این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مدرسه ها شنبه باز است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مدرسه ها شنبه باز است را از این سایت دریافت کنید.

  آیا فردا مدارس باز است ۲ مهر ۱۴۰۱ + شنبه مدرسه ها باز است – ایران چطور

  مدرسه

  آیا فردا مدارس باز است ۲ مهر ۱۴۰۱ + شنبه مدرسه ها باز است

  2 ساعت پیش

  آیا فردا مدارس باز است ۲ مهر ۱۴۰۱ + شنبه مدرسه ها باز است و آیا فردا مدرسه ها تعطیل است و تعطیلی مدارس هفته اول مهر تهران کانال اخبار تعطیلی در ادامه مطلب.

  فردا شنبه 2 مهر 1401 ، بین التعطیلی جمعه و یکشنبه تعطیل رسمی می باشد و  آیا هفته اول مهر مدارس و فردا شنبه مدرسه ها  نیز باز است یا تعطیل؟

  پاسخ به تعطیلی مدارس خیر است و روز شنبه دوم مهر مدارس به هیچ عنوان تعطیل نمی باشد و باز هستند و فعالیت ادارات و بانک ها و … مانند روز های عادی است.

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  آیا مدارس باز می شوند|بازگشایی مدارس|ایا مدرسه ها باز می شود

  آیا بانکها فردا باز هستند سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ + فردا…

  آیا فردا بانک ها باز هستند ۶ فروردین ۱۴۰۱ | فردا شنبه بانک…

  آیا مدرسه ها باز می شود|فردا مدرسه ها باز می شود

  آیا مدارس باز می شود|مدارس از کی باز میشه امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

  منبع مطلب : iranchetor.com

  زمان شروع مدارس مهر ۱۴۰۱

  در این مقاله، زمان شروع مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ بررسی و تاریخ بازگشایی مدارس به همراه برنامه آموزش و یادگیری مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم ارائه شده است.

  زمان شروع مدارس

  طبق تصمیمات ستاد کرونا و وزارت آموزش و پرورش، از اوایل مهرماه سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ تمامی کلاس های درسی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد و دانش آموزان باید با رعایت فاصله اجتماعی و اصول بهداشتی بر سر کلاس های درس حاضر شوند. معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از آغاز سال تحصیلی و جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اولی در روز ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

  برای اطلاع از زمان شروع مدارس 1401 - 1402

  برای اطلاع از زمان شروع مدارس 1401 - 1402

  ثبت نام دانش آموزان در مدارس اعم از دوره ابتدایی و متوسطه، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای کسب موفقیت روزافزون آن ها در مقاطع مختلف تحصیلی است و مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس و آیین نامه ‌های آموزشی مصوب مربوط به هر یک از دوره‌ های تحصیلی انجام می شود که با انتشار ویروس کرونا در جهان این برنامه های زمانی با تغییراتی روبه رو شده است.

  در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن استان های مختلف در شرایط قرمز و یا نارنجی کرونا؛ کلاس های درس به صورت غیر حضوری برگزار شد و دانش آموزان کلیه مقاطع به صورت غیر حضوری و از طریق برنامه شاد در جلسات کلاسی شرکت نمودند، اما در سال گذشته طبق تصمیمات اتخاذ شده از سوی آموزش و پرورش، شرط بازگشایی مدارس در تمامی مقاطع به صورت آموزش ترکیبی یعنی حضوری و مجازی  بود و دانش آموزان توانستند دو یا سه روز در هفته به صورت حضوری در مدرسه حاضر شوند و بقیه روزها به صورت مجازی و از طریق برنامه شاد در کلاس های درسی خود شرکت نمایند. همچنین در صورتی که تعداد دانش آموزان یک مدرسه کم بود کلاس های درس به صورت 5 روز در هفته زیر نظر مدیر و معلم مربوطه و طبق اصول بهداشتی برگزار شد.

  اما با توجه به اینکه از 14 فروردین ماه 1401 طبق اطلاعیه ای از سوی ستاد کرونا تمامی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری برگزار شد، پیش بینی می شود که امسال نیز شاهد بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باشیم. لذا به منظور روشن شدن وضعیت درنظرگرفته شده برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف در ادامه به بررسی مواردی چون زمان بازگشایی مدارس، برنامه آموزش و یادگیری برای دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم می پردازیم.

  زمان شروع مدارس ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  طبق تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در خصوص بازگشایی مدارس در سال 1401 اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش در فروردین ماه منتشر شد. محتویات این اطلاعیه به این صورت است که در تاریخ 14 فروردین ماه ۱۴۰۱ دانش آموزان می بایست با رعایت فواصل اجتماعی و شیوه های بهداشتی به صورت حضوری در جلسات کلاسی حاضر شوند.

  از آنجا که معاونت وزارت بهداشت نیز از موفقیت آمیز بودن فرآیند واکسیناسیون برای تمامی رده های سنی از قبیل دانش آموزان و کادر اجرایی مدرسه تا سه دوز خبر داد. لذا ، وزارت آموزش و پرورش تصمیم بر آن داشت تا کلیه مدارس به صورت حضوری برگزار شود تا دیگر دانش آموزان به دلیل غیر حضوری بودن کلاس ها سردرگم نشوند و در حل تمارین کلاسی و دروس خود به مشکلی برنخورند.

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از آغاز سال تحصیلی و جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اولی در روز ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

  همچنین، در صورتی که در این دو سال که آموزش ها به صورت غیرحضوری بود تعدادی از دانش آموزان در دروس خود نمره پایینی کسب نموده و یا والدین آن ها از وضعیت تحصیلشان راضی نبودند می توانند در کلاس های جبرانی که در مدارس به صورت حضوری برگزار می شود، شرکت نمایند.

  در سال گذشته در صورتی که شرایط کرونا مناسب بود؛ ساعاتی محدود از روزهای هفته در گروه‌های محدود و مشخصی در نظر گرفته شد تا دانش آموزان در جلسه کلاسی به صورت حضوری شرکت نمایند و تمام تلاش ها در رابطه با این موضوع به نحوی مدیریت شد که دانش‌آموزان از دور ماندن طولانی مدت در پایه‌های اول و دوم لطمه نبینند چرا که اگر پایه دانش‌آموزان ضعیف باشد در آینده نیز با دشواری هایی نیز رو به رو خواهند شد. در ادامه این مقاله دانش آموزان برای اطلاع از نحوه بازگشایی مدارس 1401 - 1402 می توانند به متن مقاله زیر مراجعه نمایند.

  بیشتر بخوانید: بازگشایی مدارس

  در سال گذشته آموزش و کلاس های درسی دانش آموزان به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار شد و تنها در یکی الی دو روز در هفته در صورت شرایط مساعد و رعایت اصول بهداشتی دانش آموزان می توانستند به صورت حضوری بر سر کلاس درس حاضر شوند.

  همچنین، تمامی کلاس های رشته های فنی و حرفه ای و یا کاردانش به دلیل تدریس دروس به صورت عملی و مهارتی نیز از اول مهر ماه سال گذشته به صورت حضوری برگزار شد و بسیاری از مدارس به دلیل ظرفیت محدود دانش آموزان، کلیه فرآیند تحصیل خود را به صورت حضوری و غیر مجازی برگزار نمودند.

  اما در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ کلیه مدارس در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم از مهرماه به صورت حضوری برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس موردنظر خود را دارند، می بایست در زمان مقرر به سایت ثبت نام مدارس مراجعه نموده و کلیه اقدامات لازم جهت نام نویسی در مقطع تحصیلی موردنظر خود اقدام نمایند.

  دانش آموزان برای اجرای برنامه ریزی درسی جهت مطالعه دروس امتحانی می بایست از زمان برگراری امتحانات مدارس خود مطلع شوند و سپس بعد از برگزاری امتحانات مدارس و قبولی در آن ها جهت ثبت نام برای سال تحصیلی بعد اقدام نمایند. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا مقاله زیر را مطالعه نمایند تا از تاریخ برگزاری امتحانات خود با خبر شده و با آمادگی کامل در جلسه امتحان شرکت نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید