این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مرگ بر ضد ولایت فقیه درود بر رزمندگان اسلام

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مرگ بر ضد ولایت فقیه درود بر رزمندگان اسلام را از این سایت دریافت کنید.

  یه نفر از وسط جمع می گه: تکبیر...

  تکبیر اون موقع ها: الله اکبر، الله اکبر، خمینی رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، درود بر رزمندگان اسلام، سلام بر شهیدان...

  در فصل دیگر

  در فصل دیگر یه نفر از وسط جمع می گه: تکبیر...

  تکبیر اون موقع ها:

  الله اکبر، الله اکبر، خمینی رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، درود بر رزمندگان اسلام، سلام بر شهیدان...

  تکبیر الان:

  الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافقین و کفار، مرگ بر اسرائیل...

  حالا انصافا کدومش قشنگ تره؟

  + نوشته شده در ساعت توسط ن.  | نظرات

  خوشا چون گل به فصلی، سرخ مردن

  خوشا در فصل دیگر زادنی سبز

  *قیصر امین پور

  و امروز همان فصل دیگر است...

  خانه پروفایل مدیر وبلاگ آرشیو وبلاگ عناوین نوشته ها

  نوشته‌های پیشین

  تیر ۱۳۹۴ دی ۱۳۹۳ تیر ۱۳۹۳ بهمن ۱۳۹۲ اسفند ۱۳۹۱ بهمن ۱۳۹۱ آذر ۱۳۹۱ مهر ۱۳۹۱ شهریور ۱۳۹۱ مرداد ۱۳۹۱ تیر ۱۳۹۱ خرداد ۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ فروردین ۱۳۹۱ اسفند ۱۳۹۰ بهمن ۱۳۹۰ دی ۱۳۹۰ آبان ۱۳۹۰ مهر ۱۳۹۰ شهریور ۱۳۹۰ مرداد ۱۳۹۰ تیر ۱۳۹۰ خرداد ۱۳۹۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ فروردین ۱۳۹۰ اسفند ۱۳۸۹ بهمن ۱۳۸۹ دی ۱۳۸۹ آذر ۱۳۸۹ آبان ۱۳۸۹ مهر ۱۳۸۹ شهریور ۱۳۸۹ مرداد ۱۳۸۹ تیر ۱۳۸۹ خرداد ۱۳۸۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ آرشيو

  پیوندها

  رنگ‌ها آواز می‌خوانند

  دل‌آوا واران لازم نیست مستی با جرعه‌ای شعر

  بهترین شعرهایی که خوانده‌ام

  سال‌های تاکنون توکای مقدس

  پارک ممنوع، و الا پنچر می‌شوید...

  احتمال موهای تو شب گلک

  کاریکلماتور و سهراب گل‌هاشم

  گوریل فهیم شمسه BLOGFA.COM

  منبع مطلب : darfasledigar.blogfa.com

  مائده

  مائده می نویسم که شب تار سحر می گردد -- یک نفر مانده از این قوم که بر می گردد

  مائده

  می نویسم که شب تار سحر می گردد -- یک نفر مانده از این قوم که بر می گردد

  مائده می نویسم که شب تار سحر می گردد -- یک نفر مانده از این قوم که بر می گردد تكبير

  چند وقت پيش براي نماز در يكي از مكان هاي مذهبي شهرمان حاضر شدم. سابقاً آن هيئت اوج آمال و آرزوهاي جوانان انقلابي اين شهر بود. تا چند سال پيش مناجات هاي نيمه شب مداح اول ان هيئت براي ما عالي بود. زماني كه اين هيئت منتقل شد به مكان جديدش خوشحال بوديم كه با خوي انقلابي گري و ولايت مداري و عشق به اهل بيت خيلي زود گاهاً مراكز نفاقي كه در اطرافش بود را با كار فرهنگي گسترده و توكل بر اهل بيت از بين خواهد برد. اما متاسفانه اسير دسيسه هاي بعضي شياطين از جن و انس شياطين شدند و اين هدف آرماني به شدت به تعويق افتاد و متاسفانه اكنون شيطان در قلوب بعضي مخلصان اين مكان نفوذ كرده . از سال 88 مواضع سياسي سردمداران اين مركز كه زماني ولايي ترين هيئت شهر بودند عوض شد و ديگر حتي بعضي از آقايانش به شخص آقا هم رحم نمي كنند و به ايشان هم به اسم انتقاد توهين هاي زننده مي كنند. مداحي كه در اوج سالهاي اصلاحات درواكنش به بياينه يك دختر دانشجو در توهين به مقام شهدا و ولايت و روحانيت يبك تنه در برابر همه اصلاحات طلبان شهر ايستاده بود  حالا....

  بگذريم...

  چند وقت پيش براي نماز به انجا رفتم. بعد نماز به رسم همه جا و هميشه منتظر سر دادن تكبير بعد از نماز و بيان بُعد سياسي نماز جماعت بوديم كه هرچه گذشت خبري نشد. تكبيري كه از اصيل ترين شعارهاي انقلاب است و ريشه در آيات قرآن دارد از اذكار بعد از نماز اين مكان حذف شده بود.  تكبري كه در ان بعد از نماز بلند و رسا مي گفتيم:

  " الله اكبر    الله اكبر    الله اكبر   خامنه اي رهبر    مرگ بر ضد ولايت فقيه       درود بر رزمندگان اسلام      سلام بر شهيدان       مرگ بر آمريكا           مرگ بر انگليس       مرگ بر منافقين و كفار (سابق بر اين جاي كفر مي گفتيم صدام)    مرگ بر اسرائيل"

  رفتم و از مسئولان هيئت پرسيدم كه چرا حذف شده اين شعار انقلابي و ناب اسلامي، گفتند: معني نمي دهد ما بعد نماز مدام به اين و آن مرگ بگوييم و به زمين و زمان فحش دهيم!!! نماز وجهه اتحاد است و نبايد آخرش لعن و مرگ باشد. اصلاً بعضي ها فكر مي كنند اين جزو نماز است؛؛؛ ما از اين به بعد نمي خواهيم تكبير بگوييم، به نظر شما نمازمان باطل است؟؟؟

  از سرم دود بلند شد. گفتم حاج آقا پس تولي و تبري چه؟ گفتم حاج آقا شما رزمنده اي خودت توي جبهه اين شعار رو بعد نماز همراه با رزمنده ها  نمي دادي؟ گفتم يعني شما به اسلام و نماز از علما و مراجعي مانند امام(ره) و رهبر عزيزمان ( سلمه الله تعالي) دلسوزتر شده ايد؟ گفتم مگر شما در تكبير به چه كساني مرگ حواله مي كنيد كه حالا فكر مي كنيد نبايد بكنيد؟  آيا كفار و منافقين و آمريكا و اسرائيل اگر مرگ حواله شان كنيد با روح اتحاد منافات دارد؟؟؟

  البته مي دانم مشكل دوستان با شعار تكبير در كجاست. مشكل دوستان فقط با جمله مرگ بر ضد ولايت فقيه است. رو نمي شوند صراحتاً بگويند اين جمله را حذف كنيد بعد تا صبح تكبير بگوييد براي همين مي گويند اصلا شعار تكبير نگوييد.

  به همين علت برآن شدم تعدادي از آيات قران را كه خداوند در ان صراحتا به عده و طايفه اي نفرين مي كند و مرگ را وعده مي دهد بياورم تا مخاطب عزيز با تطتبيق اين دسته از افراد با انسان هاي كنوني، پي ببرد چه كساني در حال حاضر مخاطب مرگ و نفرين و لعن خداوند هستند تا بداند تكبير ما بعد نماز ريشه قرآني دارد

  اما چند مصداق قرآني :

  1- آيه 4 از سوره مباركه بروج " قُتِلَ اصحب الاُخدود" .

  در اين آيه خداوند مي فرمايد : { مرگ بر اصحاب اخدود}  اصحاب اخدود كفاري بودند كه خندقي بزرگ پر از اتش ساختند و مومنين را مختار كردند كه يا از دينشان برگردند و يا به ميان آتش انداخته شوند و در ان ماجراي تاريخي 20.000 مسيحي مومن جان خود را از دست دادند. خداوند مي فرمايد مرگ بر اصحاب اخدود و اين يعني مرگ بر كساني كه امروز هم شيوه اصحاب اخدود را دنبال مي كنند و حتي در آيه 6 و 7 همين سوره در كمال ناباروي مي بنيم خداوند مرگ و نفرين ابدي را حتي به كساني كه كنار نشسته بودندو اين  ظلم و كشتار را مي ديدند و بي تفاوت بودند و در واقع راي انها ممتنع بوده نيز نسبت مي دهد و در آيه 12 همين سوره خداوند به انان هشدار مي دهد قهر و مجازات خداوند بسيار شديد است.

  2- آيه 10 سوره مباركه نازعات" قُتِلَ الْخَرَّاصُونَ"

  {مرگ بر دروغ گويان }. با توجه به ترجمه آيات بعدي مي شود دريافت منظور از خراصون منكران قيامت و اناني هستند كه به خداوند و پيامبرش نسبت دروغ مي دهند. اناني كه در اكناف عالم مي گويند اسلام دروغ مي گويد و اذهان مردم را منحرف مي كنند.

  3- آيه 17از سوره مباركه عبس" قُتِلَ الْإِنْسانُ ما أَكْفَرَهُ"

  {مرگ بر انساني كه كفران مي كند و استكبار مي ورزد}. علامه طباطبايي اين جمله را شنيع ترين و شديد ترين نوع نفرين در عرب مي داند. با توجه به آيات ابتدايي سوره كه از رفتار متكبرانه يكي از مسلمنان گلايه مي كند مي شود واژه "ما اكفره" را به استكبار ورزيدن و تكبر تعبير كرد. البته حضرت علامه(ره) معني كفران نعمت و ايستادن در برابر امر خداوند را نيز بي ارتباط ندانسته. حتي ايشان واژه"ما اكفره" را صفتي استعجابي مي داند كه خداوند از كفران نعمت و استكبار ورزيدن انسان تعجب مي كند . و به زيبايي در آيات بعد خداوند انسان مستكبر را كه از به خود اعتقاد دارد تحقير مي كند و نحوه آفرينشش را كه از نطفه اي حقير و ناچيز است را به سرش مي كوبد. حال پرسش اينجاست آيا نظام اسلامي و حكومت اسلامي نعمت نيست، آيا ولايت نعمت نيست؟ آيا حكومتي كه در ان به شيوه ولايت اهل بيت عمل مي شود و عشق به اهل بيت در ان آزاد است نعمت نيست؟  پس مي بينيم مرگ گفتن به دشمنان اين انقلاب و ولايت فقيه عين دستور خدواند است.

  4- آيه 20و19 از سوره مباركه مدثر" فَقُتِلَ كَيفَ قَدَّر 19 ثُمَّ قُتِلَ كَيفَ قَدَّر20"

  {پس مرگ بر او كه خود را آن گونه براي مبارزه با حق اماده كرد19 و باز هم مرگ بر او كه اينچنين خود را براي مبارزه با حق اماده كرد}.  اين جزو عجيب ترين آيات قرآن است كه خداوند دوبار و در دو ايه متوالي مرگ به شخص يا اشخاصي مي فرستد.ترجمه آيات بعد مو به تن انسان از وعده هاي عذاب خداوند براي اين دسته از انسان ها كه مي نشينند و براي نابودي اسلام و قران و حكومت اسلامي نقشه مي كشند سيخ مي كند. اديبي از مشركان به تحريك كفار امد تا ببيند سخنان پيامبر شعر است با خطابه. لذا پيامبر آيات 1 تا 13 اين سوره را برايش خواند و او بعد از شنيدن اين آيات مو به تنش سيخ شد و هراسان رفت. كفار گمان كردند مسلمان شده لذا به نزدش رفته و اورا ترغيب كردند به كفر برگرد اما او گفت من مسلمان نشده ام بلكه دارم فكر مي كنم اين سخنان محمد(ص) كه چنين منقلبم كرد چه بود چون اين سخنان نه شعر بود و نه خطابه. لذا بعد چند روز آمد و گفت اينها سحر و جادو است و محمد (ص) جادوگر است. لذا خداوند او را نفرين و مرگ را وعده مي دهدش كه چرا در نهان براي اسلام و سخنان پيامبر نقشه كشيده. آيان اين سوره فوق العاده خواندني و عبرت آموز است.

  منبع مطلب : balagh-mobin.blogfa.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید