این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدارس باز است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدارس باز است را از این سایت دریافت کنید.

  فردا مدارس باز است یا بسته 1401

  در این خبر آخرین اخبار تعطیلی مدارس فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ و همچنین تعطیلی مدارس تهران و استان البرز و سایر شهرها اطلاع رسانی می شود. فهرست محتوا فردا مدارس باز است یا بسته 1401 🔅تعطیلات هفته آینده به هیچ وجه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس ندارد تعطیلی مدارس فردا تعطیلی مدارس تهران تعطیلی مدارس […]

  خانه » اخبار تحصیلی » فردا مدارس باز است یا بسته ۱۴۰۱

  فردا مدارس باز است یا بسته ۱۴۰۱

  توسط معلم خصوصی ۱ مهر ۱۴۰۱

  در این خبر آخرین اخبار تعطیلی مدارس فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ و همچنین تعطیلی مدارس تهران و استان البرز و سایر شهرها اطلاع رسانی می شود.

  فهرست محتوا

  فردا مدارس باز است یا بسته ۱۴۰۱

  تعطیلات هفته آینده به هیچ وجه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس ندارد

  تعطیلی مدارس فردا تعطیلی مدارس تهران تعطیلی مدارس البرز

  اخبار تعطیلی مدارس فردا در سایر شهرها

  تمام مدارس مشهد تا ۵ مهرماه ۱۴۰۱ تعطیل شد

  مطالب مرتبط

  فردا مدارس باز است یا بسته ۱۴۰۱

  آغاز فعالیت حضوری همه مدارس از دوم مهر ماه ۱۴۰۱

  مسئول مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:

  همه مدارس به صورت حضوری فعالیت خود را از دوم مهر ماه آغاز خواهند کرد.

  تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی و در همه استان‌های کشور از ابتدای سال تحصیلی جدید به صورت حضوری بازگشایی خواهند شد.

  مدارس کشور به دلیل ورود ویروس کرونا دو سال به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کردند و پس از دو سال وقفه، این اولین مهر ماهی است که آموزش حضوری برقرار است.

  تعطیلات هفته آینده به هیچ وجه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس ندارد

  ستاری‌فرد، سخنگوی آموزش و پرورش:

  با توجه به اینکه اول مهر‌، روز جمعه است، روز شنبه دوم مهر به‌ عنوان روز ملی بازگشایی مدارس در نظر گرفته‌ شده است.

  شنبه، دوم مهرماه قطعاً روز بازگشایی مدارس است و همه دانش‌آموزان در مدرسه و کلاس درس حضور می‌یابند.

  ان شاءالله جشن بازگشایی مدارس با حضور پرشور همه دانش‌آموزان کشور بر پا خواهد شد و تعطیلی روز یکشنبه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس نخواهد داشت.

  مدارس طی هفته آینده در روزهای غیر تعطیل دایر هستند و فقط روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تعطیل خواهند بود. بنابراین تعطیلات مذکور هیچ تاثیری در فعالیت مدارس در روزهای غیر تعطیل ندارد.

  تعطیلی مدارس فردا

  پیرو برخی اخبار در خصوص اینکه فردا مدارس تعطیل است، روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به انتشار خبر در خصوص ادامه تعطیلی مدارس فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ اظهار داشت: تا این لحظه اطلاعیه ای از طرف استانداری تهران به ما ابلاغ نشده است و بر این اساس فردا همه مدارس تهران در تمامی مقاطع تحصیلی در هر دو نوبت صبح و عصر دایر هستند.

  وی همچنین از مردم عزیز خواست به شایعات کانال های تلگرامی و سایت های متفرقه توجه نکرده و اخبار تعطیلی مدارس را فقط از سایت های خبری معتبر دریافت کنند.

  تعطیلی مدارس تهران

  با توجه به سوال مکرر کاربران سایت در خصوص اینکه آیا فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ مدارس تهران تعطیل است؟ به اطلاع می رساند امروز عصر جلسه ستاد مدیریت بحران پیرامون این موضوع تشکیل شده و در خصوص تعطیلی مدارس فردا در استان تهران تصمیم گیری خواهد شد.

  در شبکه های اجتماعی اخباری مبنی بر تعطیلی مدارس تهران برای فردا به علت وضعیت موجود منتشر شده است که آموزش و پرورش آنرا تائید نکرده است.

  شهروندان برای اطلاع از اخبار تعطیلی مدارس تنها به خبرگزاری‌ها معتبر مراجعه کرده و منتظر اعلام رسمی مسئولان مربوطه باشند.

  شایان ذکر است وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران امروز پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ در شرایط قابل قبول (۸۰) قرار دارد.

  تعطیلی مدارس البرز

  به گزارش ممتاز نیوز، طبق استعلام انجام شده از آموزش و پرورش استان البرز در خصوص تعطیلی مدارس البرز فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ به اطلاع می رساند: تمامی مدارس کرج و سایر شهرستانهای استان البرز دایر است.

  جدیدترین اخبار در خصوص تعطیلی مدارس البرز در این صفحه اطلاع رسانی میگردد.

  اخبار تعطیلی مدارس فردا در سایر شهرها

  هر گونه خبر در خصوص تعطیلی مدارس فردا ۲ مهر ۱۴۰۱ در شهرهای مختلف کشور از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

  به محض دریافت اخبار جدید، اطلاع رسانی خواهد شد.

  متاسفانه در شبکه‌های مجازی مشاهده میشود که شایعات بسیاری درباره تعطیلی مدارس منتشر شده و برخی نیز به آن توجه می‌کنند لذا اکیدا توصیه میشود تنها به خبرگزاری‌ها و رسانه‌های معتبر مراجعه کرده و منتظر اعلام رسمی مسؤولان مربوطه باشند.

  تمام مدارس مشهد تا ۵ مهرماه ۱۴۰۱ تعطیل شد

  سرانجام پس از اظهارات ضد و نقیض در رابطه با تعطیلی مدارس مشهد در فاصله یک روز مانده به بازگشایی مدارس، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تعطیلی تمام مدارس مشهد تا پنجم مهر ماه خبر داد.

  سید امیر شوشتری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تمام مدارس مشهد روزهای شنبه و دوشنبه، دوم و چهارم مهر ماه، به دلیل خدمت‌رسانی به زائران علی‌ ابن‌ موسی‌الرضا(ع) و مراسم دهه پایانی صفر تعطیل هستند و بنابراین شروع مدارس در مشهد از ۶ مهر ماه خواهد بود.

  مطالب مرتبط

  مدرسه ها کی باز میشود در سال ۱۴۰۱

  پست قبلی

  مدرسه ها کی باز میشود در سال ۱۴۰۱

  پست‌ بعدی

  ایا شنبه مدارس تهران تعطیل است

  مرتبط پست ها

  اخبار تحصیلی

  تعطیلی مدارس خوزستان فردا دوشنبه ۱۴۰۱

  ۱ مهر ۱۴۰۱ اخبار تحصیلی

  تعطیلی مدارس اصفهان شنبه ۱۴۰۱

  ۱ مهر ۱۴۰۱ اخبار تحصیلی

  آیا هفته اول مدارس تعطیل است ۱۴۰۱

  ۱ مهر ۱۴۰۱

  اخبار تحصیلی

  ایا مدارس اصفهان فردا تعطیل است

  ۱ مهر ۱۴۰۱

  اخبار تحصیلی

  آیا مدارس کرج فردا تعطیل است ۱۴۰۱

  ۱ مهر ۱۴۰۱ اخبار تحصیلی

  ایا شنبه مدارس تهران تعطیل است

  ۱ مهر ۱۴۰۱

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : classnovin.ir

  زمان شروع مدارس مهر ۱۴۰۱

  در این مقاله، زمان شروع مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ بررسی و تاریخ بازگشایی مدارس به همراه برنامه آموزش و یادگیری مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم ارائه شده است.

  زمان شروع مدارس

  طبق تصمیمات ستاد کرونا و وزارت آموزش و پرورش، از اوایل مهرماه سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ تمامی کلاس های درسی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد و دانش آموزان باید با رعایت فاصله اجتماعی و اصول بهداشتی بر سر کلاس های درس حاضر شوند. معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از آغاز سال تحصیلی و جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اولی در روز ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

  برای اطلاع از زمان شروع مدارس 1401 - 1402

  برای اطلاع از زمان شروع مدارس 1401 - 1402

  ثبت نام دانش آموزان در مدارس اعم از دوره ابتدایی و متوسطه، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای کسب موفقیت روزافزون آن ها در مقاطع مختلف تحصیلی است و مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس و آیین نامه ‌های آموزشی مصوب مربوط به هر یک از دوره‌ های تحصیلی انجام می شود که با انتشار ویروس کرونا در جهان این برنامه های زمانی با تغییراتی روبه رو شده است.

  در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن استان های مختلف در شرایط قرمز و یا نارنجی کرونا؛ کلاس های درس به صورت غیر حضوری برگزار شد و دانش آموزان کلیه مقاطع به صورت غیر حضوری و از طریق برنامه شاد در جلسات کلاسی شرکت نمودند، اما در سال گذشته طبق تصمیمات اتخاذ شده از سوی آموزش و پرورش، شرط بازگشایی مدارس در تمامی مقاطع به صورت آموزش ترکیبی یعنی حضوری و مجازی  بود و دانش آموزان توانستند دو یا سه روز در هفته به صورت حضوری در مدرسه حاضر شوند و بقیه روزها به صورت مجازی و از طریق برنامه شاد در کلاس های درسی خود شرکت نمایند. همچنین در صورتی که تعداد دانش آموزان یک مدرسه کم بود کلاس های درس به صورت 5 روز در هفته زیر نظر مدیر و معلم مربوطه و طبق اصول بهداشتی برگزار شد.

  اما با توجه به اینکه از 14 فروردین ماه 1401 طبق اطلاعیه ای از سوی ستاد کرونا تمامی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری برگزار شد، پیش بینی می شود که امسال نیز شاهد بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باشیم. لذا به منظور روشن شدن وضعیت درنظرگرفته شده برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف در ادامه به بررسی مواردی چون زمان بازگشایی مدارس، برنامه آموزش و یادگیری برای دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم می پردازیم.

  زمان شروع مدارس ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  طبق تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در خصوص بازگشایی مدارس در سال 1401 اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش در فروردین ماه منتشر شد. محتویات این اطلاعیه به این صورت است که در تاریخ 14 فروردین ماه ۱۴۰۱ دانش آموزان می بایست با رعایت فواصل اجتماعی و شیوه های بهداشتی به صورت حضوری در جلسات کلاسی حاضر شوند.

  از آنجا که معاونت وزارت بهداشت نیز از موفقیت آمیز بودن فرآیند واکسیناسیون برای تمامی رده های سنی از قبیل دانش آموزان و کادر اجرایی مدرسه تا سه دوز خبر داد. لذا ، وزارت آموزش و پرورش تصمیم بر آن داشت تا کلیه مدارس به صورت حضوری برگزار شود تا دیگر دانش آموزان به دلیل غیر حضوری بودن کلاس ها سردرگم نشوند و در حل تمارین کلاسی و دروس خود به مشکلی برنخورند.

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از آغاز سال تحصیلی و جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اولی در روز ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

  همچنین، در صورتی که در این دو سال که آموزش ها به صورت غیرحضوری بود تعدادی از دانش آموزان در دروس خود نمره پایینی کسب نموده و یا والدین آن ها از وضعیت تحصیلشان راضی نبودند می توانند در کلاس های جبرانی که در مدارس به صورت حضوری برگزار می شود، شرکت نمایند.

  در سال گذشته در صورتی که شرایط کرونا مناسب بود؛ ساعاتی محدود از روزهای هفته در گروه‌های محدود و مشخصی در نظر گرفته شد تا دانش آموزان در جلسه کلاسی به صورت حضوری شرکت نمایند و تمام تلاش ها در رابطه با این موضوع به نحوی مدیریت شد که دانش‌آموزان از دور ماندن طولانی مدت در پایه‌های اول و دوم لطمه نبینند چرا که اگر پایه دانش‌آموزان ضعیف باشد در آینده نیز با دشواری هایی نیز رو به رو خواهند شد. در ادامه این مقاله دانش آموزان برای اطلاع از نحوه بازگشایی مدارس 1401 - 1402 می توانند به متن مقاله زیر مراجعه نمایند.

  بیشتر بخوانید: بازگشایی مدارس

  در سال گذشته آموزش و کلاس های درسی دانش آموزان به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار شد و تنها در یکی الی دو روز در هفته در صورت شرایط مساعد و رعایت اصول بهداشتی دانش آموزان می توانستند به صورت حضوری بر سر کلاس درس حاضر شوند.

  همچنین، تمامی کلاس های رشته های فنی و حرفه ای و یا کاردانش به دلیل تدریس دروس به صورت عملی و مهارتی نیز از اول مهر ماه سال گذشته به صورت حضوری برگزار شد و بسیاری از مدارس به دلیل ظرفیت محدود دانش آموزان، کلیه فرآیند تحصیل خود را به صورت حضوری و غیر مجازی برگزار نمودند.

  اما در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ کلیه مدارس در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم از مهرماه به صورت حضوری برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس موردنظر خود را دارند، می بایست در زمان مقرر به سایت ثبت نام مدارس مراجعه نموده و کلیه اقدامات لازم جهت نام نویسی در مقطع تحصیلی موردنظر خود اقدام نمایند.

  دانش آموزان برای اجرای برنامه ریزی درسی جهت مطالعه دروس امتحانی می بایست از زمان برگراری امتحانات مدارس خود مطلع شوند و سپس بعد از برگزاری امتحانات مدارس و قبولی در آن ها جهت ثبت نام برای سال تحصیلی بعد اقدام نمایند. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا مقاله زیر را مطالعه نمایند تا از تاریخ برگزاری امتحانات خود با خبر شده و با آمادگی کامل در جلسه امتحان شرکت نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید