این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مبلغ آبونمان تلفن ثابت 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مبلغ آبونمان تلفن ثابت 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  مخابرات ۲۰ هزار تومان به هزینه قبوض تلفن ثابت، حتی خطوطِ بدون مکالمه اضافه کرد

  شرکت مخابرات ایران بدون اعلام عمومی و همگانی و هیچ توضیحی در جدیدترین قبوضِ صادره برای خطوط تلفن ثابتِ مشترکان مبلغ ۲۰ هزار تومان معادل ۲۰۰ هزار ریال به هزینه های قبوض مشترکان حتی برای خطوطِ بدونِ مکالمه، اضافه کرده است.

  کد خبر: ۵۲۳۴۰ ۱۴۰۱-۰۷-۲۶ - : ۱۰:۲۱

  بدونِ اعلام عمومی و هیچ توضیحی؛

  مخابرات ۲۰ هزار تومان به هزینه قبوض تلفن ثابت، حتی خطوطِ بدون مکالمه اضافه کرد

  شرکت مخابرات ایران بدون اعلام عمومی و همگانی و هیچ توضیحی در جدیدترین قبوضِ صادره برای خطوط تلفن ثابتِ مشترکان مبلغ ۲۰ هزار تومان معادل ۲۰۰ هزار ریال به هزینه های قبوض مشترکان حتی برای خطوطِ بدونِ مکالمه، اضافه کرده است.

  تعدادی از مخاطبانِ پایگاه خبری “اقتصاد سالم” در تماس با این پایگاه خبری اعلام کرده اند که در جدیدترین قبوض صادره از سوی شرکت مخابرات ایران برای خطوط تلفن ثابت آنها؛ به یکباره حدود ۲۰ هزار تومان به هزینه های قبوض اضافه شده است.

  یکی از مخاطبان می گوید روز گذشته (دوشنبه ۲۵ مهرماه) در همین رابطه به شرکت مخابرات مراجعه کرده و یکی از متصدیانِ مربوطه در پاسخ اعلام کرده که “از ماهِ اخیر مبلغ ۲۰ هزار تومان به قبوض تلفن ثابت تمام مشترکان شرکت مخابرات اضافه شده است”.

  یکی از مخاطبان پایگاه خبری “اقتصاد سالم” می گوید:” ما در خانه ۲ خط تلفن ثابت داریم که یکی مختص اینترنت ADSL است و هیچگونه مکالمه ای با آن نداریم و تا پیش از این در قبض صادره تنها مبلغ ناچیزی هزینه ی آبونمان برای این خطِ تلفن صادر می شد اما در جدیدترین قبضِ صادره؛ ناگهان ۲۰ هزار تومان به مبلغِ قبض این خط هم اضافه شده بود که وقتی به شرکت مخابرات مراجعه و موضوع را پرس و جو کردم، اعلام کردند از این ماه مبلغ ۲۰ هزار تومان به حسابِ تمامِ خطوط تلفن ثابت حتی اگر از آنها استفاده نشود هم اضافه شده است”.

  این وضعیت در حالی ست که شرکت مخابرات ایران تا کنون هیچ توضیحی در این رابطه نداده و مشخص نیست مبلغ ۲۰ هزار تومانِ اعلامیِ مخاطبان بابتِ چه خدمات جدیدی به قبوض تلفن ثابت مشتریان اضافه شده و آیا در این زمینه مجوزهای لازم از نهادهای نظارتی و بالادستی اخذ شده یا نه.

  پایگاه خبری “اقتصاد سالم” آماده دریافت و انتشار توضیحات شرکت مخابرات در این رابطه است.

  برچسب‌ها:آبونمان, تلفن ثابت, شرکت مخابرات ایران, قبض تلفن, مخابرات, مخابرات ۲۰ هزار تومان به قبوض تلفن ثابت اضافه کرد, هزینه آبونمان تلفن ثابت

  شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل ما ارسال فرمایید. [email protected]

  لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=52340

  نظرات کاربران :

  انتشار یافته : 218 در حال بررسی : 1

  مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

  حسن گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۴:۵۴ ب٫ظ

  دزدی در روز روشن پاسخ

  بازنشسته فرهنگی گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۰۳ ب٫ظ

  خجالت نمیکشن دست توی جیب ملت میکنن؟ کم و کسریشونو. از ملت فقیر میگیرن؟

  پاسخ Mm گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۰۵ ب٫ظ

  سلام شرکت مخابرات ایران خیلی هم خوبه الحمدلله.

  پاسخ سیروس گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۰۶ ب٫ظ

  یه دزدی ناقابل دیگه…

  پاسخ رسول گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۱۶ ب٫ظ

  واقعا در مورد اضافه کردن قیمت ها چه مرغ،تخم مرغ،روغن،حالاهم که تلفن هیچکس پاسخگو نیست فقط اگرحقوق بازنشستگان کشوری و لشکری بخواهد اضافه شود،تورم ایجاد میشود ولی مثل مخابرات که درهرخط بدون هیچ دلیلی اضافه میشود و میلیاردها پول به جیب می زندتورم ایجاد نمیگردد

  پاسخ

  کارشناس ارشد مخابرات بازنشسته۱۴۰۰ گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۲۳ ب٫ظ

  این مبلغ بابت نگهداری از خطوطی است که به قول شما دوست عزیز که از تلفن ثابت فقط در جهت اینترنت استفاده می کنید صرف می شود که هزینه نگهداری از آن بیشتر از این مبلغ است کمی منصف باشید

  پاسخ طاها گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۲۴ ب٫ظ

  دزدی کجا بود

  دارن حق الفیلترینگشون رو میگیرن

  بالاخره باید یه پولی بگیرن که همه چیز رو برامون فیلتر کنن یا نه

  پاسخ محمدرضا گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۳۱ ب٫ظ

  خدا ریشه ظلم و ظالم را بکند

  پاسخ کیان گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۳۵ ب٫ظ

  دست از توی،سفری خانوارها هم بیرون نمیکشید. وای برشما…

  پاسخ حسن گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۳۶ ب٫ظ

  رئیس جمهور قبلی واضح گفت قراره دولت دست توی جیب مردم بکنه .خب حالا همه جوره از همه قشر مردم داره به نحوی میگیره .. الا برکت الله

  پاسخ رضا کیانی گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۳۷ ب٫ظ

  خدانابودتان کنه پاسخ رضا گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۴۰ ب٫ظ

  سلام خط تلفن ما هم استفاده نمی کنیم علاوه بر آبونمان ۲۰۰۰۰ تومان اضافه شد آخر کسی نمی پرسد آبونمان چیست بهای مکالمه چه هزینه اییست خدمات صوتی که ۲۰۰۰۰ تومان می گیرند چیست‌ ظاهرا فقط بگیر بگیر است هرکس هرکار وخدماتی انجام می دهد اگر انحصاری است هرچه دلش می خواهد بگیرد رقابتی هم نیست

  پاسخ رویا گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۵:۵۵ ب٫ظ

  مخابرات ۲۰ هزار تومان به قبض تلفن اضافه کرده برای منم اضافه شده اعتراض کردم فایده نداره گفتن از این به بعد همینطوره

  پاسخ فهیم شیرزادی گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۶:۱۳ ب٫ظ

  با سلام – شرکت مخابرات ایران بابت استهلاک تجهیزات مخابراتی و نگهداری هر خط تلفن حتی بیشتر از اون مبلغ را متقبل است . لطفا منصفانه بنگریم .

  پاسخ

  کارشناس ارشد مالی مخابرات گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۶:۲۶ ب٫ظ

  باسلام هزینه نگهداری ازهر خط مخابرات بین ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان است.درحال حاضر مبلغ۲۰هزارتومان مختص شهر تهران_۱۵هزار تومان کلان شهرها-و۱۰هزارتومان بابت شهرهای کوچک دوستانی که فرمودند بابت چی این مبلغ گرفته شده شما می توانید از تلفن ثابت خود تا مبلع فوق صحبت کنید درضمن از سال ۱۳۸۶ تاکنون نرخ مکالمات افزایش پیدا نکرده است بااین تفاسیر هزینه نگهداری شبکه-هزینه حقوق- گسترش فیبر نوری و…… به نطر شما هزینه اش از کجا تامین میشود ؟جواب مسئله باشما دوست گرامی

  پاسخ رضا مشائی گفت:

  مهر ۲۶, ۱۴۰۱ در ۶:۲۹ ب٫ظ

  ازاینکه آقای رئیس جمهور اینقدر نگران سفره های مردم هستن آدم ناراحت میشه توروخدا آقای رئیس جمهور دیگه نگران مردم نباش همه چی گل وبلبله!!!! وای خداااااااااااا

  منبع مطلب : eghtesadsalem.com

  افزایش هزینه تلفن ثابت تصویب شد/ پرداخت ماهانه تا 20 هزار تومان برای حفظ خط تلفن ثابت

  افزایش هزینه ماهانه تلفن ثابت با امضای وزیر صنعت تصویب شد و بعد از این مشترکین خطوط تلفن ثابت در تهران باید ماهانه 20 هزار تومان برای حفظ خط تلفن ثابت خود پرداخت کنند.

  افزایش هزینه تلفن ثابت تصویب شد/ پرداخت ماهانه تا ۲۰ هزار تومان برای حفظ خط تلفن ثابت

  ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲اخبار اقتصادیاخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل

  افزایش هزینه ماهانه تلفن ثابت با امضای وزیر صنعت تصویب شد و بعد از این مشترکین خطوط تلفن ثابت در تهران باید ماهانه ۲۰ هزار تومان برای حفظ خط تلفن ثابت خود پرداخت کنند.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، افزایش تعرقه هزینه ماهانه تلفن ثابت پس از حواشی متفاوتی که گذراند، در آخر، پاییز سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مصوبه افزایش نرخ تلفن ثابت، تابستان امسال به تصویب رسید. این طرح از ابتدای شهریور نیز در روند اجرایی قرار گرفت.

  به همین منظور ستاد تنظیم بازار افزایش قیمت کارکرد تلفن ثابت را تصویب کرده است و این افزایش قیمت حال با موافقت رگولاتوری و مخابرات انجام خواهد گرفت.

  کاربران تلفن‌های ثابت استان تهران برای حفظ خط تلفن ثابت خود بر اساس جدول جدید پیرامون تعرفه‌های جدید تلفن ثابت، باید ماهانه 20 هزار تومان، پرداخت کنند.  این هزینه صرفاً هزینه‌ای است که صاحبان خطوط تلفن در پایتخت، در صورت عدم استفاده از خط تلفن و صرفا به منظور نگهداری این خطوط باید پرداخت کنند.

  این افزایش تعرفه در استان تهران بابت 4444 دقیقه مکالمه، هزینه‌ای معادل 20000 تومان، برای سایر مراکز استان‌ها به ازای حداقل 3333 دقیقه مکالمه 15000 تومان به عنوان حداقل پرداخت و سایر شهرها به ازای 2666 دقیقه مکالمه معادل 10000 تومان مشخص شد.

  بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار در تاریخ 26 مرداد 1401 مقرر شده تا تعرفه‌های جدید هزینه تلفن ثابت از ابتدای شهریور ماه اجرایی شود. این افزایش قیمت حاصل جلسه‌ای است که در آذر سال 1400 توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، برگزار شد.

  از لحاظ کارشناسی، تغییر تعرفه تلفن ثابت یکی از دلایل عنوان شده برای افزایش هزینه نگهداری است که شرکت مخابرات آن را عنوان کرده بود.  از سویی دیگر با توجه به اینکه بخش اصلی کارها برای نگهداری از خطوط مخابراتی به بخش‌های بیرونی برون سپاری شده است، هزینه ماهانه نگهداری هر خط تلفن ثابت به طور متوسط عددی مدام در حال افزایش است.

  همچنین یکی دیگر از دلایل افزایش نرخ تلفن ثابت، ضرورت نوسازی و بازسازی شبکه تلفن ثابت هنوان شده است. در کل باید توجه داشت که  زمان قابل توجهی از عمر تجهیزات مخابراتی می‌گذرد و این تجهیزات مخابرات نیاز به به‌روزرسانی دارد.

  لازم به ذکر است شهریور سال گذشته، سهام‌داران مخابرات طی مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مخابرات ایران، سود حاصل از افزایش تعرفه تلفن ثابت را برای توسعه شبکه ملی اطلاعات و ارتقا فناوری در شبکه این شرکت اختصاص دادند.

  رگولاتوری و مخابرات بعد از برگزاری جلسات متعدد برای اجرایی کردن و رسیدن به این مدل پرداخت برگزار کرده‌اند. مخابرات پیش از این اعلام کرده بود که به دلیل اجرایی نشدن مصوبه افزایش قیمت، زیانی 2 هزار میلیارد تومانی را تجربه کرده است.

  این موضوع  پس از رایزنی‌های فراوان میان شورای رقابت و شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مجمع مخابرات به تصویب رسید و مقدمه‌ای برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و پایان زیان‌دهی مخابرات از این محل می‌باشد.

  انتهای پیام/ R1591/P/S7,86/CT7

  واژه های کاربردی مرتبط

  شرکت مخابرات تهرانشرکت مخابرات ایران

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید