این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  متولدین فروردین زن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  متولدین فروردین زن را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی هندی زن متولد فروردین

  طالع بینی, طالع بینی هندی, زن متولد فروردین, طالع بینی هندی زن متولد فروردین, متولدین فروردین, متولد فروردین, زنان متولد فروردین, زن ماه فروردین, زن فروردینی

  طالع بینی هندی زن متولد فروردین

  طالع بینی هندی

  طالع بینی هندی زن متولد فروردین طالع بینی هندی زن متولد فروردین

  طالع بینی

  طالع بینی هندی

  طالع بینی هندی زن متولد فروردین

  متولد فروردین

  متولدین فروردین

  زن فروردینی

  زنان متولد فروردین

  زنان متولد ماه فروردین

  زنان متولد برج فروردین

  زن فروردینی

  زنان فروردینی

  ماه فروردین

  زن ماه فروردین

  طالع بینی زن ماه فروردین

  طالع بینی زن فروردینی

  طالع بینی هندیطالع بینیطالع بینی هندیمتولد فروردینمتولدین فروردینطالع بینی هندی زن متولد فروردینزن متولد فروردینزنان متولد فروردینزنان متولد ماه فروردینزنان متولد برج فروردینزن فروردینیزنان فروردینی

  صفحه اصلی تبلیغات کد فال ها

  طالع بینی هندی : زن متولد فروردین

  طالع بینی هندی زن متولد فروردین

  زنی که در ماه فروردین به دنیا آمده باشد استعداد سلطه جویی و برتری بر دیگران دارد و این خصوصیت او ممکن است کمی دردسر آفرین باشد. او در زندگی زناشویی خانه را مقر فرماندهی خود می داند و هیچگونه دخالتی را از طرف هر کس که باشد نمی پذیرد. البته او خانه را خیلی خوب اداره می کند و خیلی خوب می تواند خرج و دخل خانه را تنظیم کند تا کم نیاورد.

  زنان متولد فروردین کمی حسود هستند و تقریبا هر چیز را فقط برای خود می خواهند. بنابراین اگر می خواهید مورد خشم و غضب او قرار نگیرید سعی کنید در حضور او از دیگران تعریف نکنید و اصولا هرگز او را با کسی مقایسه نکنید مگر آن که به برتری او رای دهید.

  دوشیزه های مریخی جذاب هستند و قدرتهای ویژه ای دارند و بیش از همتای مردشان در بدست آوردن دل دیگران موفق هستند .

  زن متولد فروردین، حین ورود به یك اتاق ، با صراحت لهجه و صداقت جمع را مجذوب خود می كنند . بعضی به آنها بدگمان می شوند و برخی آنها را دوست دارند زنان مریخی را می توان از رنگ لباس شناخت . آنها مثل ماشینهای آتش نشانی از سر تا پا قرمز می پوشند .

  بهتر است قبل از آنكه تصمیم بگیرند بچه دار شوند ، شغلی برای خود انتخاب كنند تا جنب و جوش و تحرك داشته باشد و بتوانند از این طریق شور و شوق همیشگی خود را ابراز كنند . در غیر اینصورت پس از ازدواج احساس می كنند محدود شده اند ( او در همه حال خواهان آزادی است ) و بحران از اینجا آغاز میشود . او فمینیست سر سختی است و با چنگ و دندان با شوهرش می جنگد . او زن خانه دار معمولی نیست و هیچ مردی نباید تلاش كند از او زنی خانه دار بسازد .

  دختر متولد برج فروردین بسیار مستقل است . او همانطور كه خود را به دیگران نشان می دهد ، مرد مناسبی را برای ازدواج پیدا می كند و ازدواج او از همه حیث تمام و كمال خواهد بود .

  با این كه فرزندانش تا زمانی كه با او زندگی می كنند ، او را محدود می كنند ، ولی او مادر خوبی برای آنهاست و درست زمانی كه آخرین بچه خانه را ترك كند، نهایت لذت را از زندگی خواهد برد . به كلاسهای هنری میرود و به فعالیتهای هنری می پردازد . او قبل از شناخت دیگری و علاقه به او ، اول باید خود را بشناسد كه شاید سالهای سال به طول انجامد . اگر در نوجوانی و اوایل جوانی گرفتار و محدود شود ، شاید سی سال بعد تسلیم طبیعت شتابزده خود شود و زندگی زناشویی اش در معرض خطر قرار گیرد.

  این زنان سرشار از شور و نشاط ، محبت و شگفتی هستند و می خواهند نقش مهمی را در زندگی بازی كنند . علاقه آنها به دیگران از آنجا ناشی می شود كه قوچ هستند و ریاست طلبی آنها به این علت است كه تحت سلطه مریخ‌ ـ سیاره ریاست طلبی ـ به سر می برند .

  دختر متولد فروردین اگر مرد مناسبی را پیدا كند ، وقت را تلف نمی كند ، پا پیش می گذارد و حتی یك قدم هم به عقب نمی رود. او مثل همتای مردش گاهی خوش شانس است و گاه نیز معشوق رویایی اش همچون خرگوش گریز پا با وضع ناامید كننده ای فرار می كند . متولدین این برج همیشه باریك بین و آگاه نیست و ممكن است با گزافه گویی ( لاف و گزاف) افراد حساس را فراری دهد .

  دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار كمال گراست و در یك روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریك او گرگی در لباس بره است ، قیافه غم انگیزی پیدا می كند . او خیلی آسیب پذیر است و سعی می كند آن را پنهان كند .

  نشانه های آبی و خاكی به امنیت خانوادگی نیازمندند اما زن مریخی باید از كسانی كه دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد . او باید در اجتماع باشد تا اجتماعی شود . اگر این دختر زمانی را به خودش اختصاص ندهد از روابط بیزار و متنفر می شود، داد و هوار و گریه می كند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است كه در یك قوطی كبریت می بینید.قوچ ماده تركه ای نیست اما خوش بنیه است .

  طالع بینی هندی سایر ماهها

  به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

  » اره : نشانگر ترک معاشرت با اقوام نزدیک و کناره گیری از آنها وجود دارد.

  کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.

  همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

  مقالات جذاب دسته بندی مطالب تست روانشناسی هواشناسی تقویم اوقات شرعی تبدیل تاریخ ها

  منابع: • قرآن مجید، از انتشارات کتابفروشی اسلامیه، سال 1354 • وب سایت: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت استاد حسین انصاریان • تاروت آینه روح، تالیف: فرزانه عطشان، انتشارات عطشان عشق، فالنامه کامل حافظ: انتشارات شقایق - فایل صوتی حافظ: وبسایت yjc - دیوان حافظ - دکتر عطاری کرمانی • دایره المعارف طالع بینی: انتشارات بهزاد، مترجمین: زهره افتخاری - بهناز اورنگی

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تاروت رنگی بوده و باز نشر مطالب (فال ها) به هیچ عنوان مجاز نمی باشد

  منبع مطلب : www.taroot-rangi.com

  فرارو

  فروردین اولین ماه از شروع سال است و در حقیقت زمان پیدایش هر شروع تازه می‌باشد. ماه فروردین در حقیقت همان برج حمل (بره/قوچ) است. قوچ جوان، ماجراجو، بلند پرواز، تابع امیال آنی، پرحرارت وسرشار از انرژیست. او هم از نظر فکری و هم از نظر عملی پیشگام است و نقطه نظراتی عاقلانه دارد و شخصی خردمند محسوب می‌شود. بیایید بیشتر درباره زنان فروردینی بدانیم.

  زندگی و سرگرمی / عمومی

  کد خبر: ۵۴۰۰۹۵ ارسال نظر

  شخصیت شناسی زنان متولد فروردین ماه

  فروردین اولین ماه از شروع سال است و در حقیقت زمان پیدایش هر شروع تازه می‌باشد. ماه فروردین در حقیقت همان برج حمل (بره/قوچ) است. قوچ جوان، ماجراجو، بلند پرواز، تابع امیال آنی، پرحرارت وسرشار از انرژیست. او هم از نظر فکری و هم از نظر عملی پیشگام است و نقطه نظراتی عاقلانه دارد و شخصی خردمند محسوب می‌شود. بیایید بیشتر درباره زنان فروردینی بدانیم.

  پ

  فرارو- خصوصیات زنان متولد فروردین آن‌ها را به جذاب‌ترین زنان بین تمام ماه‌ها بدل کرده است. پس می‌توان گفت مردان خصوصیات متولد فروردین و خصوصیات زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماه‌ها قرار می‌گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار است. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنیم نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی تا انتها با ما باشید. ماریا شاراپوا و، اما واتسون نیز از زنان معروف فروردینی هستند.

  متولدین ماه فروردین مشهور به نوزاد طبیعت هستند و سیاره حاکم آن‌ها مریخ است. عنصر وجود فروردین ماه آتش است و نماد آن حیوان قوچ. گل محبوب زنان فروردین، رز سرخ است. روز سه شنبه روز مبارکشان می‌باشد. فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن آن‌ها الماس و یاقوت است. رنگ محبوب متولدین ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و شماره ۹ برای آن‌ها خوش یمن است.

  بخوانید...

  متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟

  طالع بینی ازدواج زن متولد اسفند با ماه‌های دیگر

  ویژگی‌ها و طالع بینی ازدواج زنان متولد بهمن

  متولدین کدام ماه‌ها صبورتر هستند؟

  متولدین هر ماه چه زمانی باید ازدواج کنند؟

  به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً زنان متولد فروردین هیجانی و احساساتی نیز می‌باشند و خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری میدانند. زنان فروردینی قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

  زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می‌کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون اینکه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد. به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می‌گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مرد‌ها خوش آیند نیست. زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری و پیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز می‌گردد.

  دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می‌گردند که جزو این عده نباشد. او در صورت لزوم می‌تواند سریعا همرنگ جماعت بشود، ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی‌ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت‌ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است، دست رد بزند.

  زن متولد فروردین ماه از طاقت و تحمل عجیبی بهره می‌برد. هنگامی که برای دست یابی به یک هدف، عزم خود را جزم می‌کند، بهره گیری از هر روشی را مجاز می‌داند. او حتی بعد از بار‌ها شکست، صبورانه و سخت کوشانه به مبارزه ادامه می‌دهد. این زن به عبارت: «فردا برای کسی که انتظارش را می‌کشد، نزدیک است» ایمان دارد.

  متولد فروردین که می‌توان او را «شخصیت زنانه کامل» لقب داد قادر است در هنگام ضرورت از اعماق وجودش سخن بگوید، بگرید، سرزنش کند، بخندد و بخنداند و … کما اینکه در صورت لزوم می‌تواند تمامی وظایف یک مرد را بر عهده گیرد. از جمله بارزترین صفات او می‌توان به صداقت، وفاداری و ایمان به فردای بهتر را نام برد.

  زن متولد فروردین از شریک زندگی اش، اعتدال در عواطف را می‌پسندد. نه او را به سردی برف می‌خواهد و نه حقیر و ذوب شده! زن متولد فروردین توقعات فراوانی از شریک زندگی خود دارد، اما چندین برابر آن را باز می‌گرداند. این زن در مورد همسر خویش، تعصب فراوان دارد. در عین حال او به شان و منزلت خویش، اهمیت فراوانی می‌دهد. اگر در زندگی زناشویی، شخصیت او هدف تحقیر و توهین قرار گیرد، آتش درونش رو به سردی می‌گذارد و بی تفاوتی را جایگزین شور و شعف می‌کند. این زن به «اشتغال» از آن جهت که باعث اثبات قابلیت‌های او می‌شود، علاقه دارد. هنگامی که به شغل خویش خو گرفت، به سختی حاضر به ترک آن می‌شود. زن متولد فروردین دو دشمن بزرگ دارد: «بیکاری و بطالت».

  او اگرچه کدبانوی قابلی است، اما انجام امور منزل را فقط نوعی وظیفه می‌داند و نه بیش از آن. او معتقد است که از قابلیت‌هایی فراتر از این نیز برخوردار است و وظیفه دارد تا برای تحقق اهداف بزرگتری تلاش کند. سلامت جسمانی او کم نظیر است و به ندرت اسیر بیماری می‌شود. زن متولد فروردین را باید یک مادر نمونه بشمار آورد. او به همه نیاز‌های فرزندش می‌پردازد، اما مقررات و چهارچوب‌هایی نیز برای آنان وضع می‌کند. این روش تاثیر مثبتی بر شخصیت و خلق و خوی فرزندان وی خواهد داشت.

  از دست ندهید

  تفال به حافظ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

  ترفند‌هایی برای خوشمزه‌تر شدن خورش بادمجان

  برای بازسازی خانه‌های قدیمی چه باید کرد؟

  سفید کردن دندان‌ها؛ از روش‌های درمانی تا راه‌حل‌های خانگی

  تمدید سریع و راحت بیمه خودرو | بیمه بازار

  قیمت روز خودروهای داخلی و خارجی

  کارشناسی فنی و بدنه خودرو | کارنامه

  ارسال نظر ۴۲ پسندیدم

  (تصاویر) این ۳ کشتی گران‌قیمت تاریخ با گنجینه‌های افسانه‌ای غرق شدند!

  6 ویدئوی پربیننده حیات وحش در 24 ساعت گذشته؛ وقتی تنبل از دست عقاب عصبی می‌شود!

  عکس‌های رنگی از شهر استانبول؛ ۱۱۰ سال قبل

  گزارش خطا

  منبع مطلب : fararu.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید