این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  متن خداحافظی از همکاران مدرسه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  متن خداحافظی از همکاران مدرسه را از این سایت دریافت کنید.

  37 متن خداحافظی از دوستان و همکاران؛ کوتاه، رسمی و دوستانه

  با مجموعه متن خداحافظی از همکاران (رسمی و دوستانه)، متن خداحافظی رسمی کوتاه، پیام خداحافظی از دوستان، متن خداحافظی از گروه، متن خداحافظی از دوستان مجازی، متن ادبی برای خداحافظی، پیام طلب حلالیت و متن خداحافظی از معلم و دوستان همراه ما باشید.

  ستاره » 🔆 هنر » 📚 ادبیات » متن و جملات » متن دلنوشته » 37 متن خداحافظی از دوستان و همکاران؛ کوتاه، رسمی و دوستانه

  37 متن خداحافظی از دوستان و همکاران؛ کوتاه، رسمی و دوستانه

  با مجموعه متن خداحافظی از همکاران (رسمی و دوستانه)، متن خداحافظی رسمی کوتاه، پیام خداحافظی از دوستان، متن خداحافظی از گروه، متن خداحافظی از دوستان مجازی، متن ادبی برای خداحافظی، پیام طلب حلالیت و متن خداحافظی از معلم و دوستان همراه ما باشید.

  آخرین به روز رسانی: شهریور 13, 1401

  آنچه در این مطلب خواهید خواند... عدم نمایش

  متن خداحافظی از همکاران دوستانه

  متن خداحافظی رسمی کوتاه

  متن خداحافظی از همکاران رسمی

  متن خداحافظی بازنشستگی یک معلم

  متن خداحافظی از گروه و دوستان مجازی

  متن خداحافظی از دوستان دانشگاه

  در زیر به چند نمونه متن خداحافظی از دوستان و همکاران به شکل رسمی و دوستانه می‌پردازیم. از این مجموعه می‌توانید به عنوان متن خداحافظی از گروه (رسمی، اداری و دوستانه)، متن خداحافظی از گروه و دوستان مجازی، متن خداحافظی در مراسم تودیع، متن ادبی برای خداحافظی، پیام خداحافظی و طلب حلالیت و متن خداحافظی از معلم و دوستان استفاده نمایید.

  متن خداحافظی از همکاران و دوستان

  متن خداحافظی از همکاران دوستانه

  دوستان عزیزم، از این که مدت گذشته را در کنار شما سپری کردم، احساس بسیار خوبی دارم. خوبی‌های زیادی از شما دیدم و بدی‌هایم را به راحتی به فراموشی سپردید. باور دارم که یاد شما برای همیشه در قلب و روح من زنده خواهد بود. این یاد و خاطرات، جزء ارزشمندترین دارایی‌های من هستند و همیشه با یادآوری آن‌ها، لبخندی شیرین بر لب‌هایم می‌نشیند. روزهای خوب من با شما، شیطنت‌هایی که با هم داشتیم و دورهمی‌هایمان، روشنایی بخش روزهای دوری من خواهند بود. امیدوارم این احساسات دوجانبه بوده و شما هم مرا در یاد و خاطره خود نگه دارید.

  ✫✩✫

  دوستان خوب و مهربانم که در این مدت یار و یاور من بودید، هیچ چیز جز خوبی از شما در ذهن ندارم و امیدوارم شما نیز من را تنها با خوبی‌هایم به خاطر بیاورید. به تک تک روزهای گذشته که نگاه می‌کنم، ردپای شما در آن پررنگ‌تر از هر چیزی است. به نظرم می‌آید که من دمی از دوستان خوبم جدا نبوده و تمام پستی و بلندی‌های زندگی‌ام را با شما گذرانده‌ام. چطور می‌توانم با جدا شدن از شما، این روزهای با هم بودن را فراموش کنم؟ چطور می‌توانم شادی قلبی و واقعی‌ام کنار شما را از سر بیرون کنم؟ همیشه خوش و سلامت باشید.

  ✫✩✫

  اگر چه وقت خداحافظی از راه رسیده است، اما خاطره دوستان خوبی چون شما برای همیشه در خاطر من باقی ماند. این خداحافظی، حتما آخرین دیدار ما نبوده و باز همدیگر را در وقتی دیگر و جایی دیگر خواهیم دید. من یقین دارم و مطمئن هستم که دوباره به شما می‌رسم و می‌توانیم باز همان دورهمی‌ها را کنار یکدیگر داشته باشیم. همان خنده و شادی‌ها و همان اشک‌هایی که به وقت غصه و اندوه، با هم ریختیم، همگی دوباره در جایی ما را به هم می‌رسانند. شاید دور باشد، اما ناممکن نیست. پس خداحافظی نمی‌کنم و تنها می‌گویم، دیدار به زودی. این آخرین دیدار نیست و این خداحافظی تنها یک جدایی مقطعی میان ما می‌اندازد.

  ✫✩✫

  دوست عزیزم و همراه همیشگی من، لحظاتی که با تو گذراندم، از شیرین‌ترین لحظات زندگی‌ام بوده‌اند. من از تو درس‌های زیادی گرفتم و بهترین سال‌های زندگی‌ام را کنارت سپری کردم. با این خداحافظی از تو دور می‌شوم، اما این را بدان که قلب من همیشه در کنار تو می‌تپد. همیشه تک تک عادت‌هایت در ذهنم است و برای رفع دلتنگی، سعی می‌کنم که آن‌ها را تکرار کنم. مطمئن باش که در این فاصله و دوری، به عکس‌های دوتایی‌مان نگاه می‌کنم و تمام خاطراتی که با هم در روزهای مختلف داشتیم را مرور خواهم کرد.

  ✫ خداحافظی از همکار صمیمی ✫

  پیام خداحافظی از همکاران

  دوست مهربان و شیرینم، تو همیشه در سختی‌ها کنار من بودی و هرگز تنهایم نگذاشتی. این روزها که مجبورم با تو خداحافظی کرده و به لحاظ فیزیکی دور شوم، قلب و روحم کنارت می‌ماند و همیشه مراقب تو خواهد بود. قول می‌دهم که هرگز کسی جای تو را در زندگی و روزگار من نگیرد و همیشه جایگاه تو در قلب من، طلایی‌ترین باشد. شادی‌های زیادی با هم داشتیم و در غم‌های طولانی همراه هم بودیم، این‌ها چیزهایی نیستند که هرگز فراموش شوند. تو را به دست خداوند می‌سپارم و آرزو می‌کنم که همیشه یاورت باشد و هرگز در زندگی پیش رویت، مشکلات بزرگ مقابلت قرار نگیرند. آمین.

  ✫✩✫

  دوست خوبم تو همیشه نزدیک‌ترین شخص به من بودی و تمام رازهای قلبم را با تو در میان گذاشته‌ام. حالا که باید ترکت کرده و با تو خداحافظی کنم، تمام رازها و مکنونات قلبی‌ام را پیش تو امانت می‌گذارم تا هم یادگاری‌هایی باشند و هم بخشی از من نزد تو! شاید تو تنها کسی هستی که همه چیز را درباره من می‌دانی و خصوصی‌ترین رازها و احساسات قلبم را به تو گفته‌ام. هر وقت دلتنگ من شدی، با رازها و خاطراتم، من را به خاطر بیاور و زمزمه‌هایی که در گوش هم داشتیم را با خود مرور کن. من هم همین کار را در دوری از تو انجام خواهم داد.

  ✫✩✫

  سرانجام زمان خداحافظی از راه رسیده است و راهی ندارم جز این که تو دوست خوب و مهربانم را به دست خداوند بسپارم. می‌دانم که این جدایی برای هر دوی ما سخت و آزاردهنده خواهد بود. هر قدر که زمان بگذرد، دوری تو بیشتر آزارم می‌دهد و سختی ندیدنت قلبم را مالامال اندوه خواهد ساخت. دلتنگی برای تو، سخت‌ترین دلتنگی دنیا خواهد بود. اما از تو می‌خواهم که من را با بهترین خاطراتمان به خاطر بیاوری و تمام قله‌های موفقیت را در زندگی‌ات فتح کنی. این تنها چیزی است که من را خوشحال ساخته و از جانب تو مطمئن می‌دارد.

  ✫✩✫

  میدونم که با رفتنم چقدر رنج می کشید. خب حقم دارید، دارید نه تنها یک همکار حرفه ای بلکه بزرگترین معلم زندگیتون رو از دست می دید. نکه فکر کنید دارم منت سرتون میزارما! نه؛ ولی دارم بهتون میگم که قدر این گوهر نایاب رو ندونستید و الانم ازتون دزدیدنش. خب دیگه بیشتر از این از خوبیام براتون نگم. امیدوارم یکی مثل من بیاد که اذیت کردنام رو ادامه بده و به شغل دوم شریف بنده که اذیت کردن شما بود، به خوبی ادامه بده. ولی در کل جدای از شوخی بگم که بهترین سال های کاری عمرم رو با شما گذروندم و براتون بهترین ها رو از خداوند میخوام. شاد باشید

  منبع مطلب : setare.com

  متن های زیبا برای خداحافظی از جمع همکاران

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  اس ام اس و عکس نوشته

  2

  متن های زیبا برای خداحافظی از جمع همکاران

  نوشته شده توسط مدیر   · در۰۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸.

  خداحافظی با همکاران مسئله ای است که ممکن است افراد را بسیار غمگین کند! چرا که حتی آنها بیشتر از اینکه با خانواده در ارتباط باشند، با همکارانشان در ارتباط بوده اند. برای این خداحافظی اگر از متن های زیبا و جذاب استفاده شود، قطعا تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت و خواهید توانست که خداحافظی تان را با احساس بیشتری تلفیق کنید.

  خداحافظی با همکاران و دوستانی که مدت ها با آنها مشغول به کار بوده اید و دوران سختی و خوشی با هم داشته اید، سخت و کمی دردناک است. در این مقاله ما می خواهیم متن هایی زیبا و جذاب برایتان تهیه کنیم تا به این شکل بتوانید برای آنها متن های خداحافظی تان را شیک تر و صمیمی تر بنویسید. با ما همراه باشید.

  فرقی نمیکند که از این متن ها بخواهید برای خداحافظی از جمع همکاران ، گروه کاری ، مدرسه ، بازنشستگی خودم ، به دلایل انتقالی ، شرکت ، به صورت شوخی یا رسمی ،در پایان خدمت ، مدیر از اولیا ، و یا حتی طلب حلالیلت و ...استفاده کنید ، چرا که این مطالب زیبا به نوعی تهیه دیده شده است که بتوانید در اکثر زمینه ها استفاده نمایید.

  * * * * * * * * * * * * * * * *

  همکاران عزیزم، چه حیف که دیگر این امکان وجود ندارد که با شما در یک مجموعه فعالیت کنم. در مدت همکاریسمان دوستی عمیقی بین ما شکل گرفت و من نیز میخواهم که این دوستی ادامه دار باشد پس میخواهم که حتی بعد از قطع همکاری ام با مجموعه با شما ارتباط خود را حفظ نمایم. امیدوارم همانطور که من خواهان این اتفاق هستم شما هم باشید چرا که وابستگی عمیقی در وجود من نسبت به شما شکل گرفته که هیچ جوره نمی خواهم ارتباطم را با شما قطع کرده و به طور کامل از شما دور شوم. دوست دار همه تان هستم و از حضور گرم تان خداحافظی میکنم.

  * * * * * * * * * * * * * * * *

  دوستان ارجمندم، شما بهترین اتفاق زندگی در حوزه کاری ام بودید. همکاری با شما برای من توفیق بزرگی بود که خدا آن را نصیب من کرد. خوشا به حال هر کسی که بعد از من قرار است با شما همکاری کند چرا که حتم دارم قرار است بعد از شروع همکاری اش با شما به معنای واقعی طعم شیرین کار کردن را بچشد. بدون هیچ اغراقی می گویم که شما جزو بهترین انسان های روی زمین هستید و کسی که با شما همکار باشد توفیق بودن در کنار بهترین ها را دارد. از حضور گرم تان خداحافظی می کنم.

  * * * * * * * * * * * * * * * *

  دوستان عزیزم، این خداحافظی به معنای خداحافظی آخر نیست. یقینا من حتی بعد از این هم ارتباطم را با شما حفظ خواهم کرد و سعی میکنم هر از چند گاهی به سراغ تان بیایم و حال تان را بپرسم. من از شما انتظاری ندارم که بخواهید کاری مشابه من انجام دهید ولی میخواهم که مرا فراموش نکنید و روزهایی که با هم همکاری داشتیم و اتفاقات خوبی را در کنار هم خل کردیم در ذهن تان به یادگار باقی بگذارید. امیدوارم بتوانیم از این به بعد نه به عنوان همکار بلکه به عنوان دوست در کنار هم باشیم و از ارتباطمان با یکدیگر لذت ببریم.

  * * * * * * * * * * * * * * * *

  چه خرسند و سعادتمند بودم که همکاری با شما نصیب من شد. واقعا فکر میکنید که شما انسان های معمولی و ساده ای هستید؟ اگر اینطور فکر میکنید باید بگویم که سخت در اشتباهید. این را منی می گویم که مدت ها تجربه همکاری با شما را داشتم و اکنون که میخواهم از مجموعه خارج شوم غمی بزرگ به سراغم آمده چرا که دیگر قرار نیست هر روز شما را ببینم و هر روز چشمم به جمال شما روشن شود. همین موضوع نشان می دهد که شما فوق العاده انسان های خاصی هستید که می توانید قلب و عشق دیگران را از آن خود کنید.

  * * * * * * * * * * * * * * * *

  زیباترین اتفاقی که در حوزه کاری ام برای من افتاد این بود که برای استخدام به سراغ مجموعه ای آمدم که قرار بود در آن با شما همکار شوم. اکنون بعد از مدت ها همکاری دیگر من باید از این مجموعه بروم و با شما خداحافظی کنم. اکنون قرار است آن اتفاقی که بسیار زیبا بود پایان یابد و دیگر در زندگی ام جریان نداشته باشم و این مرا بسیار غم انگیز و آزرده خاطر میکند. امیدوارم که دوباره فرصتی پیش بیاید که بتوانم با شما همکاری داشته باشم. خدانگهدارتان.

  متن خداحافظی با همکاران

  خداحافظی با همکاران برای من مثل خداحافظی با لحظات خوب و خوشی بوده که توی زندگیم تجربه کردم یا قراره تجربه کنم. قطعا خوشی ای که کنار شما و با شما داشتم رو نمیتونم با کس دیگه ای داشته باشم. براتون بهترینها رو میخوام.

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  اکنون که در حال تغییر شغل هستم، هیچ چیز مرا آزرده خاطر نخواهد کرد مگر درد دوری شما. از خداوند برایتان توفیق رسیدن بهترینها را خواستارم امیدوارم که به هر آنچه که در زندگی میخواهید برسید. لحظات خوب و خوشی را با هم در طی چند سال گذشته تجربه کردیم و تجارب زیادی را به دست آوردیم که همه ی اینها باعث می شوند که این دوری من از شما دردناک تر شود. شما را به خدا می سپارم.

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  خداحافظی با همکاران را دوست ندارم! چرا که به من حس بدی می دهد. از همین جهت روی ماه تمامتان را می بوسم و امیدوارم که بتوانیم از این پس با تنظیم قرارهای دوستانه، مدتی را با هم باشیم و به خوش گذرانی بپردازیم.

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  درست است که شما هیچ نسبت خانوادگی با من نداشتید، اما بیشتر وقت و زندگیم را با شما گذراندم و لحظات خوب و بد را با هم تجربه کردیم. از این رو از خداوند می خواهم که برای شمایی که از خانواده به من نزدیک تر بودید، بهترین ها را رقم بزند و برایتان بهترین ها اتفاق بیفتد. در پناه خداوند موفق و سربلند باشید.

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  زمانی که وارد این کار شدم، می دانستم که قرار است با اشخاصی حرفه ای و با مهارت همکاری کنم. در آن زمان آنقدر اعتماد به نفس نداشتم که خود را با شما مقایسه کنم و اکنون هم میبینم که حق داشتم! چرا که با بهترین ها تجربه همکاری برایم به وجود آمده بود. اکنون که این همکاری به پایان می رسد، بسیار ناراحت هستم چرا که دیگر توفیق همکاری با شما عزیزان را نخواهم داشت. برایتان از خداوند روزی و نعمت بسیاری را می طلبم. موفق باشید.

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 25 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید