زادگان رخ داد را سال‌ها قبل سوشا مکانی تجربه کرده بود.

  همین مسأله بهانه‌ای شد برای صحبت با دروازه‌بانی که همیشه صریح و بی‌پرده حرف می‌زند و بدون کوچکترین سانسوری مصاحبه می‌کند.

  سوشا در این گفتگو معتقد است قبل از اینکه به کنعانی‌زادگان و اتوبوس تیم ملی برسیم، باید چند مقصر اصلی را معرفی کنیم. ابتدا کسی که آن فرد را برای تله‌گذاری اجیر کرد، دوم کسی که فایل صوتی را منتشر کرد و سوم هم ارگان‌هایی که باید دنبال حل چنین مسائلی باشند.

  او درباره اتفاق مشابهی که برای خودش هم رخ داد، حرف‌های جالبی به زبان آورد. سوشا می‌گوید تله‌گذاری برای او هم هدفمند بود، تنها به این دلیل که دیگر در پرسپولیس نماند و برای همیشه از این تیم برود. با او برای گپ و گفتی کوتاه تماس گرفتیم، اما حرف‌مان به درازا کشید.

  *می‌خواهم درباره ماجرایی که برای حسین کنعانی‌زادگان رخ داد، صحبت کنیم. تو به‌عنوان کسی که سال‌ها قبل از چنین اتفاقی زخم خوردی، چه نظری راجع به این داستان داری؟

  من اصلاً کاری به رنگ‌بندی‌ها ندارم. یعنی فارغ از اینکه کنعانی‌زادگان پرسپولیسی است یا استقلالی، می‌خواهم حرف بزنم و هواداران هم لطفاً جبهه نگیرند. فردا شاید همین اتفاق برای یکی از بازیکنان استقلال بیفتد، یا بازیکنان تراکتور و سپاهان.

  متأسفانه بازی با زندگی آدم‌ها راحت شده و خیلی‌ها چنین مسائلی را به اتفاقات دیگر ربط می‌دهند. الان کنعانی‌زادگان چه خلافی مرتکب شده؟ من خیلی جاها دیدم که حرکت او را به بازیکن منچسترسیتی ربط داده‌اند.

  باور کنید در تمام تیم‌های ملی ما، بازیکنانی هستند که خلافی بزرگتر از کنعانی‌زادگان مرتکب می‌شوند، اما آن را پنهان می‌کنند. این یک مسأله خصوصی برای فوتبالیست بوده و به کسی هم ارتباطی ندارد.

  *اینکه بحث اردوی تیم ملی و اتوبوس به میان آمده، دیگر ماجرا را از جنبه خصوصی خارج کرده. قبول نداری؟

  خب به ما چه ارتباطی دارد که در چت خصوصی یک آدم چه اتفاقی می‌افتد. من یک سؤال دارم. آیا کسی از کنعانی‌زادگان شاکی است؟

  *بله. وقتی بحث قداست تیم ملی به میان می‌آید، تمام فوتبالدوستان ایرانی می‌توانند شاکی باشند.

  من تا اتوبوس را قبول دارم، اما اتفاقات قبل از آن را باید بررسی کنیم. الان مسأله من این است؛ کسی که فایل صوتی را پخش کرده راحت زندگی می‌کند و خوشحال است، اما کنعانی‌زادگان روزهای پراسترسی را سپری می‌کند.

  قبل از اینکه به اتوبوس تیم ملی برسیم، باید سه، چهار پله عقب‌تر را نگاه کنیم. شما می‌گویی قداست، من کاملاً قبول دارم، اما اینکه یک نفر را اجیر کرده‌اند که بیاید ارتباط برقرار کند و یکی را داخل تله بیندازد و فایل صوتی‌اش را پخش کند، واقعاً خلاف قانون است. جرم، قبل از اینکه به حسین و اتوبوس تیم ملی برسیم، توسط افراد دیگری انجام شده است.

  *فکر می‌کنی از طرف چه کسی؟ از فایل صوتی چه نکته‌ای برداشت کردی؟

  ببینید، دو حالت دارد. یا تلفن کنعانی‌زادگان هک شده یا این فایل توسط کسی که پشت مخاطب بوده پخش شده. حسین که با انگشت داخل چشم خودش نمی‌زند. اگر ریز به ریز به فایل صوتی توجه کنید، خیلی راحت دارند حسین را داخل تله می‌کشانند. چرا باید این کار را بکنند؟

  *حدس می‌زنی که یک فرد فوتبالی پشت این قضیه بوده؟

  می‌تواند از طرف کسی باشد. دقیق نمی‌دانم. من کاری ندارم که آخرش به کجا رسیده، اما آیا طرف مقابل از کنعانی‌زادگان شکایت کرده؟ آیا برای انجام آن صحبت رضایت نداشته؟

  من به کشور نروژ اشاره می‌کنم. البته شاید به کشورهای دیگر ربط پیدا نکند. اینجا اگر کسی تلفن همسر خود را بردارد و آن را بدون اجازه چک کند، در صورت شکایت باید در دادگاه پاسخگو باشد.

  یعنی جرم بزرگی مرتکب شده، حالا می‌خواهد مرد باشد یا زن. باز هم تأکید می‌کنم، قبل از اتوبوس تیم ملی باید مجرمان را پیدا کنیم و آن‌ها هم در مورد کار زشتی که انجام داده‌اند، پاسخ بدهند.

  آن‌ها چرا دستگیر نشده‌اند؟ الان مرد شماره یک تنیس جهان را به خاطر نزدن واکسن کنار گذاشته‌اند. جرم، جرم است. اگر قانونی به‌نام حریم شخصی داریم باید در تمام موارد حکمفرما شود. خودم از جمله کسانی هستم که در شخصی‌ترین مسائل زندگی‌ام ورود شد و علیه من اعلام جرم کردند.

  *اتفاقاً همین مسأله یکی از بهانه‌های اصلی انجام این مصاحبه است.

  من می‌گویم نباید این مسأله در جامعه ما باب شود. آنوقت دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. از فردا من هم می‌توانم به کسی پول بدهم و بگویم فلانی رقیب من است، برایش تله بگذار. برو ارتباط برقرار کن و فایل صوتی را در فضای مجازی انتشار بده.

  با این کار رقیب من از دور خارج می‌شود و با این حربه می‌توانم به هدفم برسم. اگر قانون بدرستی اجرا شود، دیگر من نوعی به خودم اجازه نمی‌دهم خیلی راحت چنین خلافی را مرتکب شوم و خوشحال هم زندگی کنم.

  باید کسی که این کار را انجام داده، مجازات کنند و بعد به حسین کنعانی‌زادگان برسند. الان متأسفانه برعکس شده است. طرف خیلی شیک می‌خندد و کنعانی‌زادگان را داخل تله می‌کشاند.

  من معتقدم هر فردی در هر جایگاهی باید تاوان کار خلافش را بدهد. حسین، اما تا قبل از اتوبوس تیم ملی، اشتباهی مرتکب نشده است.

  *فکر می‌کنی چند درصد احتمال دارد که یک رقیب برای حذف کنعانی‌زادگان پاپوش ساخته باشد؟

  مطمئنم اینچنین بوده و پشت قضیه یکی از رقبای کنعانی‌زادگان قرار داشته. همان کاری را که با افرادی دیگر در تیم ملی کردند و آن‌ها مجبور شدند بی‌سر و صدا کنار بروند.

  من می‌دانم، خیلی‌ها داخل تله رفته‌اند و مجبور شدند پیراهن تیم ملی را ببوسند و فقط از تلویزیون بازی‌ها را تماشا کنند. معتقدم شاید بعضی بازیکنان دیگر همچنین کاری را انجام داده‌اند، اما چون پنهان مانده و آشکار نشده، کسی کاری به کارشان ندارد.

  منبع : www.vaghtesobh.com

  رابطه حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی – ایران چطور

  ورزشی

  رابطه حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی

  4 ماه پیش

  سکس در اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران ، صدای دختر رابطه جنسی دانلود امیر حسین کنعانی زادگان محرومیت

  مکانی که به مکان ها اضافه شد.

  استاد حسین کنعانی اتوبوس تیم ملی رو مکان کردن.

  پشمای لوله کشای پورنهاب از این حرکت ریخته. تو اتوبوس تیم ملی آخه😂😂😂

  بخاطر همین وویس که دختره لو داده کمیته ی اخلاق قصد داره کنعانی رو از تیم ملی محروم کنه!

  روز گذشته فایل صوتی جنجالی از محمدحسین کنعانی زادگان منتشر شد. انتشار این فایل در فضای مجازی، حواشی زیادی برای این مدافع ملی پوش به همراه داشت. چرا که وی زمانی که وی در قرنطینه و اردوی تیم ملی بوده در اتوبوس تیم، قول و قرار می گذارد تا ارضای غرایض خود بپردازد.

  حتی شایعاتی مطرح بود که مدافع جنجالی تیم ملی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده است.

  در همین رابطه خداد عزیزی درباره اشتباه کنعانی زادگان، اظهار داشت: «حریم خصوصی افراد مهمترین مساله است و اصلا نباید وارد آن شد. اگر کسی چنین کاری انجام می‌دهد باید با او به صورت قانونی برخورد شود چون آبروی افراد را نشانه رفته است.کنعانی‌زادگان بازیکنی است که طی چند سال گذشته از نظر فوتبالی واقعا پیشرفت چشمگیری داشته و شاید اشتباه کرده اما نباید او را نابود کرد.»

  به فرض خداداد عزیزی اتوبوس و اردوی تیم ملی را حریم خصوصی نمی داند. آیا این پیشکسوت فوتبال فراموش کرده که چگونه در سوگ دوست صمیمی خود مهرداد میناوند گریه می کرد؟ مگر او به خاطر نمی آورد میناوند بعد از ابتلا به کرونا درگذشت؟ عزیزی باید تمامی بازیکنان نسل فعلی تیم ملی را مهرداد میناوند ببیند و سلامت آنها را همچون سلامت دیگران.

  *شانس آوردیم شان تیم ملی در جهان خدشه دار نشد

  ملی پوش جنجالی نه تنها جان خود بلکه جان بسیاری از بازیکنان تیم ملی ایران و کره جنوبی را تهدید کرده است. و عملاً قصد داشته با قانون شکنی به اهداف شخصی خودش برسد. اگر بازیکنان کره جنوبی به کرونا مبتلا می شدند و بعد از بررسی مشخص می شد که پروتکل ها توسط بازیکنان ایران نقض شده است آنوقت در سطح جهانی چه تبلیغاتی علیه ایران و بازیکنان ملی پوش کشور صورت می گرفت؟

  بنابراین با این شکل و شمایل کاملا می توان گفت که تیم ملی و سلامت بازیکنان حریم شخصی فرد خاصی نیست.

  10 سال قبل وقتی دو بازیکن پرسپولیس در حین بازی فوتبال به شوخی حرکت منشوری انجام دادند توسط یکی از سایت های مطرح جهان با تیتر « سکس گروهی در فوتبال » یاد شد و عملاً سرنوشت یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال کشورمان با مشکل روبرو شد.

  *برخورد با قانون شکنی در هلند

  در کشوری مانند هلند ارزش های عرفی و دینی آنها در مقایسته با کشورمان کمتر است. در مورد مشابه ای بازیکنان ملی پوش پایه هلند(تاکید می کنیم بازیکنانی با سن کمتر) به اشتباه دختران را همراه با خود به اردوی تیم ملی می برند که به شدت با این حرکت برخورد شد. حال از بازیکن بزرگسال کشورمان انتظار نابه جایی است که حرمت تیم ملی، سلامت خود و دیگر بازیکنان را رعایت کند؟

  *ارسطو یا پرستوها؛ تو چرا به دام افتادی؟

  بعضی از کارشناسان و اهالی فضای مجازی معتقد بودند انتشار چنین صوتی می تواند با هدف اخاذی یا حتی ورود پرستوها باشد. اما پرسش اینجاست مدافع مشهور کشور چرا به دام دیگران افتاده است؟ مگر کنعانی زادگان از خاطرش رفته که حداقل 3 بازیکن همدوره او در تیم ملی با چه مشکلاتی در این خصوص روبرو شدند. درباره یکی از بازیکنان گفته می شد با دختر مورد نظر صیغه محرمیت داشته اما انتشار عکس هایش برای او تا مدتها چالش ایجاد کرد. یا ستاره مشهور جنوبی استقلال که به خاطر بروز حاشیه اش، شانس بازی در تیم های بزرگ جهان را از دست داد. بنابراین حریم خصوصی بازیکنان و چهره های مطرح با حریم خصوصی دیگران متفاوت است.

  *این که دیگر ارزیابی سال نیست

  البته نباید فراموش کرد که خداداد عزیزی در گذشته در پاسخ به سوالی که سال را چطور ارزیابی می کند، مطالبی را به زبان آورد که تا مدتها در فضای مجازی دست به دست می شد. حتی ناچار به عذرخواهی شد. البته او این پاسخ را به خاطر مرگ عزیزانی همچون مهرداد میناوند و علی انصاریان داد. اما در چنین شرایطی به خداداد عزیزی که اجرای برنامه تصویری را به عهده گرفته است، پیشنهاد می شود با مطالعه روی حریم خصوصی و انعقاد کلامش، منطقی تر پاسخ دهد. از غزال تیز پای ایران که همواره در تیم ملی زبان تندی داشت و به صراحت از مربیان انتقاد می کرد، انتظار می رود رویه صداقت خود را به خاطر حمایت از اشخاص تغییر ندهد.

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  فایل صوتی کنعانی زادگان بدون سانسور | ماجرای حسین کنعانی…

  دانلود فیلم کنعانی زادگان | ویس کنعانی زادگان اتوبوس تیم ملی…

  فایل صوتی کنعانی زادگان | جریان کنعانی زادگان چیست | ماجرای…

  ویس لو رفته پخش شده کنعانی زادگان | فایل تصویری صدای کنعانی…

  استوری کنعانی زادگان برای استقلال /فیلم

  منبع : iranchetor.com

  عکس دوست دختر کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی / فیلم و عکس گل کوچیک

  حرکت شرم آور حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی جنجالش پایانی ندارد و حالا با انتشار عکس های دختری که گفته می شود اجیر شده بود تا فوتبالیست تیم ملی را وارد حاشیه کند پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

  حسین کنعانی زادگان

  عکس دوست دختر کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی / فیلم و عکس

  16:17 - 1401/04/21

  حرکت شرم آور حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی جنجالش پایانی ندارد و حالا با انتشار عکس های دختری که گفته می شود اجیر شده بود تا فوتبالیست تیم ملی را وارد حاشیه کند پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

  حتما بخوانید

  چهره وحشتناک و زخمی مهران مدیری | چه بلایی سر مهران مدیری آمده است؟

  همسر مرموز فرهاد مجیدی | ماجرای طلاق فرهاد مجیدی از همسرش

  عکس منشوری محمدرضا گلزار و زن فرهاد مجیدی | گلزار با زن فرهاد مجیدی چه نسبتی دارد؟

  همسر جذاب و با کلاس وریا غفوری | عاشقانه های وریا و مونا

  آبروریزی زن تازه به دوران رسیده مهدی قائدی | پست جدید ستاره در اینستاگرام کولاک کرد

  حرکت شرم آور حسین کنعانی زادگان در اتوبوس تیم ملی جنجالش پایانی ندارد و حالا با انتشار عکس های دختری که گفته می شود اجیر شده بود تا فوتبالیست تیم ملی را وارد حاشیه کند پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

  محمدحسین کنعانی‌زادگان زادهٔ ۳ فروردین ۱۳۷۳ در بندر ماهشهر بازیکن فوتبال است محمدحسین کنعانی‌زادگان برای باشگاه الاهلی قطر و تیم ملی ایران بازی می‌کند محمدحسین کنعانی‌زادگان در تیم‌های جوانان استقلال ماهشهر و جوانان پرسپولیس بازی کرده‌است محمدحسین کنعانی‌زادگان در نیم فصل ۱۳۹۰ به تیم اصلی پرسپولیس پیوست محمدحسین کنعانی‌زادگان سابقهٔ بازی در تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران و تیم ملی فوتبال جوانان ایران را دارد.

  ماجرای کنعانی زادگان به سر تیتر اخبار تبدیل شده است. اقدام نامشروع کنعانی زادگان از یک سو و استفاده از اتوبوس تیم ملی از سوی دیگر کنعانی زادگان را در لبه پرتگاه قرار داده است.

  حرکت منشوری مدافع ملی پوش لو رفت و یک افتضاح بزرگ پیش روی تیم ملی قرار داد. برخی از کارشناسان بر این باورند حسین کنعانی زادگان در دام پرستوی ورزشی افتاده است و دختری که با او طرح دوستی ریخته اجیر شده بود تا تیم ملی را وارد حاشیه کند اما این هم نمی تواند بی مسئولیتی کنعانی زادگان نسبت به تیم ملی بویژه در شرایط کرونایی را نادیده بگیرد. بی شک روابط شخصی بازیکنان به خودشان ارتباط دارد اما صوت منتشر شده نشان می دهد در تیم ملی ایران چه رفتارهای زیرپوستی ای وجود دارد و این مشت نمونه خروار است.

  در حالی که روز گذشته محمدحسین کنعانی زادگان در لیست تیم منتخب سال آسیا قرار گرفت، خبر بدی در خصوص وی منتشر شد. انتشار فایل های صوتی عجیب از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی حاشیه های جدیدی برای او به همراه داشته است.

  وی در طول صحبت هایش به دنبال دریافت عکس منشوری از یک دختر است. صوت های منتشر شده نشان می دهد، وی بارها و در ساعت های مختلف به دنبال دریافت تصاویر غیر اخلاقی بوده است. تا این لحظه حداقل 4 صوت از وی منتشر شده است که با سانسور بخش هایی از آنها به انتشار آن دست می زنیم.

  پس از انتشار گسترده این صوت ها گفته می شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این مدافع جنجالی را برای ادای توضیحاتی به این نهاد احضار کرده است.

  افتضاح اتوبوس تیم ملی ؟

  در یکی از این صوت ها محمدحسین کنعانی زادگان به دخترجوان که احتمال داده می شود پرستوی ورزشی بوده باشد می گوید که در قرنطینه تیم ملی است؛ اما به خاطر رفاقتی که با راننده اتوبوس تیم ملی دارد می تواند برای کنار هم بودن به اتوبوس بروند. در چنین شرایطی اگر ویروس کرونا بین بازیکنان تیم ملی منتقل می شد چه کسی می توانست در این باره پاسخگو باشد؟ آیا سلامت بازیکنان زیر سوال نمی رود؟

  با توجه به اینکه تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور دارد. به نظر می رسد این اتفاق به حوالی 20 مهر یا 25 آبان باز می گردد. تیم ملی در این روزها از کره جنوبی و سوریه دیدار داشته است.

  جنجال های اخلاقی علیه مدافعان ملی پوش!

  پیش از این نیز رامین رضاییان یکی دیگر از مدافعان ملی پوش با حواشی مشابه روبرو شد. وی که یکی از آماده ترین بازیکنان ایرانی است مدتهاست که به تیم ملی فوتبال دعوت نمی شود. در میان اهالی فوتبال به صورت غیر رسمی گفته می شود که دلیل عدم دعوت وی فنی نیست.

  حسین کنعانی زادگان

  اکنون باید دید آیا کنعانی زادگان هم به سرنوشت مدافع قبلی دچار می شود یا خیر؟ در صورت محرومیت کنعانی زادگان وی به احتمال زیاد حضور در جام جهانی فوتبال را از دست خواهد داد.

  از اخاذی تا پرستوی ورزشی

  بعد از این موضوع تلخ، بعضی طرفداران فوتبال در شبکه های اجتماعی اعلام کردند این موضوع می تواند برای اخاذی از بازیکنان تیم ملی باشد. در هر حال، انتشار چنین صوتی برای تیم ملی که در آستانه صعود به جام جهانی قرار دارد خبر خوبی نیست. شاید آن روز که تاکید می شد سرپرست تیم ملی باید نام بزرگتری باشد، بهتر بود فدراسیون فوتبال تصمیم درست تری اتخاذ می کرد.

  مورد مشابه در هلند

  در مورد مشابه ای که برای بازیکنان تیم ملی زیر 19 سال هلند اتفاق افتاده بود، پنج بازیکن چندین دختر جوان را به هتل محل اقامت شان آوردند و قوانین قرنطینه تیم ملی زیر 19 سال هلند را نقض کردند. به همین سبب آنها اخراج شدند. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.

  محمدحسین کنعانی زادکان

  دوست دختر کنعانی زادگان

  تجاوز کنعانی زادگان فیلم کنعانی زادگان وویس کنعانی زادگان ویس کنعانی زادگان

  منبع : golkoochik.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید