این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مجری بدون توقف

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مجری بدون توقف را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی مهدی خانعلی زاده مجری برنامه بدون توقف + زمان پخش و تکرار

  بیوگرافی مهدی خانعلی زاده مجری برنامه بدون توقف محصول خانه تولیدات جوان شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در سایت جدولیاب منتشر شد!

  بیوگرافی مهدی خانعلی زاده مجری برنامه بدون توقف + زمان پخش و تکرار

  در این مطلب، پیرامون بیوگرافی مهدی خانعلی زاده مجری برنامه تلویزیونی بدون توقف خواهیم پرداخت! با ما همراه باشید. برنامه تلویزیونی بدون توقف به کارگردانی رحیم صادق پور و به تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد و محصول خانه تولیدات جوان شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد. لازم به بیان است.

  بیوگرافی مهدی خانعلی زاده

  برنامه تلویزیونی ترکیبی چالشی ” بدون توقف ” با موضوعات متنوع و مختلف به بررسی شبهات و معضلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه می پردازد. این برنامه تلویزیونی به صورت روزانه و در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به روی آنتن می رود.

  اجرای برنامه تلویزیونی بدون توقف را مهدی خانعلی زاده بر عهده دارد. مهدی خانعلی زاده ، سردبیر برنامه تلویزیونی بدون توقف، مدیر گروه روابط بین‌ الملل و ترجمه در مرکز اسناد انقلاب اسلامی زیر نظر روح الله حسینیان می باشد! مهدی سابقه پنج سال دبیری گروه بین‌ الملل در خبرگزاری نسیم را نیز در کارنامه ی فعالیت های خود دارد.

  بد نیست بدانید مرکز اسناد انقلاب اسلامی با هدف تدوین تاریخ انقلاب اسلامی و جمع‌ آوری اسناد و مدارک مربوط به نهضت امام خمینی و ثبت و ضبط خاطرات فعالان نهضت اسلامی جهت انجام تحقیقات مستند تاریخی، از سال ۱۳۶۰ شمسی فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۶۷ شمسی حضرت امام خمینی (ره) در نامه‌ ای به رئیس وقت مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با ابراز عدم رضایت از انتشار تاریخ‌ های غیر واقعی از طرف وابستگان به شرق و غرب، ضمن تشویق به نگارش تاریخی واقعی و مستند، پی‌ گیری جدی‌ تر در خصوص جمع‌ آوری همه اسناد اعم از نوشته، صدا و تصویر را مورد تاکید قرار دادند. بر این اساس مرکز اسناد انقلاب اسلامی به محلی برای جمع‌ آوری و نگهداری کلیه اسناد مربوط به انقلاب اسلامی تبدیل شد.

  مهدی خانعلی زاده در توضیح برنامه تلویزیونی بدون توقف در مصاحبه ای چنین می گوید: ” بدون توقف تغییر روندی در برنامه سازی شبکه سوم سیما بود و ما خط قرمز‌هایی را که در صدا و سیما وجود داشت، در قالب این برنامه شکستیم! قرار ما این بود تا حرف‌ هایی را که مردم در تاکسی، دانشگاه و کافه با هم می‌ زنند در قالب برنامه تلویزیونی بدون توقف اجرا کنیم و در این زمینه رسانه ملی جسارت پیدا کرد تا حرف‌ های مردم در برنامه بدون توقف زده شود! البته قرار هم نبود که جوابی به این حرف‌ ها بدهیم فقط قرار ما این بود که مردم حرف‌ های خود را بزنند و در کنار آن افراد متخصص نیز حرف خود را بیان کنند!

  ما سعی کردیم که این برنامه کلاس درس نباشد و در قالب گفت و گو اجرا شود و کار رسانه هم همین است؛ در واقع ما روی موضوعات فکر کردیم و سعی مان بر این بود که کارشناس و مخاطب جدای از هم نباشند و کار به گونه‌ ای پیش می‌ رود که یک جمعی با هم صحبت کنند. “

  لینکداین تامبلر پینتریست Reddit VKontakte پاکت واتس آپ تلگرام وایبر

  اشتراک گذاری با ایمیل

  منبع مطلب : jadvalyab.ir

  عوامل برنامه تلویزیونی بدون توقف (1397)

  منظوم - عوامل برنامه تلویزیونی بدون توقف (1397)

  منظوم برنامه ها

  برنامه تلویزیونی بدون توقف (1397)

  عوامل بدون توقف (1397)

  لیست کامل عوامل برنامه تلویزیونی بدون توقف

  (1397)

  تهیه کننده (حقیقی) (1)

  پنهان شدن رضا غلامحسین نژاد کارگردان (1) پنهان شدن رحیم صادقپور مجری (1) پنهان شدن محمدعلی شفیعی

  منبع مطلب : www.manzoom.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید