این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدارس تعطیل است؟

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدارس تعطیل است؟ را از این سایت دریافت کنید.

  ایا مدارس هفته آینده تعطیل است 1401

  ایا مدارس هفته آینده تعطیل است ۱۴۰۱ ، مدارس هفته آینده تعطیل است ، آیا مدارس در هفته آینده تعطیل است ، ایا مدارس تهران هفته اینده تعطیل است ، آیا مدارس خوزستان هفته آینده تعطیل است ، آیا مدارس مشهد هفته آینده تعطیل است ، ایا مدارس یک هفته اینده تعطیل است ایا مدارس هفته […]

  ایا مدارس هفته آینده تعطیل است ۱۴۰۱ ، مدارس هفته آینده تعطیل است ، آیا مدارس در هفته آینده تعطیل است ، ایا مدارس تهران هفته اینده تعطیل است ، آیا مدارس خوزستان هفته آینده تعطیل است ، آیا مدارس مشهد هفته آینده تعطیل است ، ایا مدارس یک هفته اینده تعطیل است

  ایا مدارس هفته آینده تعطیل است

  💢 مدارس از ۲ مهر رسماً بازگشایی می‌شوند/ تعطیلی هفته اول مهر کذب است

  ▫️پس از نزدیک به دوسال آموزش غیر حضوری مدارس کشور روز شنبه ۲ مهر ماه مدارس بصورت رسمی با حضور دانش آموزان بازگشایی خواهد شد.

  ▫️لذا دانش آموزان عزیز از پرداختن به شایعات فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس در هفته اول مهر توجهی نداشته و اخبار را صرفاً از مراجع رسمی پیگیری نمایند.

  ▫️طبق توصیه وزارت بهداشت و درمان دانش آموزان برای حضور در کلاس از ماسک استاندار استفاده کرده و هم‌چنین نسبت به انجام واکسیناسیون بخصوص دانش آموزان بالای ۱۲ مبادرت به عمل آورند.

  ♦️ آغاز فعالیت حضوری همه مدارس از دوم مهر ماه

  مصطفی بابایی، مسئول مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با مهر با رد هر گونه آموزش غیرحضوری در مدارس کشور گفت:

  🔹همه مدارس به صورت حضوری فعالیت خود را از دوم مهر ماه آغاز خواهند کرد.

  🔹تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی و در همه استان‌های کشور از ابتدای سال تحصیلی جدید به صورت حضوری بازگشایی خواهند شد.

  🔹مدارس کشور به دلیل ورود ویروس کرونا دو سال به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کردند و پس از دو سال وقفه، این اولین مهر ماهی است که آموزش حضوری برقرار است.

  💢 سخنگوی آموزش و پرورش : تعطیلات هفته آینده به هیچ وجه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس ندارد

  صادق ستاری‌فرد، سخنگوی آموزش و پرورش :

  🔹 با توجه به اینکه اول مهر‌، روز جمعه است، روز شنبه دوم مهر به‌عنوان روز ملی بازگشایی مدارس در نظر گرفته‌ شده است.

  🔹شنبه، دوم مهرماه قطعاً روز بازگشایی مدارس است و همه دانش‌آموزان در مدرسه و کلاس درس حضور می‌یابند.

  🔹 انشاءالله جشن بازگشایی مدارس با حضور پرشور همه دانش‌آموزان کشور برپا خواهد شد و تعطیلی روز یکشنبه تاثیری در زمان بازگشایی مدارس نخواهد داشت.

  🔹 مدارس طی هفته آینده در روزهای غیرتعطیل دایر هستند و فقط روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تعطیل خواهند بود. بنابراین تعطیلات مذکور هیچ تاثیری در فعالیت مدارس در روزهای غیر تعطیل ندارد.

  مدارس کدام استان ها هفته اول مهر تعطیل شد

  📌تعطیلی تمام مدارس مشهد تا ۵ مهر ماه

  🔹سرانجام پس از اظهارات ضد و نقیض در رابطه با تعطیلی مدارس مشهد در فاصله یک روز مانده به بازگشایی مدارس، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تعطیلی تمام مدارس مشهد تا پنجم مهر ماه خبر داد.

  مطالب مرتبط

  آیا شنبه ۲۷ آبان‌ ، مدارس و ادارات تعطیل است؟

  مدارس کدام شهرها شنبه ۲۱ دی ماه تعطیل است؟

  مدارس تهران شنبه سوم اسفند تعطیل است؟

  آیا شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ تعطیل است یا روز کاریه؟

  آیا شنبه و یکشنبه تهران تعطیل است ۶ و ۷ آذر

  آیا فردا شنبه ۲۷ آذر تعطیل است؟

  مدارس کدام شهرها شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ تعطیل است؟

  آیا فردا شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ تعطیل است

  چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت مدارس تعطیل است

  ایا هفته اول مهر مدارس تعطیل است

  منبع مطلب : saten.ir

  مدارس این استان ها هفته اول مهر تعطیل شد

  فرماندار مشهد گفت: مدارس و دانشگاه های مشهد در هفته نخست مهر تعطیل هستند و این اماکن به اسکان زائران دهه پایانی صفر اختصاص یافته‌اند.

  پایگاه خبری شما نیوز

  اجتماعی

  بازگشایی مدارس

  مدارس این استان ها هفته اول مهر تعطیل شد | زمان بازگشایی مدارس معلوم نیست

  فرماندار مشهد گفت: مدارس و دانشگاه های مشهد در هفته نخست مهر تعطیل هستند و این اماکن به اسکان زائران دهه پایانی صفر اختصاص یافته‌اند.

  کد خبر : 1026030 ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۱۱:۲۱:۴۳

  به گزارش شمانیوز: محسن داوری روز یکشنبه در حاشیه افتتاح قرارگاه عملیاتی خدمات سفر شهرستان مشهد در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس ابلاغ شورای آموزش و پرورش استان خراسان رضوی همه مدارس شهر مشهد تا پنج مهر تعطیل هستند و مدارس در اختیار اسکان زائران خواهد بود.

  زمان بازگشایی مدارس اعلام شد | هفته پر تعطیلی در انتظار دانش آموزان

  آنچه دیگران می خوانند:

  هفته اول مهر تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی هفته اول مهر

  ماجرای برهنه شدن چند دختر در خیابان شریعتی تهران + فیلم

  زمان بازگشایی مدارس اعلام شد | هفته پر تعطیلی در انتظار دانش آموزان

  سورپرایز تولد مازیار لرستانی برای عشقش | سنگ تمام مازیار لرستانی اینستاگرام را منفجر کرد

  اطلاع از تعطیلی مدارس اینجا کلیک کنید

  وی گفت: در نشستی که هفته قبل معاون اول رییس جمهور در مشهد داشتند، مقرر شد ایشان به وزیر علوم ابلاغ کنند که دانشگاهها در مشهد از دوم مهرماه به مدت یک هفته تعطیل است و این اماکن به اسکان زائران اختصاص می یابد.

  فرماندار مشهد با اشاره به فعالیت قرارگاه خدمات سفر در مشهد خاطر نشان کرد: در این روزهایی که امام رضا(ع) میهمان زیادی دارد، میهمان نوازی شایسته را به همگان نشان خواهیم داد و در این راستا قرارگاهی در قالب چهار کمیته و ۱۲ کارگروه تشکیل داده ایم.

  داوری افزود: کمیته اسکان و رفاه زائر زیر نظر معاونت سیاسی و کمیته تامین و تنظیم و نظارت بربازار زیر نظر معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری فعالیت دارد.

  وی گفت: حمل و نقل بین شهری و درون شهری و ارائه خدمات به زائران و هیاتها در موکبها در قالب کمیته زیرساخت و حمل و نقل و زیر نظر معاونت عمرانی خواهد بود و از آنجایی که مهمترین مقوله در این ایام امنیت و نظم زائر و عزادارای است کمیته امنیتی نیز زیر نظر معاونت امنیتی و انتظامی فرمانداری فعالیت خواهد کرد.

  فرماندار مشهد ادامه داد: هیاتهای مذهبی توسط شورای هیات مذهبی به عنوان نهادی مردمی مدیریت می شوند و از طرف دیگر همه هیاتها از سوی بخشهای حاکمیت مورد حمایت می باشند.

  داوری به برنامه ریزی برای بازگشت همه زائران از جمله زائران پیاده از مشهد اشاره کرد و گفت: زائران هیاتی و گروهی در مکانهای عمومی مشهد مانند مدارس، مساجد و حسینیه ها اسکان می یابند و از هم اکنون این اماکن برای آنها رزرو شده است.

  وی اضافه کرد: ۶۰۰ هزار اقامت شبانه شامل اماکن رسمی و اضطراری نیز برای افرادی که به صورت خانوادگی به مشهد می آیند نیز در نظر گرفته شده است.

  فرماندار مشهد همچنین گفت: در دهه پایانی صفر ارزاق عمومی مورد نیاز جمعیت زائر و مجاور در مشهد تامین شده است و برای توزیع این اقلام ۵۰۰ مرکز و واحد صنفی  اقلام ۱۶ گانه را با قیمت مصوب توزیع می کنند، چهار پایگاه نیز در اطراف حرم مطهر رضوی وظیفه نظارت برای عرضه صحیح این اقلام را برعهده دارند.

  داوری بیان کرد: جمعیتی که در روزهای پیش روی به مشهد سفر خواهند کرد، قابل پیش بینی نیست اما قاطعانه می گوییم هر ظرفیتی در استان بوده برای این میزبانی پای کار آمده و تلاش داریم بهترین خدمات در حد توان ارائه دهیم.

  وی گفت: با همکاری مساجد در محلات مردم برای میزبانی از زائران دهه پایانی صفر پای کار آمده اند و هر کس بخواهد می تواند در سامانه مربوطه ثبت نام کند.

  پویش هم محله امام رضا(ع)

  مردم مشهد در پویش هم محله‌ امام رضا (ع) با خدمت به زائران رضوی در سه عرصه‌ اسکان در منازل، حمل و نقل رایگان و نذر خدمت و مهارت، به آستان ملک پاسبان رضوی خدمت می کنند.

  بر اساس این پویش که با محوریت مساجد برنامه‌ریزی شده است، در هر محله حداقل هشت خانواده مجاور برای خدمت به زائران امام رضا (ع) ساماندهی می شوند.

  مجاوران بارگاه رضوی برای شرکت در پویش هم محله‌ امام رضا (ع) می‌توانند به آدرس  www.zaer.masjedona.ir مراجعه کنند.

  بنا به گفته معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، ظرفیت اسکان رسمی زائران در مشهد ۱۲۸ هزار نفرشب است که هدف‌گذاری شده در دهه پایانی ماه صفر، در هر شب تا ۶۰۰ هزار نفر اسکان داده شوند. مقرر شد این میزان ظرفیت با بهره گیری از توانمندی اسکان ادارات و سازمان ها از جمله مدارس و حسینیه‌ها تامین شود.

  مطابق اعلام استانداری خراسان رضوی پیش بینی می‌شود این استان و شهر مشهد طی دهه پایانی ماه صفر امسال میزبان ۶ تا هشت میلیون زائر باشد که دستکم ۶۰۰ هزار نفر از این تعداد زائر پیاده هستند.

  در سال  ۱۳۹۸ مشهد میزبان پنج میلیون زائر در دهه پایانی ماه صفر بود.

  دهه آخر ماه صفر با اربعین حسینی آغاز می شود. در این دهه و در روز ۲۸ ماه صفر رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) قرار دارد و سرانجام با شهادت امام رضا (ع) در روز ۳۰ صفر به پایان می رسد.

  اوج عزاداریها و سوگواریهای حسینی در خراسان و بسیاری از نواحی دیگر ایران در همین دهه است که در آن هیاتهای عزاداری از سراسر کشور به مشهد الرضا آمده و آیین های سوگواری را در کنار حرم امام علی بن موسی الرضا (ع) به جا می‌آورند.

  در صورتی که مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید